ابزار فارسی www.webgozar.com : مشکلات و نظر شما

webgozar

عضو جدید
* آیا شما از ابزار webgozar استفاده می کنید ؟

* اگر شما یک سایت و وبلاگ دارید برای خبرنامه و آمار آن چه تدبیری اندیشیده اید؟

* نظر شما در باره www.webgozar.com چیست؟

هدف این پست بررسی عملکرد سایت وبگذر است که در چند سال اخیر رشد خوبی داشته اما اخیرا سرویس آن افت کرده است و معرفی سرویس های مشابه وبگذر که کاربران و وبمسترها و وبلاگ نویسان بتوانند از آن به جای وبگذر یا سایر سایتهای مشابه که روی عملکرد آنها در دراز مدت نمی توان حساب کرد می باشد.

آخرین ویرایش:

webgozar

عضو جدید
ساخت خبرنامه فارسی

ساخت خبرنامه فارسی

ساخت خبرنامه فارسی

فکرش را بکنید که چند سال طول کشیده است که تعدادی کاربر را عضو وب سایت یا وبلاگ خود بکنید و بعدش متوجه می شوید که خبرنامه های شما ارسال نمی شوند....

بنابراین پیشنهاد می کنم که به هیچ عنوان از خبرنامه های سایتهای فارسی استفاده نکنید و به جای آن از سرویسی Google به نام Group استفاده کنید که همان خبرنامه است اما با امکانات و ابزارهای بسیار دیگر.

در واقع سرویس Group گوگل به شما این امکان را می دهد که یک Textbox در وبلاگ و سایت خود قرار دهید و بتوانید عضو گیری کنید و حتی اعضا بتوانند به این خبرنامه ایمیل زده و در بحث ها شرکت کنند البته با اجازه مدیر خبرنامه و این در حالی است که سرویسی خبرنامه وبگذر ایمیل های شما را نمی رساند!!!!!

البته من در سرویسی خبرنامه Google Group یک مشکلی دیدم که نمی دانم به خاطر تحریم ها ست یا .....

بعضی از ایمیلها را قبول نمی کند البته ایمیلهای یاهو و گوگل نیست مثلا اگر یک سایت ایرانی باشد آنرا قبول نکرد ؟؟؟

اما از سایت پارس آنلاین و ... قبول کرد و دلیل این موضوع را هنوز نفهمیدم.

آخرین ویرایش:

farshid_mi

عضو جدید
چرا باید خبرنامه بسازید

چرا باید خبرنامه بسازید

چرا باید خبرنامه بسازید

اگر شما یک وب سایت دارید شاید بگویید که یک ماژول نصب می کنم که خودم صاحب خبرنامه شوم و این همان فکر بود که من کرده بودم.

اما اصلا این کار را انجام ندهید زیرا :

شما محدودیت ارسال ایمیل دارید از طرف Hosting

مثلا پرتال خود من که host آن از طرف Parsdata.com است محدودیت ارسال ایمیل در هر بار ارسال 50 عدد و در هر 20 ایمیل باید 3 دقیق وقفه ایجاد شود که عملا اگر شما 1000 عضو داشته باشید ساعتها باید طول بکشد و در ضمن اینکه Mail Server آنها کلی از ایمیلها را برگشت داد.

بنابراین توصیه می شود که فکر محدودیت ارسال ایمیل بعنوان خبرنامه را قبل از بکنید.
در ضمن اینکه استفاده از goolge group بسیار ایده آل است و سرعت آن بی نظیر و اصلا محدودیتی در ارسال خبرنامه ندارید مگر اینکه بخواهید یک جورایی اسپم برای اعضایتان بزنید که آنها هم به گوگل می گویند و آنوقت خبرنامه شما غیر فعال می شود.

farshid_mi

عضو جدید
من چگونه آمار سایت ساختم

من چگونه آمار سایت ساختم

من چگونه آمار سایت ساختم

می دانیم که خیلی از جاهای مثل :

http://gostats.ir/
http://www.persianstat.com/
www.webgozar.com

اقدام به ارائه آمار سایت رایگان می کنند که من هیچ قصد ندارم که آنها را مقایسه کنم و ...

اما بهترین سرویس دنیا در حال حاضر

می باشد که سرویسی بسیار عالی و بی نظر و رایگان را به شما می دهد
کار با این سرویس ساده است اگر شما یک ایمیل در گوگل دارید به سادگی وارد می شوید و اسم سایت یا وبلاگ خود را می دهید و سپس به شما یک کد داده می شود که در وبلاگ یا سایت خود کپی می کنید.