ارشد 92 (دروس تخصصی)

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تاپیک دروس تخصصی شامل : کنترل کیفیت ، کنترل پروژه ، کنترل موجودی ، طرحریزی واحد های صنعتی ، اقتصاد مهندسی .

:gol:

white angel

عضو جدید
یه سوال: بنظر شما برای دروس کنترل کیفیت و کنترل موجودی میشه به جزوه های پارسه اکتفا کرد؟
یا حتما باید کتاب رو هم بخونیم؟
(کنترل کیفیت: گائینی و موجودی: پورسعیدی)

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یه سوال: بنظر شما برای دروس کنترل کیفیت و کنترل موجودی میشه به جزوه های پارسه اکتفا کرد؟
خب تا وقتی حسن پور هست چرا این جزوه ؟ البته حسن پور یکم سخته اما با خوندن همزمان پورسعیدی و حسن پور مشکلی به وجود نمیاد .

کیفیت گائینی هم خوبه اما به نظرم اصل قرارش ندی بهتره .

mohsen_522

عضو جدید

پیوست ها

• PM.pdf
    797.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4

mohsen_522

عضو جدید
به نظرم به جزوات پارسه خیلی اکتفا نکنید .برای کیفیت کتاب امیری و همچنین کتاب سقایی با هم تقریبا همه ی مباحثو پوشش میده
برای موجودی هم پایین توضیح دادم

دوستان به نظرتون برای موجودی کدوم کتاب بهتره؟

موجودی کتاب راهیان ارشد حسن زاده + جزوه عبدالله زاده عالیه

آخرین ویرایش:

mohsen_522

عضو جدید
سلام
این منابعی که برای دروس تخصصی میزارم چیزیه که من از تجربه ارشد خودم + صحبت های اساتید و داوطلبها بدست آوردم . امیدوارم برای دوستانی که میخان 92 ارشد بدن مفید باشه

طرح ریزی: کتاب نیکوفکر (کتاب مدرسان شریف رو هم خوندم بد نیست ولی نیکوفکر در اولویته )
موجودی:کتاب راهیان ارشد حسن زاده + جزوه عبدالله زاده (کتاب برای تست و جزوه برای درک درس خیلی مفیده )
پروژه : من کتاب سبزه پرور رو خوندم ولی راضی نبودم خیلی. کتاب گایینی هم هست.راستش من چون نخونمش نمیتونم نظری دربارش بدم .اگه از دوستان کسی منبع خوبی میشناسه معرفی بکنه دوستان استفاده کنن
کیفیت:کتاب سقایی + کتاب امیری ( کتاب اکیری جنبه حفظیش یه کمی به بعد حل مسالش میچربه در حالی که تو سقایی عکسه .به نظرم جفتشو بخونید ظرر نمیکنید)
اقتصاد مهندسی :کتاب مهندس عباس زاده خیلی کتاب خوبیه .اگه تست کم آوردید و وقت زیاد داشتید میتونید کتاب دکتر امیری رو هم بزنید گرچه به نظرم کتاب خوبی نیست

.
.
.
یه سری تست هم تو این تاپیک گذاشتم .سری اول تستهای مهندس عباس زاده است که تست های تکمیلی کتابشونه .سری دوم و سوم هم جزوه جمع بندی اقتصاد ایشون برای زمان جمع بندیه .امیدوارم مفید باشه ;)

آخرین ویرایش:

kkkaktoos

عضو جدید
خب تا وقتی حسن پور هست چرا این جزوه ؟ البته حسن پور یکم سخته اما با خوندن همزمان پورسعیدی و حسن پور مشکلی به وجود نمیاد .

کیفیت گائینی هم خوبه اما به نظرم اصل قرارش ندی بهتره .

به نظرم به جزوات پارسه خیلی اکتفا نکنید .برای کیفیت کتاب امیری و همچنین کتاب سقایی با هم تقریبا همه ی مباحثو پوشش میده
برای موجودی هم پایین توضیح دادم

موجودی کتاب راهیان ارشد حسن زاده + جزوه عبدالله زاده عالیه

بالاخره حسن پور یا حسن زاده؟

kkkaktoos

عضو جدید
امروز رفتم کتاب موجودی حسن پور رو بگیرم.
کل انقلاب رو گشتم . چیزی پیدا نکردم. می گفتن چاپش تموم شده.

mahshid-engineer

عضو جدید
سلام . استادم دکتر آوخ جزوه ی آقای غضنفریو برای کنترل پروژه بهم معرفی کرده کسی اطلاعاتی درموردش داره؟ میگه خیلی خوب و کمیابه! :(:question:

sahar7070

عضو جدید
طرحریزی راهیان ارشد چطوره؟کسی جزوه ی خوبی از موجودی نداره بذاره ؟ ممنون میشم

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
طرحریزی راهیان ارشد چطوره؟کسی جزوه ی خوبی از موجودی نداره بذاره ؟ ممنون میشم

راهیان خوبه . نیکوفکر بهتره اما من یه سری فصل ها رو از حسن پور بهتر می خونم یه سری رو نیکوفکر .

bahar687

عضو جدید
sسلام به همه دوستان
کسی اینجا هس اطلاعی راجع به آزمون های آزمایشی داشته باشه؟

سنجش چطوره تو رشته ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا چی پیشنهاد میکنید؟؟؟

ممنونم:)

kkkaktoos

عضو جدید
سلام
اگه فصل 8 کتاب طرح ریزی نیکوفکر رو خونده باشید(طراحی خط تولید) میبینید که تو جواب تست هاش گزینه های هیچکدام زیاد دیده میشه. دلیلش هم اختلاف بین محاسبات بین خود کتاب و طراح سوالای کنکور در زمینه محاسبه R هست.(مثل سوال های 3 6 12 )
حالا راه درست چیه؟ فرمول درست R چیه؟ باید چی کار کرد؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان کنکوری عزیز
دوستان ن برای درس کیفیت کتاب مونت گومری چاپ جدیدش را گرفتم ، ولی راستش نمیدونم کجاهاش زیاد مهمه !!! من شروع کردم از اول به خوندن اگر کسی میدونه لطف کنه بگه .
با آرزوی موفقیت برای دوستان .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان کنکوری عزیز
دوستان ن برای درس کیفیت کتاب مونت گومری چاپ جدیدش را گرفتم ، ولی راستش نمیدونم کجاهاش زیاد مهمه !!! من شروع کردم از اول به خوندن اگر کسی میدونه لطف کنه بگه .
با آرزوی موفقیت برای دوستان .

برای چی قبل اینکه بپرسی این کارو کردی ؟

ویرایش جدید امیری همون متن مونتگومری که لازمه بخونی رو کپی پیست کرده تو درسنامش . همونارو باید بخونی و کافیه .

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای چی قبل اینکه بپرسی این کارو کردی ؟

ویرایش جدید امیری همون متن مونتگومری که لازمه بخونی رو کپی پیست کرده تو درسنامش . همونارو باید بخونی و کافیه .

دکتر ایوزیان گولم زد گفت برو اینو بگیر با امیری .
ایمان خوب اگه کپی کرده از همون مونت گومری بخونم یا برم خد امیری را بخرم ؟
راستی میتونی سر فصل های کتاب امیری را برام بنویسی چون کتاب امیری فعلا نایاب شده مجبورم همون مونت گومری را بخونم . اگه میتونی سر فصل هاشو برام بنویس . با تشکر

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان برای کنترل پروژه لازمه که انواع قراردادهای فصل اول کتاب سبزه پرور را بدونیم ؟؟؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستی میتونی سر فصل های کتاب امیری را برام بنویسی چون کتاب امیری فعلا نایاب شده مجبورم همون مونت گومری را بخونم . اگه میتونی سر فصل هاشو برام بنویس . با تشکر

خب اون موقع که بهت گفته بود امیری ویرایش نشده بود هنوز . صبر کن تا بعد از ظهر برات می نویسم .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

فصل 5و6و7و8و9و11و12 مونتگومری - نورالسنا