ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad.md

عضو جدید
اقا يه شوخي ميكنين لااقل يه مقدار تنوع داشته باشه به شمام اگه يه جوكو صدبار بگن حالت بهم ميخوره.اه
مثلا خبر سنجشو بردار تاريخشو عوض كن بزار اينجا بگو نتايج امروز نمياد!!

AM_mech

عضو جدید
وای ! مونا جان این جوری که آخر استرسه ! به نظر من یه کاری کن اونا دیگه منتظر نباشن...کنکور یه چیز شخصیه ! :دی من که خیال خونواده رو راحت کردم بهشون گفتم خراب کردم اوناهم کاری با من ندارن دیگه
البته 2 روز پیش به مامانم گفتم خواستم سورپرایزت کنم که گفتم خراب کردم،من خراب نکردم کنکورو ! رتبم زیر 300 میشه تازه ! باور رکد ولی مهم نبود براش ! خیالم راحت شد و با خودم گفتم خدایا نوکرتم :دی

1000هزار بار گفتم بابا من خراب کردم میگن عیب نداره فدا سرت بعد 2شبه نخوابیدن چکار کنم؟ 90%ناراحتیم واسه نگاه ها مامان باباست هر 2مین میگن منا غصه نخور بابا فدا سرت اصلا ما دختر فوق لیسانس نخایم کیو ببینیم اما رنگ هر 2شون طوری پریده که حد نداره مامان از 5صب 4تا مسکن خورده
ای خدا من مهم نیسم به داد دل پدر مادرم برس

mohammad.md

عضو جدید
اقا يه شوخي ميكنين لااقل يه مقدار تنوع داشته باشه به شمام اگه يه جوكو صدبار بگن حالت بهم ميخوره.اه
مثلا خبر سنجشو بردار تاريخشو عوض كن بزار اينجا بگو نتايج امروز نمياد!!

یونس313

عضو جدید
چرا ناراحت می شین

ارزو می کنم همتون رتبه زیر 100 بیارین . از ما که هیچی کم نمی شه ما که برقیم .

ehsan-inventor

عضو جدید
من قندم افتاده ! برم صبحونه بخورم بعدم برم دانشگاه،اگه اومد جای منم خالی کنین !
کشتن شماها رو،من که هیچی !

amin shahrokh

عضو جدید
اقا به نظر بنده حقير همه مونو اوس....ل فرض كردن نتايجو نگه داشتن هر موقع دلشون خواست بدن بابا يه اعتراضي يه زنگي يه ميس كالي به مغازه رنجش بزنين ببين چي كار مي كنند ؟:tooth::question::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

AM_mech

عضو جدید
چرا ناراحت می شین

ارزو می کنم همتون رتبه زیر 100 بیارین . از ما که هیچی کم نمی شه ما که برقیم .

ناراحت نشیم؟ درک این شرایط خیلی سخته؟ تو ایت تنش این شوخی معنی داشت بنظرتون؟ ما همه مکانیکیم و واسه هم ارزو رتبه 100 میکنیم اهمیتم نمیدیم ازمون چی کم شه پس با ارزوتون لطف بزرگی نمی کنین اگه صبحی انرژی مازاد دارین برین ورزش کنین نمی دونم خونه رو تمیز کنین یا هرکار دیگه که یه اثر +داشته باشه صرف انرژی نه شوخیهای بی معنی که با اعصاب بازی میکنه

AM_mech

عضو جدید
خواهر مونا خودتو کنترل کن.
صبوری کن صبوری کن صبوری

واقعا نمی تونم
معنی این بازیا سنجش رو نمیفهمم همش فکر میکنم نت من خرابه هرجی refreshمیکنم 1دقیقه بالا میاد بی تغییر بعد شوخیا اینطوری با اینکه تکراریه شوکم میکنه

neda iran mehr

عضو جدید
وااااای من که رسما دارم سکته میکنم. یهو 12ظهر نزنن تو سایت متعاقبااعلام میشه.اون از کنکو اون از کلیداشون اینم از نتایج....

asgar33

عضو جدید
منم دلم به حال پدر مادرت ميسوزه انشالا شادشون كنيپدر مادر من كه اصلا خبر ندارن من چي ميخونم چه برسه نتيجه كنكورو ازم بخواناگه رتبه خوب اوردي حتما اعلام كن تأ خوشحال شيم

ehsan-inventor

عضو جدید
ناراحت نشیم؟ درک این شرایط خیلی سخته؟ تو ایت تنش این شوخی معنی داشت بنظرتون؟ ما همه مکانیکیم و واسه هم ارزو رتبه 100 میکنیم اهمیتم نمیدیم ازمون چی کم شه پس با ارزوتون لطف بزرگی نمی کنین اگه صبحی انرژی مازاد دارین برین ورزش کنین نمی دونم خونه رو تمیز کنین یا هرکار دیگه که یه اثر +داشته باشه صرف انرژی نه شوخیهای بی معنی که با اعصاب بازی میکنه

دیدی یونس313 همینو می خواستی ؟! :w00:
بیا برو داداش،برو،اینجا کم خوابی و استرس قاطی شده می زنن داغونت می کننا،داداش.
مونا جان چه خبره،مثل این که واقعا خیلی خیلی استرس داری ؟ اروم باش،یه نفس عمیق،نهایت رتبت خراب شه،باور کن ارشد این قدر اهمین نداره که این جوری می کنی با خودت،خدا رو هم خوش نمیاد !

AM_mech

عضو جدید
مونا جان چه خبره،مثل این که واقعا خیلی خیلی استرس داری ؟ اروم باش،یه نفس عمیق،نهایت رتبت خراب شه،باور کن ارشد این قدر اهمین نداره که این جوری می کنی با خودت،خدا رو هم خوش نمیاد !
وای باور کنین اگه خودمم بخام این نگاه هایی که هر لحظه یطور که مثلا من نفهمم میان داخل اتاق سرک میکشن نمیذاره اون همه به خودم سختی دادم که شرمنده این نگاهها نشم اما نمیدونم سر جلسه چی شد..

ehsan-inventor

عضو جدید
ای بابا باز که این تشکر تموم شد !
این قدر جو تاپیک منم گرفته خواستم شکر بریزم تو چایی یهو نصف لیوان شد شکر !!! :دی
بابا این قدر جوو استرسی نکنین تروخدا،من جوگیرم،این جوری میشم...
آروم باشین،نفس عمیق بکشین حله،هوا هم که خدا رو شکر خوب شد،دیروز همش خاک بود;)

gm1362

عضو جدید
آقایون خانما خواهشن انقد نگید ارشد اهمیت نداره و از اینجور حرفا.این شعارهارو ندید خدایی.
اگه اهمیت نداره پس چی داره؟ یعنی دور از جون همه مسخره بودیم 7 ، 8 ماه درس خوندیم؟

AM_mech

عضو جدید
آقایون خانما خواهشن انقد نگید ارشد اهمیت نداره و از اینجور حرفا.این شعارهارو ندید خدایی.
اگه اهمیت نداره پس چی داره؟ یعنی دور از جون همه مسخره بودیم 7 ، 8 ماه درس خوندیم؟

ا ا دوست من شما ام که مثل من شدی صبوری صبوری دیگه

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
با چه استری از خواب بلند شدما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!این رنجشیا هنوز بیدار نشدن
نتایج میخوام من؟؟؟؟؟؟؟زود:cry:

ehsan-inventor

عضو جدید
وای باور کنین اگه خودمم بخام این نکاه هایی که هر لحظه یطور که مثلا من نفهمم میان داخل اتاق سرک میکشن نمیذاره اون همه به خودم سختی دادم که شرمنده این نگاهها نشم اما نمیدونم سر جلسه چی شد..

مونا جان،به نظر من خیلی اشتباهه،خیلی
حالا که نمیشه بهشون بگی این جوری نگاه نکنین،ولی خودت باید کنترل کنی این وضعو.این جوری آدم داغون میشه ها،البته اگه رتبه اونی نباشه که می خوای که ایشالا اونی هست که دوست داری
ولی اگه بتونی یه جوری بهشون بگی نگاهاتون سنگینه عالی میشه...ولی فک نکنم الان بشه.خودت بی خیال باش،قدری به آینده فک کن و تصور کتن الان داری فوق می خونی چه اتفاق عجیبی نسبت به شرایط فعلیت میفتااد ؟ من که چیز خاصی توش نمی بینم جز الافی و رفتن به دانشگاه ! :دی
سخت نگیرین این قدر،منم جو گیر می کنین دیگه :gol:

comet101

عضو جدید
وای باور کنین اگه خودمم بخام این نکاه هایی که هر لحظه یطور که مثلا من نفهمم میان داخل اتاق سرک میکشن نمیذاره اون همه به خودم سختی دادم که شرمنده این نگاهها نشم اما نمیدونم سر جلسه چی شد..
واي مونا جان هميشه دقيقا حرفاي دل منو ميزني... هر 3-4 مين يه بار ميان اتاق ميگن : نيومد؟
خدايا فقط ما رو شرمنده ي خونواده نكن... يا رب نظر تو برنگردد!!

gm1362

عضو جدید
ا ا دوست من شما ام که مثل من شدی صبوری صبوری دیگه
اینو از استرس نگفتم.آخه من نمی فهمم این حرف یعنی چی که اهمیت نداره؟یعنی انقد وقت و سرمایه و انرژی مفده که 900 هزار نفر روی یه چیز بی ارزش سرمایه گذاری کردن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا