ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Omidr.1370

عضو جدید
اولین باره که یکی میگه ریاضیات پوران خوبه تاحالا هیج جا نشنیده بودم

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین باره که یکی میگه ریاضیات پوران خوبه تاحالا هیج جا نشنیده بودم
دوست عزیز خوب بودن یه چیز نسبیه.در حال حاضر که کمتر از 50 روز تا روز کنکور باقی مونده اگرهم بخوای نمیرسی آقاسی یا معتقدی بخونی.اگر جزوه آقاسی رو دارید به نظرم همون جزوه خالی بهتر از کتاب پورانه ولی برای کسی که ریاضی رو میخواد تازه شروع کنه پوران بهتره چون خلاصه تره

nights_moonlight

عضو جدید
دوستان احتمالا میدونید که مفهوم حد به کلی عوض شده!!!
اما تو کتابای کنکور ارشد هنوز اعمال نشده!!!
باید کدومو بخونیم؟
مفهوم جدیدشو؟!!!

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
سلام
واسه ریاضی 1 و 2 یکی از بچه ها پوران و معرفی کرده به نظرتون خوبه اگه چیز بهتری خبر دارید همراه با اطلاعات کامل کتاب واسم بزارید که موقع خرید کتاب دچار مشکل نشم
مرسی
کتاب ریاضی 1و2 انتشارات جهش،نویسنده اش با پوران یکیه،حاجی جمشیدی،ولی این بهتره.همه تستای کنکورو داره و حجم درسنامه هاش هم کمه.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
واقعا زبان بخونيم؟؟؟؟؟؟؟

Riverside

عضو جدید
دوستان احتمالا میدونید که مفهوم حد به کلی عوض شده!!!
اما تو کتابای کنکور ارشد هنوز اعمال نشده!!!
باید کدومو بخونیم؟
مفهوم جدیدشو؟!!!
چرا شعر میگین نزدیک کنکور که میشه؟
اون از داستان زبان اینم از این.
قبل اینکه پست بدی یکم فک کن.
مفاهیم حد عوض شده؟
تازه به این نتیجه رسیدن که مفاهیم قبلی غلط بوده؟
عجب داستانی داریم ما تو این مملکت ها...
همه جا باید جو سازی رو تحمل کنیم.
تو تاپیک ارشد هم آسایش نداریم:razz:

آخرین ویرایش:

nights_moonlight

عضو جدید
دوستان می تونید این موضوع رو از بچه های دبیرستانی بپرسید و یه نگاه به کتاباشون بندازید.
حتی کتاب گاج این اعمال تغییر زمینه ی جلد کتابش کرده.
حداقل اگه چیزی نمیدونیید میتونید جواب ندید به تاپیک.
من با کسایی بودم که اطلاع داشتند.

hamid19395

عضو جدید
دوستان می تونید این موضوع رو از بچه های دبیرستانی بپرسید و یه نگاه به کتاباشون بندازید.
حتی کتاب گاج این اعمال تغییر زمینه ی جلد کتابش کرده.
حداقل اگه چیزی نمیدونیید میتونید جواب ندید به تاپیک.
من با کسایی بودم که اطلاع داشتند.
دوست عزیز مفاهیم که میگی عوض شده یکم غلط انداز هست
مفهومی عوض نشده
فقط اونجا ما میگفتیم اگر تابعی حد چپ داشت و حد راست نداشت->حد ندارد
الان میگن حد دارد!
در ارشد از شما نمیپرسند حد دارد یا ندارد!مگر در توابع جزء صحیح که اونم دیگه اصلا چند سالی هست که طراحان سمتش نمیرن

دوستان عزیز:لطف کنید جملات،اخبارو...حاشیه ای و بی اساس رو ذکر نکنید،مثل سال پیش میشه و یه عده ماه آخر رو به جای مرور
در به در دنبال جزوه زبان میگردند!
من برای خودم نمیگم،چون میدونم که جریان چیه،ولی بعضیا حساس هستند و سریع به دلهره و استرس میفتند.
اگر خبری،مطلبی هست،با ذکر منبع دقیق اطلاع رسانی کنید
با تشکر

nights_moonlight

عضو جدید
دوست عزیز مفاهیم که میگی عوض شده یکم غلط انداز هست
مفهومی عوض نشده
فقط اونجا ما میگفتیم اگر تابعی حد چپ داشت و حد راست نداشت->حد ندارد
الان میگن حد دارد!
در ارشد از شما نمیپرسند حد دارد یا ندارد!مگر در توابع جزء صحیح که اونم دیگه اصلا چند سالی هست که طراحان سمتش نمیرن

دوستان عزیز:لطف کنید جملات،اخبارو...حاشیه ای و بی اساس رو ذکر نکنید،مثل سال پیش میشه و یه عده ماه آخر رو به جای مرور
در به در دنبال جزوه زبان میگردند!
من برای خودم نمیگم،چون میدونم که جریان چیه،ولی بعضیا حساس هستند و سریع به دلهره و استرس میفتند.
اگر خبری،مطلبی هست،با ذکر منبع دقیق اطلاع رسانی کنید
با تشکر
خیلی متشکر از راهنمایی تون.
اگه فقط تو همین قسمت عوض شده که دیگه نگرانش نیستم.

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام دوستان
آخیش کم کم داره تموم میشه ! حدودا 45 روز مونده از شرش راحت شم ،داشتم زندگیمو می کردما !
سوالی داشتم،من می خوام آخرین آزمون آزمایشی سنجشو ثبت نام کنم،خوبه دیگه؟
محل برگزاری آزمون معمولا کجاس؟ بستگی به آدرس خونمون داره یا همه یه جا جمع میشن آزمون میدن؟!
روزای سختیه...کنکور به نظر من چیز مزخرفیه،آدمو پیر می کنه ! گفتم که درد دلی کرده باشم...
موفق باشید

hamid19395

عضو جدید
سلام دوستان
آخیش کم کم داره تموم میشه ! حدودا 45 روز مونده از شرش راحت شم ،داشتم زندگیمو می کردما !
سوالی داشتم،من می خوام آخرین آزمون آزمایشی سنجشو ثبت نام کنم،خوبه دیگه؟
محل برگزاری آزمون معمولا کجاس؟ بستگی به آدرس خونمون داره یا همه یه جا جمع میشن آزمون میدن؟!
روزای سختیه...کنکور به نظر من چیز مزخرفیه،آدمو پیر می کنه ! گفتم که درد دلی کرده باشم...
موفق باشید
محل برگزاری آزمون دانشگاه تربیت معلم هست(همین یه جاست به دلیل زیر:دی)
اصلا مگه چقدر جامعه آماری داره که بسته به فاصله شرکت کننده هاش بخواد چند تا حوزه هم داشته باشه:دی-این جامع که گذشت 1000 نفر هم فکر نکنم شرکت کرده باشند!
بهت پیشنهاد میکنم اگر واقعا میخوای خودت رو بسنجی یا ماهان ثبت نام کن یا پارسه،حداقل اشتباه تایپی توی سوالاشون نیست!
3رو مینویسن x،xرو مینویسن 3:دی/رادیکال رو یادشون میره بذارن و...:دی

gigili206

عضو جدید
محل برگزاری آزمون دانشگاه تربیت معلم هست(همین یه جاست به دلیل زیر:دی)
اصلا مگه چقدر جامعه آماری داره که بسته به فاصله شرکت کننده هاش بخواد چند تا حوزه هم داشته باشه:دی-این جامع که گذشت 1000 نفر هم فکر نکنم شرکت کرده باشند!
بهت پیشنهاد میکنم اگر واقعا میخوای خودت رو بسنجی یا ماهان ثبت نام کن یا پارسه،حداقل اشتباه تایپی توی سوالاشون نیست!
3رو مینویسن x،xرو مینویسن 3:دی/رادیکال رو یادشون میره بذارن و...:دی

حالا جامعه آماریش رو میشه گفت یه آیتمی با درجه ی دوم اهمیته ولی غلط بودن سوالات متاسفانه خیلی بده. من که خیلی با این قضیه مشکل دارم سر جلسه هر چی حل میکنی میبینی یه چیزیش کم میاد بعد پاسخ تشریحی رو که نگاه میکنی میبینی اصلا صورت سوال اشتباه بوده! یه مشکل اساسی دیگه هم که داره اینه که پاسخ تشریحی سوالات یه روز بعد میاد رو سایت جواب اولیه دو سه روز بعد جواب نهایی چهار پنج روز بعد آزمون. من نمیدونم اینا کارنامه ها رو با دست تصحیح میکنن که انقدر طول میکشه؟!!؟ پارسه همون شب جواب نهایی رو میده تازه برات اس ام اسشم میکنه!

AM_mech

عضو جدید
سلام
دوستان کسی می تونه من رو راهنمایی کنه 2تا سوا داشتم
1-چقدر میشه روی رتبه پارسه حساب کرد؟یعنی ممکن این رتبه 10برابر بشه و اینقد افراد جدید اضافه بشند؟
2-من 50% اول رو ار اواخر ابان دیگه نخوندم شکا مرور کردین؟ با این وضع به نظرتون این مدت رو چکار کنم؟

farzadyar

عضو جدید
عجب
مفهیم هم داره عوض می شه
خیلی سنگینه ((( عجبببببب))) :redface:

بچه ها خسته شدم شدید.
خدا رحم کنه این 40 روز هم تموم شه بریم پی زندگیمون
البته یادم رفت زندگی کجا بود ، قراره 3 روز بعد کنکور برم خدمت (( واویلا )):(

mani_hs

عضو جدید
سلام
کسی میدونه رشته ساخت و تولید واسه ارشد غیر انتفاعی وپیام نورم داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

panaali

عضو جدید
فایل اکسل کارنامه های کنکور ۹۰

فایل اکسل کارنامه های کنکور ۹۰

نه خسته برو بچه های بخون !
با کمک چند تا از دوستان یه فایل اکسل آنلاین درست کردیم از کارنامه های پارسال . فایل قابلیت ویرایش داره و لاک نشده که اگه کسی تونست کارنامه اضافه کنه . مرجع مناسبیه برای مقایسه کارنامه ها .
http://goo.gl/DLrxH

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خسته برو بچه های بخون !
با کمک چند تا از دوستان یه فایل اکسل آنلاین درست کردیم از کارنامه های پارسال . فایل قابلیت ویرایش داره و لاک نشده که اگه کسی تونست کارنامه اضافه کنه . مرجع مناسبیه برای مقایسه کارنامه ها .
http://goo.gl/DLrxH
دم شما و دوستاتون گرم

gigili206

عضو جدید
سلام دوستان
یه راهنمایی کوچولو میخوام
من الان همه ی درسها رو خوندم بجز این مباحث:
مشتقات جزئی ریاضی مهندسی
چند بخش از طراحی
و کل ترمودینامیک 2
و بقیه ی دروس رو تموم کردم و تو فاز دوره هستم حالا میخواستم ببینم آیا ارزش داره ترمو دو رو هم کامل یا لاقل چند فصلش رو با توجه به این زمان محدودی که داریم بخونم یا دیگه رهاش کنم...؟
نیازمند نظرات ارزشمندتون هستم...

