ارشد دانشگاه آزاد 90 چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

volga_red

عضو جدید
1-2
2-1
3-4
4-4
5-1
6-1
7-2
8-
9-1
10-1
11-
12-3
13-1
14-
15-2
16-
17- ویلا ساوا
18-نادر اردلان
19-ارگانیک
20-فلورانس
21-مارینتی ( که غلط زدم)
22-سروستان
23-ورسای باروک
24- پارت ها زدم چون فک کردم ایوانه
25-
26- رومانسک
27-
28-آذری
29-
30- الحمرا

31-
32-فواصل مختلف متفاوت
33-
34- لویی کان
35-عملکردی بی توجه به نظم معنوی
36-فرهنگی اجتکاعی
37-دوران و کریر
38-بیولوژی آب وهوا معماری و انرژی
39-باووهاس گروپیوس
40-فرم گرایی کارم شاید عملکردگرایی باشه
41-ارگانیک
42-دیکانستراکشن
43-فک کنم کان و اتزن و سارینن رو زدم که تندیس گرا بودند
44- فوتوریسم
45-ویتروویوس
46-اتلاف انرژی
47-دوجداره
48-ضدآتش و سرقت
49- پله و درهای اضطراری
50-ضد زلزله نمودن ساختمان
51-حرارتی-شیب بندی-رطوبتی
52-
53-بلوکاژ
54-
55- پیش ساخته
56-18
57-فک کنم درز انبساط ولی نزدم
58-
59-بین 1و 2 یادم نمی یاد کدومو زدم
50-

ahadi6688

عضو جدید
1-2
2-1
3-4
4-4
5-1
6-1
7-2
8-
9-1
10-1
11-
12-3
13-1
14-
15-2
16-
17- ویلا ساوا .من زدم مجنمع مارسی .شما اگه تو کتابی جایی دیدی بگو ما هم بریم ببینیم
18-نادر اردلان
19-ارگانیک
20-فلورانس
21-مارینتی ( که غلط زدم)
22-سروستان

23-ورسای باروک
24- پارت ها زدم چون فک کردم ایوانه
25-
26- رومانسک
27-
28-آذری
29-
30- الحمرا

31-
32-فواصل مختلف متفاوت
33-
34- لویی کان
35-عملکردی بی توجه به نظم معنوی.یعنی معماری یک نظم معنویه درسته؟ معماری نظم معنوی بوده؟
36-فرهنگی اجتکاعی
37-دوران و کریر
38-بیولوژی آب وهوا معماری و انرژی
39-باووهاس گروپیوس
40-فرم گرایی کارم شاید
عملکردگرایی باشه
41-ارگانیک
42-دیکانستراکشن

43-فک کنم کان و اتزن و سارینن رو زدم که تندیس گرا بودند من سه رو زدم
44- فوتوریسم
45-ویتروویوس
46-اتلاف انرژی
47-دوجداره
48-ضدآتش و سرقت

49- پله و درهای اضطراری
50-ضد زلزله نمودن ساختمان
51-حرارتی-شیب بندی-رطوبتی
52-
53-بلوکاژ
54-
55- پیش ساخته
56-18
57-فک کنم درز انبساط ولی نزدم
58-
59-بین 1و 2 یادم نمی یاد کدومو زدم
50-

اینارو که مطمین نیستی شما؟
جوابایی که خودتون زدید
سبزارو منم مثل شما زدم

eldar

عضو جدید
lotfan hamashono ba ghozine bezanid mamnon mishamکلید کارشناسی ارشد آزاد 1390

lotfan hamashono ba ghozine bezanid mamnon mishamکلید کارشناسی ارشد آزاد 1390

1-2
2-3
3-
4-
5-
6-1
7-3
8-
9-
10-1
11-
12-2
13-
14-
15-
16-
17- 3
18-4
19-3
20-2
21-
22-3
23-4
24- 1
25-
26-2
27-
28-3
29-
30-
31-4
32-1
33-
34- 1
35-2
36-
37-
38-1
39-2
40-1
41-4
42-2
43-1
44- 3
45-1
46-1
47-4
48-
49- 3
50-4
51-1
52-2
53-3
54-4
55- 2
56-2
57-
58-
59-1

volga_red

عضو جدید
اینارو که مطمین نیستی شما؟
جوابایی که خودتون زدید
سبزارو منم مثل شما زدم

17-نه ویلا ساوا رو جایی ندیدم و لی مارسی رو فک کنم یه فیگور از انسان هم کفش قبلن دیده بودم!!
18- نه به نظرم معماری حتی عملکردی هم باشه نمی تونه به نظم معنوی بی توجه باشه!

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
حق انتخاب؟؟؟ چه حق انتخابی؟ تو یه ساعت اول اومدن گفتن 100 درصد هر سه موضوعه تغییر هم نمی کنه. همه شروع کردن دیگه. وسطاش حالا دوباره ناچارا هر کدوم می بینی می تونی زودتر ببیندیش مجبوری دیگه.

می بخشید اگه صحبتمون رو ادامه ندادم، نتیجه ی 2 آزمون پشت سر هم اومد و حواسم از اسکیس به کلی پرت شد، ولی بازم میگم : حتی اگه توی اون 1ساعت هم ناراحت 4موضوع بودین ، بلاخره به یکیش در اون یک ساعت فکر کردین { همونی که براتون راحت تر بوده اول سراغش برین} و بعد که انتخابی شده ، همون رو ادامه دادید!
مسئله اینجاست که احتمالا موضوع ساده ی یکی با موضوع سخت یکی دیگه { حالا چه حوزه ی شما و یا ما } مقایسه میشه ، و از بین این پراکندگی و چند موضوعی ، بررسی و مقایسه ی عادلانه مشکل خواهد بود!
:w28:

arckey

عضو جدید
می بخشید اگه صحبتمون رو ادامه ندادم، نتیجه ی 2 آزمون پشت سر هم اومد و حواسم از اسکیس به کلی پرت شد، ولی بازم میگم : حتی اگه توی اون 1ساعت هم ناراحت 4موضوع بودین ، بلاخره به یکیش در اون یک ساعت فکر کردین { همونی که براتون راحت تر بوده اول سراغش برین} و بعد که انتخابی شده ، همون رو ادامه دادید!
مسئله اینجاست که احتمالا موضوع ساده ی یکی با موضوع سخت یکی دیگه { حالا چه حوزه ی شما و یا ما } مقایسه میشه ، و از بین این پراکندگی و چند موضوعی ، بررسی و مقایسه ی عادلانه مشکل خواهد بود!
:w28:

اِ مگه اینجوریه ؟

من فکر کردم اینجوریه : تمامی افراد یک حوزه امتحانی با یکدیگر مقایسه می شوند و به حوزه های دیگر ربطی ندارد .

اصلا به نظر خودتون کی میاد شما رو با کسی که تهران امتحان داده مقایسه کنه ؟

من فکر می کنم که هر کسی با افراد درون حوزه خودش مقایسه میشه .

shahrzad as

عضو جدید
17-نه ویلا ساوا رو جایی ندیدم و لی مارسی رو فک کنم یه فیگور از انسان هم کفش قبلن دیده بودم!!
18- نه به نظرم معماری حتی عملکردی هم باشه نمی تونه به نظم معنوی بی توجه باشه!

تعریفی که هانس هولاین از معماری می کند قابل درک است:
« معماری نظمی معنوی است که در ساختمان ها تجسم یافته است» این که درسته پس معماری عملکردی میشه

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
اِ مگه اینجوریه ؟
من فکر کردم اینجوریه : تمامی افراد یک حوزه امتحانی با یکدیگر مقایسه می شوند و به حوزه های دیگر ربطی ندارد .
اصلا به نظر خودتون کی میاد شما رو با کسی که تهران امتحان داده مقایسه کنه ؟
من فکر می کنم که هر کسی با افراد درون حوزه خودش مقایسه میشه .

ممکنه اون موقع بین سایر حوزه ها مقایسه نکنند ، اما وقتی نمره خوب یه اسکیس آسون تهران میدن و اضافه ظرفیت اونا رو میفرستند شهرستان چی؟!!!:huh:

arckey

عضو جدید
ممکنه اون موقع بین سایر حوزه ها مقایسه نکنند ، اما وقتی نمره خوب یه اسکیس آسون تهران میدن و اضافه ظرفیت اونا رو میفرستند شهرستان چی؟!!!:huh:

بله درست می فرمائید .

این سوالات سری الف رو از کجا گیر بیارورم ؟

ahadi6688

عضو جدید
تعریفی که هانس هولاین از معماری می کند قابل درک است:
« معماری نظمی معنوی است که در ساختمان ها تجسم یافته است» این که درسته پس معماری عملکردی میشه

بله حق با شماست :(
سوال سه معماری که مبانی نظری سالیوانی رو متحول کردندو چی زدی شما؟

dading

عضو جدید
به نظر من امسال درصد های تاریخ و مبانی دیگه مثل سالهای پیش نخواهد بود و از نظر من واقعا درصدهای این 2 تا میاد پایین این نظر شخصی هست
در مورد سوال ارتفاع پله میخواستم یه توضیحی بدم
مگه فرمول پله 2h+b=63 or 64 نیست؟اگر واقعا این باشه فقط گزینه 17 سانتی متر درست هست.ولی اگر این فرمول رو قبول نداشته باشیم یه بحث دیگه هست به نظر من سوالات چرت و پرت زیاد داشت و واقعا بعضی سوالهاش به شعور معماری توهین کرده بود

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا حالا چرا جوابارو اعلام نمی کنن؟ چرا کلیدارو با پاسخ تشریحیش و ذکر منبع سوال نمی دن؟ این همیشه واسه من سوال بوده که چرا نمی گن این چیزارو!

جواب حالا کی میاد؟

arckey

عضو جدید
آقا حالا چرا جوابارو اعلام نمی کنن؟ چرا کلیدارو با پاسخ تشریحیش و ذکر منبع سوال نمی دن؟ این همیشه واسه من سوال بوده که چرا نمی گن این چیزارو!

جواب حالا کی میاد؟

آزاد هیچ وقت تا به حال پاسخ نامه ارائه نکرده . حداقل من ندیدم .

تازه من سوالا رو ندارم چه برسه به جوابا .

vera88

عضو جدید
به نظر من امسال درصد های تاریخ و مبانی دیگه مثل سالهای پیش نخواهد بود و از نظر من واقعا درصدهای این 2 تا میاد پایین این نظر شخصی هست
در مورد سوال ارتفاع پله میخواستم یه توضیحی بدم
مگه فرمول پله 2h+b=63 or 64 نیست؟اگر واقعا این باشه فقط گزینه 17 سانتی متر درست هست.ولی اگر این فرمول رو قبول نداشته باشیم یه بحث دیگه هست به نظر من سوالات چرت و پرت زیاد داشت و واقعا بعضی سوالهاش به شعور معماری توهین کرده بود
vaghean ba shoma movafeqam.emsal soala soal naboodan kheyli ebham dasht hamash 2gozine baqi mimoono adamo be shak mindakht
ama 1soal?vaghti migan azmoon sarasari pas chera shahr be shar fargh dashte bashe soala?
in ensaf nist bekhoda

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eldar

عضو جدید
با سلام
اگه اسکیس تون 50 هم باشه به شرطی که درصدهای که گفتی درسته صدرصد قبولی .از همین حالا تبریک میگم

eldar

عضو جدید
دوست عزیز گفته بود ما در چه مواقعی مجاز به استفاده از شیشه هستیم.یعنی اگه محیط را ضد زلزله باشه /پس

hani 66

عضو جدید
سلام من همدان شرکت کردم.کسی این جا همدان بوده یا خبر داره اونا چطور بودن؟

soodabe

عضو جدید

جواب حالا کی میاد؟

آخه چه جوابایی میخوان به اون سوالا بدن؟ خودشونم توش موندن

nima arc

عضو جدید
سلام شهاب جان
منم امسال خوراسگان امتحان دادم فکر کنم آمار شرکت کننده ها را که دادی کمی اغراق آمیز باشه.
به امید موفقیت.

nima arc

عضو جدید
شهاب یادم رفت بهت بگم که،نمی خوام نا امیدت کنم ولی در دانشگاه آزاد جواب درست دسته طراحه نه داخل جزوه و کتاب.
به امید موفقیت.

omid tabrizi

عضو جدید
بچه ها به نظر شما با توجه به سخت بودن سوالات گروه ب نسبت به الف تو تکمیل ظرفیت که تراز های بالاتر رو بر مبنای درصدای بالاتر هست قبول می کنن به میزان سختی توجه می شه ؟؟؟
و یا در حق بچه های سوالای ب ظلم می شه ؟

sahouri

عضو جدید
متفاوت بودن سوالات و موضوع اسکیس امکان ارزیابی عادلانه را از بین می بره مخصوصا در مرحله تکمیل ظرفیت!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.