ارشد هوافضا پارسه+سنجش تکمیلی

مهدي كياني

کاربر فعال مهندسی هوافضا
کسی سنجش تکمیلی داره حاضرم با جزوات ارشد هوافضا پارسه با اون تبادل کنم

www.kiani549@yahoo.com

ضمنا به نظرم بد نیست در مورد ارشد هوافضا با هم دیگه گپ هایی بزنیم و تبادل نظر انجام بدیم

mojtaba mazreati

عضو جدید
سلام.من دنبال کتابهای مکانیک پرواز.اصول جلوبرندگی.ایرودینامیک و طراحی اجسام پرنده پارسه هستم.اگر امکانش هست کمکم کنید.راستی مگر سنجش تکمیلی بهتره؟

pejman_s

عضو جدید
سلام.من دنبال کتابهای مکانیک پرواز.اصول جلوبرندگی.ایرودینامیک و طراحی اجسام پرنده پارسه هستم.اگر امکانش هست کمکم کنید.راستی مگر سنجش تکمیلی بهتره؟

سلام . معمولا کتابای سنجش تکمیلی کتابای خوبی نیستن اما تو رشته هوافضا برا دروس مکانیک پرواز ائرودینامیک وجلوبرندگی چاره ای نیست چون هیچ نشر دیگری کتابای هوافضا رو نمی زنه (البته پارسه جزوه هاش خیلی حجمشون کم هستش و کافی نیست و راهیان ارشد هم کتاب طراحی اجسام پرنده و دو کتاب دیگه از هوافضا رو داره که نمی دونم چطوره احتمالا خوب باشه ولی چون من مکانیک سیالات بودم برا من خوب نیستن و باید حتما جزوه هایی مثل سنجش تکمیلی رو گیر بیارم بعدش کتابای تست رو بخونم.

mahan_33

عضو جدید
سلام دوستان جزوات پارسه برای ترمودینامیک و اصول جلوبرندگی مناسبه ؟ اینکه میگن سوالات این دو درس تکراریه درسته ؟ چند تا سوال میدن از این دو درس ؟
ممنون

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام دوستان جزوات پارسه برای ترمودینامیک و اصول جلوبرندگی مناسبه ؟ اینکه میگن سوالات این دو درس تکراریه درسته ؟ چند تا سوال میدن از این دو درس ؟
ممنون

5 تا، معمولاً تکراریه

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
ممنون
الان یعنی مثلا درس ترمودینامیک معمولا تکرار سوالات ازمون هوافضاست یا شامل سوالات ازمون مکانیک و غیره هم میشه ؟
از اونجایی که تعداد واحدهای ترمو در مکانیک و هوافضا یکی هست، ممکنه سوالات این درس در کنکور همدیگه تکرار بشه، البته من به شخصه وقت نکردم کنکور مکانیک رو بزنم و فقط یه احتماله.

بالا