ارزیابی سوالات کنکور ارشد 91

chs

عضو جدید
به نظرتون با زبان 30 ریاضی 25 فیزیکی51.66 مکانیکی 60 ترمو 40 امیدی هست؟

8715583

عضو جدید
بابا دست خوش. من مجموع درصدام کلا20-30 درصد از شما بالاتره.
بچه ها بهم میگن تک رقمی میشی!!!!!

mavadi

عضو جدید
به نظر من به روزانه تهران امیدوار باش.بابا ملت چه وضعشون خوبهL خوبه سخت بودهL

mojtaba.20

عضو جدید
are vazeshon khobe. har che ghesmat bashe shokr. har kasam ishla ghabol shod mobarakesh va ishala to tamam marahel zendegish movafagh bashe. har kasam ghabol nashod hatman ghesmatesh nabode va ishala baa tavakol be khodavan motaal sale dige

mavadi

عضو جدید
من هرکاری کردم نتونستم تو سایت سنجش عضو بشم که اعتراض بدم:( همه چیزشون به هم میاد

chs

عضو جدید
مشکل اینه که جوابای نانو رو دیدم، س 104 که شکل نداره، 98 رو غلط جواب دادن، س 64 هم گزینه 2 و هم 4 درسته ولی با توجه به منابع گزینه 2 درست تره ولی اینا زدن 4. اگه نانو دادین اعتراض بزنین.

chs

عضو جدید
به نظر من به روزانه تهران امیدوار باش.بابا ملت چه وضعشون خوبهL خوبه سخت بودهL
همه سخت بودن رو نسبت به خوندن خودشون میگن. ولی من که از اواسط تابستوم شروع کردم و همه درسا رو به جز زبان خورده بودم ولی جدا سوالا سخت بود مخصوصا فیزیکی و البته سوالات کاملا محاسباتی ترمو.

dangreus

عضو جدید
مشکل اینه که جوابای نانو رو دیدم، س 104 که شکل نداره، 98 رو غلط جواب دادن، س 64 هم گزینه 2 و هم 4 درسته ولی با توجه به منابع گزینه 2 درست تره ولی اینا زدن 4. اگه نانو دادین اعتراض بزنین.

اوهوم
من زدم اعتراض 104 که اره
101 هم بیسیکالی مشکل داره حالا اگه یه چی و نادیده بگیری و حل کنی باز جواب این نیست تست کن ببین
98 رو اصلا یادم نمیاد اما 97 شعاع مخزن رو نداده واسه تنش نه شعاع داریم نه ضخامت که خب ضخامتو پرسیده اما بی شعاع من نتونستم حل کنم

dangreus

عضو جدید
همه سخت بودن رو نسبت به خوندن خودشون میگن. ولی من که از اواسط تابستوم شروع کردم و همه درسا رو به جز زبان خورده بودم ولی جدا سوالا سخت بود مخصوصا فیزیکی و البته سوالات کاملا محاسباتی ترمو.

یه کم از اینکه همه میگن سخته واسه شرایط کنکوره ولی خب راست میگی زیاد که همه میگن سخت نبود هر درس از 3 تا 6 تا سوال نا آشنا داشت که اینا به علاوه ی استرس کنکور باعث شدن درصدا افت کنه .....

dangreus

عضو جدید
به نظرتون با زبان 30 ریاضی 25 فیزیکی51.66 مکانیکی 60 ترمو 40 امیدی هست؟
برو توی سیستم تخمین رتبه مدرسان
تقریبا 8 تا 10 درصد به هر درست اضافه کن احتمال قوی رتبه ات همونه شما مکانیکیتو عالی زدی فکر کنم جز ماکزیمم درصدای مکانیکی باشی

آخرین ویرایش:

dangreus

عضو جدید
فکر میکنم کوکبی از خجالت آب شده خبری نیست ازش
آب شدن هم داره حالا خودش گفته فیزیکی رو اون کلید نزده ببین اونی که کلید فیزیکیو زده کی بوده که اون سوالای آسون درصد کاربید اینا رو اشتباه زده بود اینا کی هستن واقعا من میدونم مسول ماهان بفهمه شاهکاره اینارو اخراجشون میکنه

mavadi

عضو جدید
بچه ها من شنیدم خودمونم خفه کنیم سنجش محاله کلیدو تغییر بده حیف اون 5 ماه زحمت

متال 86

عضو جدید
کنکور 91

کنکور 91

سلام
کنکور خیلی خیلی خیلی خیلی سخت بود.:confused::confused::confused::confused::confused: منظورم زبان و مکانیکیشه . مکانیکی واقعاً نسبت به سالای پیش سنگین بود. من که جوابامو چک نکردم و نمی کنم.

dangreus

عضو جدید
بچه ها من شنیدم خودمونم خفه کنیم سنجش محاله کلیدو تغییر بده حیف اون 5 ماه زحمت

نه بابا اگه منطقی باشه تغییر میدن ..... حاجی ملت جو میدن شما کار خودتو بکن چکار به حرف اینو اون داری اعتراضتو بده

dangreus

عضو جدید
سلام
کنکور خیلی خیلی خیلی خیلی سخت بود.:confused::confused::confused::confused::confused: منظورم زبان و مکانیکیشه . مکانیکی واقعاً نسبت به سالای پیش سنگین بود. من که جوابامو چک نکردم و نمی کنم.

ببین ترمو اولش به نطر خوب میومد اما الان بری نگاه کنی میبینی ترمو هم سخت بوده

ho3in.s

عضو جدید
میرزا خنگک خان کوکبی بگین بهتره با این جواب دادنش
یعنی ماهان باید پرتش کنه اینو بیرون
الان که سوتی هاشو فهمیده خفه شده

کی من؟کی این؟

اگه منطورت کوکبیه بیاید بدونی چطور حال ملتو گرفته با اون جواب دادناش

فکر میکنم کوکبی از خجالت آب شده خبری نیست ازش
آب شدن هم داره حالا خودش گفته فیزیکی رو اون کلید نزده ببین اونی که کلید فیزیکیو زده کی بوده که اون سوالای آسون درصد کاربید اینا رو اشتباه زده بود اینا کی هستن واقعا من میدونم مسول ماهان بفهمه شاهکاره اینارو اخراجشون میکنه
دوست عزیزم شما چرا اینجوری حرف میزنید؟! صحبت کردن درباره کوکبی توی این تاپیک آیا مشکلی رو حل میکنه؟! اونم اینطوری؟
بله شاید حق با شما باشه و شاید بنده یا خیلی از دوستان به کار ایشون نقد داشته باشیم ولی آیا مقصر همه اتفاقات ایشونه؟! حتی اتفاقات سنجش؟! به نظرت ایشون هیچ نقطه مثبتی نداشتن؟! ا برای قضاوت باید خدا رو هم در نظر بگیریم وگرنه قضاوتامون رنگ حضور شیطان میگیره. به چند تا پستی که تا به حال درباره ایشون یا شریفیا یا ... لطفا ی نگاهی کنید. توی هیچ کدوم احساسات مثبتی نیست و پر از احساسات منفیه! اکثر ما ناراحتیم. اکثر ما کنکور خوبی ندادیم. ولی دلیلی نداره که اینجوری حرف بزنیم... اگه نسبت به کوکبی اعتراضی دارید یا نقدی دارید که حق طبیعی شما هم هست جاش اینجا نیست! جاش توی پورتال ماهانه. اونجا به مسئولین ماهان اعتراضتون رو بیان کنید. البته منطقی و با قضاوت خدامحور... بنده یا دوستان دیگه هم ممکنه نسبت به ایشون یا تیم ماهان اعتراضی یا نقدی داشته باشیم ولی بهتره که این ناراحتیا رو توی خلوت دلمون نگه داریم یا جایی طرحش کنیم که مربوط باشه دوست عزیزم...
امیدوارم از صحبت های برادرانه من ناراحت نشده باشی داداش گلم...
انشاءالله ی رتبه خوب میاری و کامت شیرین میشه...:gol:

dangreus

عضو جدید
دوست عزیزم شما چرا اینجوری حرف میزنید؟! صحبت کردن درباره کوکبی توی این تاپیک آیا مشکلی رو حل میکنه؟! اونم اینطوری؟
بله شاید حق با شما باشه و شاید بنده یا خیلی از دوستان به کار ایشون نقد داشته باشیم ولی آیا مقصر همه اتفاقات ایشونه؟! حتی اتفاقات سنجش؟! به نظرت ایشون هیچ نقطه مثبتی نداشتن؟! ا برای قضاوت باید خدا رو هم در نظر بگیریم وگرنه قضاوتامون رنگ حضور شیطان میگیره. به چند تا پستی که تا به حال درباره ایشون یا شریفیا یا ... لطفا ی نگاهی کنید. توی هیچ کدوم احساسات مثبتی نیست و پر از احساسات منفیه! اکثر ما ناراحتیم. اکثر ما کنکور خوبی ندادیم. ولی دلیلی نداره که اینجوری حرف بزنیم... اگه نسبت به کوکبی اعتراضی دارید یا نقدی دارید که حق طبیعی شما هم هست جاش اینجا نیست! جاش توی پورتال ماهانه. اونجا به مسئولین ماهان اعتراضتون رو بیان کنید. البته منطقی و با قضاوت خدامحور... بنده یا دوستان دیگه هم ممکنه نسبت به ایشون یا تیم ماهان اعتراضی یا نقدی داشته باشیم ولی بهتره که این ناراحتیا رو توی خلوت دلمون نگه داریم یا جایی طرحش کنیم که مربوط باشه دوست عزیزم...
امیدوارم از صحبت های برادرانه من ناراحت نشده باشی داداش گلم...
انشاءالله ی رتبه خوب میاری و کامت شیرین میشه...:gol:

اینجا با نوشتار نمیتونم توضیح بدم دوست من زبان نوشتار کاملا با گفتار متفاوته چون ادما منظور همو بد میفهمن

mavadi

عضو جدید
یشه راه حل سوال 56 خواص فیزیکی رو بگین.همون جهش تصادفی اتمی در نفوذ

chs

عضو جدید
اون سوال 53 فیزیکی (پله ای) رو از مسائل تکمیلی ص 517 کتاب پورتر (جلد سبز) در اوردن. واقعا آدم چی می تونه بگه!!!!!!!!!!! برا سال بعد مقالات رو هم به منابع اضافه کنید.;)

dangreus

عضو جدید
اون سوال 53 فیزیکی (پله ای) رو از مسائل تکمیلی ص 517 کتاب پورتر (جلد سبز) در اوردن. واقعا آدم چی می تونه بگه!!!!!!!!!!! برا سال بعد مقالات رو هم به منابع اضافه کنید.;)

حالا باز فیزیکیو اگه آدم کامل میخوند میتونست جواب ذرست رو بزنه اما مکانیکی رو چی میگی؟مکانیکی ازین سوالای سردرگم کننده و مسخره بیشتر داشت اون هم از فصولی که اصلا سوالای اینجوری نمیومده هیچوقت من به امید مشابهت مکانیکیک به سالهای قبل با امید درصد 80 90 اومدم اما چی فکر میکردیم و چی شد

sash_shams

عضو جدید
سلام به دوستان
چند تا چیز بگم
1-ماشالله کنکور بد بوده همه تک رقمی میارن که...........
2-تو اون پاسخنامه ماهان نوشته بود که اشکال داره همین بچه هام نوشته بودن زیاد به کوکبی گیر ندین
3-جز اون دو نفر که توووووووووووپ زدا بقیم بگن چند زدن بفهمیم واقعا سخت بوده؟
4-ترمو یه سوالش ایراد چاپی داشت همون 17 بجای 170 نوشته بود یکی دیگم سوال 104 بود
من از رتبه ها درصدا سالای گذشته خبر ندارم رفقا هرکی خبر داره یه نظری بده اصلا قبول میشم........
درصدا خودمم اینه
زبان4.44
ریاضی 0
فیزیکی 43
مکانیکی 55
ترمو 50
معدلمم 15

sosmar

کاربر بیش فعال
من هم مثل تو زدم با این تفاوت که در صد زبانم 10 است

mut

عضو جدید
يكي يه فكري به حال اون سؤال مكانيكي بكنه( 2تا گزينه مشابه داشت)
قبل اينكه سنجش جواب بذاره مي گفتم وقتي گزينه هيچ كدام (اونم از نوع "هيچ يك از موارد فوق") هست چرا بايد سؤال حذف شه :)!!!!!!
كه يه دفعه سنجش نبوغ خودش رو ، باز هم به رخ كشيد و ..............( = ;) !! )
چي بگم ديگه !!! كاش حذف شده بود .... اين جوري براي من كه غلط هم محسوب شد :cry: