ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamedelon

عضو جدید
سلام دوستان . من 27 ساله هستم سه سال پیش درسم تموم شد ولی نتونستم شغل درست وحسابی پیدا کنم. بعد از سه سال نشستم برای کنکور خوندم . در ضمن من دانشجوی تهران مرکز و گرایش طراحی جامدات بودم. امسال رتبه ام این شد :

در طراحی کاربردی:807 تبدیل :1017

با توجه به این وضع فکر نمیکنم بتونم دانشگاههای تهران قبول شم. خیلی امسال خوندم چون ارزوم بود بالاخره تو مدرکم شریف بیاد. برای پذیرش گرفتن خیلی راحت تره.
با این تفاسیر موندم چیکار کنم برای سال بعد بخونم یا نه؟ اصلا نمیدونم چه گرایشی خوبه . من دوست دارم در زمینه ساخت لوازم پزشکی یا امور فضایی کار کنم. نمیدونم اصلا کدوم دانشگاه بهتره ؟ ترجیحا دوست دارم تهران بمونم بالاخره یه کار پاره وقت هم میشه پیدا کرد. من توضیحات دوستمون parandme رو هم خوندم . من حقیقت اینه مکانیک رو الکی انتخاب کردم ولی حالا که به مقطع فوق رسیدم نمیخوام این اشتباه رو تکرار کنم. به خاطر همین مزاحم شما دوستان شدم. میخوام گرایشی ادامه بدم که هم پول توش باشه هم بتونم کمک به بشر بکنم. پیزوالکتریک که دوستمون گفتند جالبه یا نه؟ دوست دارم در زمینه زلزله بتونم کاری کنم مثلا از انرژی اون استفاده کنم. من علایقم رو میگم تا شما دوستان بگید من چه گرایشی برم بهتره. خواهش میکنم راهنمایی جامعی بکنید که کدوم دانشگاه های تهران در این دو گرایش بهترند. بعضی ها میگند شریف بده . واقعا اینطوره یا نه؟ من با چه اولویتی باید انتخاب کنم؟ راستی یه سوال دیگه من هر چند تا گرایش که بخوام میتونم انتخاب کنم یا فقط طراحی ؟کلا گیج شدم یه راهنمایی میخوام اصلا سا بعد بخونم یا نه و چه گرایشی بخونم؟ ممنون که پاسخ گو هستید.

دوستان به شدت منتظرم هنوز انتخاب رشته نکردم. راهنمایی بفرمایید چیکار کنم سال بعد یا همین امسال کلک کنکور رو بکنم؟ با تشکر.

ali-cr7

عضو جدید
آقا یکی به من بگه طراحی کاربردی صنعتی اصفهان خوبه یا شیراز ؟؟؟ توی رده بندی لایدن که صنعتی اصفهان بعد امیرکبیر دومه !!

hamedelon

عضو جدید
سلام دوستان . من 27 ساله هستم سه سال پیش درسم تموم شد ولی نتونستم شغل درست وحسابی پیدا کنم. بعد از سه سال نشستم برای کنکور خوندم . در ضمن من دانشجوی تهران مرکز و گرایش طراحی جامدات بودم. امسال رتبه ام این شد :

در طراحی کاربردی:807 تبدیل :1017

با توجه به این وضع فکر نمیکنم بتونم دانشگاههای تهران قبول شم. خیلی امسال خوندم چون ارزوم بود بالاخره تو مدرکم شریف بیاد. برای پذیرش گرفتن خیلی راحت تره.
با این تفاسیر موندم چیکار کنم برای سال بعد بخونم یا نه؟ اصلا نمیدونم چه گرایشی خوبه . من دوست دارم در زمینه ساخت لوازم پزشکی یا امور فضایی کار کنم. نمیدونم اصلا کدوم دانشگاه بهتره ؟ ترجیحا دوست دارم تهران بمونم بالاخره یه کار پاره وقت هم میشه پیدا کرد. من توضیحات دوستمون parandme رو هم خوندم . من حقیقت اینه مکانیک رو الکی انتخاب کردم ولی حالا که به مقطع فوق رسیدم نمیخوام این اشتباه رو تکرار کنم. به خاطر همین مزاحم شما دوستان شدم. میخوام گرایشی ادامه بدم که هم پول توش باشه هم بتونم کمک به بشر بکنم. پیزوالکتریک که دوستمون گفتند جالبه یا نه؟ دوست دارم در زمینه زلزله بتونم کاری کنم مثلا از انرژی اون استفاده کنم. من علایقم رو میگم تا شما دوستان بگید من چه گرایشی برم بهتره. خواهش میکنم راهنمایی جامعی بکنید که کدوم دانشگاه های تهران در این دو گرایش بهترند. بعضی ها میگند شریف بده . واقعا اینطوره یا نه؟ من با چه اولویتی باید انتخاب کنم؟ راستی یه سوال دیگه من هر چند تا گرایش که بخوام میتونم انتخاب کنم یا فقط طراحی ؟کلا گیج شدم یه راهنمایی میخوام اصلا سا بعد بخونم یا نه و چه گرایشی بخونم؟ ممنون که پاسخ گو هستید.

اگر کسی حوصله خوندن سوالام رو نداره خلاصه بگم من در کاربردی 807 و در تبدیل 1017 شدم ترجیحا دوست دارم تهران بخونم. ایا با این شرایط برای سال بعد بخونم یا نه؟ شهرستان کدوم بهتره؟ من دوست دارم در امور مربوط به زلزله ، لوازم پزشکی و فضایی فعالیت کنم . کدام گرایش بیشتر همخوانی دارد؟ با تشکر ولی اگه فرصت کردید متن اصلی سوالاتم رو مطالعه بفرمایید.

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان کارشناسی ساخت بودم الان میخوام تبدیل بخونم. پیشنهادتون برای این 4 ماه چیه؟کدوم نرم افزار ها رو کار کنم که به نفعم باشه؟
با تشکر

87682111

عضو جدید
با سلام
دوستان کارشناسی ساخت بودم الان میخوام تبدیل بخونم. پیشنهادتون برای این 4 ماه چیه؟کدوم نرم افزار ها رو کار کنم که به نفعم باشه؟
با تشکر

یاد گرفتن تجربی نرم افزارهایی مثل fluent بدون پاس کردن درس cfd ارزشی نداره.
فعلا فقط و فقط کدنویسیتو تقویت کن.

samhabibi66

عضو جدید
اگر کسی حوصله خوندن سوالام رو نداره خلاصه بگم من در کاربردی 807 و در تبدیل 1017 شدم ترجیحا دوست دارم تهران بخونم. ایا با این شرایط برای سال بعد بخونم یا نه؟ شهرستان کدوم بهتره؟ من دوست دارم در امور مربوط به زلزله ، لوازم پزشکی و فضایی فعالیت کنم . کدام گرایش بیشتر همخوانی دارد؟ با تشکر ولی اگه فرصت کردید متن اصلی سوالاتم رو مطالعه بفرمایید.

طراحی عباسپور شانس بالایی داری تبدیل هم شانس شهرستان خوب داری
اگه هدفت مهمه برات براش تلاش کن وگرنه معلوم نیست سال دیگه چی بشه

farzad1368

عضو جدید
سلام به همگی.کسی در مورد دانشگاه یزد میدونه؟تو طراحی سطحش بالاتر کاشان؟

reza2495

عضو جدید
بچه ها عباس پور امسال شبانه نداره؟ امکان داره تو تکمیل ظرفیت بده؟ ب نظرتون تمدید میشه زمان انتخاب رشته؟ دانشگاه رجایی مختص فرهنگیاست؟

alireza2022

عضو جدید
با سلام
دوستان به نظرتون گرایشای( خودرو (سیستم محرکه خودرو)خواجه نصیر) بهتر یا
(تبدیل انرژی شهرستان)،
اگر لطف میکنید و جواب میدین دلیلش رو هم بگید چون هر کس یه چیزی میگه
با تشکر

1mobin1

عضو جدید
با سلام
دوستان به نظرتون گرایشای( خودرو (سیستم محرکه خودرو)خواجه نصیر) بهتر یا
(تبدیل انرژی شهرستان)،
اگر لطف میکنید و جواب میدین دلیلش رو هم بگید چون هر کس یه چیزی میگه
با تشکر
ااونی که شهرستااانه.
با فوق خودرو تو کجا مثلا میخوای کار کنی؟!!!
خیلی وضعیت صنایع خودرو سازی به راهه...

Masoud16ahm

عضو جدید
بچه ها عباس پور امسال شبانه نداره؟ امکان داره تو تکمیل ظرفیت بده؟ ب نظرتون تمدید میشه زمان انتخاب رشته؟ دانشگاه رجایی مختص فرهنگیاست؟

شبانه اش ننوسته که مختص فرهنگی هاست
ولی روزانه نوشته
تراز شبانه اش هم به همین دلیل بیشتر از روزانشه

hamedelon

عضو جدید
طراحی عباسپور شانس بالایی داری تبدیل هم شانس شهرستان خوب داری
اگه هدفت مهمه برات براش تلاش کن وگرنه معلوم نیست سال دیگه چی بشه

دستت درد نکنه . بلاخره یکی جوابمو داد . من حقیقت هدفم اینه از یک دانشگاه خیلی خوب پذیرش بگیرم به خاطر همین مد نظرم اینه از یه دانشگاه خوب یه پایان نامه خیلی قوی بدم . راستش دوست ندارم برم عباسپور. شما میگید من چه گرایشی و کدام دانشگاه ها رو انتخاب کنم. شهرستان برم دیگه فکر نکنم بتونم کار کنم درسته؟ راستی یه رتبه بندی از بهترین دانشگاههای طراحی میدونید؟ با تشکر از شما دوست خوب.

edram

عضو جدید
y
دستت درد نکنه . بلاخره یکی جوابمو داد . من حقیقت هدفم اینه از یک دانشگاه خیلی خوب پذیرش بگیرم به خاطر همین مد نظرم اینه از یه دانشگاه خوب یه پایان نامه خیلی قوی بدم . راستش دوست ندارم برم عباسپور. شما میگید من چه گرایشی و کدام دانشگاه ها رو انتخاب کنم. شهرستان برم دیگه فکر نکنم بتونم کار کنم درسته؟ راستی یه رتبه بندی از بهترین دانشگاههای طراحی میدونید؟ با تشکر از شما دوست خوب.
دوست من اگر قصدت اپلای هست دانشگاه های تهران شریف امیر علم و ص خواجه شیراز و اصفهان.به همین ترتیبی که گفتم اولویت داره.

edram

عضو جدید
پاسخ : سوال

پاسخ : سوال

دوستان تا کی فرصت برای انتخاب رشته هست؟ با تشکر

hamedelon

عضو جدید
y
دوست من اگر قصدت اپلای هست دانشگاه های تهران شریف امیر علم و ص خواجه شیراز و اصفهان.به همین ترتیبی که گفتم اولویت داره.
ممنون پس شیراز از اصفهان بهتره . پس فکر میکنید برای سال بعد نخونم ؟ شهرستان سراسری چطوره عین آزاد یه روزه یا چند روزه ؟ اگه چند روز باشه هزینه خیلی بالا میره درسته؟ ممنون.

edram

عضو جدید
ممنون پس شیراز از اصفهان بهتره . پس فکر میکنید برای سال بعد نخونم ؟ شهرستان سراسری چطوره عین آزاد یه روزه یا چند روزه ؟ اگه چند روز باشه هزینه خیلیع بالا میره درسته؟ ممنون.
شیرا و اصفهان رو از دوستان بپرس. اگر هدفت مهمه و میدونی سال بعد رتبه زیر 500 میاری بخون ولی اینو در نظر بگیر هزارویک اتفاق ممکنه بیفته. بیماری شب امتحان سخت تر شدن و اماده تر شدن و بیشتر شدن داوطلبان. استرس بیشتر از طرفی اوضاع کشورم که هست هیچی نمیشه گفت.

samhabibi66

عضو جدید

خواهش میکنم
دوست دیگر که جوایتون رو داد راست میگه ولی به خودتون هم بستگی داره
کسانی رو میشناسم که با مدرک دانشگاه آزاد رفتن خارج یا استرالیا اقامت skill workers گرفتن
دیگه حساب کتاباتو بکن ببین چه کاره ای

aliasghar71

عضو جدید
دوستان به نظرتون طراحی شبانه علم و صنعت میارزه به روزانه خواجه نصیر؟
اینو از این جهت میگم که به کنترل علاقه چندانی ندارم که خواجه قویه.
اگه کسی از بچه های شبانه علم وصنعت هست لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم.

M313

عضو جدید
سلام به دوستان
کسی در مورد خوارزمی ، عباسپور وشهید بهشتی خبر داره روی چند بسته می شن و سطح علمی اونها چطوره؟

parandme

کاربر بیش فعال
دوستان به نظرتون طراحی شبانه علم و صنعت میارزه به روزانه خواجه نصیر؟
اینو از این جهت میگم که به کنترل علاقه چندانی ندارم که خواجه قویه.
اگه کسی از بچه های شبانه علم وصنعت هست لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم.

قاطعانه عرض می کنم خخخخخییییییییییررررررررر

برام خیلی جالبه که بدونم رو چه حسابی این فکر رو کردین؟؟؟

آخرین ویرایش:

parandme

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان
کسی در مورد خوارزمی ، عباسپور وشهید بهشتی خبر داره روی چند بسته می شن و سطح علمی اونها چطوره؟

خوارزمی اصلا خوب نیست فک کنم تعداد اعضای هیات علمیش کمتر از انگشتای دست باشه
عباسپور ولی بهتراز خوارزمیه ولی استادای عباسپور هم یه جورایی خیلی علمی نیستن اکثرشون مدیرای صنایع نیرو بودن و شناخته شده نیستن

don salieri2

عضو جدید
با سلام
من 316 طراحی شدم
به نظرتون این ترتیب انتخاب رشته طراحی کاربردی خوبه؟
شریف
امیرکبیر
تهران
علم و صنعت
شبانه شریف
شبانه امیرکبیر
شبانه تهران
خواجه نصیر
تربیت مدرس
شبانه علم وصنعت

aliasghar71

عضو جدید
یه سوال .اگه شبانه قبول بشی و نری محرومیت داره؟
فقط کسی که جواب میده مطمئن باشه مرسی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا