ارشد امسال {تحقیق در عملیات}

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایمان جان کاش خودتم میگفتی چقد خوندی حسادت برانگیز میشد:)

من چون هنوز پاسش نکردم فعلن فصل 2 جزوه زاهدی ام و از رو بسته اموزشی علوی هم یه چیزایی میخونم

بقیه؟ خوابین؟ نمیجوابین ؟
نه مهندس حسادت نداره .
تحقیق 2 رو که نخوندم . 1 رو هم زاهدی رو کتابشو خوندم. تستای جلد 1 هم . جزوه ش رو هم خوندم . متن بازارا رو دارم می خونم الان (الان شروع حل و همگرایی شم). تحقیق مشکلم فقط شبکه شه ولی بقیه خوبه برام . کسایی که تحقیق 2 خوندین یه نظر بدین من بخونمش یا نه ؟ (هنوز واحدشو بر نداشتم ؛ این ترم می گیرم) و از چی بخونم ؟

kkkaktoos

عضو جدید
دوستان واقعا خوندن فصل 1 ( مبانی ریاضی و جبر خطی ) و فصل 3 ( چند وجهی ها جهت ها و شعاع ها ) لازمه ؟ یه سری مطالب ریاضی صرفه . از این ها تو کنکور سوال هم میاد ؟
من که نفهمیدم چی بود . رفتم از جلوتر شروع کردم .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان واقعا خوندن فصل 1 ( مبانی ریاضی و جبر خطی ) و فصل 3 ( چند وجهی ها جهت ها و شعاع ها ) لازمه ؟ یه سری مطالب ریاضی صرفه . از این ها تو کنکور سوال هم میاد ؟
من که نفهمیدم چی بود . رفتم از جلوتر شروع کردم .
نمی خواد اثبات هاشو بخونی . فقط قضیه هاشو درک کنی کافیه . البته اگه منظورت همین اثباتاش باشه وگرنه نمی شه که بدون دونستن چند وجهی و جهت و شعاع چیزای دیگه رو درست متوجه شی .

آخرین ویرایش:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
mishe be jay ketabe zahedi seresht ketabe ashjari ro khond????????? zahedi sakhte ketabesh.

با کتاب دکتر اشجری چیز زیادی یاد نمی گیرید
ایشون استاد بسیار با سوادی هستن، ولی کتابشون اصلا قابل مقایسه با کتاب زاهدی سرشت نیست

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
كتاب عارفه فدوي چي؟

کتاب زاهدی بیسته
سعی نکن ازش فرار کنی
هر جاش رو که متوجه نشدی، از فصول اول، زیاد نگران نباش، چون مطلبش نچسبه
برو جلو و تست بزن
سعی کن از هر تست نکتشو متوجه بشی، تحقیق خیلی راحت میاد تو مشت
به این شرط که روی تست هاش تأمل کنید

siminm

عضو جدید
کتاب or فدوی برایه مدیریت خوبه سوالاته مدیریت سطحش سخت تره نسبت به صنایع:cool:

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کتاب or فدوی برایه مدیریت خوبه سوالاته مدیریت سطحش سخت تره نسبت به صنایع:cool:
فدوی برای مدیریت خوبه . جان ؟ سوالات مدیریت سخت تره ؟ فکر کنم شما تاحالا سوالات صنایع رو ندید. مدیریت تست هاش خیلی آسون تره و برای صنایع جز تست های آسون حساب می شه .

siminm

عضو جدید
دوستان از بینه کتابه اماره ایوزیان و ایمن پور کدوم خوبه ؟ و تحقیق در عملیات زاهدی خوبه یا ایمن پور؟

siminm

عضو جدید
فدوی برای مدیریت خوبه . جان ؟ سوالات مدیریت سخت تره ؟ فکر کنم شما تاحالا سوالات صنایع رو ندید. مدیریت تست هاش خیلی آسون تره و برای صنایع جز تست های آسون حساب می شه .

من از آقایه زاهدی سرشت پرسیدم ایشون گفتن

elnaz gol

عضو جدید
]3فصل اول فصلاي مشكلي نيستن1)كليات،2)مدلسازي 3)روش ترسيمي وسيمپلكس معمولي.عجله اي كه نيست فقط ميخواستم بدونم واسه تحقيق برااينكه رتبه ي خوببيارم چقد وقت بزارم؟
چه عجله ای هست ؟ بستگی داره قبلش خب چطور خوندیش. 3 فصل اول کدوما میشه دقیق ؟ (کتاب با کتاب فرق داره فصل بندیش)

بالا