احمقانه ترین کاری که تا حالا کردین چی بوده؟؟؟؟؟

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:eek:

الان سالمی جت لی؟

حامد جان دستت درد نکنه که این تاپیکو راه انداختی. اولین فایده اش این بود که فهمیدیم تو این باشگاه چقدر احمق داریم.

آره فك كنم سالمم !!!:D
پسر عموم تحريكم كرد منم پريدم :D

واقعا که گل گفتی :gol::gol::gol::gol::gol:

البته همه حماقت هایی در زندگی داشتن . :biggrin:

خوب چي كنيم ديگه !!

جوگير شدم :surprised:

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

الان سالمی جت لی؟

حامد جان دستت درد نکنه که این تاپیکو راه انداختی. اولین فایده اش این بود که فهمیدیم تو این باشگاه چقدر احمق داریم.

آره فك كنم سالمم!!!
پسر عموم تحريكم كرد منم پريدم :surprised:

واقعا که گل گفتی :gol::gol::gol::gol::gol:

البته همه حماقت هایی در زندگی داشتن . :biggrin:

خوي جوه ديگه ميگيره :D

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان که دارم اینو می نویسم عرق شرم رو پیشونیمه...:sweatdrop:
چند شب پیشا توی یه عروسی که خیلی مشروب خورده بودم با مادر یکی از دوستام اینقد رقصیدم که کل فامیلشون شاکی شدن...
هر چند زنه بیشتر از من خورده بود...

اسمایلی شلاق نداریم. این تنش میخاره

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان سالمی جت لی؟

حامد جان دستت درد نکنه که این تاپیکو راه انداختی. اولین فایده اش این بود که فهمیدیم تو این باشگاه چقدر احمق داریم
.
[SIZE=-1]
موافقم[/SIZE]

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز

الان سالمی جت لی؟

ابولفضل جان
خدا رو شکر که تنها نیستیم
یکی دیگه از حماقتهای من شاخ بخ شاخ کل انداختن با اتوبوس بود
که البته بخیر گذشت اما بعد از اون دیگه کسی سوار ماشینم نشد از ترسش
البته جفت آینه بغلام پرید ولی ماشین خطم ور نداشت

یبارم با یه پیرمرد (بعدا فهمیدم پیرمرده) کورس انداختم که داشتم از پشت میرفتم تو یه پرایده
اما اونم بخیر گذشت.بعد از 25 متر خط ترمز بغل به بغل پرایده وایسادم البته ماشینا با هم بقدری فاصلشون کم بود که انگشت لاشون نمیرفت
افسر اومد کلی خندید

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارکینگمون رو خیس میکردم بعدش با پراید دریفت میزدم بین اون همه ماشین.حدود 3 سال پیش.

roya.b

عضو جدید
چي بگم والا؟:w20:
اگه يه تاپيك زدي : كار غير احمقانه يي كه تا حالا كردي چي بود؟؟؟ :(
ميام ميگم :w05:

فعلا:lol:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چي بگم والا؟:w20:
اگه يه تاپيك زدي : كار غير احمقانه يي كه تا حالا كردي چي بود؟؟؟ :(
ميام ميگم :w05:

فعلا:lol:
من احمقانه ترین کارم مطالعه این تاپیک بود ، بعد آموزی داره باید برخورد کنن با این تاپیک ، نا سلامتی محیط هیت علمی !

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
2-بخودم برق وصل کردم که خوشم بیاد
:biggrin::w15:
آخه برق گرفتن خوش اومدن داره؟!!!!!!!!!!!!:surprised:
منو که برق گرفت تا یه هفته گیج بودم:confused:تازه عمدی هم این کارو نکردم....بعد از اون به هر چی دست میزدم برق گرفتگی ایجاد میشد عین raiden تو mortal combat شده بودم:cool:

roya.b

عضو جدید
من احمقانه ترین کارم مطالعه این تاپیک بود ، بعد آموزی داره باید برخورد کنن با این تاپیک ، نا سلامتی محیط هیت علمی !

وااااا بسم اله:surprised:
اينو چرا خطاب به من ميگي سيد؟ حالت خوبه؟عيدت مبارك:cry:
احتمالا كار شما هم اين بود كه يه پست بي ربط دادي:biggrin::biggrin::biggrin:
شوخي كردم ناراحت نشيا .حوصله شو ندارم:D

roya.b

عضو جدید
يكي از اون جالباشو بگم

سوار تاب شدم بدون اينكه با دست بگيرمش بعد به يكي گفتم محكم هولم داد
خيلي باحال بود
تو هوا چند دور چرخ زدم بعدشم محكم خودم زمين

Mr.Hyde

عضو جدید
احمقانه ترین کارو من امروز کردم
امروز جای یکی از بچه ها رفتم کلاسشون (نیست خیلی از خود گذشتگی دارم :redface: :redface:)
حالا کلاسشونم زبان تخصصی 3 بود واسه درس جواب دادن نفر دوم رو که خوند اون پسره بود یعنی همونی که من جاش رفتم تا آخرین غیبتشو نخوره و حذف نشه
حالا چی شد ؟
هیچی اسم رو خوند من جیکمم :surprised: :redface: بلند نشد همانا و غیبت اون بنده خدا و حذف شدنشم همانا :razz:

(البته ناگفته نماند من با زبان مشکلی ندارم ولی با نحوه ی پاسخگویی در کلاس آشنا نبودم ترسیدم سوتی بدم)
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز جای یکی از بچه ها رفتم کلاسشون (نیست خیلی از خود گذشتگی دارم :redface: :redface:)
حالا کلاسشونم زبان تخصصی 3 بود واسه درس جواب دادن نفر دوم رو که خوند اون پسره بود یعنی همونی که من جاش رفتم تا آخرین غیبتشو نخوره و حذف نشه
حالا چی شد ؟
هیچی اسم رو خوند من جیکمم :surprised: :redface: بلند نشد همانا و غیبت اون بنده خدا و حذف شدنشم همانا :razz:

(البته ناگفته نماند من با زبان مشکلی ندارم ولی با نحوه ی پاسخگویی در کلاس آشنا نبودم ترسیدم سوتی بدم)
امروز:surprised::surprised::eek::eek:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
حالا چی شد ؟

صد در صد اگه دستش بهت برسه میکشتت:biggrin: