ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fayyazjahani

عضو جدید
پس خدا رو شکر درس زدم. . .

تا حالا سه تا مطمئن سه تا هم شک دارم. . .

چی چی رو درست زدم فکر کردی ما که داریم نظر میدیم ریاضی دانان قرن هستیم . بابا ما ریاضی رو با 10.25 پاس میکردیم الان داریم در مورد ریاضی نظریه پردازی میکنیم

saeed722

عضو جدید
چی چی رو درست زدم فکر کردی ما که داریم نظر میدیم ریاضی دانان قرن هستیم . بابا ما ریاضی رو با 10.25 پاس میکردیم الان داریم در مورد ریاضی نظریه پردازی میکنیم

خب نظر جمع بهتر جواب میده عزیز

ولی فک کنم دلتاش هم صفر میشد . . .

mojzar

عضو جدید
منم همین در آوردم و گزینه ای رو زدم که گفت نمیشه ولی یه جا فکر کنم کتاب معتقدی گفت که اگه به صفر رسیدین باید از یه راه دیگه برین :D:D

البته شاید توهم زدم . ولی خودم مثل شما حل کردک

نه عزیزم ، وقتی دلتا صفر میشه دیگه از این روش نمیشه استفاده کرد روش دیگش رو من یادم نیست ولی به روش ماتریسی باید حلش می کردیم انگار ....

mohammad.olyaee

عضو جدید
فقط خواستم بگم با حرفت کاملا موافقم (امضاتو میگم)

انسان شکست نمی خورد،بلکه دست از تلاش بر می دارد.

من که دست از تلاش برداشتم رفت پی کارش....

مخلصم ، بیخیال بابا همچی به ارشد نیست زندگی ادامه داره فقط هر کاری رو شروع میکنی تهش به خودت بگی من همه تلاشمو کردمُ دیگه ته تلاشم اینِ همون کافیه حتی اگه اون کار نتیجه نده

mohammad.olyaee

عضو جدید
بله سوالی که یه تابع بر خسب ایکس و وای داده بود و گفته بود نقطه 0 و 0 چه نقطه ای هست

دلتا که صفر میشد زدم هیچ نقطه ای نیست

جواب گزینه زینی ندارد بود فک کنم گزینه 4 یا 3 بود برای A ، همون گزینه که از بقیه بلندتر بود جملش:D

r.mob

عضو جدید
یه چند تا آمار بدم بد نیست
کنکور سال های قبل : مباحثی که طی 10 سال اخیر همیشه سوال میومد : لایه مرزی و لیفت و درگ - جریان داخلی لوله ها - مدار مقاومتی انتقال- سری و انتگرال یگانه - حد - مشتق پذیزی- ارتعاشات اجباری- معیارهای خستگی و گسستگی - اصطکاک - لاپلاس
اما هیییییچ کدوم از اینا امسال نیومد !

saeed722

عضو جدید
یه چند تا آمار بدم بد نیست
کنکور سال های قبل : مباحثی که طی 10 سال اخیر همیشه سوال میومد : لایه مرزی و لیفت و درگ - جریان داخلی لوله ها - مدار مقاومتی انتقال- سری و انتگرال یگانه - حد - مشتق پذیزی- ارتعاشات اجباری- معیارهای خستگی و گسستگی - اصطکاک - لاپلاس
اما هیییییچ کدوم از اینا امسال نیومد !

واقعا این چه وضع طراحی سواله؟؟

اصطکاک هر سال 2 تا میومد!!!

فک کنم توو این یه هفته جای سوالای مکانیک المپیاد عوض شده:D

fayyazjahani

عضو جدید
نه عزیزم ، وقتی دلتا صفر میشه دیگه از این روش نمیشه استفاده کرد روش دیگش رو من یادم نیست ولی به روش ماتریسی باید حلش می کردیم انگار ....

تعداد غلط هاس قطعی براس ساخت من به عدد 3 رسید .

خب الان ما اشتباه زدیم دیگه ؟

روش دیگش خب ماتریس هست دیگه باید از اون طریق حل کرد که یعنی جوابش فرق میکنه ؟
خب پس یعنی رو اینم حساب نکنیم دیگه ؟؟؟؟

میگم شما زدین زینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نوشتم اون گزینه ای که میگفت حل نمیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا