ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mashinhesab2002

عضو جدید
بچه ها برنامه تون واسه آینده چیه؟؟؟
من که آبان ماه امسال خدمتم تموم شد یه راست اومدم واسه ارشد خوندم(که اینجوری شد) الان که دیگه بایست برم دنبال کار البته قبل از اینکه مشغول شم قصد دارم واسه نفت بخونم و نرم افزار کار کنم (تا refresh شم ) میگن امتهانش اردیبهشت ماهه
بنظرتون ارزش داره واسه نفت بخونم؟؟؟

ehsan181989

عضو جدید
بچه ها برنامه تون واسه آینده چیه؟؟؟
من که آبان ماه امسال خدمتم تموم شد یه راست اومدم واسه ارشد خوندم(که اینجوری شد) الان که دیگه بایست برم دنبال کار البته قبل از اینکه مشغول شم قصد دارم واسه نفت بخونم و نرم افزار کار کنم (تا refresh شم ) میگن امتهانش اردیبهشت ماهه
بنظرتون ارزش داره واسه نفت بخونم؟؟؟
البته با ارزشه،اما یه پیشنهاد که به کار میاد:
یاد گیری نرم افزار خیلی خوبه، اگه تکرار نشه زود از یاد میره ولی به همون سرعت یاد آوری میشه.. اما چیزی که متمایز کننده است ابتدا یادگیری زبان برنامه نویسی است و بعد استفاده از این زبان برای شبیه سازی های مختلف است(تمام نرم افزار ها محدودیت های خاصی دارند اما یادگیری شبیه سازی تفاوت را ایجاد می کند)
قطعا با یاد گیری شبیه سازی در همه فیلد های کاری اعم از کارهای نیروگاهی،پالایشگاهی،تاسیسات و.. فردی متمایز خواهید بود
(من از شما کوچکترم،یه وقت فکر نکنید 70 سالمه!)

mashinhesab2002

عضو جدید
این صفحه رو بخونید کوتاه و مفید در مورد backlash که خیلی هم مهمه اکثر کتابا بیخیال این مبحث شدند...!!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/260608-بک-لش-یا-بکلش-چیست-(نقل-از-http-www.fanuc.ir)

مکاترونیک8282

عضو جدید
شاید الان مشخصاتم رو بگم خیلی من رو بشناسن

شما که وضعتون از من بدتر نیست!!!

7 سال تیز هوشان باشی بعد به جای اینکه کار خودت روز کنکور درست انجام بدی!! آیسی بسوزنی و 4 سال در مکانی درس بخونی که شاید هیچ وقت فکر نمی کردی بشی برادر زااده های عمو جاسبی!!( البته افتخارمه که آقای جاسبی باعث شد حداقل در رشته ای درس بخونم که عاشقانه دوستش دارم!!!)

الان هم نتیجه از این!!

من خود نسبت به آزمون توقع خاصی نداشتم!! به نظرم بهتر از همیشه خودم بودم!! برای آزمون امسال هم نمی تونستم مایه بذارم چون عجیب درگیر دانشگاهم!!

اما شما یک چیز رو بدون!! این رو یکی از اساتیدم وفتی نتایج کنکور لیسانس اومد بهم گفت: که اگر بدونی شایسته موفقیتی این موفقیت یک جای از پوسته در میاد و خودش رو نشون می ده!!

خود من از الان باید به فکر آزاد باشم !! از اول هم بودم!!! چون وقت سراسری خوندن رو نداشتم!! ولی علاقه به علم مکان رو برای من حقیر کرده!!

فکر نکن من خیلی استوارم !! نه حسابی زخمی هستم!! اما می خواهم از این بهشت ریاضیات لذت ببرم چه در دانشگاه آزاد چه سراسری چه حتی...............

فقط خودت رو اذیت نکن!! این تجربه من هستش!! از اذیت کردن خود چیزی درست نمیشه جز یک عمر پشیمونی برای خودت!!

حقوق من ماهی 100تا نهایتا 150 هست! تکلیف ماهایی که پول نداریم چی میشه؟!
یادتونه اون داستان که توی دبستان داشتیم، یه بابایی میاد به انوشیروان عادل میگه ما از اشراف نیستیم ولی من شهریه بچمو میدم بذار بچه منم درس بخونه..!!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اين ساختش نيست؟؟؟؟؟؟
وااااااااااي من امروز اينقد خيط شدم!!!فك ميكردم جمعه هفتمه!!!كلي انتظار كشيدم اين هفته تموم شه زودتر جمعه شه نگو تا يكشنه بايد صبر كنم واااي خيلي ضد حال بود واقعا عذاب آوره اين روزا خدا بيشتر بهمون صبر بده...:cry:

ehsan-inventor

عضو جدید
jav kheilli terazhedi shode inja.....yeki ye omid bede(bebakhshid man keyboard farsi nadaram(

خیلی بزرگش کردین به خدا،اینو میگم فکر نکنین من تلاش کمی داشتم برای کنکور ارشد لعنتی !
منم به اندازه متوسط تلاش کردم شاید در حد رتبه 600-800 اول قصدم زیر 300 بود ولی روزگار نذاشت اندازه زیر 300 تلاش کنیم !
آخرش هم کنکورو خراب کردم،همون ساعت اول بعد از کنکور یه مسیر طولانی رو تو سرما قدم زدم،همه چیو مرور کردم تو ذهنم و چندتا فحش دادم به یاروها و بعد خلاص...
حوصله دارینا ...
آقایون و خانوما،تموم شد رفت پی کارش،قصه چیو می خورین آخه؟ نگران چی هستین؟ آیا در حال حاضر کاری از دستتون بر میاد؟ من که نه،نمی دونم اگه با نگرانی و حرص خوردن رتبه تون خوب میشه که بحث دیگست...
منم که این حرفارو می زنم گاهی یاد زحمت کشیدنا میفتم،یاد بیرون نرفتنا،یاد این که همه جمعن ولی تو نمی تونستی بری تو جمعشون،یاد بی خیال شدن تفریحا،یاد بی خوابی ها،یاد نت نیومدن ها،یاد بدبختیا،یاد...ولی چاره چیه؟ الان چیکار میشه کرد؟ هیچی...:gol:
نظر شخصیم اینه که فوق تاثیر زیادی تو درآمد نداره،اگه تو فکر کار و درآمدش هستین...
حداقل من چند نمونه دیدم و از این بابت خیالم راحته !
اگه هم میگین علاقه داریم خوب خودتون برین سراغ علاقه هاتون،من یکی که تو این مدتی که دانشگاه بودم از علاقه هام فاصله هم گرفتم با یه سری کارای الکی که مجبور بودم برای گرفتن نمره انجام بدم،استادای ... که نمیذارن آدم کارشو انجام بده،واسه هر درسی هم بیشتر وقت گذاشتم نمرم پایین تر شد !
تازه اینا برای اینه که اگه قبول نشدین،که خیلی از دوستان شکست نفسی می کنن،والا،طرف درصداش در حد بنزه،میگه چقدر بدبختم ! حاجی گرفتی مارو؟!:gol:
حالا من اگه قبول نشم وقت دارم برم رو چیزایی که از مکانیک بهشون علاقه شدید دارم کار کنم،شاید آخرشم به یه پولی رسیدم !
منم که تو هر جملم باید اسم پولو بیارم ! شرمنده،پول خوبه دیگه !;)
بابا بحث های قشنگ تر ی هم هست ،برین خوش باشین خو !
اگه دوست داشتین ،اینم ببینین؛تست مگان و مزدا 3 نیو هستش،بعد از کنکور میکسش کردم:
بهترین تفریحمه که کنکور باعث شد کمش کنم،ولی حالا تموم شده و تست شروع شده ...
;)

http://www.tt.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=55&t=70158&start=0

زندگی باید کرد !
موفق باشید

gharibistudent

عضو جدید
خیلی بزرگش کردین به خدا،اینو میگم فکر نکنین من تلاش کمی داشتم برای کنکور ارشد لعنتی !
منم به اندازه متوسط تلاش کردم شاید در حد رتبه 600-800 اول قصدم زیر 300 بود ولی روزگار نذاشت اندازه زیر 300 تلاش کنیم !
آخرش هم کنکورو خراب کردم،همون ساعت اول بعد از کنکور یه مسیر طولانی رو تو سرما قدم زدم،همه چیو مرور کردم تو ذهنم و چندتا فحش دادم به یاروها و بعد خلاص...
حوصله دارینا ...
آقایون و خانوما،تموم شد رفت پی کارش،قصه چیو می خورین آخه؟ نگران چی هستین؟ آیا در حال حاضر کاری از دستتون بر میاد؟ من که نه،نمی دونم اگه با نگرانی و حرص خوردن رتبه تون خوب میشه که بحث دیگست...
منم که این حرفارو می زنم گاهی یاد زحمت کشیدنا میفتم،یاد بیرون نرفتنا،یاد این که همه جمعن ولی تو نمی تونستی بری تو جمعشون،یاد بی خیال شدن تفریحا،یاد بی خوابی ها،یاد نت نیومدن ها،یاد بدبختیا،یاد...ولی چاره چیه؟ الان چیکار میشه کرد؟ هیچی...:gol:
نظر شخصیم اینه که فوق تاثیر زیادی تو درآمد نداره،اگه تو فکر کار و درآمدش هستین...
حداقل من چند نمونه دیدم و از این بابت خیالم راحته !
اگه هم میگین علاقه داریم خوب خودتون برین سراغ علاقه هاتون،من یکی که تو این مدتی که دانشگاه بودم از علاقه هام فاصله هم گرفتم با یه سری کارای الکی که مجبور بودم برای گرفتن نمره انجام بدم،استادای ... که نمیذارن آدم کارشو انجام بده،واسه هر درسی هم بیشتر وقت گذاشتم نمرم پایین تر شد !
تازه اینا برای اینه که اگه قبول نشدین،که خیلی از دوستان شکست نفسی می کنن،والا،طرف درصداش در حد بنزه،میگه چقدر بدبختم ! حاجی گرفتی مارو؟!:gol:
حالا من اگه قبول نشم وقت دارم برم رو چیزایی که از مکانیک بهشون علاقه شدید دارم کار کنم،شاید آخرشم به یه پولی رسیدم !
منم که تو هر جملم باید اسم پولو بیارم ! شرمنده،پول خوبه دیگه !;)
بابا بحث های قشنگ تر ی هم هست ،برین خوش باشین خو !
اگه دوست داشتین ،اینم ببینین؛تست مگان و مزدا 3 نیو هستش،بعد از کنکور میکسش کردم:
بهترین تفریحمه که کنکور باعث شد کمش کنم،ولی حالا تموم شده و تست شروع شده ...
;)

http://www.tt.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=55&t=70158&start=0

زندگی باید کرد !
موفق باشید

واقعا جا داره از احسان تشکر کرد همیشه از همون اول اومده روحیه داده
حیف یه بار اینجا میشه تشکر رو زد وگر کلی برات تشکر میزدم;)

bardiaxavi

عضو جدید
من یه چند صفحه از نظراتتون رو خوندم خیلی دپرس شدم :( من ترم 6 هستم و میخواستم کم کم شروع کنم واسه ارشد ولی خیلی ترسیدم با حرف های شما :( ( 95 واحد پاس کردم تا آخر ترم 5 ، میخواستم ترم 7 هم 12 تا بردارم ... ) :(

مکاترونیک8282

عضو جدید
من یه چند صفحه از نظراتتون رو خوندم خیلی دپرس شدم :( من ترم 6 هستم و میخواستم کم کم شروع کنم واسه ارشد ولی خیلی ترسیدم با حرف های شما :( ( 95 واحد پاس کردم تا آخر ترم 5 ، میخواستم ترم 7 هم 12 تا بردارم ... ) :(

اگه به جای خوابیدن این موقع صبح تو نت باشی آره باید بترسی! ما رو که می بینی اینجاییم چون درسمون به سلامتی تموم شده و بیکاریم!

akhavan rahnama

عضو جدید
نه آقا شایعه درست نکن سنجش هرسال پاسخ همه پاسخ نامه ها رو میده
دوستان توجه داشته باشید کلیدی که سنجش میخواد بده بر مبنای دفترچه A هستش و خوده دفترچه رو هم نمیده همزمان چون میخواد درآمد کسب کنه از انتشارش و منم پارسال تعجب کردم اما شانس آوردم دفترچه من A بود و شماره گزینه هامو نوشته بودم
تا حالا هم دفترچه A را ندیدم کسی داشته باشه پس تا 7 اسفند یه جوری جورش کنید
تعجب نکنین واقعا سنجش بی در و پیکر تر از این حرفاست
پیشگیری بهتر از درمانه

lfc4win

عضو جدید
حقوق من ماهی 100تا نهایتا 150 هست! تکلیف ماهایی که پول نداریم چی میشه؟!
یادتونه اون داستان که توی دبستان داشتیم، یه بابایی میاد به انوشیروان عادل میگه ما از اشراف نیستیم ولی من شهریه بچمو میدم بذار بچه منم درس بخونه..!!

جسارت به شما نباشه

ما ایرانی ها خیلی آدم ها نا جور هستیم از این لحاظ که حرف با عملمون از زمین تا آسمون فرق داره

همه ناله می کن پول ندارن!! ولی موقع خرج کرد که شد روی همه رو سفید می کنند!! مثالش رو همه تون دیدید

دانشگاه آزاد سهله !! هزار جور دانشگاه در اومده شهریه اش هم بیشتر از آزاد(به گمانم!!) حالا ببین کیا اونجا هستن!! همه اینایی که یقه پاره می کنن که کتاب دینامیک گرونه چرا باید بخرم!! در صورتی که خرج خوشگ گذرونیشون به جاست!!!

مکاترونیک8282

عضو جدید
جسارت به شما نباشه

ما ایرانی ها خیلی آدم ها نا جور هستیم از این لحاظ که حرف با عملمون از زمین تا آسمون فرق داره

همه ناله می کن پول ندارن!! ولی موقع خرج کرد که شد روی همه رو سفید می کنند!! مثالش رو همه تون دیدید

دانشگاه آزاد سهله !! هزار جور دانشگاه در اومده شهریه اش هم بیشتر از آزاد(به گمانم!!) حالا ببین کیا اونجا هستن!! همه اینایی که یقه پاره می کنن که کتاب دینامیک گرونه چرا باید بخرم!! در صورتی که خرج خوشگ گذرونیشون به جاست!!!

نه برادر حداقل من خودم و خیلی ها رو میشناسم که واقعا ندارن. یادتون نرفته که کجاییم؟!!
خرج چندمیلیونی دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی و کیش و... رو هم با 20 تومن پول کتاب دینامیک مقایسه نکنید.

بیخیال در هر صورت بحث بیخودیه. هر کسی داره خوش به حالش. ما هم که نداریم باید یه فکر دیگه بکنیم. من به شخصه اصلا دلم نمی خواد تو این سن بابام خرجم رو بدن. شهریه شبانه رو هم داشته باشم بدم، یه 5 میلیون قرض می کنم میذارم روش میرم دانشگاه آخن آلمان بهترین دانشگاه فنی آلمان شهریش ساااالی 1000 یوروئه فقط. الان پسر عموم و دختردائیم اونجان دارن زندگی می کنن واقعا.

AM_mech

عضو جدید
من واقعا از بچه هایی که روحیه میدن ممنونم اما می دونین باید روحیه واسه انتقال دادن مونده باشه! سال اول همه می گفتن تو با اوضاع چه روحیه ای داری هنوز اما مشکلات تا جایی پیش رفت که دیگه روحیه واسم معنی نداره نه واسه گرفتن نه واسه منتقل کردن فقط خدا کنه این روزا سریعتر بگذره

navid8776

عضو جدید
میشه یکی از دوستان زحمت بکشه و زتبه منو تخمین بزنه؟ تبدیل زیر 2000 میشم؟ :S
زبان 27
ریاضی 34
سیالات 28
جامدات 0
کنترل 10

مکاترونیک8282

عضو جدید
میشه یکی از دوستان زحمت بکشه و زتبه منو تخمین بزنه؟ تبدیل زیر 2000 میشم؟ :S
زبان 27
ریاضی 34
سیالات 28
جامدات 0
کنترل 10

معلوم نیست شاید بخاطر ریاضیت بشه. امیدوارم. بچه ها ریاضی خیلی خراب کردن. زبان هم که زدی. ایشالله بشه.

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها این چند روز من نشستم دونه دونه پست های ارشد 91 رو از اول خوندم الان وسطاشم. تا 5صبح تو نت بودم.

فهمیدم اشکال کار من کجاها بوده.
بزرگترینش اینه:
1-حذف بخش های بی اهمیت! فکر می کردم چون توی بودجه بندی این چندسال اخیر نبوده ولش کنم برم قسمتهای مهم رو چندبار بخونم. بودجه بندی خیلی تغییر کرده از هیچ چیز نخونده نباید رد شد.

2- تسلط پایین. صرف اینکه ارتعاشات جباری همه مسئله ها رو بلدم فکر کردم کافیه. بااااااید رائو رو برای مفاهیم می خوندم و 10 برابر اینکه تو کنترل ارتعاشات استاتیک مقاومت تست زدم، تست می زدم.

3- دیر شروع کردم! شهریور برای منی که انقدر از درس دور بودم و درگیر کار خیلی اشتباه بود.

4- ساعت مطالعم کافی نبوده. میانگین 6الی 7 خوندم تو ماه های آخر وقتی که باید 10می خوندم حداقل. توی یکی از پست های خودم نوشته بودم که سهیل قنبرزاده بچه شریف و المپیادی روزی 13 ساعت می خونده اونم 6ماه! من چه حسابی روی خودم کردم؟!

5- نا امیدی بیش از حد. حتی وقتی تو آزمایشی ها رتبم خوب شد گفتم نه، حتما آزمون خیلی ساده بوده. تو ذهنم خودم رو هیچوقت موفق ندیدم.

6- موبایل- اینترنت- سمر و مهند- کار!

7- شاید بعضی منابع رو درست انتخاب نکردم، مثلا برای ترمو و ریاضی عمومی..

من اشتباه های خودم رو واقعا فهمیدم. مقصر اول و آخر خودم هستم. درسته سوال های ریاضی خیلی بد بود ولی اگه با روحیه و برای رتبه خوب میخوندم نه فقط قبولی، تسلطم رو خیلی بیشتر می کردم، چند برابر تلاش می کردم، زیر آبی نمی رفتم و در نتیجه سر جلسه هول نمی کردم اینجوری خراب کنم! همین آزمونی که من این چند روز اینجوری ازش می نالیدم خدا میدونه چند نفر که امکاناتشون یک صدم منه از من بهتر داده باشن!

من خیلی خیلی ضعیفم تو بعضی درس ها. از الان باید درستش کنم. اونایی که به من غر زدن چرا رفتی تاپیک 92 یا کنکورتون رو خوب دادین یا مرزی هستین! من خسته شدم از مرزی بودن باید درستش کنم! دنبال پایه درس خوندن + کنفرانس رفتن و مقاله دادن تا آخر تابستون هم هستم. هر کسی پایست خبرم کنه.

موفق بااااااشین همگی

kornu

عضو جدید
بچه ها این چند روز من نشستم دونه دونه پست های ارشد 91 رو از اول خوندم الان وسطاشم. تا 5صبح تو نت بودم.

فهمیدم اشکال کار من کجاها بوده.
بزرگترینش اینه:
1-حذف بخش های بی اهمیت! فکر می کردم چون توی بودجه بندی این چندسال اخیر نبوده ولش کنم برم قسمتهای مهم رو چندبار بخونم. بودجه بندی خیلی تغییر کرده از هیچ چیز نخونده نباید رد شد.

2- تسلط پایین. صرف اینکه ارتعاشات جباری همه مسئله ها رو بلدم فکر کردم کافیه. بااااااید رائو رو برای مفاهیم می خوندم و 10 برابر اینکه تو کنترل ارتعاشات استاتیک مقاومت تست زدم، تست می زدم.

3- دیر شروع کردم! شهریور برای منی که انقدر از درس دور بودم و درگیر کار خیلی اشتباه بود.

4- ساعت مطالعم کافی نبوده. میانگین 6الی 7 خوندم تو ماه های آخر وقتی که باید 10می خوندم حداقل. توی یکی از پست های خودم نوشته بودم که سهیل قنبرزاده بچه شریف و المپیادی روزی 13 ساعت می خونده اونم 6ماه! من چه حسابی روی خودم کردم؟!

5- نا امیدی بیش از حد. حتی وقتی تو آزمایشی ها رتبم خوب شد گفتم نه، حتما آزمون خیلی ساده بوده. تو ذهنم خودم رو هیچوقت موفق ندیدم.

6- موبایل- اینترنت- سمر و مهند- کار!

7- شاید بعضی منابع رو درست انتخاب نکردم، مثلا برای ترمو و ریاضی عمومی..

من اشتباه های خودم رو واقعا فهمیدم. مقصر اول و آخر خودم هستم. درسته سوال های ریاضی خیلی بد بود ولی اگه با روحیه و برای رتبه خوب میخوندم نه فقط قبولی، تسلطم رو خیلی بیشتر می کردم، چند برابر تلاش می کردم، زیر آبی نمی رفتم و در نتیجه سر جلسه هول نمی کردم اینجوری خراب کنم! همین آزمونی که من این چند روز اینجوری ازش می نالیدم خدا میدونه چند نفر که امکاناتشون یک صدم منه از من بهتر داده باشن!

من خیلی خیلی ضعیفم تو بعضی درس ها. از الان باید درستش کنم. اونایی که به من غر زدن چرا رفتی تاپیک 92 یا کنکورتون رو خوب دادین یا مرزی هستین! من خسته شدم از مرزی بودن باید درستش کنم! دنبال پایه درس خوندن + کنفرانس رفتن و مقاله دادن تا آخر تابستون هم هستم. هر کسی پایست خبرم کنه.

موفق بااااااشین همگی

ازین سمر و مهند شدیدا متنفرم , لامصصصصصصببببب از ساعت 9 تا 11 که اصل زمان درس خوندنه من بود یه بند صداشون تو مخم بود , هرچقدم می گفتم صداشو کم کنیین هیچکی اهمیت نمی داد ,,,,,

مکاترونیک8282

عضو جدید
ازین سمر و مهند شدیدا متنفرم , لامصصصصصصببببب از ساعت 9 تا 11 که اصل زمان درس خوندنه من بود یه بند صداشون تو مخم بود , هرچقدم می گفتم صداشو کم کنیین هیچکی اهمیت نمی داد ,,,,,

تازه من یه دور هم یه جای دیگه دیده بودمش چون عربی بود هیچی نفهمیدم دوباره نگاه می کردم! واقعااااااا بد چیزیه کانال همساده! چند بار به شوخی به مامانم اینا گفتم کاش بیان جمعش کنن ولی ته دلم از خدام بود:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا