ارشد امسال {تحقیق در عملیات}

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پی رو همون بحث تاپیک تحقیق رو من زدم .

elman13

عضو جدید
مچکر

برنامه مطالعه این و میگین ؟ فصل 1 ؟ واس کدوم روز؟

بیزینس من کجایی پس ؟!

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تحقیق جنبه حفظی داره . ولی اول باید درکش کنید تا بتونید حفظشم کنید . من خودم با مرور و تکرار حفظ می کنم . فصل 1 رو که من یه بار خوندم تو یه روز تستاشم کار کردم از 2000 زاهدی اما دیگه نخوندمش . فصل دو خیلی مهمه تو درک فصلای بعدی . مثلا من فصل دو زاهدی رو دو روز خوندم متنشو و تمریناشو . تستاشم یه روز دیگه .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من توی شبکه و تخصیص مشکل دارم (حمل و نقل نه). چه کتابی بخونم رام بندازه تو این مبحث ؟

aria/68

عضو جدید
اگر خوندن تحقيق رو ازمهر شروع كنم ميتونم موفق باشم واز پسش بربيام؟

elman13

عضو جدید
بهتره امار و تحقیق از اول تابستون شروع شه ! الان شروع کن بقیه رو بذار واس بعد

businessman

عضو جدید
مچکر

برنامه مطالعه این و میگین ؟ فصل 1 ؟ واس کدوم روز؟

بیزینس من کجایی پس ؟!

فعلاً از تحقیق 1 شروع کنید با کتاب سورمه ای تحقیق 1 زاهدی سرشت+ همراهش تستای جلد اول کتاب 2000 تست رو هم بزنید
برای پاییز هم که کتابش برای تحقیق 2 هم میاد بیرون + همون تستای جلد اول 2000 تست قسمت تحقیق 2
بعدش اگر خیلی وقت داشتید برید سروقت جلد دوم 2000 تست که شامل آزمون های 20 سال گذشته سراسری و آزاد هست
1ماه آخر هم که مرور نهایی + تستای جلد سوم 2000 تست که کتاب کوچولو شامل سوالای سال 90 به بعد هست.

businessman

عضو جدید
من توی شبکه و تخصیص مشکل دارم (حمل و نقل نه). چه کتابی بخونم رام بندازه تو این مبحث ؟

کتاب تحقیق 1 زاهدی رو مگه نخوندی؟ اون کارت رو راه ننداخت؟ کتاب تحقیق 2اش هم که پاییز میاد احتمالاً یه چیزایی توش میگه.
در ضمن 3 فصل 17 18 19 کتاب کنترل پروژه سبزه پرور هم به مبحث شبکه ها پرداخته. کامل تر از زاهدیه.

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کتاب تحقیق 1 زاهدی رو مگه نخوندی؟ اون کارت رو راه ننداخت؟ کتاب تحقیق 2اش هم که پاییز میاد احتمالاً یه چیزایی توش میگه.
در ضمن 3 فصل 17 18 19 کتاب کنترل پروژه سبزه پرور هم به مبحث شبکه ها پرداخته. کامل تر از زاهدیه.

چرا خوندم مال زاهدی رو . اما خوب نفهمیدمش . کلا تحقیق رو اصلا مشکل خاصی ندارم فقط این شبکه رو نمی گیرم .

businessman

عضو جدید
فصل 2 زاهدی سخته.کتابی نیست بهتر توضیح داده باشه؟

آره قبول دارم اتفاقاً منم چون اون فصل رو دیدم وحشت کردم رفتم سرکلاسش. بعید میدونم اگر کسی بازارا رو فول نخونده باشه بتونه فصل 2 رو بفهمه مگر با کلاس خود زاهدی!

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فصل دو رو من فقط قسمت چندوجهی و مخروط و ماتریس مقدماتی ایراد دارم . تا جایی که یادمه البته . بقیه ی فصلش خوب بود برام ولی .

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
پس من چی کار کنم؟:cry:

سلام
چند بار باید بخونید این فصل رو تا متوجه بشین
البته اگه بازارا رو هم بخونید خیلی خوبه
اول بازارا رو بخونید بعد زاهدی
همون بازارا هم باید چند بار بخونید تا متوجهش بشین، چون بیشتر از جنبه ریاضی مطلب رو گفته
ولی تا قبل از شروع مهر سعی کنید این قسمت رو فول بخونین و متوجه بشین

businessman

عضو جدید
سلام
چند بار باید بخونید این فصل رو تا متوجه بشین
البته اگه بازارا رو هم بخونید خیلی خوبه
اول بازارا رو بخونید بعد زاهدی
همون بازارا هم باید چند بار بخونید تا متوجهش بشین، چون بیشتر از جنبه ریاضی مطلب رو گفته
ولی تا قبل از شروع مهر سعی کنید این قسمت رو فول بخونین و متوجه بشین

سلام مهندس حال و احوال؟ پارسال چه کردی؟ رتبت چند شد؟

elman13

عضو جدید
بچه ها امروز نمایندگی چاپ جدید کتاب زاهدی رو اورده بود اگه اشتباه نکرده باشم تستهاش حذف شده .من چاپ قبلی رو نخریده بودم اینو واجبه بخرم ؟لطفا زود جواب بدین مرسی

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها امروز نمایندگی چاپ جدید کتاب زاهدی رو اورده بود اگه اشتباه نکرده باشم تستهاش حذف شده .من چاپ قبلی رو نخریده بودم اینو واجبه بخرم ؟لطفا زود جواب بدین مرسی

خب اگه قبلی ش رو نداری بگیر اینو . من همون چاپ قبلی رو دارم . باز باید چاپ جدیدشو بگیرم بخونم ولی فکر نکنم واجب باشه . از خودش که تو سایتش بپرسی میگه بگیر مفیده . دیگه خدا داند . آره تستاش حذف شده .

elman13

عضو جدید
خب اگه قبلی ش رو نداری بگیر اینو . من همون چاپ قبلی رو دارم . باز باید چاپ جدیدشو بگیرم بخونم ولی فکر نکنم واجب باشه . از خودش که تو سایتش بپرسی میگه بگیر مفیده . دیگه خدا داند . آره تستاش حذف شده .

یاشا

اخه چون جزوشو دارم و اینکه میگن توضیحش مثل 3 میم گفتم نخرم

kkkaktoos

عضو جدید
دوستان کتاب زاهدی سرشت کتاب کنکوره یا کتاب درس و دانشگاه ؟
پریروز رفتم بخرم کتاب رو ورق زدم دیدم بیشتر کتاب درسه . دقیقا اومده بود سیمپلکس حل کرده بود . البته دقیق نشدم تو کتاب . ولی منو به شک انداخت که بخرم . ( راستی کتاب چاپ قدیم بود سال 89 . تست هم داشت :D:biggrin: ) حالا کسایی که کتاب رو خوندند نظر بدند . نکات کنکوری داره ؟ به درد کنکور میخوره ؟
یه مطلب دیگه اینکه ویرایش جدید کتاب با قبلیش فقط تو حذف تست ها فرق داره یا نه مطالبی به متن کتاب هم اضافه شده ؟
ممنون

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان کتاب زاهدی سرشت کتاب کنکوره یا کتاب درس و دانشگاه ؟
پریروز رفتم بخرم کتاب رو ورق زدم دیدم بیشتر کتاب درسه . دقیقا اومده بود سیمپلکس حل کرده بود . البته دقیق نشدم تو کتاب . ولی منو به شک انداخت که بخرم . ( راستی کتاب چاپ قدیم بود سال 89 . تست هم داشت :D:biggrin: ) حالا کسایی که کتاب رو خوندند نظر بدند . نکات کنکوری داره ؟ به درد کنکور میخوره ؟
یه مطلب دیگه اینکه ویرایش جدید کتاب با قبلیش فقط تو حذف تست ها فرق داره یا نه مطالبی به متن کتاب هم اضافه شده ؟
ممنون
بیشتر کنکوره . برای دانشگاه هم میشه خب استفاده کرد . آره پر نکته هست . من کتاب جدیدشو ندارم . مثکه چیزایی بهش اضافه کرده . خب جدیدشو بگیر . کتاب زاهدی رو بازارا کامل می کنه . زاهدی رو خوندم الان که دارم بازارا رو متنشو می خونم خیلی خوب داره کاملش می کنه برام .

elman13

عضو جدید
تحقیقو تا کجا پیش بردید ؟

ایمان جان کاش خودتم میگفتی چقد خوندی حسادت برانگیز میشد:)

من چون هنوز پاسش نکردم فعلن فصل 2 جزوه زاهدی ام و از رو بسته اموزشی علوی هم یه چیزایی میخونم

بقیه؟ خوابین؟ نمیجوابین ؟

بالا