آینده چطور میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

CHerchil

عضو جدید
خیلی فکر کردم دیدم واقعا آینده چه جوریه واقعا اون زمان نوه هامون بهمون میخندن اگه مثلا بگیم وب گردی تو جوونی چقد حال میداده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا به نظر تو آینده با این همه تکنولوژی چه جوریه؟
(به امید ایده هایی که ما خودمون بسازیم)

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من باآینده تکنولوژی کاری ندارم ولی آینده ایران
روشن و نورانی وشکوفا است
پراز سرافرازی وپیشرفت و
شکوه

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینده فکر کنم بشه بچه از طریق دانلود:biggrin:(توی یه مجله خونده بودم)

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خیلی فکر کردم دیدم واقعا آینده چه جوریه واقعا اون زمان نوه هامون بهمون میخندن اگه مثلا بگیم وب گردی تو جوونی چقد حال میداده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا به نظر تو آینده با این همه تکنولوژی چه جوریه؟
(به امید ایده هایی که ما خودمون بسازیم)
زندگی در جریانه گاهی چیزی بهش اضافه میشه که برا گذشتگان ارزو بوده و یا در تخیلشون نمیگنجیده
شاید در زمانی که رمان دور دنیادر هشتاد روز نوشته میشد این یک رویا و یا از محالات بود اما الان در هشت ساعتش هم انجام میشه و یا سفر به ماه از تخیل فراتر نمیرفت خوب همه اینها به واقعیت مبدل شده شاید نوه ها ما تو قمرهای مریخ اپارتمان داشته باشن کسی چه میدونه کار نشد نداره

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کجا معلوم اونی که اینده رو میسازه من و تو هستیم دوست من ;)
من به خاطر همین میگم چون نمودهاشو دارم میبینم مثلا" پل برسک بلندترین پل ایرانه که زمان رضا شاه یونانی ها ساختنش باارتفاع 92 متر ولی خودما داریم بلندترو طولانی ترازاون رو میسازیم یا اتوبان خرم زال که از عجایب ماندگارراه سازی یا عسلویه ای که قبلا" با هیوندایی و ...آباد شده بود ولی الان بادست خود ما وهزاران نشونه دیگه ....نباید خودمون رودست کم بگیریم ...

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصورش سخته. هر کی از دیده خودش یه چیزی تجسم میکه.خوش بینانه ترین حالت اینه که امیدوار بود.

من فک میکنم هر چقد از نظره امکاناتو پیشرفت به موفقیتای بزرگی برسیم بیشتر از هم فاصله میگیریم منظورم

آدماست میشه گفت میشم آدمایی با قلبی آهنی:warn:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن وقتی کوچولو بودم یک کاهنه عرب با دیدن کف دست من پیشگویی کرده بود که اگه در جوانی بتونم از یک خطر خیلی بزرگ جون بدر ببرم عمر طولانی خواهم داشت .( فعلا که قسمت خطرش درست در اومده ) . میگن بعد گوش منو اروم گاز گرفته و دعا کرده سایه پدر و مادر رو سرم باشه

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن وقتی کوچولو بودم یک کاهنه عرب با دیدن کف دست من پیشگویی کرده بود که اگه در جوانی بتونم از یک خطر خیلی بزرگ جون بدر ببرم عمر طولانی خواهم داشت .( فعلا که قسمت خطرش درست در اومده ) . میگن بعد گوش منو اروم گاز گرفته و دعا کرده سایه پدر و مادر رو سرم باشه

یه ماچت میکرد عمرت درازتر میشد خب
چه کاریه!

به قول قدیمیا تا بوس هست گاز چرا؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد تو گشنته ؟؟؟؟؟؟؟ چقدر از گشنگی و تشنگی می ترسی ؟؟؟؟ شجاع باش چون گشنگی و تشنگی قسمت خوبشه

جای همتون خالی
الان دارم از باغمون میام
یه آبگوشت خفن تنوری زدیم تو رگ با نون 70 تومنی چه حالی داد

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جای همتون خالی
الان دارم از باغمون میام
یه آبگوشت خفن تنوری زدیم تو رگ با نون 70 تومنی چه حالی داد
تو هم فقط بلدی دلمونو بسوزونی
صبح میای میگی داره برف میاد الانم که از آبگوشت و باغتون تعریف میکنی

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه ماچت میکرد عمرت درازتر میشد خب
چه کاریه!

به قول قدیمیا تا بوس هست گاز چرا؟

میگن اگه ادم پیری که دوباره دندون در اورده باشه گوش یک بچه رو گاز بگیره پدر و ماد ر اون بچه عمر طولانی خواهندداشت

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین غذای دنیا رو از دست دادی
البته این ابگوشتی که ما خوردیم بهترین بود
اگه از این بخوری هر هفته میبرمت با هم ابگوشت بخوریم

حامد ابگوشتو تو دیزی پخته بودی یا قابلمه ؟؟؟ اونوقت دنبه فراوون و زرچوبه هم داشت ؟؟؟؟؟؟ ای خدا همه امروز ابگوشت خوردن . منم موووووووووووخوام