ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad.md

عضو جدید
میگم اگه خسته شدین آهنگ بذارم براتون ها؟

اگه لطف كني فقط ايراني بزار. در ضمن تا موقع اعلام نتايج بخاطر اين اهنگ هاي خوشگلت تشكررو زدم.اميدوارم منو هم در كنار مكاترونيك و solarisal به عنوان يكي از تشكر زن هاي خودت قبول كني.

solarisal

عضو جدید
اگه لطف كني فقط ايراني بزار. در ضمن تا موقع اعلام نتايج بخاطر اين اهنگ هاي خوشگلت تشكررو زدم.اميدوارم منو هم در كنار مكاترونيك و solarisal به عنوان يكي از تشكر زن هاي خودت قبول كني.

آره قربونت دیگه نای تشکر زدنم ندارم...آدرنالینم رو 100000000000......به قول معروف دیگه حالی به آدم میمونه نه والا احوالی به آدم میمونه نه بلا

مکاترونیک8282

عضو جدید

آهنگ شرک و اون آهنگ بی کلام اولشون که محشر بود

gm1362

عضو جدید
بابا این حرفا چیه.همین که اینجا دور هم هستیم و وقت زودتر و بهتر میگذره واسه من یه دنیا تشکره.
من چون بچه های اینجا رو دوست دارم براشون آهنگ میذارم نه به خاطر تشکر.
محمد آقا با اینکه ایرانی زیاد ندارم ولی واسه خاطر گل روی شما اینو گذاشتم.ضمنا اگه تکراری بود ببخشید.
(پسوندش رو mp3 بذارید لذت ببرید)
مشاهده پیوست Track 21.pdf

mojtaba_mbs

عضو جدید
بابا این حرفا چیه.همین که اینجا دور هم هستیم و وقت زودتر و بهتر میگذره واسه من یه دنیا تشکره.
محمد آقا با اینکه ایرانی زیاد ندارم ولی واسه خاطر گل روی شما اینو گذاشتم.
مشاهده پیوست 99185

قربونت فقط اسم آهنگه را هم بگو مال کیه شاید رو سیستممون داشته باشیم

mohammad.md

عضو جدید
آره قربونت دیگه نای تشکر زدنم ندارم...آدرنالینم رو 100000000000......به قول معروف دیگه حالی به آدم میمونه نه والا احوالی به آدم میمونه نه بلا
در عوضش من چند روزي از باشگاه دور بودم اين دو روزو جورشو ميكشم شما خيالت راحت فقط اگه تموم نشه.

arsalan0068

عضو جدید
محمد آقا با اینکه ایرانی زیاد ندارم ولی واسه خاطر گل روی شما اینو گذاشتم.ضمنا اگه تکراری بود ببخشید.
مشاهده پیوست 99185
عالی بود خانومی

siavash.ma

عضو

دقیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقا" من فقط اینجا نشتم F5 رو میزنمو پست هاتونو میخونم!

AM_mech

عضو جدید
سلام امشب خیلی حالم بده اما دلم اروم نمیشه باز هر 1ساعت میام
اقایی که گفتین اشنا دارین قطعا فردا میاد من بخابم؟

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 99185
مرسی ازتون من از این آنگ خیلی خوشم میاد

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان فقط یه خواهش هرکس رتبه شو دید بیاد اینجا اعلام کنه. ببینیم چند چندیم.

force

عضو جدید
عجب استقبال گرمی:D

چیز خاصی نیست
سازمان سنجش فقط میخواسته دلهره و اضطراب ما را زیاد کنه
((در واقع گفته شده نتایج ششم میاد ولی اطلاعیه کارنامه اولیه را بجای اینکه 2 ساعت قبل از اعلام نتایج بزنه 2 روز زودتر زده همین:D

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام امشب خیلی حالم بده اما دلم اروم نمیشه باز هر 1ساعت میام
اقایی که گفتین اشنا دارین قطعا فردا میاد من بخابم؟

کجا میری؟ تو تو تاپیک بودنی گذر زمان رو احساس نمیکنم.
ولی جوابا به تحقیق و یقین فردا میاد.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
آره گله گلاب
برو لالا
ارسلان جون شما اين آشناتون كه ميگي منم ميشناسم؟؟؟ نكنه همشهريه؟؟:Ph34r:
خدا نكرده شايعه پراكني كه نيست بچه هاي اينجا اعصاب مصاب ندارنا بفهمن شايعه بوده پوستت كندس نمونش خودم يبار خواستم يكم يه شايعه چي بپراكنانم!! اووف نديدي چي شد همه به خونمون تشنه شدن!!:cool:
.. اين آقاي gm62 طرح خوبي دادن از امشب تا آخر شب فردا اين جا پست ميديم يكسري بخابن يكسري با كليد f5 به سايت سنجش حمله كنن خوفه؟:smile:

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیز خاصی نیست
سازمان سنجش فقط میخواسته دلهره و اضطراب ما را زیاد کنه
((در واقع گفته شده نتایج ششم میاد ولی اطلاعیه کارنامه اولیه را بجای اینکه 2 ساعت قبل از اعلام نتایج بزنه 2 روز زودتر زده همین:D
مرسی بازم شما ازین قبایل نژاد پرست نبودین که جوابه غریبه رو ندیدن(مثل بعضیا!دی دی دی):D:biggrin:;)

مکاترونیک8282

عضو جدید
خانموووووومیییییی؟؟؟؟؟:w15::w15::w15:
بابا این رفیقمون فکر کنم پسر باشه:w01:
کلی بابا مامانش ذوقشو کردن که یه همچین پسری داریم
کلا طرفا زدی دختر کردی!!!!:w15:

وااای خیلی امشب خندیدیم خدا به داد فردا برسه!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خانموووووومیییییی؟؟؟؟؟:w15::w15::w15:
بابا این رفیقمون فکر کنم پسر باشه:w01:
کلی بابا مامانش ذوقشو کردن که یه همچین پسری داریم
کلا طرفا زدی دختر کردی!!!!:w15:
نه آقا ارسلان چند وقته اين جاها آفتابي نشده يكم از باغ تاپيك خارجه اليته اين آقاي gm62 با اين آواتارش همه رو گمراه ميكنه كلي اين تاپيك خاطر خواه پيدا كرده

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان، یعنی فردا شب هم میتونیم بخندیم؟:biggrin: یا قراراه :cry:
من یه مدتی هست که سیگارو گذاشتم کنار ولی فردا بعد اعلام نتایج میخوام یه دل سیر صفا کنم. همراه با موزیک:smoke:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا