اب قورباغه

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه قورباغه تنها چیزیه که دوست ندارم هر وقت میگیرم جیش میکنه برای همین نه
جدي ميگي من كه هنوز تو دست نگرفتم قورباغه رو كه ببينم چيكا ميكنه؟؟ حالا شايد شانس شما بوده جيش كرده شايد مثلا چاي يا هندونه زياد خورده بوده:biggrin:

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدي ميگي من كه هنوز تو دست نگرفتم قورباغه رو كه ببينم چيكا ميكنه؟؟ حالا شايد شانس شما بوده جيش كرده شايد مثلا چاي يا هندونه زياد خورده بوده:biggrin:
حتما شانس من بوده دیگه
بازم جیش خوبه دختر عموی بابام دراز کشیده بود کنار باغچه تا دهنشو باز کرد 1وزغ بزرگ پرید روی لبش:biggrin:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حتما شانس من بوده دیگه
بازم جیش خوبه دختر عموی بابام دراز کشیده بود کنار باغچه تا دهنشو باز کرد 1وزغ بزرگ پرید روی لبش:biggrin:

:biggrin:

حالا يه چيزيم من بگم يه بار يه جا وايساده بودم يه گنجيشك رو سرم.................:razz:

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:

حالا يه چيزيم من بگم يه بار يه جا وايساده بودم يه گنجيشك رو سرم.................:razz:

آره اوه اوه از اینا برای خیلیا اتفاق میوفته

منم خواهرم خوابیده بود بعد زاغمونم بالا سرش داشت برای خودش مثلا میخوند تا اومد.........................خواهرم پتو رو داد رو سرش خیلی شانس اورد

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آره اوه اوه از اینا برای خیلیا اتفاق میوفته

منم خواهرم خوابیده بود بعد زاغمونم بالا سرش داشت برای خودش مثلا میخوند تا اومد.........................خواهرم پتو رو داد رو سرش خیلی شانس اورد
نه من قشنگ رو موهام.......

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش مراحل ساخت آب پرتقالو میذاشتی دیگهههههههه،این چیه نصف شبی حالمونو بهم زدی:mad:
البته بیشتر دلم واسه حیوونکیا سوخت:cry:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه چی میکشتش؟ نمیشه همونجوری درسته بندازتش تو مخلوط کن؟ اینطوری که کلی از ویتامینهاش از بین میره.:D

sonia_001

عضو جدید

حالم بهم خورد اینا چیه میذارین اخه؟؟؟

arezo.d

عضو جدید
نهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه .............
حالمونو بهم زدی.........:confused:

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون شهاب تاپیک جالبی بود.....بیچاره قورباغه ها:(

نه قورباغه تنها چیزیه که دوست ندارم هر وقت میگیرم جیش میکنه برای همین نه
جیش نمیکنه که از پوستش یه مایعی ترشح میکنه( البته اونا قورباغه نیستن "وزغ" ان) بگیری زیر آب حله......;)

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنون شهاب تاپیک جالبی بود.....بیچاره قورباغه ها:(

جیش نمیکنه که از پوستش یه مایعی ترشح میکنه( البته اونا قورباغه نیستن "وزغ" ان) بگیری زیر آب حله......;)

قابلي نداشت:biggrin:

مگه اگه جيش كنه بايد بري غسل كني خب اگه جيشم كنه بگيري زير اب حله:D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منظورم وزغه بود:razz:

خب اگه اونم باشه باز حرف من درسته مگه اگه جيش كنه وزغ بايد غسل كنه خب اونم ميگيريمش زير اب
حالا يه چي داريم ميگيم اخمات رو واكن

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه اونم باشه باز حرف من درسته مگه اگه جيش كنه وزغ بايد غسل كنه خب اونم ميگيريمش زير اب
حالا يه چي داريم ميگيم اخمات رو واكن
آره ولی منظور من اینه کسی که میخواد وزغ رو دستش بگیره بازی کنه یا هر کار دیگه ای میگیره زیر آب تا لیز نباشه....... خوبه:smile:

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بترکی شهاب.....حالت تهوع بهم دست داد....ایششششششششششششش...عق

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ای بترکی شهاب.....حالت تهوع بهم دست داد....ایششششششششششششش...عق

اخي راس ميگي خب تو اولين كسي نبودي كه اين حالت بهت دست داد خيليا ديگم اينطوري شدن:biggrin: