ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehran_shirsavar

عضو جدید
راستی سازمان سنجش خیابان کریم خان یا هنوز کرج؟؟؟؟
بگید من بنزین ندارم زیاد اگه هنوز کرج از جاده چالوس برم؟
بگید تا نخوابیدید

mohammad.md

عضو جدید
بچه های جامدات کدوم درسا امسال سخت تر بود؟

فقط ریاضیش خیلی سخت بود. :confused:
سیالاتش سنجش کلیداش همه درسته با یکی از استادای سیالاتیمون خودمون کوهی کمالی دانشگاه گیلان رشت که تو زمینه کنکور کارش درسته صحبت میکردم میگفت گروه سیالاتش مثل سالهای قبل بوده و هر سالم داره مفهومی میشه.
گروه جامداتم نظر من اینکه خودم به شخصه از زیرکی طراح و بی دقتی خودم خیلی ضرر کردم در کل جامدات راحتتر از سالهای قبل بود مثل سالهای قبل چند تا سوال غلط داشت (با توکل به خدا مثل سالهای قبل سنجش حذف میکنه) یکی دوتا سوالشام 71 و 89 که گیر و دار مفهومی داشت(بچه ها دو به شک بودن) بقیه ی سوالاش اسون بود.
دینامیکشم بازم بجز 2 یا 3 تا سوال که بازم گیر و دار مفهومی داشت نسبت به سالاهای قبلش مخصوصا دینامیک و دینامیک ماشینش اسونتر بود.:)

در کل به طور میانگین بخوام بگم نسبت به سال 90 سختر و سال 89 اسونتر بود.کنکور 89 سختر از امسال بود:razz:.

ولی بچه های ساخت نمیدونم اونطوری که من دیدم خیلی مشکل داشتن.کلا جو بچه های ساخت باعث شد و مقداریم ریاضی باعث شد من نمکگیر اینجا بشم.;):gol:

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه ها اینو یکی از استادای یزد زده وقتی فایل غلط ها رو میل کردم براش. کسی جوابشو می دونه؟
چی بهش جواب بدم؟

با سلام
لطفا حضورا مراجعه فرمایید.
آیا می دانید مجری برگزاری کنکور چه دانشگاهی بوده است؟
موفق باشید

ferferfer

عضو جدید
اقا شما با این درصدها چی پیش بینی میکنید؟ (با این کلید در حال حاضر)
زبان 20
ریاضی 28.3
جامدات 30
ساخت 35

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
بچه ها اینو یکی از استادای یزد زده وقتی فایل غلط ها رو میل کردم براش. کسی جوابشو می دونه؟
چی بهش جواب بدم؟

با سلام
لطفا حضورا مراجعه فرمایید.
آیا می دانید مجری برگزاری کنکور چه دانشگاهی بوده است؟
موفق باشید
ا ين بابا تو باغ نيست انگار .اگه ميشد حضوري همه جاي ايران رفت كه مشكلمون حل مي شد.منظورش از مجري فكر كنم محل برگزاري كنكور شما بوده !!!ولي خب آخه چه ربطي داره واسه همه يه جوره سوالا به محل برگزاري ربطي نداره .خب شما بش بگيد راهتون دوره محل برگزاري كنكورتونم بش بگيد ببنيد واسه چي پرسيده؟؟!!!بگيد وقت كمه واسه مزاجعه حضوري تا 15 هم بيشتر وقت نداره اگه ميتونن با سنجش رايزني كنن .

مکاترونیک8282

عضو جدید
ا ين بابا تو باغ نيست انگار .اگه ميشد حضوري همه جاي ايران رفت كه مشكلمون حل مي شد.منظورش از مجري فكر كنم محل برگزاري كنكور شما بوده !!!ولي خب آخه چه ربطي داره واسه همه يه جوره سوالا به محل برگزاري ربطي نداره .خب شما بش بگيد راهتون دوره محل برگزاري كنكورتونم بش بگيد ببنيد واسه چي پرسيده؟؟!!!بگيد وقت كمه واسه مزاجعه حضوري تا 15 هم بيشتر وقت نداره اگه ميتونن با سنجش رايزني كنن .

نکنه خودش طراح بوده؟!
:biggrin:

مکاترونیک8282

عضو جدید

ولی من فکر می کنم منظورش اینه که سولارو استادای کدوم دانشگاه طراحی کردن:cool:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ولی من فکر می کنم منظورش اینه که سولارو استادای کدوم دانشگاه طراحی کردن:cool:
چه ميدونم والا آخه سوالا به اون چه ربطي داره مشكل ما كليدشه نه سوالاش!!!!شايدم به قول شما طراحه مي خاد سه شو بگيره لو نره چيكار كرده!!

va.gh.mech

عضو جدید
دوستان من سوال کردم از استاد کنترلمون... در مورد سوال 93 که حق با آقایان سنجشیه... اما سوال 95 گفت که تو کتاب اوگاتا گفته پیش فرض k رو مثبت می گیریم اما چون تو تست های سال های گذشته ی کنکور اعلام می شد که k مثبت هست پس تو تیت 95 هم باید می گفت... چون خود k می تونه فیدبک مثبت رو منفی کنه... گفت که تو قسمت ادله یکی از تست های سال پیش که k منفی بوده یا تو صورت سوال k را مثبت می گفته بفرستین ... به احتمال زیاد هم گزینه 3 و هم 4 از دفترچه c رو صحیح می گیرن... لطفا نظر بدین دوستان

hldv_000

عضو جدید
سلام بر دوستان
آقا من بد خراب کردم!!! با این کلید ها دیگه هیچ امیدی نیست!!
زبان سفید
ریاضی 24%
سیالات 10%
جامدات 20%
دینامیک 10%
به نظرتون چی میشه؟
به نظر من کنکور برای تمیز دادن بین این همه آدم باید خیلی حساب شده تر باشه!!! بعضی سوالا رو که آدم جوابشو میبینه یاد آزمون تیزهوشان میوفته که یارو باید به جای حل سوال به یه نکته کوچک و مسخره دقت میکرد!!!!

آخرین ویرایش:

masoud612

عضو جدید
سلام بر دوستان
آقا من بد خراب کردم!!! با این کلید ها دیگه هیچ امیدی نیست!!
زبان سفید
ریاضی 24%
سیالات 10%
جامدات 20%
دینامیک 10%
به نظرتون چی میشه؟
به نظر من کنکور برای تمیز دادن بین این همه آدم باید خیلی حساب شده تر باشه!!! بعضی سوالا رو که آدم جوابشو میبینه یاد آزمون تیزهوشان میوفته که یارو باید به جای حل سوال به یه نکته کوچک و مسخره دقت میکرد!!!!
سایت مهستان رتبه جامداتتو 3600 تخمین زد

va.gh.mech

عضو جدید
دوستان بعد از اینکه اعتراضتون رو زدین برین تو قسمت درخواست ها و روی درخواست مورد نظر کلیک کنید بعد یه پاسخ کامپیوتری از سمت سازمان سنجش می یاد که متنش روشن گر خیلی از چیز هاست... ضمنا بعد از اون رنگ و شکل درخواستتون عوض میشه ... تا زمان تموم نشده این کار رو بکنین... در واقع تایید درخواست و اعتراضتونه

AM_mech

عضو جدید
سلاممممم
خوبی کنکور امسال فقط 1چیز بود می دونین چی؟ آشنایی با دوستای خوبی مثل شما من که واقعا خوشحالم
اقا مجتبی نمیشه 1ذره اشو بگین دل تو دلم نی

BaBak.Turk

اخراجی موقت

solarisal

عضو جدید
سلاممممم
خوبی کنکور امسال فقط 1چیز بود می دونین چی؟ آشنایی با دوستای خوبی مثل شما من که واقعا خوشحالم
اقا مجتبی نمیشه 1ذره اشو بگین دل تو دلم نی
صبح رفته بودم نمایشگاه این عکس آواتارتونو روی یه قاب عکس دیدم تاهمین نیم ساعت پیش مخم هنگ بود که من اینو کجا دیدم.....
اااااا ببین این کنکور با ما چیکار کرده ....مغزه تعطیله تعطیله. مهران پس کووووووووووووووووووووووووووووووشششششششششششششششیییییییییییییییییییی؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
خوش خبر باشه انشاالله
سلام بچه ها.مهران به من زنگ زدم والا همش گله كردو زياد خبر خوشي نداشت نمي دونم شايد به مجتبي يه چيز ديگه گفته ولي زياد راضي نبود از سفرش حالا كاملشو قرار بود بياد بگه ايشالا مياد خوش خبرم مياد....منتظر باشيد;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ركورد احتمالي در ثبت اعتراض

ركورد احتمالي در ثبت اعتراض

بچه ها فكر كنم من ركورد زدم اينو ببينيد....اينو سنجش ببينه كلا درشو گل ميگيره....:biggrin:
1.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا