احساس...

VictoOry

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگان ووگل 17 ساله در راند آخر مسابقه قهرمانی دوی 3200 متر بود که به آردن مک مت 17 ساله ای رسید که توان خود را از دست داده بود. مگان بجای رد شدن از کنار آردن، ایستاد، بازوی آردن را به دور گردن خود انداخت و 30 متر پایانی را با او قدم زد تا به خط پایان رسید.
لحظه ای که به خط پایان رسیدند مگان، آردن بی رمق را به روی خط پایان هل داد و به این ترتیب خود بجای آردن آخرین نفر مسابقه شد.

تابلویی که در ورودی یک مغازه کتاب فروشی در آمریکا نصب شده است.
در ساعات شلوغی هر یک کتاب 50 سنت و هر 5 کتاب فقط 2 دلار.
اگر مغازه بسته بود با خیال راحت کتاب مورد علاقه خود را بردارید و بعدا مبلغ آنرا با من حساب کنید.

همیشه و هرلحظه: اگر احساس کردید که به کتابی نیاز دارید و نمیتوانید هزینه آنرا پرداخت کنید هیچ اشکالی ندارد. کتاب را بعنوان هدیه بر دارید.

کمک های نقدی نیز پذیرفته میشود.

......

در جریان یک تظاهرات در برزیل یک ژنرال دستور داد : لطفا نجنگید! نه در روز تولد من.
سپس یک گروه از معترضان او را این گونه سورپرایز کردند .

من یک مامور پست هستم و هرازگاهی این متن های کوچیک را به صورت تصادفی در صندوق مردم می اندازم. " سلام، لطفا یادت باشه که تو یک انسان زیبا هستی و می تونی به هرچی که دوست داری برسی! آرزو می کنم که یک روز خوب و بی نظیری داشته باشی

برای محبت و کمک کردن به بقیه خیلی لازم نیست آنها را بشناسیم و یا اینکه امکانات و پول و وقت زیادی داشته باشیم. فقط خواستن کافی است ...

[SIZE=-0] [/SIZE]

ali.k

عضو جدید
واقعا عکس های قشنگی بود
و جمله قشنگتری پایین پستت نوشتی

سپاس بخاطره این تاپیک زیبات

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آبجی جونم عالی بود... ایشالا همیشه بتونیم با کارا و حرفامون دل دیگران رو شاد کنیم...
ممنون عزیزم که دعوتم کردی:)