ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

va.gh.mech

عضو جدید
doostan khaheshan yeki bege takhmine rotbamo
riazi...........17
sayyalat..........29
jamedat..........17
dynamic............23

mamnoon misham

solarisal

عضو جدید
solarisal جان تبریک میگم،خیلی خوشحال شدم درصداتو این جوری دیدم.
ایشالا همون جایی که می خوای قبول شی;)
من امشب خستم،کلی دود خوردمو اومدم خونه
خواستم درصدارو چک کنم بی خیال شدم،بذار تو همون برزخ بمونم،حالش بیشتره ...می ترسم دپرس شم !

خدا نکنه تو برزخ باشی انشاءالله که قبولی دوستای من که جمیعا خراب کردن....

از صمیم قلب آرزو میکنم هممون قبول شیم... ;)

uoro

عضو جدید
دوست عزیز که پاسخ نامه ماهان رو داری لطف کن اگه زحمتی نیست بزار اینجا بقیه هم استفاده کنن مرسی

ehsan TI

عضو جدید
بچه ها کسی میدوکه اهواز تا چه رتبه ای قبول میشه؟ با متوسط چند درصد؟
ممنون که راهنمایی میکنین

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
124 رو که مدرسان کلید که هیچ مشکلی نداره درسته !!!
سوال 124 اشتباه .درسته گزينه هردو غلط باهاش جوردر مياد ولي مطمئن باش سنجش اين گزينه رو واسه صحيح بودن اعلام نميكنه چون كليد پارسالو واسش ميده يعني هردو درست!!!!!!!منكه نزدم هردو غلط چون سوالش خيلي ضايس ارزش زدن نداشت

BATOOO

عضو جدید
بچه اين سوالا رو از كجا گير مياريد به ما هم بگيد ما كل ماهانو زيرورو كرديم چيزي گيرم نيومد؟ اينجا كسي نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه اين سوالا رو از كجا گير مياريد به ما هم بگيد ما كل ماهانو زيرورو كرديم چيزي گيرم نيومد؟ اينجا كسي نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟
تو سايت ماهان هنوز پاسخنامه مجموعه مهندسي مكانيك آماده نشده.ولي يه پاسخنامه پرازغلط غلوط مدرسان شريف آماده كرده بريد توسايتش ببنيدhttp://www.modaresanesharif.ac.ir/

uoro

عضو جدید
سوال 124 اشتباه .درسته گزينه هردو غلط باهاش جوردر مياد ولي مطمئن باش سنجش اين گزينه رو واسه صحيح بودن اعلام نميكنه چون كليد پارسالو واسش ميده يعني هردو درست!!!!!!!منكه نزدم هردو غلط چون سوالش خيلي ضايس ارزش زدن نداشت

دیگه انقدر هم سنجش شیر تو شیر نیست که بخواد جواب که دیگه جوابش تابلو غلط بگه !
در ضمن پارسال همه گزینه ها رو صحیح قرار دادن و حذفش نکردن!

arsalan0068

عضو جدید
به نظر من اینقد با این جوابای چرت که صرفا مصرف تبلیغاتی دارن آیندتونو پیش بینی نکنین
بزنین به بی خیالی تا کلید بیاد
با این جوابا من 40 درصد ساخت زدم ولی هیچی معلوم نیس در حالی که 7، 8 تا سوالا رو که ما هم بلد نیستیم اونا هم جوابی براش ندارن پس صبور باشید

mashinhesab2002

عضو جدید
آقا ایمان بی ادبی نشه ظاهرا شما معیارتو ن کنکور 90ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!سوال 123رو میگید سره جلسه واسه خاطر اینکه اشتباه تایپی داشت زدید گزینه 2 !!!!!!!!!! کاش همه مثل شما فکر می کردند!!!سوال 124 غیر گزینه هر دو غلط چیزه دیگیه ام مگه میشه؟؟؟؟؟دقت کن قطعه شعاع 25 داره در صورتی که یکی R=60 یکی دگه هم I=-60همه منطق دارندسوال 123 بهترین گزینه طبق دفترچه C گزینه 4 میشه البته وقتی تو اندازه گیری سرعت مد نظرمون باشه حتما از انکودر زاویه ای استفاذه می کنیم که اینجا سیستم مسقسم کاربرد نداره.... شاید سوال 123 حذف شه ولی قطعا گزینه 2 نمیشه ربطی به مشکل تایپ نداره

alwithfa

عضو جدید
به نظر منم تا سازمان سنجش کلید نده هیچ چیز معلوم نمیشه.پس بهتره تا اون موقع صبر کنیم.......

solarisal

عضو جدید
دوست عزیز که پاسخ نامه ماهان رو داری لطف کن اگه زحمتی نیست بزار اینجا بقیه هم استفاده کنن مرسی

برایه من به صورت pdf تو صفحه اینترنت باز شد save نکردم در پورتال ماهان که ثبت نام کنی و وارد شی در قسمت تالار گفتگو قرار داده شده

solarisal

عضو جدید
به نظر منم تا سازمان سنجش کلید نده هیچ چیز معلوم نمیشه.پس بهتره تا اون موقع صبر کنیم.......
کاملا موافقم چون فصل الخطاب کلید سنجشه حتی اگه غلط باشه.ولی این صحبتها و چک کردناهم برا خودش عالمی داره آدم با یه تست درست به عرش میره و با یه تست غلط به فرش.

mashinhesab2002

عضو جدید
ماهان که کلا همه رو کشونده تو سایتش هدفشم گرفتن شماره داوطلبی هست .......کلی این درو اون در آخرشم فقط دفترچه بدون جواب DL کردم!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه ها درضداي منم تقريبا اينا شده.البته باتوجه به جوابايي كه بچه ها اين چند روز دادنو پاسخاي رياضي آقاي كريمي موسسه نصير و طراحي اجزا سايت sciend .فقط ساخت طبق معمول به هيچ وجه نميشه بهش اعتمادي كرد
رياضي 21
جامدات 53
ساخت 28:cry:

alwithfa

عضو جدید
بچه ها درضداي منم تقريبا اينا شده.البته باتوجه به جوابايي كه بچه ها اين چند روز دادنو پاسخاي رياضي آقاي كريمي موسسه نصير و طراحي اجزا سايت sciend .فقط ساخت طبق معمول به هيچ وجه نميشه بهش اعتمادي كرد
رياضي 21
جامدات 53
ساخت 28:cry:

اگه درصداتون اینطوری بمونه 100 در 100 یه جای خوب قبولید;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آقا ایمان بی ادبی نشه ظاهرا شما معیارتو ن کنکور 90ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!سوال 123رو میگید سره جلسه واسه خاطر اینکه اشتباه تایپی داشت زدید گزینه 2 !!!!!!!!!! کاش همه مثل شما فکر می کردند!!!سوال 124 غیر گزینه هر دو غلط چیزه دیگیه ام مگه میشه؟؟؟؟؟دقت کن قطعه شعاع 25 داره در صورتی که یکی R=60 یکی دگه هم I=-60همه منطق دارندسوال 123 بهترین گزینه طبق دفترچه C گزینه 4 میشه البته وقتی تو اندازه گیری سرعت مد نظرمون باشه حتما از انکودر زاویه ای استفاذه می کنیم که اینجا سیستم مسقسم کاربرد نداره.... شاید سوال 123 حذف شه ولی قطعا گزینه 2 نمیشه ربطی به مشکل تایپ نداره
والا من شرط ميبندم اينقدر اتفاقا اين سازمان مسخره خرتو خرو شيرتو شيره كه سوال cnc رو همون 2 اعلام ميكنه!!!!نميدونم والا تا خدا چه خواهد .درضمن گزينه 4 دفترچه c گفته روش مستقيم وغيرمستقيم رو نميشه ازنظر دقت مقايسه كرد درحاليكه اتفاقا از نظر دقت خيلي هم قابل مقايسن به نظر من گزينه 4 هم نميشه جواب درست پس يا حذف بايد بشه يا...حذف بايد بشه!!!درضمن سوال 124 برنامه داده شده اصلا مال اين قطعه نيست اينا ميخاستن برنامه يه قطعه ديگه رو بزنن تو كنكور استباهي زدن اخه g02 g03 كجاش بوده؟!!!!i-50 i-60 مال كجاشه.اگه بخاد غطل باشه بايد فوقش مثلا i-50رو بده مثلا i-25 يا مثلا مختصات مطلق و نسبيو جابجا بدن اين خيلي وحشتناك تابلو!!!

آخرین ویرایش:

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
دوستان خودتونو اذیت نکنید. بهتره تا سنجش جوابارو میده بیخیال جوابا شیم.چون یه سوال اینور اونور خیلی تاثیر گذاره.

mashinhesab2002

عضو جدید
سایت آفتاب که نمی دونم معتبر هست یا نه گفته 7 اسفند سنجش که هنوز اعلام نکرد ولی ظاهرا همین هفته میاد دیگه معطل چی هستند نمی دونم

force

عضو جدید

مشکل این سوال اینکه برنامه ها کوچکترین شباهتی به شکل ندارند
بنابراین باید حدس بزنید که مثل سال پیش مقصود سازمان سنجش چیز دیگه ای بوده ولی خوب دوباره اشتباه کرده((بنابراین حداقل به احتمال 30 درصد گزینه دیگه را اعلام میکنه))
چون واقعا اگه بگه هر دو گزینه غلطه هنر کرده((بچه دبستانی هم این سوال را ببینه میفهمه هردو غلطه چون یه عدد تویه شکل نیست که تویه برنامه هم باشه:biggrin:))
بنابراین من این سوال را با شناختی که از روحیه ی سادیسمیک سنجش داشتم نزدم ولی سوال 123 را گزینه 4 زدم چون حداقل 50 درصدش درسته چون تاثیر انکودر های اندازه گیری به سیستم کنترلی هم بستگی داره مثلا اگر سیستم باز باشه حتی انکودر زاویه میتونه از خطی پیشی بگیره((هرچند میدونم سنجش برام غلط میزنه:cry:))

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان خودتونو اذیت نکنید. بهتره تا سنجش جوابارو میده بیخیال جوابا شیم.چون یه سوال اینور اونور خیلی تاثیر گذاره.
ما ساختيا كه بدبختانه سرنوشتمون گره خورده به اون پاسخنامه لعنتي سنجش.باز بقيه رشته ها تقريبا ديگه از كليدشو باخبرنو تقريبا مطلعن.فوق فوقش دوتا تست اشتباهي داشته باشن واسشون حذف ميكنن.ولي ماچي تا يك فته ديگه بايد تو سرو كله خودمون بزنيم ببينم اين تستايcnc خاك برسر تكليفشون چي ميشه!!!اي خدااااااااااااااااااااااا

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
ما ساختيا كه بدبختانه سرنوشتمون گره خورده به اون پاسخنامه لعنتي سنجش.باز بقيه رشته ها تقريبا ديگه از كليدشو باخبرنو تقريبا مطلعن.فوق فوقش دوتا تست اشتباهي داشته باشن واسشون حذف ميكنن.ولي ماچي تا يك فته ديگه بايد تو سرو كله خودمون بزنيم ببينم اين تستايcnc خاك برسر تكليفشون چي ميشه!!!اي خدااااااااااااااااااااااا
شما که ایشالا یه جای خوب قبول میشی,بی خیال بابا...
ایشالا زودتر کلیدارو بزنن.من فک کنم از اخبار تی وی شنیدم 17ام.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا