ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafa70

عضو جدید
اینجا کسی هست که سال دومی باشه واسه کنکور؟

من سال سومیم!!!! سال سوم کارشناسی کنکور دادم واسه دست گرمی! سال چهارم کارشناسی مث چیز نشستم خوندم ولی نمی دونم چی شد که تهران قبول نشدم!! امسال امیدوارم قبول بشم!!!! ما می توانیم

mohandes_ali

عضو جدید
خواهش

خواهش

من بعنوان برادر کوچک همگی میخوام خواهش کنم اگه ایشالا دانشگاه درست و حسابی قبول شدید خودتونو نگیرید این تاپیک و بچه ها رو فراموش نکنید اگه کسی کمکی خواست جزوه ای خواست دریغ نکنید کمکش کنید...ممنون میشم

mojzar

عضو جدید
سلام
کنکوره سه سال اخیر رو اکثرا زدین ؟ به نظرتون هر سال کدوم باکس سخت بوده و کدوم باکس آسون ؟ به نظرتون امسال نوبت کدوم باکسه که سخت باشه و کدوم باکس آسون ؟

chego

کاربر فعال
من بعنوان برادر کوچک همگی میخوام خواهش کنم اگه ایشالا دانشگاه درست و حسابی قبول شدید خودتونو نگیرید این تاپیک و بچه ها رو فراموش نکنید اگه کسی کمکی خواست جزوه ای خواست دریغ نکنید کمکش کنید...ممنون میشم

قربونت داداش عزیز
دمت گرم من حتی اگه دانشگاه شریف باقر اباد ده پایین که ترازش از شریف تهران هم بالاتره هم قبول شم درحد توانم پایه ام

r.mob

عضو جدید
سلام
کنکوره سه سال اخیر رو اکثرا زدین ؟ به نظرتون هر سال کدوم باکس سخت بوده و کدوم باکس آسون ؟ به نظرتون امسال نوبت کدوم باکسه که سخت باشه و کدوم باکس آسون ؟

91 کلا سخت بود فقط سیالاتش راحت بود
92 ریاضیش واقعا سخت بود فقط معادلاتش تا حدودی خوب بود ولی استاتیک و مقاوممت و ارتعاشات راحت بود .دینامیک ماشین هم که مثل همیشه غیر قابل حل بود. ولی نکته جالبش این بود که طراحی اجزا و سیالات، 5 تا سوال رو از 2 فصل داده بودن اما سخت داده بودن.
من ترسم از اینه که سوالات امسال خیلی با سالای قبل فرق کنه و نتونم اصلا جواب بدم.
من ریاضی معتقدی رو تو آزمون پارسه حدود 30 درصد میزدم . البته پارسه هم ریاضیاش امسال انگار سخت شده بود.
زبان هم که نمیدونم اینا این کلمه ها رو از کجا میارن!!!!!!!!!! بعضی کلمات تو دیکشنری هم نبودن .

Judass

عضو جدید
بنده پارسال 2100 آوردم انتخاب رشته نکردم ... امیدوارم دولت جدید طرفیتارو کم نکنه ...
92 رو الان که نگاه می کنم کنکوری بود که میشد به راحتی زیر 1000 آورد اگه شرایط آزمونو بتونی کنترل کنی. با درصدای بین 25 تا 35 و ریاضی 8 درصد رفیقم 900 آورد و روزانه فردوسی قبول شد.
اگه سر جلسه دیدید تستا سخته براتون اصلا نگران نباشید چون با تمرکز و آرامش میشه نصف سوالاتو حل کرد.

mojzar

عضو جدید
92 ریاضیش واقعا سخت بود فقط معادلاتش تا حدودی خوب بود ولی استاتیک و مقاوممت و ارتعاشات راحت بود .دینامیک ماشین هم که مثل همیشه غیر قابل حل بود. ولی نکته جالبش این بود که طراحی اجزا و سیالات، 5 تا سوال رو از 2 فصل داده بودن اما سخت داده بودن.
من ترسم از اینه که سوالات امسال خیلی با سالای قبل فرق کنه و نتونم اصلا جواب بدم.
من ریاضی معتقدی رو تو آزمون پارسه حدود 30 درصد میزدم . البته پارسه هم ریاضیاش امسال انگار سخت شده بود.
زبان هم که نمیدونم اینا این کلمه ها رو از کجا میارن!!!!!!!!!! بعضی کلمات تو دیکشنری هم نبودن .