farzadyar

عضو جدید
سلام دوستان
مشتقات جزئی ریاضی مهندسی
چند بخش از طراحی
و کل ترمودینامیک 2
و بقیه ی دروس رو تموم کردم و تو فاز دوره هستم حالا میخواستم ببینم آیا ارزش داره ترمو دو رو هم کامل یا لاقل چند فصلش رو با توجه به این زمان محدودی که داریم بخونم یا دیگه رهاش کنم...؟
جمع بندی خیلی مهمتر از تموم کردنه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام دوستان
مشتقات جزئی ریاضی مهندسی
چند بخش از طراحی
و کل ترمودینامیک 2
مشتقات جزئيو منم نخوندم به شمام پيشنهاد ميكنم خودتو علافش نكني چون خيلي مبحث مسخره ايه!!!!

sintop

عضو جدید
بنظرم ترمو 2 رو بخون ولی بقیه رو بیخیال شو
توی ترمو 2 قسمت روابط ترمودینامیکی و مخلوط گاز زیاد درگیر فرمول ها نشو توی تستا دست میاد کدوم فرمولا رو باید بلد باشی

NASTOH

عضو جدید
سلام دوستان
من برای کنکور سال آینده شروع کردم.تاپیک های قبلی رو هم مطالعه کردم.
میخواستم بدونم کتاب شیمز به عنوان منبع اصلی و کتاب مارتین برا دینامیک ماشین خوبه؟ چه کتاب مناسبی برا دینامیک ماشین معرفی میکنین؟
در ضمن من پارسال رتبم 5000 شد(تعجب نکنید،اگه سال دیگه کنکور بدم میشه 3 بار) وزبان هم 25 زدم،آیا همین مقدار کافی هست یا باید برا زبان هم برنامه ریزی کنم؟

NASTOH

عضو جدید
راستی کتاب اوگاتا به عنوان منبع برا کنترل خوبه،باید تمریناش حل بشه؟

sintop

عضو جدید
سلام دوستان
من برای کنکور سال آینده شروع کردم.تاپیک های قبلی رو هم مطالعه کردم.
میخواستم بدونم کتاب شیمز به عنوان منبع اصلی و کتاب مارتین برا دینامیک ماشین خوبه؟ چه کتاب مناسبی برا دینامیک ماشین معرفی میکنین؟
در ضمن من پارسال رتبم 5000 شد(تعجب نکنید،اگه سال دیگه کنکور بدم میشه 3 بار) وزبان هم 25 زدم،آیا همین مقدار کافی هست یا باید برا زبان هم برنامه ریزی کنم؟
به نظر من بیخیال شو بچسب به زندگیت ارشد همچین آش دهن سوزیم نیست!!

uoro

عضو جدید
دوستان یه راهنمایی کنید
من امروز تازه درسارو تموم کردم
میخوام دوره کنم اول دروس جامداتی رو دوره کنم یا ریاضی یا ساخت وتولید یا ترکیبی؟
ممنون میشم !

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان یه راهنمایی کنید
من امروز تازه درسارو تموم کردم
میخوام دوره کنم اول دروس جامداتی رو دوره کنم یا ریاضی یا ساخت وتولید یا ترکیبی؟
ممنون میشم !

به نظور اول برو سراغ جامدات و ریاضیت هرکودومو می دونی مرورش واست راحت تره اول دوره کن اگه دیدی داره وقتتو خیلی میگیره سریع برو سراغ ساخت چون اونه که سرنوشت سازه!!!

mohammad.md

عضو جدید
اقا ایمان من با برنامه پارسسه پیش میرم از 7 مهر با برنامه پارسه شروع کردم ازمون های 25% رو با پارسه میخوندم و تو ازمون های 50% تست میزدم تا امروز که ازمون 50% دوم رو هم دادم و کل درسام دو هفته پیش تموم شد از الانم دیگه تا روزکنکور میخوام تست بزنم یادگیری مطلب جدید تو تستا از الان خیلی ایده داره که دوباره برای هر درس 5 روز وقت بزاری تا دوباره دوره کنی.البته من یه کار خوبی که کردم سر فصلای که فقط تو کنکور میمومد رو بیشتر تمرکز کردم.اخه ازمون های ازمایشی طوریه که بعضی سر فصلاش اصلا تو کنکور نمیاد و زیادن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا