ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مری جان
بحث شبانه ارشد با روزانش خیلی فرق داره!
قابل مقایسه با لیسانس نیست
لیسانس حق با شماس
ولی در کل هزینش بالاس
در کل باید طرف 10 11 میلیون در 2سال پرداخت کنه

chs

عضو جدید
دوستان شبانه ارزش رفتن نداره فقط میخاد پول مفت بدین که اخرش چه؟ بیکار و الاف
از الان شروع کنید به خوندن سال دیگه روزانه بزنید و مفتی برید درس بخونید که بعد از اتمام تحصیل که کار گیرتون نیومد حداقل هزینه ای نکرده باشید در ضمن درسته که تو مدرک نمینویسن شبانه ولی هر کجا که بخاین بروید سر کار بهتون میگن ریز نمرات تحصیلیتون رو بیارید که متاسفانه با خط درشت اونجا قید شده نوبت دوم (شبانه) پس عملا چه تو مدرک بنویسند شبانه چه ننویسند هر کجا که بخواهید بروید کار کنید ازتون میفهمن
تو دانشگاه هم کسانی که مدرکشون شبانه باشه رو به سختی هیات علمی میکنن
بهر حال از ما گفتن بود خود دانید

خوب پولی که هر ترم برا شبانه می دیم برا روزانه برا گرفتن مدرکت باید بدی یا تعهدی کار کنی. من تا به امروز نشنیدم جایی برا کار بگن ریزنمرات بدین.

chs

عضو جدید
شهریه ترمی برا شبانه رو آخر دفترچه زده. نهایتا ترمی یک میلیون و هشتصد در میاد. چجوری میشه 11 میلیون؟

mori1365

عضو جدید
خوب پولی که هر ترم برا شبانه می دیم برا روزانه برا گرفتن مدرکت باید بدی یا تعهدی کار کنی. من تا به امروز نشنیدم جایی برا کار بگن ریزنمرات بدین.
کی همچین چیزی گفته ؟؟؟فقط اصل مدرک و تا چند سالی نمیدن دستت در ضمن هیچ جا اصل مدرک لازم نیست و با همون گواهی که بهتون میدن کارتون حل میشه برادر منم روزانه هم فوق خوند هم دکترا الانم پژوهشگر پسا دکترا توی یکی از دانشگاه های خارج از کشوره و هیچ جا هم تا حالا ازش اصل مدرکو نخواستن در ضمن داداش اون تعهد کار مال چندین سال قبل بود و الا الان همه از خداشونه تعهد کار ازشون بگیرن توی این اوضاع بیکاری کار کجا بود!!!

mori1365

عضو جدید
مری جان
بحث شبانه ارشد با روزانش خیلی فرق داره!
قابل مقایسه با لیسانس نیست
لیسانس حق با شماس
ولی در کل هزینش بالاس
در کل باید طرف 10 11 میلیون در 2سال پرداخت کنه
داداش پست منو خوندی شما؟؟خوب منم همین حرف شما رو زدم دیگه اخرشم گفتم شبانه لیسانس در مقابل فوق لیسانسش مثل رایگانه
راستی اسم من مرتضی هست این مریم چون رفقا میگن مری اینجا نوشتم!!!!!!

Charlie11

عضو جدید
آقا حالا نهایتا روی ریزنمره هم نوبت دوم(شبانه) قید بشه وقتی نمره هات خویه باشه اونم از یه دانشگاه اسم و رسم دار دیگه دهنشون بسته میشه بعدم خودشون میدونن که اختلاف رتبه بین روزانه و شبانه یه دانشگاه مطرح مثل تهران نهایتا 100 تاست
کلا به نظر من ارزش داره

chs

عضو جدید
من بودم شبانه نميزدم اگه احتمال ميدي دكترا بخوني تو هم نزن مگر اينكه وضع ماليت توپه

چرا؟ مگه برا دکتری دانشجوهای شبانه رو قبول ندارن؟ مگه نمیگین تفاوتش با روزانه فقط در پرداخت شهریه است؟

chs

عضو جدید
به نظر شما ارزش داره آدم تهران شبانه بخونه ولی شهرستان نره؟

aydogan

عضو جدید
منده 2315 طراحی. اول روزانه وورموشام. سونرا مالک اشتر . آخیرده شبانه.
شبانه نین پولون آپاررام تورکیه ده اوخیارام. کیفیمه ده باخارام.
کریم قارداش من اوستادلاریمین بیرینن کی تزه ارشدین تورکیه ده کوتاریب کونوشدوم ددی کی ایرانین آذادی تورکیه دن چوخ صرفلیدی.تورکیه نین یاشاماخ هزینه سی چوخ یوخاریدی.ایستامبول داها فاضلا.سورا آنتالیانی جمیعا بیر دور ویرریخ.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش پست منو خوندی شما؟؟خوب منم همین حرف شما رو زدم دیگه اخرشم گفتم شبانه لیسانس در مقابل فوق لیسانسش مثل رایگانه
راستی اسم من مرتضی هست این مریم چون رفقا میگن مری اینجا نوشتم!!!!!!
منظور من به تحلیل شما بود
نه هزینه
گفتم تو ارشد فرقی نداره شبانه یا روزانه بخونی
البته برای شهرستان چرا
ولی برای تهران فرقی نداره! پون شهرستان روزانه تا شبانش شاید 500تا فاصله باشه

ببخشید اقا مرتضی...منم به دوستم مرتضی هستش میگم مری...عادت کردم:gol:

بعضی دانشگاه ها اصل مدرک رو میخوان...بعضی ریز نمرات...اصولا دانشگاه های خیلی مطرح اصل رو میخوان

mori1365

عضو جدید
کریم قارداش من اوستادلاریمین بیرینن کی تزه ارشدین تورکیه ده کوتاریب کونوشدوم ددی کی ایرانین آذادی تورکیه دن چوخ صرفلیدی.تورکیه نین یاشاماخ هزینه سی چوخ یوخاریدی.ایستامبول داها فاضلا.سورا آنتالیانی جمیعا بیر دور ویرریخ.
به نظرم توی یه تاپیک که همه دارن به زبان فارسی صحبت میکنن صحبت کردن با زبون ترکی یه جور بی احترامی به بقیست البته نظر منه ها.امان از دست احساسا ت پانترکیسم.

karim-mech

کاربر بیش فعال
به نظرم توی یه تاپیک که همه دارن به زبان فارسی صحبت میکنن صحبت کردن با زبون ترکی یه جور بی احترامی به بقیست البته نظر منه ها.امان از دست احساسا ت پانترکیسم.

دادا شما بری فرانسه اونجا یه ایرانی ببینی باهاش فرانسه میحرفی یا فارسی؟
اینم همون حکایته. در ضمن ما پانترک نیستیم.

karim-mech

کاربر بیش فعال

هه یولداش من ده روزانه - شبانه - مالک - امام حسین ووراجیام. هر نه صلاح دی او اولسون. تورکیه ده سورا گدریخ گورخ نه وار.

asgar33

عضو جدید
چرا؟ مگه برا دکتری دانشجوهای شبانه رو قبول ندارن؟ مگه نمیگین تفاوتش با روزانه فقط در پرداخت شهریه است؟

منظورم اينه كه يه جوري اين دو سالو مفتي درس بخونين فقط براي انكه بتونيم امتحان دكترا بديم اونوقت اگه ارشدمون سيستان بلوچستان شبانه باشه بازم گير نميدن
خلاصه:شبانه بد

asgar33

عضو جدید
دوزديسن=راست ميگي ولي رياد سخت نگير

asgar33

عضو جدید
كسي ميدونه رتبه لازم براي سيستم هاي انر‍ي چقد با تبديل انر‍ي فرق ميكنه فك كنم يكيه ولي هسته اي خيلي فرق ميكنه
يه قضييه ديگه اينكه دانشگاه تربيت رجايي كجاست كه بالاي 2000هم قبولي داشته

p458

عضو جدید
منظور من به تحلیل شما بود
نه هزینه
گفتم تو ارشد فرقی نداره شبانه یا روزانه بخونی
البته برای شهرستان چرا
ولی برای تهران فرقی نداره! پون شهرستان روزانه تا شبانش شاید 500تا فاصله باشه

ببخشید اقا مرتضی...منم به دوستم مرتضی هستش میگم مری...عادت کردم:gol:

بعضی دانشگاه ها اصل مدرک رو میخوان...بعضی ریز نمرات...اصولا دانشگاه های خیلی مطرح اصل رو میخوان
سلام درصد هات رو با رتبه ات یه بار دیگه میگی... مثل اینکه رتبه مون نزدیکه هم شده...

rezads

عضو جدید
[h=2][/h]
1- امتحانات در دوره مجازي به صورت اينترنتي برگزار ميشه يا حضوري؟
2- كلاسهاي پيام نور اجباري يا نه ميشه كلاس نرفت و فقط امتحان پايان ترم را رفت؟
3- تعداد واحد هاي دوره آموزش محور چند تاست؟​

rezads

عضو جدید
1- امتحانات در دوره مجازي به صورت اينترنتي برگزار ميشه يا حضوري؟
2- كلاسهاي پيام نور اجباري يا نه ميشه كلاس نرفت و فقط امتحان پايان ترم را رفت؟
3- تعداد واحد هاي دوره آموزش محور چند تاست؟​

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام درصد هات رو با رتبه ات یه بار دیگه میگی... مثل اینکه رتبه مون نزدیکه هم شده...
راضی 35
دینامیک 33
سیالات 18
جامدات 47
معدل !!!! اولش چ داره:دی

رتبه طراحی 714
تعلیق 584
مکاترونیک 727

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ضمناً هزينه برگزاري آزمون پروژه را قبل از پرينت كارت ورود به جلسه آزمون مربوط، به مبلغ 000/59 ريال (پنج هزار و نهصد تومان) بابت هزينه برگزاري آزمون پروژه به صورت اينترنتي كه امكان آن در سايت اين سازمان به نشاني فوق فراهم گرديده‌، پرداخت نموده سپس با دريافت كد

سازمان سنجش کشور تو سایتش بلد نیست بنویسه 5900!! بعد میگین کنکور برگزار کنه

mojtaba_mbs

عضو جدید
اول تبریک بگم به همه کسایی که رتبشون خوب شده و امسال قبول میشند ، مبارکشون باشه;)
اونایی هم که رتبشون مثل من ترکیده اصلا غصه نخورند که سالهای آینده هم هست ،ایشالا سال دیگه:smoke:

من كه انتخاب رشته كردم رفت هر غلطي كه ميخان بكنن بكنن من ديگه چيزي واسه از دست دادن ندارم..ميبيند تورو خدا تاپيك به چه روزي افتاده بچه هاي ساختي كه اصلا اينجا سايشونم نميشه ديد چه رسه خودشنو منم بنا بر عادت و نونو نمكي كه با بچه ه ا ياينجا خوردم سعي ميكنم هرز گاهي پست بندازم
با آرزوي موفقيت واسه همه دوستان
;)

منم از وقتی که نتایجو دیدم:w00: نتوستم پست بدم ، فقط پستای بچه ها را میخوندم:crying2:
بازم خوش به حالت ایمان جون
من با اون رتبه خیلی خوبم فقط بین امیر کبیر و دانشگاه تهران مردد موندم:w02:
ایشالا که هر کسی تلاش کرده خدا مزد زحماتشو بده;)
ما که رفتیم برا سال بعد:w18::w41:
از همینجا اعلام میکنم کسایی که امید زیادی به قبولی ندارن زودتر بیاین او تاپیک ارشد 92 تا کم کم شروع کنیم:w11:

آخرین ویرایش:

mrk23

عضو جدید
دوستان میشه بگید بین شبانه سازه بدنه خودرو و خواجه نصیر یه پیام نور تهران کدومو بزنم؟هزینش زیاده خواجه نصیر و مدرکتم مهندسی خودرو به مشکل نمیخورم بعدا واسه کار؟نمیگن مکانیک نیستی؟

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی در مورد سیستیم های انرژی اطلاعاتی داره؟؟؟؟؟؟؟درمورد رتبه های قبولیش و همینطور اصلا چه درسیه؟؟کاربردش چیه؟

playstation3

عضو جدید
سلام-به نظرتون من با رتبه 623 طراحی کاربردی غیر از خودرو و غیر از دانشگاه عپاسپور میتونم روزانه تهران بیارم؟؟؟
یه سوال دیگه:بین روزانه صنعتی اصفهان و شبانه خواجه نصیر کدومش برم؟
خواجه شبانه خوابگاه میده؟
من خودم همدان هستم.

aydogan

عضو جدید
وقتی داریم تورکی صحبت می کنیم یعنی مطالبی هست که فقط به درد تورک ها میخوره؟
مثلا کوچه پس کوچه های ازمیر-شب های استامبول-نیمه شب های آ...لیا به چه درد شما می خوره جز اینکه فکرتون رو مشغول کنه؟
aga mən istamirəm afganistanin guyeşinnən danişamş
در ضمن تورکیه به دانشجوهای سایر کشور ها به عنوان یه توریست نگاه می کنه نه دانشجو.
یکی از اساتید برجسته به من می گفت حتی برای کسانی که برای مقاله به تورکیه می رن هم به چشم توریست نگاه میشه.مثلا برای ارائه ی مقاله 2تومن میگیره و میبره سوار کشتی می کنه و می گردونه!!!!(واقعا دیگه شورش در اومده)جالب اینجاست طرف میاد میگه در خارج مقاله دادم!!!
اگه حواستون جمع نباشه پولا پرت.
(دیدن اینجا که به همه مربوط می شد فارسی نوشتم!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا