ارائه و آموزش نرم افزار

ارائه و آموزش نرم افزار

• مجموع رای دهندگان
    49

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام . ببخشید یه نرم افزار برای انجام مطالعات هیدرولوژی تو پروژه راه میخواستم.
واسه حوضه بندی و تعیین مساحت و شیب حوزه و دبی و این چیزا مرسی.

سلام
autocad land فكر كنم كارتونو راه بندازه
يكي از كارهايي كه اين نرم افزار انجام ميده كه خيلي هم به درد رشته آبخيزداري ميخوره همين محاسبات هيدرولوژيكي هست كه از منوي هيدرولوژي بايد استفاده كرد
نرم افزارش تو بازا هست و دانلودش اصلا به صرفه نيست.دقت كنيد موقع خريد autocad lan به همراه civil desinge باشه كه بايد هر دورو نصب كنيد.;)

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
autocad land فكر كنم كارتونو راه بندازه
يكي از كارهايي كه اين نرم افزار انجام ميده كه خيلي هم به درد رشته آبخيزداري ميخوره همين محاسبات هيدرولوژيكي هست كه از منوي هيدرولوژي بايد استفاده كرد
نرم افزارش تو بازا هست و دانلودش اصلا به صرفه نيست.دقت كنيد موقع خريد autocad lan به همراه civil desinge باشه كه بايد هر دورو نصب كنيد.;)

خیلی ممنون. راهنماشم دارید؟ یعنی جایی هست که بتونم از اونجا راهنماشو دانلود کنم.
من یه کتاب راجع به همین نرم افزار دارم ولی راجع به قسمت هیدرولوژیش چیزی ننوشته.
اگه کمک کنید ممنون میشم.

rasool.civil

مدیر بازنشسته
خیلی ممنون. راهنماشم دارید؟ یعنی جایی هست که بتونم از اونجا راهنماشو دانلود کنم.
من یه کتاب راجع به همین نرم افزار دارم ولی راجع به قسمت هیدرولوژیش چیزی ننوشته.
اگه کمک کنید ممنون میشم.
خواهش ميكنم
بفرماييد دانلود كنيد:smile:

دانلود

ebrahim110

عضو جدید
برنامه های دروس عمران مخصوص ماشین حساب CASIO Algebra FX

برنامه های دروس عمران مخصوص ماشین حساب CASIO Algebra FX

توجه!
برای انتقال برنامه ها ‌‌‌به ماشین حساب،ابتدا برنامه زیر را دانلود کرده و نصب نمایید​
----------------------------------------------------------------------​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی ستون فولادی،درس فولاد۱ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه روش سه لنگری،درس تحلیل ۲ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه بدست آوردن FEM در روش شیب افت،درس تحلیل۲ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه قوس کلوتوئید،درس راهسازی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه قوس قائم دایره ای،درس راهسازی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه قوس سربانتین،درس راهسازی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه دایره موهر [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه بدست آوردن ممان اینرسی مقطع [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه بدست آوردن تار خنثی مقطع [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
-------------------------------------------------------------------------------​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]این برنامه ها مربوط به اتصالات در درس فولاد ۲ میباشد: [/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]توجه!! :دقت کنید که برای اجرای درست این برنامه ها ،حتما برنامه "بدست آوردن تار خنثی مقطع " و "طراحی جوش" در ماشین حساب قرار داده شده باشد،چون در برنامه های اتصالات از این ۲ برنامه نیز به طور خودکار استفاده خواهد شد .[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی جوش [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی نشیمن [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی نشیمن با تقویت مثلثی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی نشیمن با تقویت ۵ ضلعی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی جان [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه تعیین K قابها [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]

http://www.omransazehparsian.blogfa.com

The Lunatic

عضو جدید

توجه!

برای انتقال برنامه ها ‌‌‌به ماشین حساب،ابتدا برنامه زیر را دانلود کرده و نصب نمایید

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود FA_123[/FONT]

----------------------------------------------------------------------

قبل از هر چیز به این صفحه بروید و راهنما را مطالعه فرمایید

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی ستون فولادی،درس فولاد۱ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه روش سه لنگری،درس تحلیل ۲ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه بدست آوردن FEM در روش شیب افت،درس تحلیل۲ [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه قوس کلوتوئید،درس راهسازی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه قوس قائم دایره ای،درس راهسازی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه قوس سربانتین،درس راهسازی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه دایره موهر [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه بدست آوردن ممان اینرسی مقطع [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه بدست آوردن تار خنثی مقطع [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

-------------------------------------------------------------------------------

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]این برنامه ها مربوط به اتصالات در درس فولاد ۲ میباشد: [/FONT]​

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]توجه!! :دقت کنید که برای اجرای درست این برنامه ها ،حتما برنامه "بدست آوردن تار خنثی مقطع " و "طراحی جوش" در ماشین حساب قرار داده شده باشد،چون در برنامه های اتصالات از این ۲ برنامه نیز به طور خودکار استفاده خواهد شد .[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی جوش [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی نشیمن [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی نشیمن با تقویت مثلثی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی نشیمن با تقویت ۵ ضلعی [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه طراحی اتصال به کمک نبشی جان [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]برنامه تعیین K قابها [/FONT][FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]دانلود[/FONT]

http://www.omransazehparsian.blogfa.com
کپی بدون ذکر منبع اصلاً کار درستی نیست
در ضمن لینک ها هم کار نمیکنه

از این لینک میتونید یه سری برنامه های کاربردی گرایش آب رو دانلود کنید

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نرم افزار که عکس رو به اتوکد تبدیل کنه میخوام.لطفا معرفی کنین....
ممون

rasool.civil

مدیر بازنشسته

km67_123

عضو جدید
با تشکر. اگه امکانش هست آموزش ماشین حساب Casio_fx9860 رو هم بزارین.یا email کنین

milanafzar

عضو جدید
نرم افزار میلان متره

نرم افزار میلان متره

عزيزم براي شما بهترين برنامه ميلان متره است كه متوني راحت كار بكني
سلام من هم با ایشون موافقم میلان متره بهترین نرم افزار برای متره وبرآورد ، آنالیزبها و تعدیل اگه اطلاعات بیشتر میخوای نرم افزار و بخر تا به حرف من اطمینان کنی !!!:smile:

rasool.civil

مدیر بازنشسته
میشه لینک بدین من نمیتونم پیداش کنم و به این برنامه خیلی احتیاج دارم
ممنون
سلام
من پيدا كردم ولي لينك سالم نبود
خودم آپ ميكنم ميذارم رو سايت فقط بايد برم كافي نت سرعت بالا باشه
سعي ميكنم زود بذارم
حداكثر تا جمعه عصر;)

تبليغات؟؟؟؟اينجا؟؟؟:surprised:خوب يه وبلاگ درست كن كلي ازي لينكا بذار توش

FarnazT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه برنامه میخواستم خیلی بهش احتیاج دارم.
winrar password remover
البته پسورد ریکاوریشو پیدا کردم ولی بدردم نمیخوره.
ممنون میشم اگه کسی میشناسه برام لینکشو بذاره:gol::gol:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام
من یه برنامه میخواستم خیلی بهش احتیاج دارم.
winrar password remover
البته پسورد ریکاوریشو پیدا کردم ولی بدردم نمیخوره.
ممنون میشم اگه کسی میشناسه برام لینکشو بذاره:gol::gol:
فکر کنم بهتر باشه به تالار مهندسی کامپیوتر مراجعه کنید.
اینجا بیشتر نرم افزار های تخصصی رشته عمران پیدا میشه! :thumbsup:

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
3 لینک برنامه محاسباتی و کاربردی به حضور تقد یم می گردد :heart:

1 – برنامه Badband جهت محاسبه بادبندهای واگرا 8 شکل با خروج از محوریت بر اساس مبحث دهم مقررات ملی ساختمان با امکان چاپ خروجی جهت استفاده در دفترچه محاسبات .
http://www.4shared.com/file/49541848/397d85c4/Badband.html

2 – برنامه Columns Stress جهت محاسبه تنش مجاز ستون ها و قطعات فشاری بر اساس مبحث دهم
مقررات ملی ساختمان
http://www.4shared.com/file/49544850/1963cc85/ColFa.html

3 – برنامه کاربردی Boresh جهت برش آهن آلات از قبیل آرماتور و تیرآهن وغیره با احتساب حداقل پرت ممکن برای استفاده در کارگاهای ساختمانی و سایر صنایع .
http://www.4shared.com/file/49539780/e7dbf138/Boresh.html

تسنیم_ط

عضو جدید
سلام کی اینجا نرم افزار code vision
اگه دورست نوشته باشم میشه کمک کنید.
ممنون میشم.

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرم افزار محاسبه مشخصات تير آهن ها به زبان فارسي

اين نرم افزار کاملا به زبان فارسي بوده و امکانات زير را دارا مي باشد :

اين نرم افزار يک برنامه کم حجم بوده و قابليتهاي بسيار زيادي را دارا مي باشد
با اين نرم افزار تمامي مشخصات پروفيلهاي فولادي ساختماني موجود در اشتال را در اختيار خواهيد داشت
همچنين اين نرم افزار قابليت پروفيلهاي زوج را نيز دارا مي باشد و مي توانيد با انتخاب پروفيل هاي دوبل تمامي مشخصات آنها را از جمله ممان اينرسي ، اساس مقطع ، سطح مقطع و ... را بدست آوريد و ديگر نيازي به محاسبه دستي نداريد
همچنين اين نرم افزار قابليت استفاده از ورقهاي فوقاني و تحتاني و ورقهاي قائم را نيز دارا مي باشد و فقط با دادن ضخامت و طول آنها برنامه به طور اتوماتيک فاصله آنها از هم را با توجه به نوع پروفيل بدست مي آورد و شما مي توانيد در صورت نياز آن را ويرايش کنيد.

----------------------------------------------------

براي دانلود بر روي لينک زير کليک کنيد

لینک دانلود

پسورد: www.omran2000.blogfa.com

حجم فايل : 230 کيلو بايت

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نرم افزاری جهت رسم انواع نمودار با فرمت جاوا که در اکثر گوشی ها قابل اجراس

از ویژگی های این نرم افزار امکان رسم چندین نمودار در صفحه می باشد که امکان دیدن نقاط برخورد و ... نیز وجود دارد

Download

Boruziniyat

عضو جدید
سلام دوستان.
اینجا کسی در مورد نرم افزار pertmaster که مربوط به مدیریت ریسک هستش چیزی میدونه؟؟؟؟ من دانشجوی فوق لیسانس مدیریت ساخت هستم. میخواستم بدونم اگه کسی با این نرم افزار کار کرده چیزی دستگیرش شده یا نه .مرسی

من تا حدودی کار کردم و یک دوره 16 ساعته هم تو آریانا دیدم. برنامه بسیار با قابلیتی است. یعنی اینقدر حق اعمال تغییرات به شما میده که قابل تصور نیست. معمولاً برنامه زمانبندی پروژه را در پریماورا یا MSP تهیه می کنند و سپس برای بررسی اثرات عدم قطعیتها (هر نوعی که تصور کنید، پرت، گرت و ریسک) بر روی پروژه از این نرم افزار استفاده میشه. خروجی ها رو غالباً با استفاده از مونت کارلو تولید میکنه لذا درک خیلی خوبی به شما میده.
امیدوارم کمک کرده باشم.

saideghezlo@yaho

عضو جدید
با سلام.
من کتاب :
* تکنیک های پیشرفته ی مدل سازی و تحلیل و طراحی در sap2000 و etabs *
رو از انتشارات علم عمران خریدم .
اما برای استفاده ازش به یک سی دی نیاز هست که توی کتاب نوشته همراهه کتابه اما کل انقلاب رو گشتم پیدا نکردم.اگر کسی بتونه آدرسی برای دانلودش برام بزاره ممنون میشم.

اسم سی دی به عبارتی که داخل کتاب نوشته شده :
*کتابخانه مقاطع کاربردی فولادی *
از انتشارات علم و عمران هستش

بالا