ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکاترونیک8282

عضو جدید
درسته که من مکانیک نخوندم زمین شناسی خوندم اما از دیروز غروب همه پستهای شماها رو دیدم
اینقدر به خوتون فشار نیارید البته خودم هم دست کمی از شماها ندارم
اما به نظر من چون ساعت 8 شد و خبری نیست تا 9 برید یه چیزی بخورید قند خونتون آلان رفته پایین ختی قبول هم باشیم انرژی میخواد که خوشحال بشیم
پاشید برید صبحانه :smile:

موافقم!
من برای همه صبحانه آماده کردم تو خونه و با دعوا مامان بابامو مجبور کردم 7 بیدار بشن الان خودم نشستم اینجا !

mohammad.md

عضو جدید
اقا مشكللللللللللللللل من اينجاست كه نميگن نتيايج دقيق ساعت 8 مياد يا دقيق ساعت 9 ميگن حول و حوش 9:w22:

AM_mech

عضو جدید
چه دخملی افرین
باورت میشه مامان بابا مم تا صبح نخوابیدن سرکارم نرفتن هیچکدوم تازه دادشمم میخاس دیرتر بره سر جلسه امتحان با دعوا فرستادیمش گفته تا اومد بریم دم مدرسه بش بگیم!

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
حالم بده یعنی بد هاا
سلام رز یادته ماجرا کمربند ونارنجکو اینا رو دیگه فک کنم وقتشه

تو رو خدا نرو !!!
ما آرزو داریم کارنامه ارشدمون رو ببینیم و به ملت بگیم امسال هدف شناسایی بود ، ان شالله سال بعد !
الان وقتش نیست .
از طرفی توکلی بازنشسته شده ، همه میگن ببینید ایقدر کار کرد تا شهید شد ! بعدم کلی پیام تسلیت !

gm1362

عضو جدید
اه خداي من!!!! خوب شد تو بازم خوابيدي من با اينكه كل شبو نخوابيدم 1 ساعتم ورزش كردم بازم خوابم نبرده.
داش محمد دیشب از من غافل شدی خوابم برد.اینه رسم مردونگی؟ اینه رسم روزگار؟
آی خدا کجایی که بنده هاتو پرپر کردن

مکاترونیک8282

عضو جدید
حالم بده یعنی بد هاا
سلام رز یادته ماجرا کمربند ونارنجکو اینا رو دیگه فک کنم وقتشه

سلاااااااااام مونا جان ااااااااره فکر کنم وقتشه اون دور تا دور کمر و اینها هم یادته که!
منم پایم!
بچه ها!
یه فکر خیال انگیز! دلپسند!
فکر کنین سال دیگه، این موقع، نشستین دارین به دوستتون که منتظر نتایج هست، آرامش می دین، راهنماییش می کنین، میگین: ببین من ارشدم! به چه دردم خورد؟! اصلا چیزیو از دست ندادی قبول نشی!
هی ی ی ی !

ehsan-inventor

عضو جدید
اقا مشكللللللللللللللل من اينجاست كه نميگن نتيايج دقيق ساعت 8 مياد يا دقيق ساعت 9 ميگن حول و حوش 9:w22:

محمد جان کی گفته حول حوش نه ؟ اگه موثقه من بمونم ؟!:w44:
چرا نیومده تا حالا منو:w00: باش بیدار که شدم کلی هیجان داشتم که سیستو روشن کنم بعد نفس عمیق کشیدم که وارد سایت سنجش شدم...:w07:ولی خیری نبود :دی

mohammad.md

عضو جدید
داش محمد دیشب از من غافل شدی خوابم برد.اینه رسم مردونگی؟ اینه رسم روزگار؟
آی خدا کجایی که بنده هاتو پرپر کردن

ديدي داري زود قضافت ميكني من رفتم چند ساعت 4 5 نصف شب ورزش كنم كه سرحالتر بيام اينجا.تازشم گاهي اف5 كه ميزني تو باشگاه كلا ساين اوتت ميكنه:w20:

sed ali

کاربر ممتاز
چرا نیومده تا حالا منو:w00: باش بیدار که شدم کلی هیجان داشتم که سیستو روشن کنم بعد نفس عمیق کشیدم که وارد سایت سنجش شدم...:w07:ولی خیری نبود :دی

خودت حساب کن !
تا صبحونه بوخورند و یه خوش و بش کنن ! و از طرفی خبرنگارا برای مصاحبه امادشن !
اینا هم متن رو اماده کنن میشه 9 به بعد !

راستی میگن توکل دیشب نخوابیده ، داشته متن مصاحبشو واسه امروز آماده میکرده !

juliosezar

عضو جدید
بچه ها فکر کنین الان یه اطلاعیه بزنه؛بگه به دلیل مشکل فنی،نتایج در روز دوشنبه اعلام خواهد شد.چه حسی بهتون دست میده؟؟؟؟

gm1362

عضو جدید
بابا به کی بگم آخه؟؟؟؟ چشمام داره از کاسه درمیاد.انقد به این سایت رنجش نگا کردم که آرمش روی شبکیه چشمم حک شده مثل خالکوبی.چشم میبندم هنوزم می بینمش:weirdsmiley:

mohammad.md

عضو جدید
سلام داش احسان چطوري از اين ورا همون بهتر كه تو اين شرايط نياي ولي من چيكار كنم قول دادم اين دو روزو جورشو بكشم .نه موثق نيست كلا اونا دارن به ريشمون ميخندن ما هم داريم با شايعه سازي خودمونو بيشتر داغون ميكنيم.

ehsan-inventor

عضو جدید
چه دخملی افرین
باورت میشه مامان بابا مم تا صبح نخوابیدن سرکارم نرفتن هیچکدوم تازه دادشمم میخاس دیرتر بره سر جلسه امتحان با دعوا فرستادیمش گفته تا اومد بریم دم مدرسه بش بگیم!

وای ! مونا جان این جوری که آخر استرسه ! به نظر من یه کاری کن اونا دیگه منتظر نباشن...کنکور یه چیز شخصیه ! :دی من که خیال خونواده رو راحت کردم بهشون گفتم خراب کردم اوناهم کاری با من ندارن دیگه
البته 2 روز پیش به مامانم گفتم خواستم سورپرایزت کنم که گفتم خراب کردم،من خراب نکردم کنکورو ! رتبم زیر 300 میشه تازه ! باور رکد ولی مهم نبود براش ! خیالم راحت شد و با خودم گفتم خدایا نوکرتم :دی

sed ali

کاربر ممتاز
بچه ها فکر کنین الان یه اطلاعیه بزنه؛بگه به دلیل مشکل فنی،نتایج در روز دوشنبه اعلام خواهد شد.چه حسی بهتون دست میده؟؟؟؟

من می گیرم می خوابم !!!!
خیلی خستم !
بعدش یه فکری می کنم که چه فحشی بهشون بدم !

AM_mech

عضو جدید
بابا به کی بگم آخه؟؟؟؟ چشمام داره از کاسه درمیاد.انقد به این سایت رنجش نگا کردم که آرمش روی شبکیه چشمم حک شده مثل خالکوبی.چشم میبندم هنوزم می بینمش:weirdsmiley:

الان قیافه من مثل این اواتار شما شده اشک تو چشامه اما واسه حال مامان بابا گریه نمی کنم البته قیافه امم به این نازی نی موقع گریه اما واقعا دیگه کنترل اشکمو ندارم حسم ثانیه به ثانیه منفی تر میشه

AM_mech

عضو جدید

الان قیافه من مثل این اواتار شما شده اشک تو چشامه اما واسه حال مامان بابا گریه نمی کنم البته قیافه امم به این نازی نی موقع گریه اما واقعا دیگه کنترل اشکمو ندارم حسم ثانیه به ثانیه منفی تر میشه

AM_mech

عضو جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا