ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parandme

کاربر بیش فعال
سوال 72 که جواب ماهان با جواب سنجش یکیه یعنی گزینه 2 فقط یه منفی فرق داره که اونم به این خاطره که ماهان عدد منفی رو تو جواب تاثیر داده ولی سنجش تاثیر نداده و تو دل همون P یه منفی قرار داره مثلا اگه عدد برازیم چون فشاریه به جای P عدد x- قرار می دیم

نمی دونم تونستم مفهومو برسونم یا نه؟؟؟

parandme

کاربر بیش فعال
سوال 73 رو من هرجا رفتم گیر داشتن
این اقایون هم گویا صورت سوال رو نمی تونن تصور کنن
چه لزومی داره ما گشتاور پیچشی وارد کنیم ؟ شاید نمی تونن برای مقطع دایره ای خمش تصور کنن!!!
در هر حال اگر گشتاور خمشی وارد کنیم یک تنش نرمال ماکزییم 32 بدست می اد که طبق دایره مور شعاع دایره یا همون تنش برشی ماکزیمم 16 میشه

parandme

کاربر بیش فعال
سوال اصلی اینجاست که ...
اگه خاطر تون باشه ماهان پاسخ تشریحی همه دروس بجز جامدات رو بعد از کلید اولیه بیرون داده بود ولی جامدات رو چند روز مونده به نتایج اعلام کرده

نکنه به کلید نهایی دسترسی پیدا کردن؟؟؟ یعنی تغییری داده شده؟؟؟

مکاترونیک8282

عضو جدید
ممنون دوست عزیز . اونا رو خوندم ولی من برای زمان بندی کردن و راحت تر بودن می خوام کلاً از یک موسسه بگیرم .
شما اطلاعی داری کدوم موسسه از نظر آموزش و نکته های تستی و ... از همه بهتره ؟ منظورم اینه که توی کتاباش شرح درس و نکاتش از همه کامل تر و بهتر باشه .

بازم درس به درسه فکر کنم نصیر بچه هااز بعضی کلاساش خیلی تعریف می کردن. من درست نمی دونم. از موسسه هایی که آزموناشون معروف هست هم من هم ماهانو دارم هم پارسه هیچ کدوم راضی کننده نیستن.

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
اگه رتبم بد شد,یعنی تو مرز بودم,به نظرتون انتخاب رشته کنم یا نه؟!
لطفا راهنمایی کنید!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
لطفا راهنمایی کنید!
به به ميبينم كه دوباره التهاب ارشد 91 اومد وسط...چه كيفي ميده اين شرايط و استرس من كه لذت ميبرم:w08: نخسوزا كه ميبينم هيچ موسسه هاي تا به الان جرات نكرده پاسخنامه ساخت رو تمام و كمال منتشر كنه...ولي از اين لحاظ خوشبحال ساختياس چون تكليفشون فقط وفقط به 4 خرداد برميگرده نه هيج موسسه ي ديگه اي.
من موندم اين ماهان به چه اميدي فعاليت ميكنه بعد 3 ماه پاسخنامه ميده اونم نصفشو حل نميكنه نصفشم ميگه سنجش غلط كرده(كه اليته بعضياشو بدم نگفته) نصف ديگشم كه همون ساخت مياد كپ كليد ميده بعدم انتظار داره از غرفه نمايشگاش استقبال بشه!!!:w00:
.
.
.
در پاسخ شما بهتون پيشنهاد ميكنم انتخاب رشته رو حتما انجام بديد چون سال گذشته هم اين اتفاقا كم نيفتاد و بودن افرادي كه كاملا نااميد بودن و يا رتبه به قول شما لب مرزي داشتن ولي روزانه قبول شدن به كار اينا كه حساب كتاب نميشه كرد...
خلاصه دوستان فقققققققققققققققققققققققققققققققققققققط 4 خرداد:w18:

مکاترونیک8282

عضو جدید
لطفا راهنمایی کنید!

مرز چی و چی؟
ببین انتخاب رشته اینجوریه. اگه مثلا صد تا انتخاب داری، 20 تای اول رو رویایی می زنی. با اعتماد به نفس وشانس عالی! اصلا هم کاری نداری که قبولی یا نه! چیزی که علاقه داری ولی فضاییه! واسه مثال مکانیک امیرکبیر واسه من:)
بعد میای 50 تا متعادل میزنی.چیزی که پارسال بچه ها با رتبه تو اوردن.
بعد در نهایت 30 تا کف قابل قبول. یعنی ترجیح می دی اینارو بری، خونه نمونی! ولی 30 تای آخر هم کف هست( رتبه های خیلی پایینتر از تو اوردن صد در صد- حقت بیشتر از این حرفهاست) و هم قابل قبوله! شهرش گرایشش استاداش شبانه روزانه بودن و ... . اگه زدی نمی گی بعدا که می موندم خونه بهتر بود!

حالا تناسب ببند. تو 100 تا------>20-50-30
توی 50 تا------> نصف این.

force

عضو جدید
اصلا نمیخوام استرس بدما ((ولی چه کنم سادیسم دارم:w02:))
همونطور که یکی از دوستان اشاره کردند

1-چیزی که حتمی هستش ماهان از نتیجه جلسه اعتراض به سوالات با خبر هستش

2-راستی تا حالا فکرش کردید وقتی 4 خرداد رسید سنجش میگه 10 خرداد

ولی حالا رفع استرس
1-همه چی بستگی به مذاکرات هسته ای 3 خرداد داره((شنیدم پاسخنامه نهایی را گروه 5+1 میدهند:w11:))پس نگران پاسخنامه ماهان نباشید
2-و چون جلسه 3 خرداد پس نتایج 4 خرداد میاد
شایدم سر پاسخنامه جنگ بشه:w15:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اصلا نمیخوام استرس بدما ((ولی چه کنم سادیسم دارم:w02:))
همونطور که یکی از دوستان اشاره کردند

1-چیزی که حتمی هستش ماهان از نتیجه جلسه اعتراض به سوالات با خبر هستش

2-راستی تا حالا فکرش کردید وقتی 4 خرداد رسید سنجش میگه 10 خرداد

ولی حالا رفع استرس
1-همه چی بستگی به مذاکرات هسته ای 3 خرداد داره((شنیدم پاسخنامه نهایی را گروه 5+1 میدهند:w11:))پس نگران پاسخنامه ماهان نباشید
2-و چون جلسه 3 خرداد پس نتایج 4 خرداد میاد
شایدم سر پاسخنامه جنگ بشه:w15:
حالا اين ماهان گور به گور شده اگه از جلسه اعتراض باخبر باشه چي چيش به ما ميرسه تهش مگه سنجش پاي حرف كسي عمل ميكنه!!!
راستي اينكه ميگي 4 خرداد=10 خرداد خيلي اسفناكه همه اين چند روزشو ميميريمو زنده ميشيم...
من طبق كليد ماهان جامداتم شد 62 درصد:eek:

masoodina

عضو جدید
ای آقا شما استرس نمیدونین چیه . من همش نگران بودم شب کنکوری بزنه و ما چپ کنیم . اول صبحی چه اعصابی از ما خرد میشدا :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام به همه
میبینم که دوباره جمعتون جمع شده فقط منا کم دارین:w02:
من که فعلا بیخیال دولتی هستم
فقط یه سوال تخصصی دارم
میگم این کنکور ارشد دانشگاه آزاد برا رشته ساخت را زده بعداز ظهر:surprised::eek:
قضیش چیه؟؟؟:surprised:
یعنی کنکور یه مرحله ای یا دو مرحله ای؟؟؟:confused:
نکنه صبح هم باید امتحان بدیم
اگه کسی خبری داره یه ندا هم به ما بده

Mehran14233

عضو جدید
دوستان شرمنده یه سوال : این اعتراض به سوالات و غلط بودن تست ها و ... که ازش صحبت می کنید مربوط به چی هست ؟! :cool:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام به همه
فقط یه سوال تخصصی دارم
به به آقا مجتبي دوباره افتخار دادين اينورا آفتابي شدين!!!چرا نااميدي مجتبي جان نترس اون تست 128 ساخت كه درست بشه جفتمون تهران قبوليم..:)
من خودم كنكور آزاد نميدم ولي تا جايي كه ميدونم كنكور ساخت يك مرحله اي (برعكس تست 128!!!) و عصر ساعت 16 برگزار ميشه شما كجا رو زدي؟؟ علوم و تفريحات يا نجف آباد؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان شرمنده یه سوال : این اعتراض به سوالات و غلط بودن تست ها و ... که ازش صحبت می کنید مربوط به چی هست ؟! :cool:
دوست عزيز اين ماهان خانوم واسه خودش پاسخ تشريحي درآورده 4 ماه بعد كنكور وضعيت جواباشم اسنفاك تر از سنجشه..واسه همين بچه ها دارن حرص ميخورن اليته به جز ساختش واسه من بد نشد!!!:D

solarisal

عضو جدید
دوست عزيز اين ماهان خانوم واسه خودش پاسخ تشريحي درآورده 4 ماه بعد كنكور وضعيت جواباشم اسنفاك تر از سنجشه..واسه همين بچه ها دارن حرص ميخورن اليته به جز ساختش واسه من بد نشد!!!:D
از کجا فهمیدی ماهان، خانومه نکنه از غرفه ماهان تو نمایشگاه زیاد دیدن کردی شیطون

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
از کجا فهمیدی ماهان، خانومه نکنه از غرفه ماهان تو نمایشگاه زیاد دیدن کردی شیطون
نخير ماهان معمولا اسم خانومه!!! واسه همين گفتم البته به چشم خواهري خانماي خوشتيپي هم داشت غرفه ماهان واسه همين 100 متر تو نمايشگاه غرفشون صف كشيده بودن 5 دقيقه با اين خانوما اختلاط كنن!!!

mojtaba_mbs

عضو جدید
نخير ماهان معمولا اسم خانومه!!! واسه همين گفتم البته به چشم خواهري خانماي خوشتيپي هم داشت غرفه ماهان واسه همين 100 متر تو نمايشگاه غرفشون صف كشيده بودن 5 دقيقه با اين خانوما اختلاط كنن!!!
کلک راستشا بگو خودت چند ساعت تو صف موندی؟؟؟؟البته نه برا اختلاطبرا یادگیری علم و دانش

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
کلک راستشا بگو خودت چند ساعت تو صف موندی؟؟؟؟البته نه برا اختلاطبرا یادگیری علم و دانش
من تو صفاشو پارسال گذروندم امسال ديگه حالم از اين چيزا بهم ميخورم ولي وقتي از جلو غرفه ماهان رد ميشدم خانوماشون تعارف ميكردن باهم اختلاط كنيم...ببخشيد يادگيري علم و دانش كنيم!!!

Mehran14233

عضو جدید

راستی ایمان جان تا آنلاین هستی راجع به این سوال قیلی من می تونی یه راهنمایی کنی . میخوام ببینم این بسته های آموزشی که موسسات مختلف میدن کدومش بهتر از همه هستش . میشه با خوندن خلاصه درساش و نکاتش مطلب رو گرفت در حدی که بشه تستهای متوسط رو جواب داد ؟ یا حتماً باید دوران لیسانس درسا رو آدم خوب خونده باشه ؟ چون من دوران لیسانس خیلی مفهومی و درست حسابی درس نمی خوندم . جزوه های درست حسابی و کامل هم ندارم جز یکی دو درس :confused:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
راستی ایمان جان تا آنلاین هستی راجع به این سوال قیلی من می تونی یه راهنمایی کنی . میخوام ببینم این بسته های آموزشی که موسسات مختلف میدن کدومش بهتر از همه هستش . میشه با خوندن خلاصه درساش و نکاتش مطلب رو گرفت در حدی که بشه تستهای متوسط رو جواب داد ؟ یا حتماً باید دوران لیسانس درسا رو آدم خوب خونده باشه ؟ چون من دوران لیسانس خیلی مفهومی و درست حسابی درس نمی خوندم . جزوه های درست حسابی و کامل هم ندارم جز یکی دو درس :confused:
شما كنكور دادي يا نه؟؟
از من به شما پيشنهاد اينكه به هيج وجه از يه موسسه تموم باكس هاش رو خريداري نكنيد چون هر موسسه اي ممكنه تو هر باكسي ضعف داشته باشه وبلعكس قوي باشهع.مثلا ماهان يكم رياضيش قويه وگرنه بقيش افتضاحه(البته من ساختيم) ولي بهتره دنيال بهترين ها باشين همينجا بچه ها راهنمايي ميكنن از چه درسي چه كتابي بخونين.اينم كه آيا بتونين تست بزنين بستگي به بنيه خودتون داره ممكنه مجبور بشين به كتب مرجع سر بزنيد.نمونش خودم واسه مقاومت مصالح كتاب جانسون رو هم خوندم..

Mehran14233

عضو جدید
شما كنكور دادي يا نه؟؟
از من به شما پيشنهاد اينكه به هيج وجه از يه موسسه تموم باكس هاش رو خريداري نكنيد چون هر موسسه اي ممكنه تو هر باكسي ضعف داشته باشه وبلعكس قوي باشهع.مثلا ماهان يكم رياضيش قويه وگرنه بقيش افتضاحه(البته من ساختيم) ولي بهتره دنيال بهترين ها باشين همينجا بچه ها راهنمايي ميكنن از چه درسي چه كتابي بخونين.اينم كه آيا بتونين تست بزنين بستگي به بنيه خودتون داره ممكنه مجبور بشين به كتب مرجع سر بزنيد.نمونش خودم واسه مقاومت مصالح كتاب جانسون رو هم خوندم..
والا کنکور سراسری که نه . آزاد هم پارسال همینطوری رفتم دادم که قبول نشدم . امسال هم آزاد جمعه آزمون دارم که اونم نسبت به پارسال چیزی نخوندم که بخوام قبول شم :confused: والا زیاد ارشد نمی خوام بخونم ولی خب برای اینکه خبری از کار نیست میخوام واسه ارشد بخونم . البته میدونم ارشد هم آدم بگیره باز کار نیست و فرق زیادی بین لیسانس و ارشد نیست ولی حداقل آدم یه 2-3 سالی سرش گرم میشه :D

خودمم می دونم و زیاد هم شنیدم که هیچ موسسه ای کتاباش کاملاً خوب نیست و برای هر موسسه بعضی از کتابا خوبه . ولی نمایشگاه بودم و دیدم که اکثر موسسات بسته هاشون رو با تخفیف های خوب برای فروش گذاشتن گفتم ببینم کدوم خوبه بگیرم . می دونی کدوم موسسه برای کتاباش بیشتر از پایه و اصول شروع کرده به توضیح دادن درس ؟

force

عضو جدید
سلام به همه
فقط یه سوال تخصصی دارم

باید عرض کنم این اطلاعاتی که بنده دارم مربوط به سال پیش هستش((پس تضمین نمیکنم))

ولی بگم که آزمون 2 مرحله هستش
مرحله اول_ صبح شامل زبان، ریاضی و نمیدونم چی...
مرحله دوم_بعدظهر ادامه همون نمیدونم چی ، جامدات و ساخت و تولید
از من میشنوید اگر با ماشین تشریف میبرید لوازم استراحت هم ببرید بعلاوه غذا، آب و قلیون!!!((قلیون مختص دوستانی هستش که دستی هم در رشته هوافضا دارند:w18:))
خلاصه اگر می خواهید آزاد قبول بشوید حتما لوازم استراحت را ببرید چون قسمت اصلی آزمون بعد ظهر هستش و معمولا همه باطریشون خالی شده
و مهمتر اینکه اگر از آزمون پشیمون شدید با دوستان کیفی هم کرده باشید:w33:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
باید عرض کنم این اطلاعاتی که بنده دارم مربوط به سال پیش هستش((پس تضمین نمیکنم))

ولی بگم که آزمون 2 مرحله هستش
مرحله اول_ صبح شامل زبان، ریاضی و نمیدونم چی...
مرحله دوم_بعدظهر ادامه همون نمیدونم چی ، جامدات و ساخت و تولید
از من میشنوید اگر با ماشین تشریف میبرید لوازم استراحت هم ببرید بعلاوه غذا، آب و قلیون!!!((قلیون مختص دوستانی هستش که دستی هم در رشته هوافضا دارند:w18:))
خلاصه اگر می خواهید آزاد قبول بشوید حتما لوازم استراحت را ببرید چون قسمت اصلی آزمون بعد ظهر هستش و معمولا همه باطریشون خالی شده
و مهمتر اینکه اگر از آزمون پشیمون شدید با دوستان کیفی هم کرده باشید:w33:
مجيد جان كنكور امسال 20 سوالي شده ديگه تو يه مرحله برگزار ميشه ميره شما كارتشو گرفتي؟؟ من مال دوستمو ديدم زده بود ساعت 16 اصلا نگفته بود مرحله اول و دوم

force

عضو جدید
مجيد جان كنكور امسال 20 سوالي شده ديگه تو يه مرحله برگزار ميشه ميره شما كارتشو گرفتي؟؟ من مال دوستمو ديدم زده بود ساعت 16 اصلا نگفته بود مرحله اول و دوم

من شرکت نکردم

ولی با این حساب آزاد هم به عاقبت سراسری دچار شده((20 سوالی شدن))

دوستان اینطور که بوش میاد دوباره داره پایه اعتراض و ....جور میشه:w11:((فقط حیف که آزاد هیجان سراسری را نداره))

mohammad.md

عضو جدید
من شرکت نکردم

ولی با این حساب آزاد هم به عاقبت سراسری دچار شده((20 سوالی شدن))

دوستان اینطور که بوش میاد دوباره داره پایه اعتراض و ....جور میشه:w11:((فقط حیف که آزاد هیجان سراسری را نداره))

چه حالي بكنيم ما ميگم اينبار وسايل سفر و تفريحو فراهم كنيم به يه جاي خوش اب و هوا چند ماهو دور هم باشيم يه لب تاپم با خومدن ميبيريم همونجا اعتراضامو ميزنيم.

Mechan

کاربر فعال
همونجــوری که تب گوگل و امارات و اسم " خلیج فارس " خوابید ،
تب این چرندیاتی که شاهین نجفی تو آهنگ جدیدش خونده و به مقدسات یک ملت توهین کرده هم می خوابه !
پس فردا یه تب دیگه همه فیسبوک ُو اینترنت و می گیره و بعد از چند روز اونم میخوابه !
چنر روز بعد یه سوژه دیگه پیدا میشه ...و چند روز بعدش فراموش میشه ...
کلا" ما ملت فراموش کاری هستیـــم ،
متاسفانه !
اوج " جـَــو " زدگیمون 2 روزه ...و اوج شکوفایی مانیفست هامون " استاتوس فیسبوکمونه " !

راستی وقتی واسه اسم خلیج فارس می جنگیدید ، جریان شوره زار شدن دریاچه ارومیه یادتون بــود ؟!

اون دریاچه رو خودمون خشک کردیم ... با دستای خودمون ، پای هیچ عربی هم در میون نبود ...یادتونه ؟! ... نـــه ! فکــر نمی کنـــم !!!

جریان اعتراضات کنکورم همین قصه اس..........................
:w46::w46::w46:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
همونجــوری که تب گوگل و امارات و اسم " خلیج فارس " خوابید ،

تب این چرندیاتی که شاهین نجفی تو آهنگ جدیدش خونده و به مقدسات یک ملت توهین کرده هم می خوابه !

پس فردا یه تب دیگه همه فیسبوک ُو اینترنت و می گیره و بعد از چند روز اونم میخوابه !

چنر روز بعد یه سوژه دیگه پیدا میشه ...

و چند روز بعدش فراموش میشه ...

کلا" ما ملت فراموش کاری هستیـــم ، متاسفانه !

اوج " جـَــو " زدگیمون 2 روزه ...

و اوج شکوفایی مانیفست هامون " استاتوس فیسبوکمونه " !

راستی وقتی واسه اسم خلیج فارس می جنگیدید ، جریان شوره زار شدن دریاچه ارومیه یادتون بــود ؟!

اون دریاچه رو خودمون خشک کردیم ... با دستای خودمون ، پای هیچ عربی هم در میون نبود ...

یادتونه ؟! ... نـــه ! فکــر نمی کنـــم !!!
جریان اعتراضات کنکورم همین قصه اس..........................
ميگم منظورتون از جريان اعتراضات كنكور چيه؟ اين موضوع چه ربطي به اين مطالب داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا