ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مستند

عضو جدید
سلام یکی میتونه تمام شرایط شبانه دانشگاه تهرانو بگه؟ غذا، شهریه، خوابگاه، وام...
لطفا جواب بدید.

mohammadreza1001

کاربر فعال
سلام

با اون.درصد ریاضی جامدات حدس میزدم این شه رتبه ساخت.

والا مشخص نیست ولی به ترتیبی دوس دارین دانشگاه ها رو بزنین .اگه قسمت باشه قبول میشید .رتبه400مشخص نیست
دقیق ولی اون فایل پارسه رو نیگاه کنین علم و صنعت به نطرم بعیده ولی اونا رو احتمالا قبول شید.
من چون گرایشم ساخت هست اطلاع دقیقی ندارم ولی دوسال پیش دوستم با این رتبه علم وصنعت قبول نشد ولی امسال ظرفیت ها فرق کرده امکانش هر چیزی هست.
با سپاس

خیلی ممنون
خودم خیلی دوست دارم برم تربیت مدرس

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام یکی میتونه تمام شرایط شبانه دانشگاه تهرانو بگه؟ غذا، شهریه، خوابگاه، وام...
لطفا جواب بدید.

سلام

تا اونجایی میدونم به شبانه های ارشد بسته به دانشگاه ولی اکثریت دانشگاه ها خوابگاه نمیدن می تونین قسمت اخر دفترچه شرایط دانشگاه ها رو برای خوابگاه ببینید
ولی غدا فک کنم بدن ولی اکثرا شبانه خوابگاه نمیدهد.
وام دانشجویی رو هم بسته به بودجه دانشگاه خودشون تعیین میکنن یکی از دوستان این جا گفت بین 800تا1تومن میشه
شهریه ها رو هم چند صفحه پیش گفتند که 600شهریه ثابت بود فک کنم و هر واحد120تومان و پروژه ها درست یادم نیست ولی خیلی بیشتر300تومان هر واحدش بود و ترمی نزذیک 1500فک کنم در بیاد هزینه خوابگاه تهران هم خوابگاه بیرون بسته به جایی که میگیرینحالا خیابون انقلاب زیاد هست و تعداد افراد اتاق هست و از هر جایی ادم توش میاد و بگم پارسال قیمت اینجور بود .
اتاق 4نفره ترمی یک تومن پیش و ماهی400هزارتومان کرایه اینم از خوابگاه خودگردان.
باز تعداد کمتر باشه دونفره 1تومن پیش ماهی 800تومن هم میرسه می تونید روزنامه همشهری تهران رو بگیرید قیمت ها رو از خود صاحب خوابگاه بپرسید
یا چند نفر دوستان با هم شید 5نفر خونه دانشجویی بگیرین بصرفه اونم تهران با اون قیمتاش.
با سپاس

pro_designer

عضو جدید
ممنون میشم به سوالم جواب بدید. اگه فرض کنیم انتخاب رشته ی من به این صورت باشه که مثلا انتخاب 31 من دانشگاه طراحی کاربردی مالک اشتر باشه و انتخاب 35 من طراحی کاربردی شاهرود باشه و احتمال قبولی در هر دو دانشگاه 100% باشه, خوب حالا من اگه در مصاحبه مالک رد بشم اونوقت تکلیف شاهرود چی میشه؟ یعنی اگه من به اینصورت انتخاب رشته کنم شانس قبولی من در دیگر دانشگاه ازبین میره؟؟ (به خاطر یه مصاحبه !!!!)

*عماد*

اخراجی موقت
ممنون میشم به سوالم جواب بدید. اگه فرض کنیم انتخاب رشته ی من به این صورت باشه که مثلا انتخاب 31 من دانشگاه طراحی کاربردی مالک اشتر باشه و انتخاب 35 من طراحی کاربردی شاهرود باشه و احتمال قبولی در هر دو دانشگاه 100% باشه, خوب حالا من اگه در مصاحبه مالک رد بشم اونوقت تکلیف شاهرود چی میشه؟ یعنی اگه من به اینصورت انتخاب رشته کنم شانس قبولی من در دیگر دانشگاه ازبین میره؟؟ (به خاطر یه مصاحبه !!!!)
2 حالت داره
1- اعلام نتایج نهایی ارشد بعد از مصاحبه باشه
2- اعلام نتایج نهایی ارشد قبل از مصاحبه باشه
در حالت اول بعد از انتخاب رشته ، چند برابر ظرفیت اعلام و مصاحبه میشه و اونایی که قبول میشن اسمشون میره سازمان سنجش و اعلام میشه حالا اگه شما در مصاحبه قبول نشید در رشته های بعدی قبولیتون بررسی میشه
در حالت دوم نتایج نهایی ارشد اعلام میشه بعد مصاحبه انجام میشه که در اینصورت اگه مصاحبه قبول نشی دیگه قبول نشدی و در رشته های دیگه بررسی نمیشه چون نتیجه نهایی ارشد اعلام شده

king_sato

عضو جدید

اگه رد بشید سیستم میره سراغ انتخاب بعدیتون اصلا ربطی به این چیزا نداره

pro_designer

عضو جدید
2 حالت داره
1- اعلام نتایج نهایی ارشد بعد از مصاحبه باشه
2- اعلام نتایج نهایی ارشد قبل از مصاحبه باشه
در حالت اول بعد از انتخاب رشته ، چند برابر ظرفیت اعلام و مصاحبه میشه و اونایی که قبول میشن اسمشون میره سازمان سنجش و اعلام میشه حالا اگه شما در مصاحبه قبول نشید در رشته های بعدی قبولیتون بررسی میشه
در حالت دوم نتایج نهایی ارشد اعلام میشه بعد مصاحبه انجام میشه که در اینصورت اگه مصاحبه قبول نشی دیگه قبول نشدی و در رشته های دیگه بررسی نمیشه چون نتیجه نهایی ارشد اعلام شده

قاعدتا مصاحبه بعد از اعلام نتیجه انتخاب رشته باید باشه! فکر نمی کنم جالت اول درست باشه

*عماد*

اخراجی موقت
قاعدتا مصاحبه بعد از اعلام نتیجه انتخاب رشته باید باشه! فکر نمی کنم جالت اول درست باشه
این رو هم در نظر بگیرید که اگه اینجوری باشه و نصف قبولی ها در مصاحبه رد بشن پس نصف ظرفیت دانشگاه خالی میمونه و این غیر منطقیه !! مگر اینکه تکمیل ظرفیت بزنن !!

MohammadAli.E

عضو جدید

سلام

1394/3/4 سازمان سنجش فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رو اعلام میکنه . شما میرید مصاحبه اگه قبول شید که حله اگه هم قبول نشید اون دانشگاه نتیجه رو میگه به سازمان سنجش و سازمان هم اون گزینه رو از انتخاب رشته شما حذف میکنه و مابقی گزینه ها بررسی میشه و نتیجه نهایی قبولی شما شهریور میاد.

pro_designer

عضو جدید
سلام

1394/3/4 سازمان سنجش فهرست اسامي معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رو اعلام میکنه . شما میرید مصاحبه اگه قبول شید که حله اگه هم قبول نشید اون دانشگاه نتیجه رو میگه به سازمان سنجش و سازمان هم اون گزینه رو از انتخاب رشته شما حذف میکنه و مابقی گزینه ها بررسی میشه و نتیجه نهایی قبولی شما شهریور میاد.

ممنون دوست عزیز. خوب یه سوال دیگه اگه در مصاحبه قبول بشم و در زمان اعلام نتایج, انتخاب ماقبل مالک اشتر هم قبول بشم اونوقت نتیجه نهایی چی میشه؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

سلام

ممنون دوست عزیز. خوب یه سوال دیگه اگه در مصاحبه قبول بشم و در زمان اعلام نتایج, انتخاب ماقبل مالک اشتر هم قبول بشم اونوقت نتیجه نهایی چی میشه؟

سلام

دیگه خودتون انتخاب میکنید کجا رو می خواید برید همون طور دوستمون گفت مصاحبه تو.تابستون و قبل متیجه اصلی میاد حتی پردیس های بین الملل هم تماس میگیرن باهاتون که برین مصاحبه.
با سپاس

ehsan esf

عضو جدید
بچه ها برای ثبت نام باید کارت اعتباری بخریم ولی من توی سایت سنجش چیزی پیدا نکردم
یکی هست که نوشته خرید کارت علاقه مندی که خب برای ÷یام نور و این چیزهاست

همینو باید برای روزانه ها هم بخریم ؟؟

pro_designer

عضو جدید
سلام

دیگه خودتون انتخاب میکنید کجا رو می خواید برید همون طور دوستمون گفت مصاحبه تو.تابستون و قبل متیجه اصلی میاد حتی پردیس های بین الملل هم تماس میگیرن باهاتون که برین مصاحبه.
با سپاس

بله متوجه شدم که مصاحبه قبل از اعلام نتیجه است اما میخام بدونم با قبولی در مصاحبه تکلیف انتخابهای قبل از مالک اشتر چی میشه؟

*عماد*

اخراجی موقت
بچه ها برای ثبت نام باید کارت اعتباری بخریم ولی من توی سایت سنجش چیزی پیدا نکردم

برای چی میخای ثبت نام کنی؟

pro_designer

عضو جدید

منم چیزی پیدا نکردم به جز خرید کارت علاقمندی ها فکر کنم هنوز لینکشو تو سایت درج نکردن

*عماد*

اخراجی موقت
بله متوجه شدم که مصاحبه قبل از اعلام نتیجه است اما میخام بدونم با قبولی در مصاحبه تکلیف انتخابهای قبل از مالک اشتر چی میشه؟
:)فرمت میره تو دستگاه فرم خوان :) از شماره 1 شروع میشه قبول شدی اعلام میکنه نشدی میره 2 ، قبول شدی اعلام میکنه نشدی میره 3
برای دستگاه هم فرقی نمیکنه چه مالک اشتر باشه چه عمر بن سعد :D

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

برا چی دوباره بخری ؟ یک بار خریدیم همون اولین بار مگه با همونا نمیشه ؟

*عماد*

اخراجی موقت
نام و نام خانوادگي :
-ارگان سهمیه :938شماره شناسنامه :
توضیحات :62سال تولد :

1251 || مجموعه مهندسي برقرشته امتحانی اول :
-کد ضرایب مجاز در رشته امتحاني اول (در دوره روزانه) :
6و5و4و3و1کد ضرایب مجاز رشته امتحانی اول (در دوره های غیر روزانه ) :
1893176شماره داوطلبي رشته امتحانی اول :

* شما مجاز به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی می باشید، چنانچه کارت علاقمندی خریداری نکرده اید در صورت تمایل به انتخاب رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی-غیرانتفاعی لطفا پس از خرید کارت سریال کارت علاقمندی را وارد نمایید
سریال 10 رقمی کارت علاقمندی
کارت های علاقمندی که در زمان ثبت نام خریداری شده مورد قبول نیست

جستجوی کد رشته محل
کد رشته محلترتیب تولویتکد رشته محلترتیب اولویتکد رشته محلترتیب اولویتکد رشته مخلترتیب اولویتکد رشته محلترتیب اولویت
816141211
826242222
836343233
846444244
856545255
866646266
876747277
886848288
896949299
9070503010
9171513111
9272523212
9373533313
9474543414
9575553515
9676563616
9777573717
9878583818
9979593919
10080604020

* شماره تلفن تماس ضروری

کجای این فرم سریال میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pro_designer

عضو جدید
:)فرمت میره تو دستگاه فرم خوان :) از شماره 1 شروع میشه قبول شدی اعلام میکنه نشدی میره 2 ، قبول شدی اعلام میکنه نشدی میره 3
برای دستگاه هم فرقی نمیکنه چه مالک اشتر باشه چه عمر بن سعد :D

میگما حالا که انقدر خوشمزه ایی عکستو بزار بهت قول میدم هیچکی خودکشی نمیکنه:D

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها یکی درست بیاد بگه

کارت علاقمندی که برای ثبت نام خریدیم جدود 10 ماه پیش ، مگه با همینا نمیشه وارد سیستم انتخاب رشته بشیم ؟

*عماد*

اخراجی موقت
بچه ها یکی درست بیاد بگه

کارت علاقمندی که برای ثبت نام خریدیم جدود 10 ماه پیش ، مگه با همینا نمیشه وارد سیستم انتخاب رشته بشیم ؟
کجای انتخاب رشته گیر کردی مگه ؟؟؟
شماره پرونده رو بزنی وارد میشی دیگه

روش 3
کد پیگیری ثبت نام
کد ملی
عبارت امنیتی
روش 2
شماره پرونده
کد ملی
سریال شناسنامه
عبارت امنیتی
روش 1
سریال کارت
شماره شناسنامه
عبارت امنیتی

saeed.sb

عضو جدید
سلام

با سپاس
واسه پردیس ها تماس می گیرن؟؟؟!!!!!!!!
من پارسال پردیس قبول شدم و نرفتم ، مگه مصاحبه داشته؟ بهرحال امسال که کنکور شرکت کردم که مشکلی پیش نمیاد؟ فقط اگه روزانه قبول بشی و نری، میگن سال بعد هم نمیتونی شرکت کنی و بری دانشگاه؟ نگران شدم خواهش میکنم جوابمو بدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا