ارشد91

akbar13700

عضو جدید
این سهمیه رزمندگان که توی دفترچه نوشته از سهمیه ما ها کم می شود یا 20 درصد مازاد بر ظرفیت گرفته می شود ؟

sepideh Aero

عضو جدید
این سهمیه رزمندگان که توی دفترچه نوشته از سهمیه ما ها کم می شود یا 20 درصد مازاد بر ظرفیت گرفته می شود ؟

سلام دوست عزیز
سهمیه رزمندگان اضافه بر ظرفیت عمومی لحاظ می شود. و با این شرط که فرد داوطلب حداقل 85 % نمره تراز آخرین فرد قبول در آن رشته را کسب نماید امکان استفاده از ظرفیت مازاد را دارد وگرنه این ظرفیت به صورت سهمیه آزاد در اختیار دانشگاه قرار می گیرد و اکثرا فروخته می شود!

mgt4546

عضو جدید
اگر کسی امسال روزانه قبول بشه و نره سال بعد به طور کلی از کنکور محروم میشه یا اینکه فقط رشته های روزانه رو برای سال بعد محروم میشه( و یا در صورت قبولی در روزانه باید شهریه شبانه رو هم بده)؟
اگر شما روزانه قبول شوی و نری از کنکور سال بعد محروم خواهی شد. اگر شخصی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روزانه باشد و در کنکور ارشد شرکت کند در صورت قبولی در روزانه باید شهریه شبانه را بدهد. ضمنا شما انتخاب مالک اشترتان اولویت چند است ( قبولی نهایی در این دانشگاه منوط به قبولی در مرحله مصاحبه است )

hhh_the_game

عضو جدید
اگر شما روزانه قبول شوی و نری از کنکور سال بعد محروم خواهی شد. اگر شخصی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روزانه باشد و در کنکور ارشد شرکت کند در صورت قبولی در روزانه باید شهریه شبانه را بدهد. ضمنا شما انتخاب مالک اشترتان اولویت چند است ( قبولی نهایی در این دانشگاه منوط به قبولی در مرحله مصاحبه است )
من انتخاب 55 مالک اشتر زدم قبل از شبانه های شهرستان
نظر شما چیه؟

hssnjfry

عضو جدید
سلام بچه ها می خواستم بدونم مالک اشتر برای مصاحبه چطور خبر میده زنگ میزنه یا همون ۱۵ شهریور توی سایت اعلام میکنن

godfly_9

عضو جدید
سنجش کی جواب قبولی رو میده؟ کسی می دونه مالک کی جواب قبولبهای قطعی رو می ده؟

mec_eng_2010

عضو جدید
سلام دوستان- کسی هوا فضای دانشگاه تهران اطلاعاتی داره که چه جوریاست؟منظورم از نظر استاداشه که سخت گیرن؟برای بچه های مکانیک چند واحد پیشنیاز میذارن؟کلا محیط درسیش مثبت هست؟( در ضمن من گرایش سازه هوایی قبول شدم) با تشکر

nasrin_bunny

عضو جدید
کارنامه ی اولیه و نهایی ارشد هوافضا 91

کارنامه ی اولیه و نهایی ارشد هوافضا 91

سلام
برای دوستانی که می خوان ارشد هوا فضا شرکت کنن :

رشته ی کارشناسی:مهندسی مکانیک

معدل موثر: 14.12

رشته ی امتحانی : هوافضا

نام درس و نمره به درصد
زبان : 32
ریاضی: 25
آیرودینامیک: 23
مکانیک پرواز: 27
سازه های هوایی: 10.5
طراحی اجسام پرنده: سفید

رتبه ی کل در سهمیه: 636

رشته ی قبولی: مهندسی هوافضا-گرایش مهندسی فضایی-دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی-شبانه-آموزش محور

medesa

عضو جدید
سلام
آره ده ماه که میشه برقم داد و شریف آورد
پارسه ثبت نام کن کتاباشم بگیر راحت میشه شریف بیاری چون رقابت برا هوافضا خیلی کمه
اگرم خواستی بیشتر بدونی این شمارمه
09365926761
منم امسال کنکور هوافضا دادم
سلام منم ترم7معماريم وبه هوافضا علاقمندم البته تواين رشتم موفقم.ويه فرقي با اون دوست برقي دارم اينه كه ما رياضيات اينجوري نداشتيم اگه ميشه منم راهنمايي كنيد البته دسترسي به كلاس هم ندارم كتاباي هوافضا راهيان ارشد گرفتم اما نميتونم تنهايي بخونمشون ميشه 3درس فقط روش سرمايه گذاري كنم؟لطفا راهنماييم كنيدممنون

hamidftn

عضو جدید
سلام منم ترم7معماريم وبه هوافضا علاقمندم البته تواين رشتم موفقم.ويه فرقي با اون دوست برقي دارم اينه كه ما رياضيات اينجوري نداشتيم اگه ميشه منم راهنمايي كنيد البته دسترسي به كلاس هم ندارم كتاباي هوافضا راهيان ارشد گرفتم اما نميتونم تنهايي بخونمشون ميشه 3درس فقط روش سرمايه گذاري كنم؟لطفا راهنماييم كنيدممنون
دوست عزیز به نظر من این کار تو اشتباهه
نون تو معماریه
تو هوافضا خیلی سخته که کار خوب پیدا کنی
اگر هم فکر می کنی به هوا فضا علاقه داری و فقط واسه علاقه می خوای بخونی و بعدا هم کار معماری انجام میدی سخت در اشتباهی
هوافضا 5تا گرایش داره، هر کدومشو که قبول بشی کلی درس پیشنیاز باید بلد باشی که اصلن نمی دونی چی هستن
بعدشم هر کی می گی آسونه و رقابت کمه درست میگه ولی نه واسه شما که می خوا ی از صفر شروع کنی
اگرم تلاش کردی و قبول شدی و مدرکتم گرفتی عمر تو تلف کردی
به نظرم خیلیا که فکر می کنن به هوافضا علاقه دارن، علاقه ی کاذب دارن چون اصلن نمی ذونن که چی هست؟ درساش چین؟
راستی من ترم اول ارشد هوافضا گرایش فضایی دانشگاه تهران هستم و به هوا فضا هم خیلی علاقه دارم
خواهشن فکر نکن که چون استاتیک و مقاومت پاس کردی مثل بچه های مکانیک میتونی تو هوافضا ادامه تحصیل بدی خیلی کار سختیه
و این یه تلاش بزرگه برای رسیدن به هیییییییییچ
مطمئنم تو معماری آینده خوبی خواهی داشت
به فکر کار باش

آخرین ویرایش: