ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مختار1

عضو جدید
سلام
تبریک به همه
من طراحی کاربردی - صنعتی اصفهان قبول شدم
از جایی که قبول شدم راضیم خدارو شکر
اما فقط میخوام نظرتونو بدونم
من بعضی از انتخاب های تهرانم مثل خودروهای خواجه نصیر و علم وصنعت و رباتیک و مکاتیرونیک خواجه و علم وصنعت و امیرکبیر رو بعد از طراحی کاربردی - صنعتی اصفهان زدم به نظرتون کار درستی بوده؟
البته نتایج نهایی 8 شهریور میاد

ممنون

تبریک
در مورد خودرو من هم بودم همین کار را میکردم
اما در مورد مکاترونیک نمی دونم
مهندس جان رتبه شما چند بود؟

cyrusco

عضو جدید
به ارشد رسیدی برسان سلام ما را
از طرف تمامی بچه های کارشناسی به همه ی مهندسان عزیزی که ارشد قبول شدن تبریک میگویم

hame1370

عضو جدید
منم طراحی کاربردی بین المللی قزوین آوردم.همکلاسی نبود؟همین طوری زده بودمش.حالا دانشگاه خوبی هست؟

a.sauron

عضو جدید
..

..

سلام ...دوستان یک سوال مهم برای من پیش اومده اونم اینه که من اگه از لیسانس جامدات به ارشد هوافضا تغییر رشته بدم ایا به من دروس پیش نیاز میخوره ؟اگه میخوره چند واحد و چه درسایی ؟و اینکه امکان 4 ترمه تموم کردنو از ادم میگیره؟مرسی از اینکه جواب من رو میدید

دوستان امیدوارم همتون اونجایی که میخواستید قبول شده باشید...فقط اگر میشه کسی جواب این سوال من رو میدونه به من بگه که خیلی مهم و حیاتیه حداقل برای من...مرسی

mostafa70

عضو جدید
سلام
کسی هست صنعتی اصفهان تبدیل انرژی شبانه آورده باشه؟
من قبول شدم دنبال یه هم اتاقی خوب می گردم چون خوابگاه نمیده!

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به همه دوستان.بچه هایی که تهران قبول شدن تبریک ویژه خوش میگذره!! علم و صنعتیا(علموصیا!!) هم مقدمتون رو به یک پارکِ جالب تفکیک جنسی شده(دانشگاه بسیج!) تبریک میگم!!:smile:

آخرین ویرایش:

Amirhj

عضو جدید
سلام و تبریک به همه دوستان
منم کاشان تبدیل اوردم البته بعد تهران زدم امنتخاب یازدهم
دلم میخواست سیستم خواجه قبول شم در هر حالت خداییااااااااااااااااااا شششکرت
:w11::w17:

mehdimec

عضو جدید
سلام و تبریک به همگی .
من ساخت علم و صنعت قبول شدم
همکلاسی کسی هست؟

مبارک باشهه
قرار بود خواجه نصیر نزنی که
تو شیراز میدیدمت واااااا

همین کارم میخواستم بکنم لحظات آخر تصمیم عوض شد . راستی بنظرت خواجه چطوریاس مثل امیرکبیر و صنعتی اصفهان سخت گیرن یا مثل تهران ریلکسن ؟؟!! :دی

1mobin1

عضو جدید
همین کارم میخواستم بکنم لحظات آخر تصمیم عوض شد . راستی بنظرت خواجه چطوریاس مثل امیرکبیر و صنعتی اصفهان سخت گیرن یا مثل تهران ریلکسن ؟؟!! :دی
خدا رو شکر عوض شد
نمره ها بهتر از دو دانشگاه که گفتی هست
البته دوستان میگن من که نبودم، ولی میگن اساتید منطقی هستن تو خواجه

1mobin1

عضو جدید
تبریک به همه دوستان.بچه هایی که تهران قبول شدن تبریک ویژه خوش میگذره!! علم و صنعتیا(علموصیا!!) هم مقدمتون رو به یک پارکِ جالب تفکیک جنسی شده تبریک میگم!!:smile:
وااااا
تفکیک جنستی چجوریه؟
یعنی پسرا تو یه کلاس و دخترا یه کلاس؟
یا مثلا" پسرا صبح و دخترا بعد از ظهری هستن ؟!!!!

