ارتباط نامشروع دختر ثروتمند با 13 بازیکن معروف دنیا + عکس

Miss Nini

عضو جدید
مطمئنا اخبار مربوط به وین رونی و ارتباط او با یک دختر 21ساله را خوانده و شنیدهاید. او با دختری به نام جنیفر به مدت 4ماه در ارتباط بوده و همین امر موجب شد که همسرش تلاش خود را برای جدایی از وین رونی آغاز کند. اما نکتهای که در این مطلب به آن اشاره میکنیم مربوط است به جنیفر، دختری که آبروی بسیاری از بازیکنان فوتبال را خواهد برد!!!

نکته اول درمورد جنیفر، خانواده بسیار ثروتمند اوست بطوریکه پدرش عضو یک شرکت نفتی است و مادرش هم فرد ثروتمندی است. حالا با داشتن چنین خانوادهای چرا او خواهان ارتباط با افراد مشهور و دریافت پول از آنهاست؟! سوالی که بسیاری از سایتها و روزنامههای خارجی آن را مطرح کردهاند.

دوستان جنیفر صحبتهای زیادی درباره او مطرح کردهاند. یکی از دوستانش میگوید: برای او هیچ محدودیتی وجود ندارد، اگر او را اذیت کنید، مطمئن باشید که زندگی شما را از بین خواهد برد. یکی دیگر از دوستانش میگوید: او یک دختر وحشی و همیشه مست بود. در مهمانیها بگونه الکل مصرف میکرد که همیشه مجبور بودیم جنیفر را به بیمارستان برسانیم!

دوست دیگرش نیز گفته: هیچ کدام از اعضای خانوادهاش از کارهای او با خبر نبوده و نمیدانستند که او در ازای دریافت پول با فوتبالیستها ارتباط برقرار میکند. نکته عجیب درمورد جنیفر این است که تا قبل از 14سالگی دختر خوبی بوده و در یک مدرسه کاتولیک درس میخوانده است.

گفته میشود این مشکلات از زمانی شروع شد که پدرش به دلیل شغل دائما در سفر بود و فرزندانش درخانه تنها بودند و زمانی که والدینشان نبودن در آنجا مهمانی برگزار میکردند! جنیفر در 16سالگی با مواد مخدر آشنا میشود و زمانی که فقط 17سال سن داشت با ال حاجی دیوف بازیکن مشهور فوتبال رابطه برقرار میکند و 200پوند از او دریافت میکند.

علاوه بر وین رونی، فردیناند، ال حاجی دیوف، فوتبالیستهای دیگری نیز با او ارتباط داشتهاند که گفته میشود حدود 13نفر هستند! حالا این تمام این افراد نگران هستند که این دختر 21ساله افشاگری کند و نام تمام آنها را اعلام بکند!! پس از این اتفاقات و رسواییها، پدر و مادر جنیفر اعلام کردند که دیگر او را به فرزندی قبول ندارند و به هیچ وجه حاضر به پذیرش او نخواهند بود!!

haunt

عضو جدید
والا آدم میمونه چی بگه .
خیلی ها دارن از گرسنگی می میرن اما این دختره با این همه ثروت
.........................................................................................
واقعا که چه دنیای غریبیه نازنین !

غیرت

عضو جدید
کاش در این دنیا انسان ها قدر خودشان را میدونستن و تن به هر خفتی نمی دادن

vessel

عضو جدید
خدمون کم مشکل داریم
حالا باید غصه یه بچه پولدارم بخوریم:cry:
البته خوشگله اگه دخترا حسودیشون نشه:biggrin:

maryy jo0n

عضو جدید
ااااوووووووووووووووووقققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققق

Schneider

مدیر بازنشسته
اون عکسی که جلو اجاق گاز انداخته عااااالیه
حالا هرچقد میخوان خانوما اوق بزنن....:D

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاک تو سر این فوتبالیستا که رفتن با این عجوزه رفیق شدن.

دقیقا ، این همه دخی هست خوشگل تر از این که نرخشون هم کمتره

قربون خدا برم هم خوشکل هم پولدار فقط مغز نداره

:w15::w15:

اون عکسی که جلو اجاق گاز انداخته عااااالیه
حالا هرچقد میخوان خانوما اوق بزنن....:D

اره ، توی اون عکس قشنگ افتاده ، فقط این لباس های فوتوشاپی خنده دارش کرده

دعا کنید اسم منو یادش نیاد .

:w15: کلک چندمیش بودی؟ :D

ساز دهني

اخراجی موقت
خب منم اون زمونا فوتبالیست بودم , راستشو بخواین اول من زین الدین زیدان بودم بعد این یارو کچله , البته این دختر به خاطر فوتبال عاشق من نشد , بخاطر چش و ابروم دیووونه شد .

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم اون زمونا فوتبالیست بودم , راستشو بخواین اول من زین الدین زیدان بودم بعد این یارو کچله , البته این دختر به خاطر فوتبال عاشق من نشد , بخاطر چش و ابروم دیووونه شد .
آقا دمت گرم ، کلی خندیدم :biggrin:

ندزدنت یه وقت ، مراقب خودت باش ، این دخترا رحم ندارن

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
چـــی میگـــی
چقد اون دوس پسراش احمق بودن

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
اين چي بود آخه!!!! خيلي زياد پول داده! 1500تومان ميداد بس بود ديگه!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بیچاره دختره بیماری روانی داره آدم سالم که این طوری رفتار نمیکنه