به نظر من سال 91 خیلی خوب بوده کنکورش ، هم ریاضیاتش هم سیالاتش بسیار آسونش و هم باکس دینامیکش ، سال 92 سخت ترین دوره برای باکس دینامیک بود که سوالات کاملا مفهومی طرح شده بود و ریاضیاتش هم سخت بود مثل سیالاتش ولی جامدات رو بسیار آسون طرح کرد بودن

amir-mehrizi

عضو جدید
من درباره باكس هاي سيالات و ديناميك نمي تونم نظر بدم چون گرايشم ساخت و توليده.ولي چون از اونا هم اطلاعاتي دارم . اكثر دوستام تو اون گرايشا بودن اطلاعاتي دارم كه ميگم.من خودم سال 90 و 91 و 92 رو اول رياضي رو ميگم و بعدجامدات و بعدشم ساخت.رياضي 90 و 92 مثل هم بود.يعني از روال كنكور خارج نبود سوالاش.ميشه گفت متوسط.من رياضي 90 رو 60 و رياضي 92 رو 50 زدم.ولي رياضي 91 فوقالعاده سخت بوده.من 15 زدم كه اونم فقط 3 تا معادلات جواب دادم.در مورد جامدات ميتونم بگم كه به ترتيب سختي اول 90 بوده بعد 91 وبعدشم 92.قشنگ وقتي سوالا رو ميزاري بغل هم متوجه ميشي سير صعودي داره توي سختي سوالات.من وقتي جامع زدم 90 رو 30 زدم.91 رو 37 و 92 رو 50.ساخت و توليدم كه اصلا سسال 91 ديگه فاجعه بوده و حدود 6 تا 7 تا سوال و سنجش حذف كرد.ولي 90 و 92 حدودا مثل هم بودن.درباره باكس ديناميك ميدونم پارسال فوق العاده سخت بوده چون كسايي رو ميشناختم كه تمام درساي اون باكس رو تو دانشگاه 18 به بالا شدن و كلاسم رفتن ولي به زور به 20 درصد رسيدن.ولي سيالات پارسال متوسط بوده.اينم از نظرات من واسه كنكور 3 سال گذشته;)

amir-mehrizi

عضو جدید
بنده پارسال 2100 آوردم انتخاب رشته نکردم ... امیدوارم دولت جدید طرفیتارو کم نکنه ...
92 رو الان که نگاه می کنم کنکوری بود که میشد به راحتی زیر 1000 آورد اگه شرایط آزمونو بتونی کنترل کنی. با درصدای بین 25 تا 35 و ریاضی 8 درصد رفیقم 900 آورد و روزانه فردوسی قبول شد.
اگه سر جلسه دیدید تستا سخته براتون اصلا نگران نباشید چون با تمرکز و آرامش میشه نصف سوالاتو حل کرد.
من پارسال توي ساخت درصدام اين بود.زبان 30 رياضي 15 و جامدات 30 و ساختم اول با كليد سنجش حساب كردم ديدم شده 30.كه اگه اينجوري بود رتبم زير 400 ميشد يا شايد 300.كه يهو تواعلام نتايج ساخت وتوليدم اومد 11 درصد و كلا نابودم كرد.رتبم شد 1700.حالا امسال با توصيه دوستام رياضي و جامداتمو خيلي خوب خوندم.ببينم چي ميشه ديگه.البته پارسالم خيلي خونده بودم.هيچ وقت يادم نميره وقتي جوابا اومد تا 5 يا 6 روز فقط گريه ميكردم ولي خب ديگه با خدا ديگه نميشه جنگيد.حالا ببينم امسال چي ميشه

r.mob

عضو جدید
این سوال چطور حل میشه آیا ؟

مشاهده پیوست 194271

سلام . فکر کنم جوابش اینجوریه.
شما یه بار به جای x تو معادله 1 بذار که میشه یه معادله همگن با ضرایب ثابت. بعد جواب ها رو بدست بیار و رونکسین بگیر.
یه بار هم به جای x تو معادله 5 بذار و رونکسین بگیر. از مقایسه رونکسین ها به جواب فکر کنم بشه رسید.

mojzar

عضو جدید
اين سوال فك كنم واسه هوا و فضاي 90 هستش.اينو من نديدم جايي حل كرده باشنش.ولي تو كتاب معادلات كريمي اون با يه راه حلي حلش كرده كه هيچ جا نيست.من ديدم هم نتونستم حلش كنم

میشه راه حلش رو برای من عکس بگیری بفرستی ؟ ممنون

mojzar

عضو جدید
سلام . فکر کنم جوابش اینجوریه.
شما یه بار به جای x تو معادله 1 بذار که میشه یه معادله همگن با ضرایب ثابت. بعد جواب ها رو بدست بیار و رونکسین بگیر.
یه بار هم به جای x تو معادله 5 بذار و رونکسین بگیر. از مقایسه رونکسین ها به جواب فکر کنم بشه رسید.

فکر نکنم اینجوری حل شه

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان یک سوال بی ربط
به نظر شما ریاضی زودتر فراموش میشه یا دروس تخصصی؟!!!

amir-mehrizi

عضو جدید
با سلام دوستان یک سوال بی ربط به نظر شما ریاضی زودتر فراموش میشه یا دروس تخصصی؟!!!
سلام.به نظرم كاملا سوالت با ربطه.خو بستگي به خوندنت داره.ولي به نظر من حقير اگه رياضي رو خوب خونده باشي هيچ وقت از يادت نميره

beso

اخراجی موقت
از چند منابع موثق شنیدم که کنکور امسال مث اینکه خیلیییییییی خیلییییییییی سخته :)))))

ستاد ایجاد استرس و رعب و وحشت :*

r.mob

عضو جدید
از چند منابع موثق شنیدم که کنکور امسال مث اینکه خیلیییییییی خیلییییییییی سخته :))))

ستاد ایجاد استرس و رعب و وحشت :*

dokhi bala اومدی بچه های مکانیک رو بترسونی ؟؟؟:w12:
ما با این چیزا نمیترسیم. خود طراح سوال میاد اشکالاش رو از ما میپرسه. :w01:

• Like
واکنش ها: maxy

reza2495

عضو جدید
این سوال چطور حل میشه آیا ؟

مشاهده پیوست 194271
آقا اين سوال اول رياضي سال 87 پاسخ نامه هاي شماهم اينطور حلش كرده؟! اين ك جوك نوشته !!! دوران حول X و y يا بايد گلدن پاپوس بري يا با المان طول قوس. اين چي نوشته اينجا؟!! كتاب راهيان ارشده
DSC00222.JPGDSC00219.JPG

mojzar

عضو جدید
آقا اين سوال اول رياضي سال 87 پاسخ نامه هاي شماهم اينطور حلش كرده؟! اين ك جوك نوشته !!! دوران حول X و y يا بايد گلدن پاپوس بري يا با المان طول قوس. اين چي نوشته اينجا؟!! كتاب راهيان ارشده
مشاهده پیوست 194334مشاهده پیوست 194335

خوب حجم رو می خواد دیگه !!! درسته ، چه مشکلی داری ؟

reza2495

عضو جدید
خوب حجم رو می خواد دیگه !!! درسته ، چه مشکلی داری ؟
مشكل از چشماست عزيز!!!!‌ ي استاد رياضي داشتيم ميگفت تو رياضي بايد چشماتا باز كني!! منتها انگار تو كله من نرفته اين حرف! فكر كردم سطحو ميخواد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا