ارشد آزاد : گفتگو درباره مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد در شهرهای مختلف

rahele83

عضو جدید
تفاوت دانشگاه آزاد و علوم تحقیقات

تفاوت دانشگاه آزاد و علوم تحقیقات

سلام بچه ها میخاستم بدونم بین دانشگاه آزادوعلوم تحقیقات چه فرقی هست؟
ازنظرسطح کلاس ویامدرک فرقی میکنه ؟
ممنون

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
هدف از تاسیس دانشگاههای علوم و تحقیقات، تحصیلات تکمیلی هست ولی ممکن هست برای تصویب یک رشته مجبور بشن دوره های کارشناسی هم داشته باشند وگرنه قراره هیچ رشته ای در مقطع کارشناسی در این واحد ها نباشه.

سلام مطمئنا فرق داره
قراره دانشگاه های آزاد رو به صورت مقطعی تقسیم کنن کاردانی سما کارشناسی دانشگاه آزاد و تحصیلات تکمیلی علوم تحقیقات.نوپاست و زیاد تعریفی نیست و تمامی شعب هم فعلا مدرک علوم تحقیقات تهران رو میدن.
اما در کل دانشگاه آزاد کلاهبرداره و فقط پول می گیره بدون اینکه براش مهم باشه که واسه دانشجو بد بخت کار هست یا نه فعل من موندم که فرق مهندسی کامپیوتر با مهندسی تکنولوژی کامپیوتر چیه؟ اگه کسی می دونه لطفا برام پیام خصوصی کنه قول می دم دعاش کنم
راستی مدرک علوم تحقیقات معتبر تر از دانشگاه آزاده!

fotohireza

عضو جدید
ارشد نرم افزار

ارشد نرم افزار

سلام ببخشید دیر جواب دادم
من دانشجوی ارشد اردبیل هستم اون موقع قبول شدیم اما به دلیل سربازی نتونستم برم البته خودم چون الویت سربازیم بود بازم اطلاعاتی از اونجا دارم اگه خواستین در خدمتیم هم رشته

fotohireza

عضو جدید
ارشد نرم افزار

ارشد نرم افزار

سلام هم رشته خوبید ؟
شبستر می خونید ؟؟؟

fotohireza

عضو جدید
ارشد نرم افزار

ارشد نرم افزار

سلام تقریبا دانشگاه آزاد شبستر 45 نفر پذیرش داره
البته هرسال رفته رفته زیاد میشه

fotohireza

عضو جدید
درصدهام

درصدهام

دروش مشترک 35 درصد
دروس تخصصی 20 درصد
زبان 40 درصد
ریاضیات 15 درصد
در خدمتیم ...

خوبه می گی می گن!
یه مهندس مهمترین وبارزترین ویژگی ای که داره منطقی بودنشه!
هیچ وقت براساس شنیده ها قضاوت نمی کنه!
الآن من یه شهر دیگه درس می خونم.به هرکس که رسیدم وگفتم قزوینی هستم یه آه بزرگ ازدل کشیده وحسرت روزایی رو خورده که اونجا درس خونده!حتی یکیشون که تهرانی بود،گفت اگه قرارباشه یه شهردومی رو برای زندگی انتخاب کنم،اون قزوینه!البته من دانشگاه بین المللی امام خمینی رحمه الله علیه درس خوندم.

آخرین ویرایش:
بالا