آیا پدری که شبانه با اسید زیبایی رعنا و مادرش را گرفت، قصاص می شود؟/عکس

mosafere danesh

عضو جدید
مشکل مردها نیستن... مشکل دقیقا قوانین مردسالار هست...
عزیزم انسان تو زندگی اجتماعی باید تحت کنترل قانون باشه... باید... اما چجور قانونی؟؟
وقتی قانون نیمی از جامعه رو از صحنه تصمیم گیری حذف می کنه و اون بخش رو فاقد شعور لازم برای احتساب بعنوان شهروند درجه 1 جامعه و قیم و صاحب اختیار خود بودن می دونه ، انتظار چی رو داریم...
توحش از دل بی قانونی درمیاد... می گن قانون بد بهتر از بی قانونیه... اما کم کم دارم به این نتیجه می رسم که بی قانونی به مراتب بهتره... چون قانونی که از زورمندان حمایت می کنه ، نتیجه ش گسترش ظلمه و حتی امکان دفاع و تلافی رو هم از مظلوم می گیره!!!
بی قانون باشیم تا ما هم به میل خود با طرفمون برخورد کنیم همونطور که مردسالاری داره به میل خود با زن برخورد می کنه... نظرتون چیه؟؟!!!!!!!
:razz:

مثبته;)

mosafere danesh

عضو جدید
یکیش همون داریوش خاننده که یه دختر روش اسید پاشید

یک در مقابل هزار که قبول نیست!!

از سال 83 تا حالا دست کم 100مورد فقط اسیدپاشی داشتیم گذشته از سایر جنایات مردا علیه زنها...

7 مورد هم از سال 70تا الان بگی قبول میکنم;)

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
یکی از پسرها بیاد کار ایشون توجیه کنه تا بفهمیم؟؟

شما سوالتون جمع بسته بودید پس لازم جواب شما رو بدم
یه جایی یه دختر یه کاریی انجام میده . حالا همه باید بگم مردا بد شدن؟؟؟
ایا میگن دخترا بیان قصاص شن برای اینکه یه دختری یه جایی یه کاریی کرده؟؟

شما برید از خود این مرد سوال کنید که چرا . ولی من کارشون رو تایید نمیکنم . اگه به من باشه . اینو به نحوی قصاص میکنم که یه منبع رو پر از قیر داغ میکنم و هر 5 دقیقه یه بار کم کم از نوک پاش میفرستم تو این منبع و میارمش بالا

mosafere danesh

عضو جدید

شما برید از خود این مرد سوال کنید که چرا . ولی من کارشون رو تایید نمیکنم . اگه به من باشه . اینو به نحوی قصاص میکنم که یه منبع رو پر از قیر داغ میکنم و هر 5 دقیقه یه بار کم کم از نوک پاش میفرستم تو این منبع و میارمش بالا

جدی؟؟؟؟؟:eek:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دوستانی مثله شماها افتخار میکنم .....عاشقتونمممممممممممممممممممممممممممم.افرین به شعور و فهمه دخترای امروز...
:redface::gol:

قطعا جمع نمی بندیم:smile:
ما بی صبرانه مشتاقیم مردهای ایرانی هم در برابر قوانین مردسالار و ضدزن موضع بگیرن...
تن آدمی شریف است به جان آدمیت;)

behzadk2019

کاربر ممتاز

مگه با اینا میشه شوخی کرد؟؟
قانونی که بتونه جلوی این گونه جنایات رو بگیره اصلن در ایران وجود نداره . همش شده کاغذ بازی
یه موقع هایی باید مثل عربستان شد

behzadk2019

کاربر ممتاز
ما بی صبرانه مشتاقیم مردهای ایرانی هم در برابر قوانین مردسالار و ضدزن موضع بگیرن...
تن آدمی شریف است به جان آدمیت;)

درسته ولی فکر کنم که این افکار مرد سالار مال خیلی سال پیش باشه
من و اطرافیانی که میبینم اصلن به این موضوع فکر نمیکنن .
شما کسی رو سراغ دارید که مرد سالاری باشه هنوز در زندگیش؟؟
مرد سالاری رو میشه معنی کنید؟؟؟
ضد زن چرا ؟؟

mosafere danesh

عضو جدید
ضد زن چرا ؟؟

نظراتو بخون تا مردسالاریو ببینی:redface:
من فقط یک جمله پایین این تاپیک نوشتم ببین چه همه و اکثرا آقایون بهم حمله ور شدن:razz:
ولی در عوض کسی به اون آقای اسیدپاش اینجا حمله ور نشد:eek:

این معنیش مرد سالاری و ضد زن بودن نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

behzadk2019

کاربر ممتاز
من فقط یک جمله پایین این تاپیک نوشتم ببین چه همه و اکثرا آقایون بهم حمله ور شدن:razz:

نه نیست . من که به ایشون گفتم چه بلایی باید سرشون اورد . اگر شما از نظرات من با خبر بودید این بحث رو وسط نمیکشدید
ضد زن چرا؟؟؟ چرا اصلن به این موضوع فکر میکنید . شما یه سر به خیابون بزنید . ببینید که مردان با زناشون چه رفتاری دارند . این ضد زن میشه؟؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضد زن چرا ؟؟
مردسالاری این نیست که زنت رو هرشب با کمربند سیاه و کبود کنی
اجازه ازدواج مجدد مرد یعنی قانون مردسالار
قیم بودن شوهر در هر شرایطی یعنی قانون مردسالار
حتی نداشتن اختیار نه گفتن به زندگی ای که ازش متنفری(عدم حق طلاق) یعنی قانون مرد سالار
نداشتن کوچکترین حقی نسبت به فرزندی که به دنیا آوردی یعنی قانون مردسالار
اجازه قتل زن درصورت خیانت (درحالی که عکسش مجوز قانونی هم داره) یعنی قانون مردسالار
عدم قصاص پدر در صورت قتل و جرح فرزند یعنی قانون مردسالار
اعمال سهمیه جنسیتی در دانشگاهها یعنی قانون مردسالار
و
و
و
تازه عرف مردسالار رو هم بهش اضافه کن... اگه خواستی اونو هم بازش کنم:smile:
.
قانونی که یک زن بالغ رو موجودی تحت قیمومیت و فاقد اختیار و اراده شخصی می دونه ضد زنه... ضدیت ازین آشکارتر؟؟؟:smile:

elham.anbaraki

کاربر فعال
خانم محترم کاره بد همیشه بده و هیچ توجیه نداره

راست میگی این کار رو یه آدم دیوانه انجام داده.چه ربطی داره به مرد یا زن بودنش.هر کسی می تونه عقلشو از دست بده.
ولی خوب این چجور قانونیه...پس چند سال دیگه این طفلک بزرگ شد کی جوابشو میده؟؟؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نیست . من که به ایشون گفتم چه بلایی باید سرشون اورد . اگر شما از نظرات من با خبر بودید این بحث رو وسط نمیکشدید
ضد زن چرا؟؟؟ چرا اصلن به این موضوع فکر میکنید . شما یه سر به خیابون بزنید . ببینید که مردان با زناشون چه رفتاری دارند . این ضد زن میشه؟؟
بحث من قوانین بود که البته قوانین هم از عرف و اعتقادات جامعه برمیاد
قطعا جامعه ما نسبت به گذشته خودش در زمینه حقوق زن پیشرفتهایی داشته... با تلاشهایی که نسل فرهیخته و دانشگاهی زنان ما انجام دادن جز این هم نمی شه انتظار داشت... خون دلها خورده ایم برادر من...
ولی خب حالا حالاها کار برای انجام دادن هست :smile:

behzadk2019

کاربر ممتاز
حتی نداشتن اختیار نه گفتن به زندگی ای که ازش متنفری(عدم حق طلاق) یعنی قانون مرد سالار
اجازه قتل زن درصورت خیانت (درحالی که عکسش مجوز قانونی هم داره) یعنی قانون مردسالار
و
و
و
.
قانونی که یک زن بالغ رو موجودی تحت قیمومیت و فاقد اختیار و اراده شخصی می دونه ضد زنه... ضدیت ازین آشکارتر؟؟؟:smile:

دقیقا منم با چیزایی شبیه این مخالفم . ولی بدونید که همه مردان اینطور نیستن و این نظرات رو فقط در کتابی میدونن که هر لحظه قابل تغییره
ببینید متاسفانه قانون رو طبق شرع( البته به گفته خودشان) اجرا میکنن و هر لحظه ممکنه خدا به یکیشون وحی کنه که این قانون رو عوض کنید
دقیقا منم با همه اینا مخالفم . پس با کسی که هم عقیده شماست بحث کردن نداره .
ولی بدونید کسی که مخالف این نوشته های شماست باید به بهش شک داشت . شک داشت که ادم باشه ( قصد توهین به کاربران سایت رو نداشتم . واژه بهتری پیدا نکردم)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا منم با چیزایی شبیه این مخالفم . ولی بدونید که همه مردان اینطور نیستن و این نظرات رو فقط در کتابی میدونن که هر لحظه قابل تغییره
ببینید متاسفانه قانون رو طبق شرع( البته به گفته خودشان) اجرا میکنن و هر لحظه ممکنه خدا به یکیشون وحی کنه که این قانون رو عوض کنید
دقیقا منم با همه اینا مخالفم . پس با کسی که هم عقیده شماست بحث کردن نداره .
ولی بدونید کسی که مخالف این نوشته های شماست باید به بهش شک داشت . شک داشت که ادم باشه ( قصد توهین به کاربران سایت رو نداشتم . واژه بهتری پیدا نکردم)
مرسییییییییییی;)... جدا می گم انتظار داشتم بگید می خوای رو قانون خدا حرف بزنی؟؟ :)
خوبه... مردهایی هم هستن که قبول دارن اینا ظلمه
ولی می دونی درد چیه؟؟ اون روشنفکری هم که قبول داره اینا نادرسته جاش که بشه، پای خودش که به دادگاه خانواده برسه از همین قوانین نادرست حداکثر استفاده رو می کنه (دور از جون شما)...
بودن این قوانین ایجاد ناامنی می کنه... فقط گفتن من و شما که اینها بده دردو دوا نمی کنه... باید قوانین اصلاح شن که متاسفانه تا حالا از نماینده های خانم حرکتی دیده نشده و اگر هم بشه سدی بنام شورای نگهبان هست که می تونه مهریه عندالمطالبه رو به عندالاستطاعه تبدیل کنه(گرچه پیامبر گفته عندالمطالبه س) اما نمی تونه در قوانین مربوط به زن کمی شرایط روز رو داخل کنه... در عجبم که چرا فقط در قوانین مربوط به زنان نمی شه منعطفتر بود!!!!!:surprised:

behzadk2019

کاربر ممتاز
مرسییییییییییی;)... جدا می گم انتظار داشتم بگید می خوای رو قانون خدا حرف بزنی؟؟ :)
خوبه... مردهایی هم هستن که قبول دارن اینا ظلمه
ولی می دونی درد چیه؟؟ اون روشنفکری هم که قبول داره اینا نادرسته جاش که بشه، پای خودش که به دادگاه خانواده برسه از همین قوانین نادرست حداکثر استفاده رو می کنه (دور از جون شما)...
بودن این قوانین ایجاد ناامنی می کنه... فقط گفتن من و شما که اینها بده دردو دوا نمی کنه... باید قوانین اصلاح شن که متاسفانه تا حالا از نماینده های خانم حرکتی دیده نشده و اگر هم بشه سدی بنام شورای نگهبان هست که می تونه مهریه عندالمطالبه رو به عندالاستطاعه تبدیل کنه(گرچه پیامبر گفته عندالمطالبه س) اما نمی تونه در قوانین مربوط به زن کمی شرایط روز رو داخل کنه... در عجبم که چرا فقط در قوانین مربوط به زنان نمی شه منعطفتر بود!!!!!:surprised:

مرسی
ولی خدا نکنه .کار ما به دادگاه خانواده بکشه . در ضمن کسایی که به دادگاه خانواده رفتن .بلد نبودن درست درخواست خودشون رو از طرف مقابل بیان کنن . فقط و فقط با دستور دادن با هم حرف زدند . در زندگی لازمه که دستور دادن رو کنار گذاشت و البته نه طوری بشه که همش با خواهش میکنم زندگی رو ادامه داد .
بهتره از دستور دادن و خواهش کردن خودداری بشه و از واژه های مثل بهتر است اینطور بشه و یا نظرتون چیه استفاده بشه

درسته متاسفانه در قانونی که ما داریم فقط و فقط به یه طرف توجه شده . اینجور چیزا رو میشه در خیلی از موارد دید .

mahdi ariya

عضو جدید
شلوغش نكنيد لطفا! همه مثل هم نيستن!تازه ازهر100000 نفرشايديك نفر ايجورى باشه!

alfa_2591

عضو جدید
باز میگن مردای ایرانی گل، خوب، آقا:razz:

ولی واقعیت: ... ترین و ... ترین موجودات زمین:mad:

ایران: بی قانون ترین کشور جهان
واقعا برای شما متاسفم با این طرز فکرت.!چرا جمع میبندی.پس منم چون زنم بهم خیانت کرد باید بگم همه زنها ایرانی بدن.بی وفا هستن.د اینکه نشد که.e

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
ولی خدا نکنه .کار ما به دادگاه خانواده بکشه . در ضمن کسایی که به دادگاه خانواده رفتن .بلد نبودن درست درخواست خودشون رو از طرف مقابل بیان کنن . فقط و فقط با دستور دادن با هم حرف زدند . در زندگی لازمه که دستور دادن رو کنار گذاشت و البته نه طوری بشه که همش با خواهش میکنم زندگی رو ادامه داد .
بهتره از دستور دادن و خواهش کردن خودداری بشه و از واژه های مثل بهتر است اینطور بشه و یا نظرتون چیه استفاده بشه

درسته متاسفانه در قانونی که ما داریم فقط و فقط به یه طرف توجه شده . اینجور چیزا رو میشه در خیلی از موارد دید .
گفتم که دور از جون:)
.
.
;) ;)...

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار این آدم اونقدر وحشیانه و کثیف بوده که کشتنش لطفه بهش نه مجازات! این جنایت هیچ دفاعی نداره ولی...
متاسفم برای دانشجوهایی که بعد از خوندن این ماجرا به اولین چیزی که فکر میکنن جنسیت اون یارو ئه !! یعنی علت اصلی وقوع این اتفاق "مرد" بودن اون شخص بوده ؟! اعتیاد به شیشه و نداشتن سلامت روانی و هزاران دلیل دیگه اصلا مهم نیست! خانم تحصیل کرده ای که میای خیلی راحت به کل مردها توهین میکنی مطمئن باش تو خودتم مشکل روانی داری اینکه تا الان روی کسی اسید نپاشیدی نشونه ی سالم بودنت نیست عقده های جنسیتی که از حرفهات خودشو نشون میده نرمال بودنت رو شدیدا زیر سوال برده اول یه فکری به حال خودت بکن
بعد بیا رفتار دیگران رو نقد کن

marjan.hoseini

عضو جدید
من الان به شدت حالم خراب شد چون همش بچه ی خواهرم که شیر خوارست جلو چشمم میومد و این صحنه رو تصور میکردم...
بچه ی معصوم...خدایا شکرت اما این بنده هات که از حیوون بدترن واسه چی دارن نفس میکشن؟

mosafere danesh

عضو جدید
کار این آدم اونقدر وحشیانه و کثیف بوده که کشتنش لطفه بهش نه مجازات! این جنایت هیچ دفاعی نداره ولی...
متاسفم برای دانشجوهایی که بعد از خوندن این ماجرا به اولین چیزی که فکر میکنن جنسیت اون یارو ئه !! یعنی علت اصلی وقوع این اتفاق "مرد" بودن اون شخص بوده ؟! اعتیاد به شیشه و نداشتن سلامت روانی و هزاران دلیل دیگه اصلا مهم نیست! خانم تحصیل کرده ای که میای خیلی راحت به کل مردها توهین میکنی مطمئن باش تو خودتم مشکل روانی داری اینکه تا الان روی کسی اسید نپاشیدی نشونه ی سالم بودنت نیست عقده های جنسیتی که از حرفهات خودشو نشون میده نرمال بودنت رو شدیدا زیر سوال برده اول یه فکری به حال خودت بکن
بعد بیا رفتار دیگران رو نقد کن

حتما مجید و خیلیای دیگه هم که از این کارا کردن شیشه ای بودن!!!!!!!!!:eek:
ممنون آقای دانشجو شما هم عقده هات از حرف زدنت معلومه ممنون که خودتو نشون دادی.
پس ما با هم برابریم;)

sepehr1234

عضو جدید
چند نمونه بیار که زن رو مرده اسید پاشیده یا هزار جور جنایت دیگه 100% پس میگیرم:razz:
شما تا حالا روزنامه خوندید؟مخصوصا قسمت حوادث.نیازی نیست برید بخرید تو گوگل یه سرچی بزنی همه چی دست میاد.اول سرچو بزن بعد با هم صحبت میکنیم

sepehr1234

عضو جدید
منتظره نمونه هاتون هستییییییم...بی صبرانه:surprised:
این یه نمونه اسید پاشی در ادامه نمونه ی جنایتهای دیگرو هم میزارم امیدوارم چشاتون به حالت عادی بر گرده

مرد جوان گرگانی که دو شب پس از ازدواج از سوی یک زن هدف اسیدپاشی قرار گرفته و نابینا شده همراه همسر و نوزاد ۳ ماهه‌اش با حضور در گروه جویندگان عاطفه از دردها و رنج‌های ۲۲ ماهه روزگار سیاه زندگی‌اش گفت. علیرضا گفت: «من قربانی کینه‌جویی و حسادت‌های یک زن افغان شدم که جز خوبی و کمک در حق او و بچه‌هایش جرمی مرتکب نشده‌ام. معصومه – عامل اسیدپاشی- زنی مطلقه بود که پس از طلاق با دو فرزندش زندگی می‌کرد.

با او در جشن عروسی یکی از بستگان آشنا شده و به هم علاقه‌مند شدیم. وقتی موضوع ازدواج با او را با خانواده‌ام مطرح کردم با مخالفت شدید مادر، خواهر و برادرانم روبه‌رو شدم. با این حال خیلی سعی کردم رضایت‌شان را جلب کنم اما نشد. با این حال در این مدت تمام مخارج زندگی معصومه و فرزندانش را تأمین می‌کردم تا اینکه پس از چند ماه متوجه شدم چند تن از اعضای خانواده زن مورد علاقه‌ام مجرم و خلافکار هستند.
وقتی بیشتر تحقیق کردم به حقایق بیشتری پی بردم که مرا از ازدواج با وی منصرف کرد. بنابراین در جریان صحبت با او نظرم را گفتم حتی خواستم اگر موقعیت ازدواج برایش فراهم شد و فرد مناسبی به خواستگاری‌اش آمد قبول کند. حتی قول دادم تا آن زمان کمک‌های مالی‌ام را از او و بچه‌هایش دریغ نکنم. اما معصومه بشدت مخالفت کرد و کار را به تهدید و ایجاد مزاحمت کشاند.
با این حال واکنش‌های او را جدی نگرفته و همه‌چیز را به پای رفتار زنانه‌اش گذاشتم تا اینکه به پیشنهاد خانواده‌ام با دختر یکی از بستگان ازدواج کردم. اما تهدیدهای معصومه تمامی نداشت. حتی روز عروسی با تلفن همراه همسرم که در آرایشگاه بود تماس گرفت و با حرف‌های تهدیدآمیز موجب ترس و وحشت او شد.

با این حال مراسم عروسی برگزار شد، دو روز بعد هم خواهرم ما را به خانه‌اش دعوت کرد. آخر شب به خانه برگشته بودیم که زنگ خانه به صدا درآمد. از پنجره اتاق پائین را نگاه کردم. مرد جوانی پشت در ایستاده بود وقتی پرسیدم با چه کسی کار دارد، گفت: «گوشی تلفن همراهم خراب شده می‌خواستم نگاهی به آن بیندازید.»
از آنجا که من در مغازه تعمیر و فروش تلفن همراه طبقه پائین خانه کار می‌کردم، به او گفتم فردا صبح بیاید، اما او اصرار کرد و من هم پذیرفتم. اما وقتی در خانه را باز کردم، در یک لحظه معصومه را مقابل خود دیدم که یک ظرف بزرگ نوشابه دستش بود و ناگهان محتویات آن را روی صورت و بدنم پاشید. لحظاتی بعد با سوزش شدید تازه فهمیدم هدف اسیدپاشی قرار گرفته‌ام.
با فریاد کمک خواستم که همان موقع همسرم و خاله‌ام که در خانه ما بود به کمکم آمده و مرا به بیمارستان سوانح و سوختگی شهرمان – خان ببین در استان گلستان- رساندند. طی ۲۸ روز پنج عمل جراحی روی صورت و بدنم انجام شد. پس از آن به توصیه متخصصان چشم‌پزشکی به بیمارستان فارابی تهران منتقل شدم.

علیرضا درباره رسیدگی به پرونده قضایی‌اش نیز گفت: چند روز بعد از اسیدپاشی معصومه و همدستش دستگیر شدند، اما با گذشت این مدت هنوز هم منکر اسیدپاشی است. با این حال پرونده در دادگاه کیفری استان تحت رسیدگی است و خواهان مجازاتش هستم.
این زن به خاطر کینه و حسادت‌های کور زندگی و آینده من، همسر و فرزندم را نابود کرده است. از سوی دیگر به خاطر پیگیری امور درمانم در خانه مادر همسرم – یک اتاقک سرایداری در اسلامشهر – ساکن شده‌ایم و این موضوع مشکلات زندگی آنها را نیز چند برابر کرده است.

sepehr1234

عضو جدید

نه موضوع مرد سالاری نیست موضوع اینه که شما هنوز حرف زدن بلد نیستی .به همه ی مردا خیلی راحت توهین میکنی.منم به اندازه موهای سرت با چشمای خودم چیزایی از خیلی از دخترا دیدم که شرمم میاد اینجا بازگو کنم میخوای واست خصوصی بفرستم بعد بگم تو هم مثه اونایی؟؟؟؟اونوقت میخوام ببینم روت میشه دیگه بیای تو باشگاه

sepehr1234

عضو جدید
و
و
و
.
شما از دین اسلام شکایت کن چون اون این اجازه هارو داده .من خودم مخالف این قضایا هستم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب قانونی..پدر اجازه داره فرزندش رابکشد و قصاص نشود
چه قانون انسانی داریم ما

sepehr1234

عضو جدید
زن خيانتکار که با همدستي مردي همسرش را به قتل رسانده بود، در شعبه 113 دادگاه کيفري استان تهران به صورت غيرعلني محاکمه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اوايل مهر سال گذشته زني در تماس با پليس پاکدشت از قتل همسرش خبر داد. پس از اين تماس تيمي از ماموران با حضور در خانه اين زن با جسد همسرش روبرو شدند که با ضربه هاي کارد به قتل رسيده بود. بهم ريختگي خانه از درگيري قاتل با مرد جوان حکايت داشت.

کارآگاهان در ادامه به تحقيق از همسر مقتول پرداختند. زن جوان که سعي مي کرد خود را ناراحت نشان دهد به ماموران گفت: امروز وقتي از خريد به خانه بازگشتم متوجه بهم ريختگي خانه شدم. در ابتدا تصور کردم دزد آمده به همين خاطر به جستجوي خانه پرداخته و با جسد غرق در خون همسرم روبرو شدم. سريع خودم را به تلفن رسانده و موضوع را به پليس اطلاع دادم.

در ادامه جسد براي تعيين علت اصلي مرگ به پزشکي قانوني منتقل شد. تيم جنائي که به اظهارات زن جوان مشکوک شده بودند تحقيقات را روي او متمرکز کردند. در جريان بررسي ها مشخص شد زن جوان با مرد غريبه اي به نام حامد ارتباط پنهاني دارد. با کشف اين سرنخ مونا همسر مقتول دستگير و به اداره آگاهي منتقل شد.

او در بازجوئي ها ابتدا حرف هاي قبلي خود را تکرار کرد اما درادامه لب به اعتراف گشود و گفت: چندي قبل با حامد در خيابان آشنا شدم. او به من ابرازعلاقه مي کرد و به دليل اختلافاتي که با همسرم داشتم به اين ارتباط ادامه دادم. روز حادثه همسرم متوجه اين ارتباط شد و ما مجبور به قتل او شديم.

درادامه حامد نيز دستگير شد که در بازجوئي با اقرار به قتل مدعي شد، از سوي مونا اغفال شده و دست به اين جنايت زده است.

پس از تحقيقات مقدماتي و بازسازي صحنه قتل پرونده با صدور کيفرخواست به دادگاه کيفري استان تهران فرستاده شد.

دو متهم پرونده سرانجام در شعبه 113 دادگاه کيفري استان تهران پاي ميز محاکمه قرار گرفتند. در جلسه دادگاه که به صورت غيرعلني برگزار شد متهم اصلي پرونده با ويلچر وارد شعبه شد و ادعا کرد در جريان تحقيقات اين اتفاق براي او رخ داده است.

در ادامه نماينده دادستان کيفرخواست پرونده را قرائت کرد و دو متهم به دفاع از خود پرداختند.

رئيس دادگاه و چهار قاضي مستشار سپس وارد شور شده و پرونده را براي رفع نقايص آن به دادسرا بازگرداندند.

sepehr1234

عضو جدید
زن جوان براي موافقت با ازدواج خواهرش ، خواستگار جوان را مجبور به قتل شوهر خود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، هشتم بهمن سال 90 قتل مرد جواني در زاهدان به کارآگاهان پليس آگاهي اطلاع داده شد. کارآگاهان پس از حضور در محل با جسد محمد در حالي که با ضربه هاي چاقو به قتل رسيده بود روبرو شدند.

در جريان بررسي ها مشخص شد، مرد جوان از سوي قاتلي آشنا به قتل رسيده و عامل جنايت بدون هيچ مقاومتي وارد خانه شده است.

تيم جنائي در ادامه به تحقيق از همسر محمد پرداختند. نازنين در حالي که مضطرب بود به ماموران گفت: ساعتي قبل دو مرد نقابدار وارد خانه ما شده و مرا در اتاقي زنداني کردند. پس از دقايقي متوجه سکوت خانه شده و از اتاق بيرون آمدم. در کمال ناباوري با جسد محمد روبرو شده و موضوع را به پليس اطلاع دادم.

پس از بررسي هاي مقدماتي جسد به پزشکي قانوني منتقل شد و تيمي از کارآگاهان تحقيقات در اين زمينه را آغاز کردند. ماموران که به اظهارات همسر مقتول مشکوک شده بودند تجسس ها را روي او متمرکز کرده و با کشف سرنخ هائي زن جوان را دستگير کردند.

متهم در نخستين بازجوئي ها ادعاهاي قبلي خود را تکرار کرد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت : مدتي بود با همسرم اختلاف داشتم. او مرا کتک مي زد و ادامه زندگي با محمد براي من غير ممکن شده بود. اين رفتارش ادامه داشت تا اينکه پسر جواني به خواستگاري خواهرم آمد. من با ازدواج آنها مخالفت کردم. او علاقه زيادي به خواهرم داشت و اصرار داشت با ازدواجشان موافقت کنم. من هم از اين فرصت استفاده کرده و به او گفتم در صورتي که شوهرم را بکشد اجازه مي دهم با خواهرم ازدواج کند. او ابتدا مخالفت کرد اما وقتي اصرار مرا ديد قبول کرد. روز حادثه هم وارد خانه مان شد و شوهرم را با ضربه هاي کارد کشت و گريخت.

پس از اين اعترافات ماموران همدست او را دستگير کردند که متهم با اعتراف به جرم خود به بازسازي صحنه جنايت پرداخت.

با تکميل تحقيقات مقدماتي پرونده اين جنايت براي محاکمه به دادگاه کيفري استان فرستاده شد.