ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درباره ریاضی مهندسی نظرتون چیه؟چه جوری بخونیم؟
کجاهاشو نمی ارزه بخونیم؟
به نظر درس بد قلقی میاد
:(

نمی خوام نا امیدت کنم ولی من که ضرر کردم باید سر جلسه حواست باشه
شما بهتر اخر کار بیای سراغ ریاضی مهندسی وقتی که خیالت از بقیه درس ها راحت شد

mdshirazi

عضو
لطفا بیشتر توضیح دهید.
در کل غیر از پوران برای درس دینامیک ماشین کدوم اینها را پیشنهاد میدین؟؟پارسه یا نصیر یا راهیان ارشد(اگه داشته باشه) یا ارشد سپاهان؟؟
اگه کسی هر کدوم این کتابها را دیده نظرشو بگه.
پارسه رو من دیدم زیاد جالب نبود.اگر می تونید یک جزوه ی خوب پیدا کنید سپس از روی هر کدام از منابع بیشتر به تست و دوره بپردازید.

باش اوجا

عضو جدید
بالا خره برا استاتیک هم یه کتاب تست پیدا شد.
نظرتون درباره راهیان برا استاتیک چیه؟:razz:

فامیل دور

عضو جدید
بچه ها این کلاس مجازی ریاضی مهندسی معتقدی به درد میخوره یا نه؟ 6 جلسه دو ساعت و نیمه هستش!به نظرتون کیفتش چه جوریه؟

ئشد

عضو جدید
سلام به همگی
بچه هاقیمت کتاب استاتیک نائی 8900 تومنه که اگه از توی سایت پوران پژوهش به صورت اینترنتی بخرید 20% تخفیف داره و قیمتش میشه 7120 تومن .
لطفا هر کی کتاب به دستش رسید یه نگاه کلی به کتاب بکنه و کیفیتشو بگه.
متشکرم.:smile:

ئشد

عضو جدید
چجوری میشه ثبت نام کرد؟

برید نمایندگی پارسه توی شهر خودتون. اونجا میتونین 50000 تومان پرداخت کنید و در این کلاسهای آنلاین شرکت کنید. توضیحاتش در سایت پارسه هم هست. در ضمن علاوه بر ریاضی مهندسی ، ریاضی 1 و 2 و معادلات هم تدریس میشه که قیمت هر کدوم از اونها هم 50000 تومانه .

ئشد

عضو جدید
بچه ها این کلاس مجازی ریاضی مهندسی معتقدی به درد میخوره یا نه؟ 6 جلسه دو ساعت و نیمه هستش!به نظرتون کیفتش چه جوریه؟

فکر میکنم باید کمی پیش زمینه داشته باشید. چون قراره توی 15 ساعت کل ریاضی مهندسی + نکاتش گفته بشه . پس مشخصه که کمی مختصره و احتمالا بیشتر تکیه بر گفتن نکات مهم و کلیدیه !

ea_mecs

عضو جدید
من پرس و جو كردم . هزينه ثبت نام هر كلاس مجازي ( ويدئو كنفرانس ) پارسه ، براي اعضاي پارسه 35000 تومن و براي ثبت نام آزاد ، 50000 تومن هست . بهم گفتند كه بعد تموم شدن كلاس هاي رياضيات ، كلاس هاي دروس تخصصي به همين شيوه شروع مي شه . اما در كل نظرم اينه كه اين كلاس ها زياد جنبه آموزشي نداره و بيشتر رو حل تست و نكته تمركز داره. پارسال همين دكتر معتقدي اومده بود تبريز ، يه دوره كلاس فشرده معادلات ديفرانسيل 1 روزه برگزار كرد و تمركز اصلي اين دوره روي تست زني بود ، همه تست هايي هم كه حل كرد ، تو كتابش موجود بود و بيشتر بدرد كساني مي خورد كه لااقل يه دور درس رو خونده بودن . فكر كنم اين كلاس هاي مجازي هم به همون متد برگزار بشه .

ea_mecs

عضو جدید
كساني كه كتاب جديد ارتعاشات جباري از انتشارات پوران پژوهش رو دارن ، مي تونن بگن كه چه تفاوتي با كتاب قبلي كه (ديناميك + ارتعاشات با هم بود) ، داره ؟ ارزش داره برم دوباره همين كتاب جديد ارتعاشاتش رو. بخرم يا نه؟

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
كساني كه كتاب جديد ارتعاشات جباري از انتشارات پوران پژوهش رو دارن ، مي تونن بگن كه چه تفاوتي با كتاب قبلي كه (ديناميك + ارتعاشات با هم بود) ، داره ؟ ارزش داره برم دوباره همين كتاب جديد ارتعاشاتش رو. بخرم يا نه؟
درسنامه و مفاهیم مرتب تر شده(خیلی فرق نکرده) و سوالات کنکور تا سال 89 اضافه شده لابه لای درس

آخرین ویرایش:

neyo

عضو جدید
ارتعاشات حدود 100 صفحه اضافه شده ولی دینامیک فرقی نکرده یه سری نکات تستی برای اولین بار اضافه شده که به نظرم ارزششو داره من خودم کتاب قدیمی رو داشتم ولی وقتی خود دکتر جباری این مطالبو گفت کتاب جدیدو خریدم.

daneshju.m

عضو جدید
سلام به همگی
بچه هاقیمت کتاب استاتیک نائی 8900 تومنه که اگه از توی سایت پوران پژوهش به صورت اینترنتی بخرید 20% تخفیف داره و قیمتش میشه 7120 تومن .

واسه استاتیک که خیلی تعریف کردن ، من جزوه استاتیک دکتر نایی رو دیدم ، به نظرم خوب بود ، ان شالله کتابش هم خوبه :)
تو سایت پوران پژوهش ، کتاب طراحی اجزاش رو زده در دست چاپ ، یعنی کی منتشر می کنن ؟ طراحی اجزا کبیریان بهتره یا جزوه شریعت پناهی ؟

83317477

عضو جدید
یه فصل جدید اضافه شده بنام تکنیک های سریع محاسبه فرکانس طبیعی که از روشهای ابداعیست (به قول خود آقای دکتر) ، به نظرم تکنیک های جالب و در بعض موارد هم فوق سریعه!!!!:surprised:

83317477

عضو جدید
سلام به همگی
من خرید اینترنتی کردم اومد دستم نظرم رو دربارش میگم دوست من.:gol:

dma

عضو جدید
یه فصل جدید اضافه شده بنام تکنیک های سریع محاسبه فرکانس طبیعی که از روشهای ابداعیست (به قول خود آقای دکتر) ، به نظرم تکنیک های جالب و در بعض موارد هم فوق سریعه!!!!:surprised:

این فصل واقعا شاهکاره.من این ترم با دکتر ارتعاشات دارم و دکتر میگفت این روش(مجذور نسبت جابجایی) رو خودش کشف کرده حدود یک سال پیش.
کتاب هم جداشده از دینامیک.
راستی فصل های مهمش برا کنکور کدومه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا