اخرین جمعه هم گذشت....

hosseynian

عضو جدید
اخرین جمعه سال 88 هم گذشتو.............آقا نیومدن...
1سال دیگه هم گذشت و لایق نبودیم که ندای "انا مهدی"رو بشنویم.
شرمندم آقاجون که بازهم گناهام مانع اومدنتون شد.باز هم من و امثال من اونقدر زمینو الوده و سیاه کردیم که زمین نتونست سبزی شما رو به خودش بگیره...!
بیاین هر کدوممون با خودش عهد ببنده که امسال حتی فقط یکی از گناهامون رو کنار بذاریم تا انشاالله نوروز بعدی رو کنار حضرت جشن بگیریم...
به امید ان روز...
هر کس به طریقی دل ما میشکند/بیگانه جدا دوست جدا میشکند/ بیگانه اگر میشکند حرفی نیست/من در عجبم دوست چرا میشکند

آخرین ویرایش:

bahare shad

عضو جدید
اخرین جمعه سال 88 هم گذشتو.............آقا نیومدن...
1سال دیگه هم گذشت و لایق نبودیم که ندای "انا مهدی"رو بشنویم.
شرمندم آقاجون که بازهم گناهام مانع اومدنتون شد.باز هم من و امثال من اونقدر زمینو الوده و سیاه کردیم که زمین نتونست سبزی شما رو به خودش بگیره...!
بیاین هر کدوممون با خودش عهد ببنده که امسال حتی فقط یکی از گناهامون رو کنار بذاریم تا انشاالله نوروز بعدی رو کنار حضرت جشن بگیریم...
به امید ان روز...
هر کس به طریقی دل ما میشکند/بیگانه جدا دوست جدا میشکند/ بیگانه اگر میشکند حرفی نیست/من در عجبم دونت چرا میشکند
migan agha vaghti miad ke 313 yare vagheyi dashte bashe,darigh az hatta 3 ta yar

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا به هممون کمک کنه و توفیق تقوا بهمون بده بیاین برای هم دعا کنیم که از وسوسه های شیطان نفس در امان بمونیم و توفیق تذهیب نفس پیدا کنیم ، که دست روی دست گذاشتن و جمعه به جمعه پست سر گذاشتن فایده نداره باید دست به کار شد:gol:

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این چند روزه بدجوری دلم گرفته.
آقاجونم کی میای پس؟
امسالم تموم شدو رفت...
معلوم نیس سال دیگه میای یا نه
معلوم نیس وقتی میای من باشم یا نه

آقا قول می دم تا آخرین لحظه زندگیم پیروی واقعیت باشم.

اللهم عجل لولیک الفرج

samzar

عضو جدید
ای کاس امسال که گذشت با اینی که الان هستم خیلی فرق کنم یه آدم دیگه باشم. تا لیاقتم بیشتر بشه