Judass

عضو جدید
واسه کسایی که هنوز فارغ نشدن یه فرم هر سال سازمان سنجش میده که از دانشگاه قبلی واسه ثبت نام یه تاییده بگیری. امسال فرم رو از کجا باید تهیه کرد؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااا
تفکیک جنستی چجوریه؟
یعنی پسرا تو یه کلاس و دخترا یه کلاس؟
یا مثلا" پسرا صبح و دخترا بعد از ظهری هستن ؟!!!!

نه عزیزم.محوطه به اصطلاح دانشگاه(!) این فرمیه.اگه تشریف ببری،خودت متوجه میشی!

1mobin1

عضو جدید
شما رتبه تون چند بود؟ نمیدونید تبدیل و طراحی علم وص تا چند قبول شدن؟
من تربیت مدرسم
من 511 طراحی و 546 تبدیل بودم
تبدیل که هیچچی نیاوردم و همشو حتی شاخه سیستم های انرژی هم زده بودم(البته نمیخواستم بیارم.. بهتر!) اما طراحی هم همه شاخه ها رو زده بودم و فعلا که از طراحی کاربردی در شاخه مکاترونیک(عنوان مدرک طراحی کاربردی) قبول شدم و از گرایش های دیگه خبر ندارم اما فقط کامپوزیت بعدش زده بودم و مابقی همه قبل این بود که نیاوردم اولویته 31 بود

تصحیح: همه گرایش های روزانه رو میگم شبانه خبر ندارم هنوز

Amirhj

عضو جدید
من 511 طراحی و 546 تبدیل بودم
تبدیل که هیچچی نیاوردم و همشو حتی شاخه سیستم های انرژی هم زده بودم(البته نمیخواستم بیارم.. بهتر!) اما طراحی هم همه شاخه ها رو زده بودم و فعلا که از طراحی کاربردی در شاخه مکاترونیک(عنوان مدرک طراحی کاربردی) قبول شدم و از گرایش های دیگه خبر ندارم اما فقط کامپوزیت بعدش زده بودم و مابقی همه قبل این بود که نیاوردم اولویته 31 بود

تصحیح: همه گرایش های روزانه رو میگم شبانه خبر ندارم هنوز
من کارشناسی علم وصنعت اراک بودم واسه گرفتن مدرک رفتم علم و صنعت تهرانی خیلی دانشگاه قشنگیه امیدوارم انشالله روزای قشنگ و خوبی تو اون دانشگاه داشته باشی
البته برای من جای سواله شما هم علاقه به تبدیل داشتی و هم به طراحی کاربردی در حالی که این دو درس ضد همن

jayali

عضو جدید
بدبخت شدم امیر کبیر شبانه طراحی اوردم
راست میگن امیرکبیر خیلی سخت میگیرن؟
نمیشه برم یک دانشگاه دیگه؟
مهمانی ، انتقالی چیزی هست؟

معدلم 14.5 بوده میترسم مشروط شم اخراج شم.
واسه دکترا حداقل معدل ارشد چنده؟

1mobin1

عضو جدید
من کارشناسی علم وصنعت اراک بودم واسه گرفتن مدرک رفتم علم و صنعت تهرانی خیلی دانشگاه قشنگیه امیدوارم انشالله روزای قشنگ و خوبی تو اون دانشگاه داشته باشی
البته برای من جای سواله شما هم علاقه به تبدیل داشتی و هم به طراحی کاربردی در حالی که این دو درس ضد همن
بله من جفتشونو دوس دارم
حتی شاید بعدا تبدیل هم بخونم

Reyhan2667

عضو جدید
سلام
کسی هست صنعتی اصفهان تبدیل انرژی شبانه آورده باشه؟
من قبول شدم دنبال یه هم اتاقی خوب می گردم چون خوابگاه نمیده!

من کارشناسی اونجا بودم!
کلی‌ اتاق خالی‌ دارن تو خوابگاه‌های ۳ و ۵

بهت خوابگاه میدن داداش
فقط باید محکم بری دنبالش

mostafa70

عضو جدید
من کارشناسی اونجا بودم!
کلی‌ اتاق خالی‌ دارن تو خوابگاه‌های ۳ و ۵

بهت خوابگاه میدن داداش
فقط باید محکم بری دنبالش

مرسی
یعنی مطمین باشم که خوابگاه میدن؟ تماس که گرفتم گفتن یه هفته بعد از شروع کلاسا مشخص میشه
تو این چند روز چیکار کنم!!!
میدونی نحوه واگذاری چطوره؟ منظورم اینه که قرعه کشی می کنن یا برحسب رتبه خوابگاه میدن
چون من نه شانس دارم و از اونور دیگه فکر کنم جزء آخرین نفرات قبول شده باشم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا