ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali_hasani

عضو جدید
حل استاتیک و دینامیک مریام کاملا تشریحی

حل استاتیک و دینامیک مریام کاملا تشریحی

سلام
دوستان لطفا حل استاتیک و حل دینامیک مریام که مسائل رو بصورت کاملا تشریحی حل کرده باشه معرفی بکنن،
ممنون میشم
یا علی.

baroonboy

عضو جدید
تحلیل کنکورهای سالهای قبل مکانیک

تحلیل کنکورهای سالهای قبل مکانیک

برای کسانی که میخوان کنکور بدن بد نیست بدونن که کنکورهای سالهای قبل چه روالی داشته

لذا من این لینکا پیشنهاد میکنم

http://hosseini1987.blogfa.com/post-23.aspx

;)

غلام90

عضو جدید
اگه کسی نمایشگاه کتاب رفته لطف کنه بگه این منابعی که دوستان از اول تا کنون اینجا معرفی میکنن گیر میاد اونجا؟

ديناميك

عضو جدید
اگه کسی نمایشگاه کتاب رفته لطف کنه بگه این منابعی که دوستان از اول تا کنون اینجا معرفی میکنن گیر میاد اونجا؟

سلام.
بله تمام منابعي كه معرفي كردند موجود هست .
با مسئول غرفه پوران پژوهش هم كه صحبت كردم گفت حداكثر تا دو ما ديگه(احتمالا كمتر از اين موقع) استاتيك نائي بيرون مي ياد.
ديناميك و ارتعاشات جباري جدا شده ( ديناميك تغيير نكرده ولي به ارتعاشات اضافه كرده و سر كلاس خودشم خيلي از كتاب ارتعاشات تعريف مي كرد).
كتاب 10 سال كنكور مكانيك نشر كتب دانشگاهي هم 3 جلدي شده.( كه حدود 20 هزار تومان شده)(به اضافه خلاصه درس)- براي راهيان هم قيمت كنيد ببينيد كدوم ارزون تره همون رو بگيريد.
ترموديناميك و انتقال حرارت پوران كه قبلا اشكال داشت داراي اطلاحيه شده.

غلام90

عضو جدید
امروز ارشد دانشگاه ازاد بود دو ساعتی هست که ازمون تموم شده من طراحی کاربردی شرکت کرده بودم کاش قبول بشم و برم البته هزینه هاش واسمون سنگینه ولی چه میشه کرد......سوالها هم فوق العاده محاسبات ریاضی سنگین داشت از طرفی ماشین حساب هم ممنوع!! تازه هر سوال مثلا جامداتش خودش سه یا چهار تا سوال بود!!از ریاضی انتگرال زیاد داده بودن بعضی از انتگرالهاش هم سخت. سیالاتش بدک نبود یه سوال ازترمو اومده بود یه معادله حالت داده بود که ترکیبی از ترمهای p ,v ,T و دو ضریب ثابت aو b بود گفته بود a و b را در نقطه بحرانی تعیین کنید منم گفتم در نقطه بحرانی مشتق p نسبت به V در دمای ثابت صفر باید بشه که البته به جوابی رسیدم که در گزینه ها نبود !!!
زبان هم که اصلا نزدم
از طراحی اجزا زیاد سوال بود مثلا طراحی قطر محوری که یه پولی داشت و اون پولی هم یه نیروی شعاعی با در نطر گرفتن خمش بدون پیچش
یا یه سوال مقاومت که بدست اوردن قطر پینی که تحت تنش برشی بود
یه سوال که محاسبه ضخامت یه مخزن جدار نازک کروی را میخاست
راستی یه سوال هم از کرنش برشی که خیلی سخت بود اصلا من خود سوال را هم نفهمیدم چه برسه به جواب
راستی یه سوال هم اومده بود جرم یه چرخ طیاری را داده بود گفته بود سرعت زاویه ای اون از 1800 rpm به 1600 rpm میرسه قطر چرخ را هم داده بود دوتا چیز ازت میخاست هم توان تولیدی هم انرزی این چرخ. گرچه به نظر سوال ساده ایست اما من نفهمیدم چطوری باید حلش کنم
انتگرال سینوس ایکس تقسیم بر ایکس حدود از صفر تا بی نهایت فکر کنم که این را هم نتونستم حل کنم......
یه سوال دیگه هم بود دیسکی که روی زمین میچرخه سرعت بالاترین نقطه و پایین ترین نقطه اش را که البته متفاوت بود داده بود و شعاع دیسک را هم داده بودسرعت یه نقطه ای روی سطح دیسک را میخاست ....
یه سوال ارتعاش 2 درجه ازادی که فرکانس های طبیعی را میخاست حدود نیم ساعتی به این سوال ور رفتم اخر کار رسیدم به دترمینان یه ماتریس خفن که به علت محاسبات ریاضی سنگینش نیمه کاره رهاش کردم......
یه سوال هم بود گفته بود اگه ظرفی 2 قسمت بشه انتروپی اون نصف میشه یا انرزی داخلی ویزه من زدم انتروپی
موفق باشید امیدوارم زود نتایج بیاد و از این بلا تکلیفی نجات یابم.
راستی یه سوال خیلی خیلی ساده هم بود (شاید ساده ترین سوال این کنکور)که گشتاور یه نیرو را حول یه نقطه میخاست البته اون نیرو زاویه 60 درجه داشت و کلا یه کم محاسباتی بود.
یه سوالهای جامداتش اعداد روی شکلش قابل تشخیص نبود خیلی ریز بود.
یه سوالهاش هم که مقدار 2 سختی فنر k1 وk2 را میخاسته بود بده هر دو تا را به اشتباه k1 داده بودن البته من خودم حدس زدم منظورش از k2 سمت چپی هست و سوال را حل کردم کاش این سوال را حذف نکنن.
یه سوال از مقایسه ضریب انتقال حرارت جابه جایی متوسط و مقدار ان در انتهای صفحه تخت در جریان ارام
یه سوال از انتقال حرارت جابه جایی اجباری و عدد گراشف که بلد نبودم
یه سوال سخت از ضریب شکل یه جسم کروی فکر کنم داخل یه محیط نیمه بی نهایت
یه سوال از سیالات که نسبت سرعت به سرعت ماکزیمم یه لوله را داده بود و یادم نیست چی را میخاست
یه سوال که محاسبه ضخامت لایه مرزی روی یه صفحه تخت را میخواست و سوال خیلی سختی بود
یه سوال که ارتباط سرعت متوسط و ماکزیمم برای جریان بین دو صفحه افقی را میخاست.

آخرین ویرایش:

hamid19395

عضو جدید
امروز ارشد دانشگاه ازاد بود دو ساعتی هست که ازمون تموم شده من طراحی کاربردی شرکت کرده بودم کاش قبول بشم و برم البته هزینه هاش واسمون سنگینه ولی چه میشه کرد......سوالها هم فوق العاده محاسبات ریاضی سنگین داشت از طرفی ماشین حساب هم ممنوع!! تازه هر سوال مثلا جامداتش خودش سه یا چهار تا سوال بود!!از ریاضی انتگرال زیاد داده بودن بعضی از انتگرالهاش هم سخت. سیالاتش بدک نبود یه سوال ازترمو اومده بود یه معادله حالت داده بود که ترکیبی از ترمهای p ,v ,T و دو ضریب ثابت aو b بود گفته بود a و b را در نقطه بحرانی تعیین کنید منم گفتم در نقطه بحرانی مشتق p نسبت به V در دمای ثابت صفر باید بشه که البته به جوابی رسیدم که در گزینه ها نبود !!!
زبان هم که اصلا نزدم
از طراحی اجزا زیاد سوال بود مثلا طراحی قطر محوری که یه پولی داشت و اون پولی هم یه نیروی شعاعی با در نطر گرفتن خمش بدون پیچش
یا یه سوال مقاومت که بدست اوردن قطر پینی که تحت تنش برشی بود
یه سوال که محاسبه ضخامت یه مخزن جدار نازک کروی را میخاست
راستی یه سوال هم از کرنش برشی که خیلی سخت بود اصلا من خود سوال را هم نفهمیدم چه برسه به جواب
راستی یه سوال هم اومده بود جرم یه چرخ طیاری را داده بود گفته بود سرعت زاویه ای اون از 1800 rpm به 1600 rpm میرسه قطر چرخ را هم داده بود دوتا چیز ازت میخاست هم توان تولیدی هم انرزی این چرخ. گرچه به نظر سوال ساده ایست اما من نفهمیدم چطوری باید حلش کنم
انتگرال سینوس ایکس تقسیم بر ایکس حدود از صفر تا بی نهایت فکر کنم که این را هم نتونستم حل کنم......
یه سوال دیگه هم بود دیسکی که روی زمین میچرخه سرعت بالاترین نقطه و پایین ترین نقطه اش را که البته متفاوت بود داده بود و شعاع دیسک را هم داده بودسرعت یه نقطه ای روی سطح دیسک را میخاست ....
یه سوال ارتعاش 2 درجه ازادی که فرکانس های طبیعی را میخاست حدود نیم ساعتی به این سوال ور رفتم اخر کار رسیدم به دترمینان یه ماتریس خفن که به علت محاسبات ریاضی سنگینش نیمه کاره رهاش کردم......
یه سوال هم بود گفته بود اگه ظرفی 2 قسمت بشه انتروپی اون نصف میشه یا انرزی داخلی ویزه من زدم انتروپی
موفق باشید امیدوارم زود نتایج بیاد و از این بلا تکلیفی نجات یابم.
راستی یه سوال خیلی خیلی ساده هم بود (شاید ساده ترین سوال این کنکور)که گشتاور یه نیرو را حول یه نقطه میخاست البته اون نیرو زاویه 60 درجه داشت و کلا یه کم محاسباتی بود.
یه سوالهای جامداتش اعداد روی شکلش قابل تشخیص نبود خیلی ریز بود.
یه سوالهاش هم که مقدار 2 سختی فنر k1 وk2 را میخاسته بود بده هر دو تا را به اشتباه k1 داده بودن البته من خودم حدس زدم منظورش از k2 سمت چپی هست و سوال را حل کردم کاش این سوال را حذف نکنن.
یه سوال از مقایسه ضریب انتقال حرارت جابه جایی متوسط و مقدار ان در انتهای صفحه تخت در جریان ارام
یه سوال از انتقال حرارت جابه جایی اجباری و عدد گراشف که بلد نبودم
یه سوال سخت از ضریب شکل یه جسم کروی فکر کنم داخل یه محیط نیمه بی نهایت
یه سوال از سیالات که نسبت سرعت به سرعت ماکزیمم یه لوله را داده بود و یادم نیست چی را میخاست
یه سوال که محاسبه ضخامت لایه مرزی روی یه صفحه تخت را میخواست و سوال خیلی سختی بود
یه سوال که ارتباط سرعت متوسط و ماکزیمم برای جریان بین دو صفحه افقی را میخاست.
معادله واندروالس رو میگید؟
اون که تابلو بود...الا اون ضریب رو میباست حفظ میبودید
سوال از سری خیلی داده بودند
گراشف فکر کنم معادل نوسلت بود
ضریب شکل رو نزدم
سوال مقاومت هم قبول دارم که اعدادش بد چاپ شده بود و خودم هم نزدمش
سوالاش درست مسئله بود ولی اگر دقت میکردید با به دست آوردن یکی از گزینه ها خیلی راحت به جواب میرسیدی
نمونه ش همون سوال محورهای توخالی و تو پر،که اگه تو پر رو حساب میکردی به راحتی و در زمان بسیار کوتاهی به جواب میرسیدی
سرعت ماکزیمم و مینیمم هم خیلی ساده بود و درست زدم
سوال آنتروپی رو هم من نزدم،ولی بعید میدونم آنتروپی باشه،ویسکوزیته نیست؟
ریاضی رو خیلی خوب زدم+مقاومت و استاتیک هم زیاد زدم
زبان هم چندتایی زدم
وراضی هستم
کلا نکته مبهمی من در سوالاتش ندیدم و بسیار ساده بود...
ان شاءا.. هم شما قبول بشی هم من...:gol:
با آرزوی موفقیت برای همگی

غلام90

عضو جدید
معادله واندروالس رو میگید؟
اون که تابلو بود...الا اون ضریب رو میباست حفظ میبودید بله منظورم همونه ولی من حفظ نبودم
سوال از سری خیلی داده بودند
گراشف فکر کنم معادل نوسلت بود
ضریب شکل رو نزدم
سوال مقاومت هم قبول دارم که اعدادش بد چاپ شده بود و خودم هم نزدمش
سوالاش درست مسئله بود ولی اگر دقت میکردید با به دست آوردن یکی از گزینه ها خیلی راحت به جواب میرسیدی
نمونه ش همون سوال محورهای توخالی و تو پر،که اگه تو پر رو حساب میکردی به راحتی و در زمان بسیار کوتاهی به جواب میرسیدی
سرعت ماکزیمم و مینیمم هم خیلی ساده بود و درست زدم اگه یادتونه بگید این سوال را چه شکلی حل میشد؟
سوال آنتروپی رو هم من نزدم،ولی بعید میدونم آنتروپی باشه،ویسکوزیته نیست؟ منم شک داشتم ولی زدم انتروپی
ریاضی رو خیلی خوب زدم+مقاومت و استاتیک هم زیاد زدم
زبان هم چندتایی زدم
وراضی هستم
کلا نکته مبهمی من در سوالاتش ندیدم و بسیار ساده بود...
ان شاءا.. هم شما قبول بشی هم من...:gol: تشکررررر
با آرزوی موفقیت برای همگی
یه سوال هم بود گفته بود برگشت پذیر داخلیه من زدم انتروپی تولید نمیشه ولی تغییرات انتروپی مثبته نظر شما چیه؟
یه سوال هم از مقاومت بود که گفته بود دو میله با قطر متفاوت به هم جوش داده شده بودن و بار محوری بهشون وارد میشد قطرها را هم داده بود و تنش را میخاست سوال ساده ای بود اما نمیدونم چرا به جوابی میرسیدم که در گزینه ها نبود!!!
یه سوال دیگه هم بود یه ستون با میلگرد و بتون مدول الاسیسیته ها را هم داده بود تنش را فکر کنم میخاست نمیدونم این سوال نکته خاصی داشت مثلا اینکه اونها را مثل دو فنر موازی بگیریم و ..... یا اینکه محاسبه یه تنش محوری خیلی ساده به هر حال من حلش نکردم.

آخرین ویرایش:

hamid19395

عضو جدید
یه سوال هم بود گفته بود برگشت پذیر داخلیه من زدم انتروپی تولید نمیشه ولی تغییرات انتروپی مثبته نظر شما چیه؟
یه سوال هم از مقاومت بود که گفته بود دو میله با قطر متفاوت به هم جوش داده شده بودن و بار محوری بهشون وارد میشد قطرها را هم داده بود و تنش را میخاست سوال ساده ای بود اما نمیدونم چرا به جوابی میرسیدم که در گزینه ها نبود!!!
یه سوال دیگه هم بود یه ستون با میلگرد و بتون مدول الاسیسیته ها را هم داده بود تنش را فکر کنم میخاست نمیدونم این سوال نکته خاصی داشت مثلا اینکه اونها را مثل دو فنر موازی بگیریم و ..... یا اینکه محاسبه یه تنش محوری خیلی ساده به هر حال من حلش نکردم.
والا اون بتن و فولاد رو دقیق نمیدونم ولی فکر کنم از همون فرمول ستونها میشد،نزدم تستش رو
اون دوتا میله هم حل میشدش،ولی یادم نیست چی زدم اما حساب کتابش رو انجام دادم
سوال سرعت رو هم دقیق یادم نمیاد ولی در کتابهای سیالات اشره شده بوود بهش...
توی برگشت ناپذیر فکر میکنم آنتروپی زیاد میشه،دومیش رو زدم صفر فکر میکنم
سوالات ریاضیش بعضیاش واقعا خنده دار بود...ولی سوال سخت هم داشت...آسوناش زیاد تر بود به نظر من البته

آخرین ویرایش:

انیشتن

عضو جدید
jojo

jojo

Sسلام نتایج کنکورارشد دولتی کی میاد 3 خرداد عمل دارم من چیکار کنم عملمو عقب بندازم یا نه؟

reza_13542003

عضو جدید
سلام بچه ها
من در سالي كه گذشت مي خواستم كنكور شركت كنم ولي با توجه به مشكلات كاري كه برام بوجود آمد نتوانستم ، ولي به هر حال امسال شايد بتونم . ضمنا شرايط من با شما ها خيلي فرق داره چ.ن من حدود 14 سال پيش درسم تموم شده و حسابي از كتاب و درس دور بودم
خوشحال مي شم كه با چند تا از بچه هاي فعال ارتباط برقرار كنم تا در كنكور آينده شركت كنم. ضمنا در صورتي كه بچهاي تازه فارغ التحصيل سوال و يا مشكلاتي دارد اگه بتونم حتما كمك مي كنم

baner

عضو جدید
سلام .خسته نباشين
آبرو جامعه مهندسين مكانيكو با نوشتن مساعل بردين

hamin913

عضو جدید
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1390 مي‌رساند كه كارنامه نتايج اوليه آزمون مذكور اوايل هفته آينده بر روي سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و هم چنين مشخصات شناسنامه اي خود (نام خانوادگي و نام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) را وارد نمايند. ضمناً :
1ـ دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اين آزمون كه شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها مي‌باشد، از روز سه شنبه 3/3/90 در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهدبود. آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مي‌شوند درصورت تمايل به دريافت اصل دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)، مي‌توانند از روز پنجشنبه 5/3/90 لغايت روز دوشنبه 9/3/90 به مراكز پستي شهرستان محل اقامت خود مراجعه ونسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
2ـ به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1390 توصيه مي‌شود، ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود (حداكثر 100 كد رشته محل) را از ميان كد رشته‌ امتحاني مجاز و يا كد رشته‌هاي امتحاني مجاز انتخاب و كد رشته‌ محلهاي انتخابي را ابتدا به ترتيب اولويت علاقه مرتب نمايند و پس از آن كد رشته‌هاي انتخابي را در فرم پيش نويس (فرم پيش‌نويس در دفترچه راهنماي شماره 2 چاپ شده است) به ترتيب علاقه به كد رشته محل‌هاي انتخابي درج و پس از اطمينان از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي، در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح پنجشنبه 5/3/90 لغايت ساعت 24روز دوشنبه 9/3/90 مي‌باشد. براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام و يا شماره پرونده و كد رهگيري ثبت نام اوليه، نسبت به ثبت كد رشته‌ محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده، اقدام نمايند. بديهي است پس از تاييد نهايي كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي توسط داوطلب، رمز 15 حرفي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد.

solarisal

عضو جدید
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1390 مي‌رساند كه كارنامه نتايج اوليه آزمون مذكور اوايل هفته آينده بر روي سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان براي دسترسي به نتيجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبي يا شماره پرونده و هم چنين مشخصات شناسنامه اي خود (نام خانوادگي و نام ، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) را وارد نمايند. ضمناً :
1ـ دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اين آزمون كه شامل شرايط، ضوابط و ظرفيت پذيرش رشته‌ها مي‌باشد، از روز سه شنبه 3/3/90 در سايت اينترنتي اين سازمان قابل دسترس خواهدبود. آن دسته از داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي مي‌شوند درصورت تمايل به دريافت اصل دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2)، مي‌توانند از روز پنجشنبه 5/3/90 لغايت روز دوشنبه 9/3/90 به مراكز پستي شهرستان محل اقامت خود مراجعه ونسبت به دريافت آن اقدام نمايند.
2ـ به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1390 توصيه مي‌شود، ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود (حداكثر 100 كد رشته محل) را از ميان كد رشته‌ امتحاني مجاز و يا كد رشته‌هاي امتحاني مجاز انتخاب و كد رشته‌ محلهاي انتخابي را ابتدا به ترتيب اولويت علاقه مرتب نمايند و پس از آن كد رشته‌هاي انتخابي را در فرم پيش نويس (فرم پيش‌نويس در دفترچه راهنماي شماره 2 چاپ شده است) به ترتيب علاقه به كد رشته محل‌هاي انتخابي درج و پس از اطمينان از صحت كد رشته محل‌هاي انتخابي، در محدوده زماني كه از ساعت 9 صبح پنجشنبه 5/3/90 لغايت ساعت 24روز دوشنبه 9/3/90 مي‌باشد. براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري ثبت نام و يا شماره پرونده و كد رهگيري ثبت نام اوليه، نسبت به ثبت كد رشته‌ محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور در مدت زماني كه در نظر گرفته شده، اقدام نمايند. بديهي است پس از تاييد نهايي كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي توسط داوطلب، رمز 15 حرفي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد.
ooooooooooooh my goooooooooooooooood

no_one

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل خسته نباشید
من همه پستها رو از اول خوندم یه 1 ساعتی طول کشید
فقط میتو نم بگم ماشاالله هزار ماشاالله
واقعا تبریک میگم خیلی خوب دارید کار میکنید , دست گلتون درد نکنه مطالب خوب و مناسب بودن
منم امسال کنکور میدم و میخوام حسابی شروع کنم , اما از تیر شروع میکنم , آخه 1 ماه دیگه سربازیم تموم میشه.
من سال 90 شرکت نکردم اما سال 89 کنکور دادم قرار بود 6 ماه بخونم اما بدلیل بیماری مادرم و تصادف دادشم تقریبا 2 ماه آخرم از دست رفت!
رتبه ام 1800 شد تو تبدیل انرژی , با این درصد ها ریاضی 29 , سیالات 41 , جامدات 22 , بقیه شون صفر بود
تجربه من: چندتا درسو حذف کردم که ضرر زیادی بهم زد. زبان و دینامیک و کنترل . گفتم ارتعاشات و دینامیک ماشین جبران می کنم که نکردم و .....
دوستم که باهم می خوندیم , درصداش یکی دوتا با من فرق داشت , جز زبان 10 و دینامیک ارتعاشات 19 زده بود رتبه اش 800 شد الان باید ترم سه باشه
نکته دوم : من دو ماه خوب خوندم , تقریبا به اواسط کتابا رسیده بودم که متوجه شدم باید خلاصه برداری می کردم و دیگه فرصت جبران نبود.

خلاصه تجربه زیاده , اما بچه ها همه رو گفتن دقیقا حرف دلمو زدن , فقط خواستم بگم من اینارو حس کردم , چندتا نمونه شو گفتم.
راستش دوستان هوای منم داشته باشید . من یه پیره مردم دیگه , منم تو جمعتوم راه بدید لطفا.
و یه سوال واسه زبان چیکار کنم ؟چی بخونم ؟زبانم معمولیه از چه کتابای شروع کنم ؟
منم تصیمیم جدی گرفتم از همه چیز بگذرم واسه ارشد.
امیدوارم موفق باشید
دوستون دارم

آخرین ویرایش:

arashlolos

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل خسته نباشید
من همه پستها رو از اول خوندم یه 1 ساعتی طول کشید
فقط میتو نم بگم ماشاالله هزار ماشاالله
واقعا تبریک میگم خیلی خوب دارید کار میکنید , دست گلتون درد نکنه مطالب خوب و مناسب بودن
منم امسال کنکور میدم و میخوام حسابی شروع کنم , اما از تیر شروع میکنم , آخه 1 ماه دیگه سربازیم تموم میشه.
من سال 90 شرکت نکردم اما سال 89 کنکور دادم قرار بود 6 ماه بخونم اما بدلیل بیماری مادرم و تصادف دادشم تقریبا 2 ماه آخرم از دست رفت!
رتبه ام 1800 شد تو تبدیل انرژی , با این درصد ها ریاضی 29 , سیالات 41 , جامدات 22 , بقیه شون صفر بود
تجربه من: چندتا درسو حذف کردم که ضرر زیادی بهم زد. زبان و دینامیک و کنترل . گفتم ارتعاشات و دینامیک ماشین جبران می کنم که نکردم و .....
دوستم که باهم می خوندیم , درصداش یکی دوتا با من فرق داشت , جز زبان 10 و دینامیک ارتعاشات 19 زده بود رتبه اش 800 شد الان باید ترم سه باشه
نکته دوم : من دو ماه خوب خوندم , تقریبا به اواسط کتابا رسیده بودم که متوجه شدم باید خلاصه برداری می کردم و دیگه فرصت جبران نبود.

خلاصه تجربه زیاده , اما بچه ها همه رو گفتن دقیقا حرف دلمو زدن , فقط خواستم بگم من اینارو حس کردم , چندتا نمونه شو گفتم.
راستش دوستان هوای منم داشته باشید . من یه پیره مردم دیگه , منم تو جمعتوم راه بدید لطفا.
و یه سوال واسه زبان چیکار کنم ؟چی بخونم ؟زبانم معمولیه از چه کتابای شروع کنم ؟
منم تصیمیم جدی گرفتم از همه چیز بگذرم واسه ارشد.
امیدوارم موفق باشید
دوستون دارم
سلام عزیز ممنون که تجربیاتتونو گذاشتین
میگم بازم بزارین حتی اونایی که تو پستای قبلی گفتن بگین مگه چیه من همه رو وقت نمیشه بخونم
منم سال بعد آزمایش و سال بعدتر اصلی هستش آزمونم
بازم بیاین اینجا

farzadyar

عضو جدید
ادامه تحصیل ، تبدیل انرژی یا طراحی کاربردی؟
دلیل شما برای این انتخاب چیست؟

no_one

عضو جدید
دوستان اگه ممکنه در مورد زبان منو راهنمایی کنید منم تو این درس مشکل دارم
راستی شیوه مطالعه ایی که برای این درس پیشنهاد میدید هم بنویسید.
ممنون
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم

siavash_m689

عضو جدید
سلام دوستات کسی خبر داره کتاب استاتیک نائی کی در میاد؟ پارسال که پوران پژوهش همش امروز فردا می کرد انشاا... امسال دیگه منتشر شه!
من یه سایت پیدا کردم جزوه ی کلاس کنکور نائی رو میفروشه 8000 تومن به نظرتون بخرم؟؟؟؟؟ اینم سایتش http://mec-poro.blogfa.com/post-5.aspx

hamid19395

عضو جدید
سلام دوستات کسی خبر داره کتاب استاتیک نائی کی در میاد؟ پارسال که پوران پژوهش همش امروز فردا می کرد انشاا... امسال دیگه منتشر شه!
من یه سایت پیدا کردم جزوه ی کلاس کنکور نائی رو میفروشه 8000 تومن به نظرتون بخرم؟؟؟؟؟ اینم سایتش http://mec-poro.blogfa.com/post-5.aspx
لینکتون که باز نشد
کتاب نائی من یه بار شنیدم که آخر تابستون
یه بار هم شنیدم اصلا نمیاد!ازغرفه دار پوران تو نمایشگاه شنیدم ه امسال نمیاد
کتاب طراحی هم پرسیدم اونم به همین صورت بود

83317477

عضو جدید

آقا دمت گرم من که میگیرم پوران پارسالم ما رو گذاشت سرکار با این امروز فردا کردناش .

arash_441

متخصص انرژی های نو
کارنامه ارشد 90

کارنامه ارشد 90

بالاخره نتایج ارشد 90 اومد ما که قبول نشدیم انشاا... سال بعد جبران رمی کنیم!
از دوستان م می خوام که کارنامه شونو بر استفاده بقیه به اشتراک بزارن

.hoda

عضو جدید
سلام به همگی
من هم به جمعتون پیوستم تا همگی با هم با امید خدا و تلاش خودمون سال دیگه قبول شیم. فقط من نیاز به یه پایه دارم واسه درس خودندن. کسی هست؟؟؟

gharibistudent

عضو جدید
دوستان عزیز استاد ما یه سوال داده گفته برای شکل زیر برنامه cnc بنویس و آفست گیری رو توش لحاظ کنید.
لطف میکنید برنامشو برام بنویسن .من چون مبتدی هستم نمیتونم.
ممنون میشم.
شکل هم اینجا هست.

MechanicJJ

عضو جدید
حاج حمید ولی منم نمایشگاه کتاب پرسیدم.گفت یک ماه دیگه.
ولی درهر صورت فکر میکنم اگه اونم بیاد باز مریام رو باید خوند.

hamid19395

عضو جدید
سلام به همگی
من هم به جمعتون پیوستم تا همگی با هم با امید خدا و تلاش خودمون سال دیگه قبول شیم. فقط من نیاز به یه پایه دارم واسه درس خودندن. کسی هست؟؟؟
من پایه ام;)
حاج حمید ولی منم نمایشگاه کتاب پرسیدم.گفت یک ماه دیگه.
ولی درهر صورت فکر میکنم اگه اونم بیاد باز مریام رو باید خوند.
من بیاد یا نیاد مریام رو از 15تیر شروع میکنم به خوندن...:cool:

.hoda

عضو جدید
بچه هایی که میگن پایه ایم برای خوندن ، پیشنهادشون چیه؟ برنامه بذاریم که با هم موضوعی مشخصو پیش ببریم و این جا رفع اشکال کنیم؟؟؟؟؟؟

hamid19395

عضو جدید
بچه هایی که میگن پایه ایم برای خوندن ، پیشنهادشون چیه؟ برنامه بذاریم که با هم موضوعی مشخصو پیش ببریم و این جا رفع اشکال کنیم؟؟؟؟؟؟
در قدم اول:
صفحات اول همین تاپیک رو بخونید
منابع رو اگر دارید که هیچ،اگر نه تهیه کنید
اینجا پارسال من به کمک بچه ها تاپیک درسهای مختخلف رو ایجاد کردیم
با یه سرچ ساده پیداشون میکنی
بخون مشکلی بود اونجا بپرس الان بخوایم از اول بگیم قاطی پاطی میشه،خیلیها من الجمله خودم مدتی هست که شروع کردیم که به تدریج جلو بریم
به اصطلاح مدتیست پایه شدیم:دی
موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا