"احسن الحدیث" ............................تاپیک ختم قرآن ویژه ماه رمضان 1436

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

شکر و سپاس خدای مهربان را که :

ما را با ندای أین الرجبیون بیدار ساخت و با کلام یا من ارجوه لکل خیر به رحمتش امیدوار ساخت و به ما منش علوی نشان داد و مفتخر به امت محمدیمان نمود.

و بعد در ترنم دل انگیز اعیاد شعبانیه وجودمان را آکنده از شمیم حسینی فرمود.

و بر نیمه ی زیبای ماه شعبان امید دلهایمان را رساند.

این خدای خوب ماست که ما را دعوت به ضیافت بزرگ رمضان می فرماید . رمضانی که کریم است ... ماه خداست.
خدایا سپاسگذاریم.

با توکل به خداوند ختم ماه مبارک رمضان رو در این تاپیک دنبال میکنیم....

كساني كه علاقه مند به شركت در این ختم قرآن هستند مي توانند طي زمان
16 خرداد ماه لغایت 27 خردادماه در همین تاپیک ثبت نام کنند.

شیوه ختم به این صورت است:

که افراد در ابتدا ثبت نام می شوند.
و هرکس موظف است که روزانه یک جزء قرآن را بخواند
که طبق تقسیم بندی جزءها روز قبل اعلام می شود

تبصره:
کسانی که امکان تلاوت یک جزء کامل رو ندارند، می توانند که دونفر با هم یک جز را بخوانند.و در این صورت برای دو نفر یک جزء قرار داده می شود. که این منوط به اعلام خود فرد و اعلام نفر دوم خود(هم گروه خود)می باشد.

چنانچه شرکت کنندگان از 30 نفر بیشتر شوند ختم دوم رو شروع می کنیم.

دوستان لطف کنند روز قبل ماه مبارک تشریف بیارن به تاپیک و برنامه تلاوت رو دریافت کنند.

مثلا دوستی که شماره 3 شد روز اول ماه مبارک از جزء 3 شروع میکند و روز بعد جزء بعدی را ، بدین صورت بعد از گذشت 1 ماه باز به شماره اولیه خود بازمیگردد و در این صورت یک بار قران را ختم میکند .

دوستان می تونن برای کسانی که عضو باشگاه نیستند (دوستان و آشنایان) هم جزء بگیرند و نامشون رو اعلام کنند تا به نام خودشون ثبت بشه.

لازم به ذکر است در صورت ثبت نام ، مقدار ذکر شده اخلاقا بر عهده شما میباشد . انشاء الله مورد رضایت ائمه علیهم السلام واقع شود...

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
ختم قرآن ویژه ماه رمضان

ختم قرآن ویژه ماه رمضان

سلام و درود.
در ابتدا آرزوی توفیق و بهروزی برای تمامی بانیان و شرکت کنندگان این امر الهی را دارم.
بنده در ماه مبارک رمضان به رسم و نیت همیشگی که دارم قرآن رو یکبار ختم می کنم. یعنی دقیقا هر روز یک جزء از کلام الله رو می خونم. حال اگر می تونید سیستم بنده رو در برنامتون جا بدید یا هر مدل دیگر، من بسیار خوشحال میشم.
از جایی که ماه مبارک در باشگاه و محیط مجازی حضور ندارم، اگر تا آخر این هفته به من اطلاع بدید ممنون میشم.
با تشکر.:gol:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از دعوتتون
خوشحالم که یه سال دیگه سعادت شرکت تو این ختم قرآن پیدا کردم
پارسال خداروشکر تونستم پابه پای مجموعه پیش برم
امیدوارم امسالم سعادتی باشه و بتونم تا پایان همراهی کنم دوستانم رو
توکل بخدا
منم هستم;)

التماس دعا دوستان

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و درود.
در ابتدا آرزوی توفیق و بهروزی برای تمامی بانیان و شرکت کنندگان این امر الهی را دارم.
بنده در ماه مبارک رمضان به رسم و نیت همیشگی که دارم قرآن رو یکبار ختم می کنم. یعنی دقیقا هر روز یک جزء از کلام الله رو می خونم. حال اگر می تونید سیستم بنده رو در برنامتون جا بدید یا هر مدل دیگر، من بسیار خوشحال میشم.
از جایی که ماه مبارک در باشگاه و محیط مجازی حضور ندارم، اگر تا آخر این هفته به من اطلاع بدید ممنون میشم.
با تشکر.:gol:

سلام خیلی ممنون
متاسفانه امکانش نیست ...
التماس دعا

mahboobeh

عضو جدید
سلام دوستان..
وقتتون بخیر.
ممنون از استارتر عزیز..:gol::gol:

من یکم گیج شدم.. من اگه الان شرکت کنم.. باید یک جزء فقط بخونم؟؟.. تا کی وقت دارم؟؟.. ینی زمانش محدوده یا نه؟؟...
چون من سرعتم خیلی کنده.. اگه عجله ای باشه اعصابم بهم میریزه.. ممنون میشم راهنماییم کنید.:smile:
.
.
ممنون از سرور عزیزم برای دعوتش.. :heart:

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان..
وقتتون بخیر.
ممنون از استارتر عزیز..:gol::gol:

من یکم گیج شدم.. من اگه الان شرکت کنم.. باید یک جزء فقط بخونم؟؟.. تا کی وقت دارم؟؟.. ینی زمانش محدوده یا نه؟؟...
چون من سرعتم خیلی کنده.. اگه عجله ای باشه اعصابم بهم میریزه.. ممنون میشم راهنماییم کنید.:smile:
.
.
ممنون از سرور عزیزم برای دعوتش.. :heart:

سلام..
شما با شرکت در این طرح قبول می کنید که در ماه مبارک رمضان یه ختم قران رو بخونید از اول تا آخر....

ولی جزء شروع شما در اولین روز ماه مبارک جزئی است که روز اول براتون می نویسیم.... و روز دوم جز بعدی و وقتی به آخر رسیدید روزبعد از اول قرآن شروع کنید تا برسید به جزئی که شروع کرده بودید...

مثلا روز اول ماه شما جز 16 رامیخونید روز دوم 17 و...... روز سی ام جز 15.

با تاپیک که همراه بشید هر روز برنامه میده بهتون.

O . P . O . S

عضو جدید
سلام...منونم از فرزانه جون و سباحات عزیر که من رو دعوت کردن...:gol:
من رو یک جز بذارید لطفا...فقط در صورت تشکیل دور دوم جزء یک رو برام بذارید:gol:

بالا