ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AM_mech

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟ خوشحالم هنوز سر میزنین من که بدجور درگیر پایان نامم هستم واسه قبولیم بدجور ناراحتم 99.99999%مشاورها با توجه به انتخاب رشته ام گفتن شبانه صنعتی یا روزانه شیراز
:(

akhavan rahnama

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟ خوشحالم هنوز سر میزنین من که بدجور درگیر پایان نامم هستم واسه قبولیم بدجور ناراحتم 99.99999%مشاورها با توجه به انتخاب رشته ام گفتن شبانه صنعتی یا روزانه شیراز
تبدیل یا طراحی؟احتمالا همکلاسی هستیم.....اگه شیراز بیفتی بیچاره میشی...راستی رتبت چند بود؟

karim-mech

کاربر بیش فعال
یکی در مورد امام حسین توضیح بده!!!!!!
چرا زنگ نزدن برا مصاحبه؟؟؟؟؟؟

مکاترونیک8282

عضو جدید

هوراااااا خوبه که مونا!
میای پیش من! انقدر شیراز باحاله! فری سیتی! نه گ*ش*ت نه هیچی! استاداشم خیلی سخت گیرن!
ولی در عوضش هی با هم میریم اینور اونور!
بیا کاکو!

AM_mech

عضو جدید
هوراااااا خوبه که مونا!
میای پیش من! انقدر شیراز باحاله! فری سیتی! نه گ*ش*ت نه هیچی! استاداشم خیلی سخت گیرن!
ولی در عوضش هی با هم میریم اینور اونور!
بیا کاکو!

سلام دوست جونممممم اره واقعا خیلی عالی میشه جدای این مزیتهاش شیراز من واقعا شیراز رو دوست دارم اما بعد مسافت خیلی زیاده...
رز جان ماهان قسمت پرسش یه ویو یی میده کجا قبولیم اگه خاسی برو بعد ایشالا خبر خوبی بگیری

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام بچه ها چقده بلا تكليفي بده، كي جوابا مياد، يه سوال البته جنبه مشورتي داره!
بنظر شما ارشد ارزش اينه داره كه از كارتون بگذريد تا واسه ارشد اگه شهرستان اورديد بريد، احتمالا شهرستان بيارم با اوضايي كه مي بينم خيلي سخت ميشه واسم رفت آمد....

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بنظر شما ارشد ارزش اينه داره كه از كارتون بگذريد تا واسه ارشد اگه شهرستان اورديد بريد، احتمالا شهرستان بيارم با اوضايي كه مي بينم خيلي سخت ميشه واسم رفت آمد....
سلام مهران جان
من به عنوان كوچيك شما يه پيشنهاد دارم واستون: باتوجه به اينكه ديگه يك سال خودن دوباره مخصوصا واسه شما زياد كار جالبي نيست با توجه به اينكه رتبه خوبي آوردي و روزانه شهرستان احتمال زياد ميارري من پيشنهاد ميكنم ارشدتو بچسب اگر سابقه كار عالي داشته باشيد مطمئنا دوباره كار گير مياريد مخصوصا اگر تو همون محلي كه مشغول به كا رهستيد شايد دوباره بتونيد مشغول به كار شيد و يا حتي فعلن بتونيد پاره وقت واسشون كار كنيد تا بعد تحصيل دوباره تمام وقت بشيد
موفق باشي;)

AM_mech

عضو جدید

سلام بنظر منم ارشد رو رها نکنین اکثر دانشگاهها بخصوص شهرستانها خیلی با بچه هایی که سرکار میرن همکاری می کنن کلاسهام که نهایتا 2روز تو هفته است.

solarisal

عضو جدید
سلام بنظر منم ارشد رو رها نکنین اکثر دانشگاهها بخصوص شهرستانها خیلی با بچه هایی که سرکار میرن همکاری می کنن کلاسهام که نهایتا 2روز تو هفته است.

در اینکه ارشدو رها نکنه شکی نیست ولی من شنیدم دانشگاههای دولتی کلاسها را تو هفته پخش میکنن و دانشگاه آزاد 2 روز در هفتست....

AM_mech

عضو جدید
نه بعضی دولتی هام همینطوره حتی مشاوره پارسه که دانشگاه تهران می خوندنم گفتن 2روزه گویا این طرح پخش کردن کلاسها ابتکار صنعتی اصفهان و خواجه نصیره!

ferferfer

عضو جدید
نه بعضی دولتی هام همینطوره حتی مشاوره پارسه که دانشگاه تهران می خوندنم گفتن 2روزه گویا این طرح پخش کردن کلاسها ابتکار صنعتی اصفهان و خواجه نصیره!
سلام
امیرکبیر 4 روزه
دانشگاه تهران هم 3 روز
البته واسه ساختی ها، بقیه رو نمیدونم.

مکاترونیک8282

عضو جدید
دانشگاه یزدو که من میدونم حتییییی 5شنبه ها هم کلاس داشتن بچه ها! اصن یه وعضی!
نه شیراز واقعا گ*ش*ت نیست! تهرانو میدونم به چشم خودم دیدم چه تیپ های ساده ای رو هم تازه...
اینجا بعضی وقتها ما دخترا چشمهامون میشه عین این کارتون ژاپنیا ولی گ*ش*ت هیچی به هیچی!
.
برادر زاویه هنوز مالک نرفته دور ورداشتیاااااا!:cool:

karim-mech

کاربر بیش فعال
دانشگاه یزدو که من میدونم حتییییی 5شنبه ها هم کلاس داشتن بچه ها! اصن یه وعضی!
نه شیراز واقعا گ*ش*ت نیست! تهرانو میدونم به چشم خودم دیدم چه تیپ های ساده ای رو هم تازه...
اینجا بعضی وقتها ما دخترا چشمهامون میشه عین این کارتون ژاپنیا ولی گ*ش*ت هیچی به هیچی!
.
برادر زاویه هنوز مالک نرفته دور ورداشتیاااااا!:cool:

مکاترونیک عزیز قسمت باشه میرم امام حسین!
بعدش در خدمت همه برادرا و خواهرا هستم!:smoke:

AM_mech

عضو جدید
راست میگین؟:cry: بابا ما دیگه پا به سن گذاشتیم چه خبره 5روز تو هفته وایییییییییییی

اتفاقا برادر کریم گشت منو به عنوان الگو به دوستم معرفی کرد و گفت ار ایشون یادبگیر........باورتون میشه یه من گف ایشون:w40::w40:

دیگه من دیدم چقدر خواهر برادرا گل گشت به وجودم افتخار کردن بروز ندادم اول خیابون بهمون لوشون دادن رفتم هد ساق دست خریدم:w25:( حیف دوستم توجه نکرد اگه نه 2تا الگو داشتند!!!):lol::lol:

pooooooya

کاربر فعال
راست میگین؟:cry: بابا ما دیگه پا به سن گذاشتیم چه خبره 5روز تو هفته وایییییییییییی

اتفاقا برادر کریم گشت منو به عنوان الگو به دوستم معرفی کرد و گفت ار ایشون یادبگیر........باورتون میشه یه من گف ایشون:w40::w40:

دیگه من دیدم چقدر خواهر برادرا گل گشت به وجودم افتخار کردن بروز ندادم اول خیابون بهمون لوشون دادن رفتم هد ساق دست خریدم:w25:( حیف دوستم توجه نکرد اگه نه 2تا الگو داشتند!!!):lol::lol:
همین روزاست که لامصــب گشت ارشاد
میاد تو خونه
مستقیم میره تو اتاق خواب و کمد لباس هامون رو چک میکنه
ببینه لباس نامناسب داریم یا نه

mehran_shirsavar

عضو جدید
سلام مهران جان
من به عنوان كوچيك شما يه پيشنهاد دارم واستون: باتوجه به اينكه ديگه يك سال خودن دوباره مخصوصا واسه شما زياد كار جالبي نيست با توجه به اينكه رتبه خوبي آوردي و روزانه شهرستان احتمال زياد ميارري من پيشنهاد ميكنم ارشدتو بچسب اگر سابقه كار عالي داشته باشيد مطمئنا دوباره كار گير مياريد مخصوصا اگر تو همون محلي كه مشغول به كا رهستيد شايد دوباره بتونيد مشغول به كار شيد و يا حتي فعلن بتونيد پاره وقت واسشون كار كنيد تا بعد تحصيل دوباره تمام وقت بشيد
موفق باشي;)
با این اوضا و احوالی که ما تو مملکتمون داریم ادم نمیوتونه ریسک کنه اصلا معلوم نیست دو ماه دیگه چه خبره دیگه چه برسه 2 یا 3 سال دیگه ببینیم مملکت چه خبره اصلا نمیشه هیچ برنامه ریزی کرد کلا زندگیمون تو ریسکه اونم ریسک 0 یا 100

masoud612

عضو جدید
ببخشيد ، من سال 91 شركت كردم تو كنكور ، منتظر اعلام نتايجم، اگه بغير از انتخاب اول تو انتخاب هاي ديگه هم قبول شدم ميتونم برم يا بايد انتقالي بگيرم. ممنون

solarisal

عضو جدید
ببخشيد ، من سال 91 شركت كردم تو كنكور ، منتظر اعلام نتايجم، اگه بغير از انتخاب اول تو انتخاب هاي ديگه هم قبول شدم ميتونم برم يا بايد انتقالي بگيرم. ممنون

تو اولویته 1 تا 100 انتخاب رشتتون تو اولین انتخابی که قبول بشی میتونی بری و بقیه انتخابهاتون از درجه اعتبار ساقط میشه و انتقالی هم نمیتونی بگیری

solarisal

عضو جدید
چه بد ، واقعا مطمئنين؟

آره عزیز جان برا همینه که میگن بر اساسه علاقتون انتخاب رشته کنید ولی میگن یه تبصره وجود داره که اگه روزانه قبول شده باشی و در اولویتهای پایینتر شبانه قبول شده باشی و بخوای شبانه رو بری میشه از طریق سنجش اقدام کرد البته این مطلب را مشاوره پارسه بهم گفت

masoud612

عضو جدید
آره عزیز جان برا همینه که میگن بر اساسه علاقتون انتخاب رشته کنید ولی میگن یه تبصره وجود داره که اگه روزانه قبول شده باشی و در اولویتهای پایینتر شبانه قبول شده باشی و بخوای شبانه رو بری میشه از طریق سنجش اقدام کرد البته این مطلب را مشاوره پارسه بهم گفت

بازم ممنون، سازمان سنجش ميگه اگه دانشگاه مقصد و مبدا قبول كنن موردي نداره ولي در حيطه وظايف سنجش نيست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا