ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mr.rahjou

کاربر فعال
این شایعه «
لو رفتن سوالات کنکور ارشد» درست باشه، فاجعه است.... صدها هزار متقاضی عمرشان را گذاشته اند !!

اون وقت شما منبعی داری برای این حرفتون یا از خودتون در آوردی؟

لینک خبر فرانس 24:

دو دانشجو در ایران فاش کردند:فروش سوالات کنکور کارشناسی ارشد از طریق سایت

خبر فارسی:
http://observers.france24.com/fa/co...ersity-iran-master-france24-nazeran-observers

تصویر یکی از سایت هایی که شب قبل از برگزاری کنکور معماری و کامپیوتر اقدام به فروش سوالات کرده بودند، این سایت از دسترس خارج شده است

ای میلی که سوالات را پس از دریافت پول شب قبل از کنکور ارسال کرده است

صفحه بانکی پرداخت کننده پول که در آن مشخص است خرید سوالات شب قبل از کنکور صورت گرفته است

رسید بانکی در آن تاریخ به خوبی نشان دهنده واریز پول شب قبل از کنکور است

تا لحظه انتشار این گزارش، با اینکه دو روزنامه در ایران در جریان جزییات ماجرا قرار دارند، اما به علت فشارها و تهدیدهای صورت گرفته، تنها روزنامه اعتماد گزارشی در این رابطه منتشر کرده است.

تصویری از دریافت فایل پی دی اف سوالات کنکور، شب قبل از برگزاری​

mr.rahjou

کاربر فعال
فایل pdf خبر برای آنهایی که نتونستند به لینک بالا بروند (فیل تر).

پیوست ها

• arshad93.pdf
    310.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

M_Nirvana_m

عضو جدید
خوب چون 2F هست جوابش 1 بر رادیکال 2 میشه.
شاید من متوجه نشدم، حل خودم رو میذارم اگه مشکلی بود بگید.
مشاهده پیوست 195917

na age 2F ro taghsim bar radical 2 barabre WH koni mishe taneshe boreshi pas javabe nahaii dradical 2 barabre sry khoob nemitoonam javab bedam omidvaram fahmide bashi :)

amona

عضو جدید
بزرگوار شما خیلی خوبی، فوق العاده ای، باهوشی، ما هم کف پای شما، اصن حق شما رو خوردن وگرنه جایگاهتون این جاها نبود که..من عذرخواهی میکنم خود طراح سوالات اعلام کرد که سوالا آسون بوده، حتی از لفظ گلابی استفاده کرد ایشون. اگر خدایی نکرده امسال موندیم پشت کنکور، میرسیم خدمت شما واسه کلاس خصوصی ریاضیات..شما فعلا خاطراتت رو مرور کن تا اعلام نتایج
من قبولی ارشد 90 هستم ریاضیم شکر خدا خوب بدون تعصب واستون قضاوت میکنم
واقعا سوال های ریاضی 92 اسون بودن
سوال های ریاضی 93 متوسط به بالا بود

sajadmega

عضو جدید
بچه ها دانشگاه کاشان بهتره یا شاهرود برای ساخت میخوام بدونم
دانشگاه اراک . صنعتی بابل . مراغه. سمنان . زنجان . تبریز . ارومیه اینا چه رتبه ای میخواد بعد کدومش تو ساخت قویه ؟

sajadmega

عضو جدید
راستی کسی اینجا مهندسی معماری کشتی امتحان داده
در مورد درصد با رتبه میخوام ازش سوال کنم

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها دانشگاه کاشان بهتره یا شاهرود برای ساخت میخوام بدونم
دانشگاه اراک . صنعتی بابل . مراغه. سمنان . زنجان . تبریز . ارومیه اینا چه رتبه ای میخواد بعد کدومش تو ساخت قویه ؟
ترتیب دانشگاه ها برای رشته ساخت از نظر علمی و امکانات آموزشی:
امیرکبیر-تهران-مدرس-علم و صنعت-تبریز-صنعتی اصفهان-خواجه نصیر-صنعتی اراک-صنعتی بابل-فردوسی مشهد-مراغه-ارومیه-کاشان-شاهرود-بیرجند-زنجان-سمنان و...

sajadmega

عضو جدید
اقا ایمان اگه ممکنه میتونی بگید با رتبه های حدود 400 تا 800 کدوم داشگاها رو میشه اورد

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اقا ایمان اگه ممکنه میتونی بگید با رتبه های حدود 400 تا 800 کدوم داشگاها رو میشه اورد
خب بستگی به درصد و تراز بقیه داره همچنین تراز خودتون.مثلا سال 91 که منم کنکور دادم تا رتبه حدود 1100 روزانه ساخت قبولی داشتیم چون سوالات ساخت افتضاح بود و میانگین ساخت روی 30% بود ولی پارسال سوالات متعادل بود ورتبه ها واقعی .امسالم فکر کنم همینطور باشه با این اوصاف با این حدود رتبه از دانشگاه فردوسی به بعد رو شانس قبولی دارید

sajadmega

عضو جدید
اقای معصومی الان که شما امیرکبیر میخونید ترم اول به شما چه درسهایی دادن؟

Hooladi

عضو جدید
امیرکبیر-تهران-مدرس-علم و صنعت-تبریز-صنعتی اصفهان-خواجه نصیر-صنعتی اراک-صنعتی بابل-فردوسی مشهد-مراغه-ارومیه-کاشان-شاهرود-بیرجند-زنجان-سمنان و...

دانشگاه صنعت و معدن چی؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دانشگاه صنعت و معدن چی؟
اونجا بیشتر شبیه مدرسس تا دانشگاه بهتره گول تهران بودنشو نخورید
یعنی صنعتی بابل و صنعتی اراک رو نمیشه اورد درسته
بعیده با این رتبه مگر شبانه
اقای معصومی الان که شما امیرکبیر میخونید ترم اول به شما چه درسهایی دادن؟
ماشینکاری پیشرفته-متالورژِی در تولید - جوشکاری پیشرفته - سمینار
البته ندادن من خودم گرفتم اینجا دست دانشجو اخذ درس

Hooladi

عضو جدید
اونجا بیشتر شبیه مدرسس تا دانشگاه بهتره گول تهران بودنشو نخورید

بعیده با این رتبه مگر شبانه

ماشینکاری پیشرفته-متالورژِی در تولید - جوشکاری پیشرفته - سمینار
البته ندادن من خودم گرفتم اینجا دست دانشجو اخذ درس

با ساخت 30 زبان 30 جامدات 30 سیالات 10 میشه صنعت و معدن اورد؟

jsmh

عضو جدید

من که خودم احتمالا این جوری انتخاب رشته کنم:تهران-امیرکبیر-تربیت مدرس-علم صنعت-خواجه نصیر-تبریز
البته تا علم و صنعت که قبول نمیشم،خواجه هم بعیده منتها بحثم اینه به نظرتون خواجه بخاطر تهران بودنش اولویت نداره به اصفهان یا تبریز؟ راستی امکانات رفاهی تربیت مدرس هم به مراتب بهتر از امیرکبیره استادای خوبی هم داره فقط اسمش به اندازه امیرکبیر نیست.مگه نه به نظر من چیزی کم نداره شاید حتی اونو هم بالاتر از امیرکبیر بزنم.درضمن الان رتبه خوبای امیرکبیر اکثرا میرن دانشگاه تهران.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام بچه ها میدونم درصدام خنه داره و مطمئنم که باید سال دیگه بخونم اما میخوام بدونم حدودا چند میشه رتبه م با این درصدا:
زبان صفر
ریاضی 5
سیالات20
جامدات 20
دینامیک یا 5 یا 10درصد
بهم نخندینا:redface:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
با ساخت 30 زبان 30 جامدات 30 سیالات 10 میشه صنعت و معدن اورد؟
احتمالش بالاس
من که خودم احتمالا این جوری انتخاب رشته کنم:تهران-امیرکبیر-تربیت مدرس-علم صنعت-خواجه نصیر-تبریز
البته تا علم و صنعت که قبول نمیشم،خواجه هم بعیده منتها بحثم اینه به نظرتون خواجه بخاطر تهران بودنش اولویت نداره به اصفهان یا تبریز؟ راستی امکانات رفاهی تربیت مدرس هم به مراتب بهتر از امیرکبیره استادای خوبی هم داره فقط اسمش به اندازه امیرکبیر نیست.مگه نه به نظر من چیزی کم نداره شاید حتی اونو هم بالاتر از امیرکبیر بزنم.درضمن الان رتبه خوبای امیرکبیر اکثرا میرن دانشگاه تهران.
لزومی نداره دانشگاهی که تهرانه از شهرستان بهتر باشه.ولی شاید امکان استفاده از امکانات بقیه دانشگاه های تهران بیشتر باشه.از نظر رفاهی نمیدونم چون تو مقطع ارشد بیشتر امکانات و موضوع پروژش که تعیین کنندس.
یه نکته ای اینجا بگم بدون تعصب
بنده خودم قصد رفتن به دانشگاه تهران رو داشتم ولی این موضوع رو بدونید که دانشگاه تهران فیلدی جز شکلدهی و متالورژی نداره و شما ناچارا باید وارد یکی از این شاخه ها بشید و این میتونه نکته منفی برای ادامه تجصیل باشه.این نکته رو بدونید که مقطع ارشد خودش یه رزومه برای ادامه تحصیله شما اگه پروژه خوب انجام ندید واسه ادامه تحصیل می تونه مشکل ساز باشه.امیرکبیر خوبی که داره هر فیلدی از ساخت و پوشش می ده.ماشینکاری که قطبه جوشکاری که قطبه شکلدهی با وجود دکتر ملایی و دکتر فلاحی قطبه کنترل و هیدرولیک با وجود دکتر رضاعی و CAD/CAM با وجود دکتر آرزو رقیب نداره.جدای از زمینه هایی مثل CNC و مکاترونیک و....واقعا معرکس امیرکبیر برای ساخت.

jsmh

عضو جدید
احتمالش بالاس

لزومی نداره دانشگاهی که تهرانه از شهرستان بهتر باشه.ولی شاید امکان استفاده از امکانات بقیه دانشگاه های تهران بیشتر باشه.از نظر رفاهی نمیدونم چون تو مقطع ارشد بیشتر امکانات و موضوع پروژش که تعیین کنندس.
یه نکته ای اینجا بگم بدون تعصب
بنده خودم قصد رفتن به دانشگاه تهران رو داشتم ولی این موضوع رو بدونید که دانشگاه تهران فیلدی جز شکلدهی و متالورژی نداره و شما ناچارا باید وارد یکی از این شاخه ها بشید و این میتونه نکته منفی برای ادامه تجصیل باشه.این نکته رو بدونید که مقطع ارشد خودش یه رزومه برای ادامه تحصیله شما اگه پروژه خوب انجام ندید واسه ادامه تحصیل می تونه مشکل ساز باشه.امیرکبیر خوبی که داره هر فیلدی از ساخت و پوشش می ده.ماشینکاری که قطبه جوشکاری که قطبه شکلدهی با وجود دکتر ملایی و دکتر فلاحی قطبه کنترل و هیدرولیک با وجود دکتر رضاعی و CAD/CAM با وجود دکتر آرزو رقیب نداره.جدای از زمینه هایی مثل CNC و مکاترونیک و....واقعا معرکس امیرکبیر برای ساخت.

نمیدونم شاید راس میگی ولی ما که 4سال اینجا بودیم خیلی چیز خاصی ندیدیم مگه اینکه ارشد فرق داشته باشه.خیلی از بچه های ما اولویت اولشون تهرانه.ولی اینو قبول دارم امیرکبیر استادای خوبی داره.ولی از لحاظ امکانات خیلی جای بهتر شدن داره هنوز.شاید درمورد ارشدا وضع بهتره چون پروژه انجام میدن و اینا.ولی ما نو این 4سال کارگاهامون واقعا بعضیاشونو با حداقل امکانات گذروندیم.از استادا هم که فقط ملایی از لحاظ تدریس بدرد میخوره بنظر من.البته میگم ارشد فرق داره مثلا شاید تو ارشد تدریس استاد دیگه خیلی مهم نباشه

student.product

عضو جدید
نمیدونم شاید راس میگی ولی ما که 4سال اینجا بودیم خیلی چیز خاصی ندیدیم مگه اینکه ارشد فرق داشته باشه.خیلی از بچه های ما اولویت اولشون تهرانه.ولی اینو قبول دارم امیرکبیر استادای خوبی داره.ولی از لحاظ امکانات خیلی جای بهتر شدن داره هنوز.شاید درمورد ارشدا وضع بهتره چون پروژه انجام میدن و اینا.ولی ما نو این 4سال کارگاهامون واقعا بعضیاشونو با حداقل امکانات گذروندیم.از استادا هم که فقط ملایی از لحاظ تدریس بدرد میخوره بنظر من.البته میگم ارشد فرق داره مثلا شاید تو ارشد تدریس استاد دیگه خیلی مهم نباشه
من امیر کبیر نخوندم ولی اکثر استاداشو می شناسم شما اگه می خوای زمینه کاریت ساخت باشه حتما امیر کبیر بخون اگه امکاناتشم پایینه بساز ،بعضی دانشگاها امکاناتشون خوبه بخاطر همین میرن.مطمئن باش تو صنعت نمیگن شما چقد امکانات داشتی یا نداشتی بلکه میگن چی بلدی،این امیر عبدا.. که من دیدم رزومشو غول تولید ایرانه.کاری به شکل دهی و این حرفا ندارم من زمینه کاریم ماشینکاریه از این لحاظ گفتم

آخرین ویرایش:

nimaie

عضو جدید
سلام بچه ها میدونم درصدام خنه داره و مطمئنم که باید سال دیگه بخونم اما میخوام بدونم حدودا چند میشه رتبه م با این درصدا:
زبان صفر
ریاضی 5
سیالات20
جامدات 20
دینامیک یا 5 یا 10درصد
برو اینجا از مهندس جباریان هم بپرس.ایشون تخمیناشون حساب شده است.

hsdanesh

عضو جدید
زبان صفر
ریاضی 5
سیالات20
جامدات 20
دینامیک یا 5 یا 10درصد

زیاد ناامید کننده نیست. رتبه تون با رتبه های پارسال تقریبا 2800 تا 3500 شاید هم بهتر، شبانه اردبیل تبدیل انرژی شاید قبول بشید. تکمیل ظرفیت حتما قبولید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا