آیا همه مردان، زنان را بعنوان ابزار جنسی می‌بینند؟

mahsa15

اخراجی موقت
ببند......

توهین نکن اونم به دین اسلام اونم به قرآن.... که به خودتت توهین میشه... حواست رو جمع کن کجا داری زندگی میکنید.... توی جامعه ی م ذ ه ب ی

مذهبی که همه دغدغش موی باز یک دختر جزغاله شدس مذهبه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعیت همیشه تلخه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما هر چی دوس داری بنویس خانم.اینکه کی بیاد و نظر بده بشه ربطی نداره.شما یه حرفی میزنی و یه جوابی هم میشنوی.پس ناراحتی نداره که.دوس داری همه بیان به به و چه چه کنن؟شما با خودتم مشکل داریا.همه پستارو میخونن.مگه من چی گفتم.اگه دروغ گفتم همه بیان بگن.
تمام تاپیکات همین چرت و پرتاس که ذهنتو پر کرده.
ممنونم از لطفتون... آقای محترم اون خطی رو که قرمز کردم نشون میده که برای چی باید از دستتون ناراحت باشم... یه کم احترام گذاشتن بد نیست.. من نمیگم شما بیا و بگو به به چه تاپیکی ولی حداقا اگر انتقاد داری به شخصیت من احترام بزار.. منم آدمم اشتباه در زندگی جزئی از وجودمه پیغمبر نیستم که پاک و مبرا باشم ..برادرم رک و واضح بدون بی احترامی به من بگید متن تاپیک مشکل داره من عوضش میکردم دیگه چرا کاری کنید که به شخصیتم توهین شه ...
ینی من انقد بیکارم بیام با تو مشکل داشته باشم؟
من حرفمو میزنم.حالا هر کی میخاد باشه.
قبول نمیکنی از یه دختره بپرس تا حالا چند بار میخاستم بکشمش
نمیدونم.........

مردا زنارو به عنوان ابزار جنسی نمی بینن این خود دختران که با پایین اوردن خودشون کاری می کنن که پسرا از اونا سو استفاده کنن.
از قدیم گفتن کرم از خود درخته....
خوب خود متن هم همینو میگه در واقع این تاپیک به خانمها میگه اگر خودتونو بپوشونید کمتر آسیب میبینید ......
عزیزم من خیلی از تایپیکاتو خوندم وتا اونجایی که عقلم میرسه چیز بدی توش نبود ولی بزار بهت بگم تا جایی که میتونی نزار بهت توهین شه ولی از یه حدی که گذشت سکوت کن اینجوری خیلی بهتره

در مورد تایپیک تا اونجایی که من فهمیدم ینی دختری که لباس باز بپوشه ینی توجه مردا رو میخواد به خودش جلب کنه این قبول! فک کنم هر عقل سالمیم اینو قبول کنه واینکه دختری خودشو بپوشونه یه مرد سالم طبعا نباید با منظور بهش نگاه کنه

نمیدونم دعوا سرچیه فقط همینقدر میدونم دعوا سر تایپیک نیس مشکل از جای دیگه اب میخوره
واللله خودمم نفهمیدم..مرسی آبجی گلم.. خیلی بهم توهین شده ..ولی عیب نداره هر چی رو که دوست دارم مینویسم
میدونید موضوع دقیقا چیه؟
اینکه حرف شما بسیار بسیار واضح ،منطقی و قابل قبوله.
ینی دختری که لباس باز میپوشه ،عمدا داره نگاه ها رو به سمت خودش میکشه.ینی یه دختر ناسالمی وجود داره که نگاه مرد ناسالم رو جدب میکنه.
ولی عنوان تاپیک دقیقا برعکس اینو بیان میکنه. عنوان میخاد بگه مردها همشون خانما رو تو شهوات خلاصه میکنن.و این ینی نگاه یک شخص بیمار
شما اون علامت سوالو نمیبینید در عنوان.. ..در متن به طور صریح گفته میشه عده قلیلی اینجورین... بابا این سوالیه که برای هر کسی ممکنه پیش بیاد..

مشکل دار بودن خودتون رو خودتون نمیتونین تشخیص بدین!!!!بقیه باید نظر بدن که میدیم!!!!
من توی همه ی تاپیکا میرم و کاری ندارم کی استارتر باشه!!!ولی هر وقت تاپیکای شما میام یه حس بدی بهم دست میده!!!احساس میکنم با یه بچه طرفم که یه چیزی رو به خوردش دادن و گفتن باید اینجوری به آقایون بد بگی و همه رو زیر بار توهین بگیرین!!!
من وظیفمه آدمایی مثه شما رو اصلاح کنم!:biggrin:
بخدا قسم با خودتون مشکلی ندارم با نگرشتون مشکل دارم!!!
درسته آدما دیدشون با هم فرق میکنه ولی خب دید شما از نظر متعارف مشکل داره!!همه ی تاپیکاتون بحث برانگیزه!!!
من مشکل دارم و همه مشکل دارن اما شما مشکل نداری؟
ممنونم از لطفتون..
اگه همه متن رو قبول ندارند که هیچ... استارتر متن رو خونده و یا خودش قبولش کرده و یا می خواد نظر بچه هارو بدونه( البته نظر همه بجز ...:دی)
اگه واقعا متن مشکل داره باید دید که منبعش کجاست و چرا همچین نوشته ای رو داده بیرون....

اگه همه متن رو قبول دارند پس بند اول متن رو هم قبول دارن:
((مردانی هستند که زنان را ابزار جنسی می‌بینند اما این مردان در حداقلند، حداقلی که هنوز مانده تا بزرگ شوند. بیشتر مردها به دنبال همراهی، وفاداری و پیوستگی عمیق با زن زندگیشان هستند))

پس بند دوم متن رو هم قبول دارن:
((داغ این ننگ بر مردان زده شده است که نگرششان به زن‌ها کوته‌ فکرانه است. به دلایلی بیشتر زنان تصور می‌کنند که مردها فقط به دنبال رابطه ‌جنسی هستند اما این از واقعیت خیلی دور است. البته درست است که مردهایی هستند که در زنان فقط به دنبال رابطه‌ جنسی می‌گردند نه چیز دیگر، اما اکثریت مردان اینطور نیستند.))
با توجه به بند دوم متن, این عنوان تاپیک زیاد هم تعجب برانگیز نیست!!!

من این پستی که شما گذاشتید رو خوندم و واقعا قبول کردم و به خودم گفتم اگه متن اینو گفته( اینکه همه دنبال رابطه نیستند و اگه هم هستند فقط اونا مقصر نیستد و دخترها نقش اول و نقش مهمی دارن) پس چرا عنوانش می خواد بگه همه ی ما فکر می کنیم که مردان دنبال شهوت هستند! و حالا می خواد واسه ما توضیح بده که اینطور نیستد و اگه هم همچین فکری میکنند مشکل دارند!....
که دیدم با توجه به بند دوم و اینکه بعضی از دختران هم هنوز هستند که همچین فکری می کنند میتونم ازش چشم پوشی کنم

اینجا متن و استارتر اومدن از مردان دفاع کنند ولی یه بند و یه عنوان از همون بند(اینکه ذهنیت اولما اینه که همه ی مردان دنبال شهوت هستند) زده همه رو خراب کرده و اومده ثواب کنه کباب کرده... خوب این طرز فکر که همه فکر می کنند که مردان دنبال شهوت هستند اشتباهه و متن هم تایید کرده ولی ادعا میکنه که جامعه مرد رو به اشتباه به چشم شهوتران میبینه که همچین نیست و جامعه مرد رو به چشم شهوتران نگاه نمیکنه....
( البته بعضی ها هم هنوز هستند که فکر می کنند که اکثر مردان شهوت ران هستند مثل همینا که اومدن و واسه ما شاعر شدن.... پس باز نمیشه زیاد به متن و نویسنده ی متن هم بگیم که تو اشنباه فکر کردی!)

مشکل از متنه و به نظرم مشکل از استارتر نیست و استارتر از خود متن عنوان انتخواب کرده... حالا که مشکل از متنه من باید زیرش کامنت بذارم و بگم مرسی تاپیک جالبی بود ولی یه مشکل داشت اونم اینکه به نظرم جامعه فکر نمیکنه که اکثر مردان شهوتران هستند ولی متن اومده همچین چیزی رو گفته...!

دیگه دعوا نداره که... حالا ز بده که بخاطرصوابق قبلی( که اونم معلوم نیست صوابقی هم دشاته باشه یا نه. فرض می کنیم دشاته حالا) با یه نگاه غضب آلود به تاپیک هاشون نگاه کنیم و تو هر سطرش دنبال مشکل باشیم و...با توجه به خود همون تاپیک قضاوت کنیم بهتره و با توجه به همین تاپیک نمیشه با استارتر ایراد گرفت و واسش لقب گذاشت
.
درضمن یاد یه حدیث هم افتادم.. یادم نیست تقریبا این بود که یه مردی دید که یه طرف دزدی کرده و بعد فرداش اومد تا اونو پیش همه رسواش کنه و بعد فک کنم حضرت علی گفت که از کجا میدونی که شب قبلش اون طرف توبه نکرده باشه.... نمیدونم منظورمو فهمیدی یا نه:دی
ممنون داداش.. منم همینو میگم اگر مشکل داره چرا به من توهین شه آخه مگه من متنو نوشتم......
اولا تو یه جمع به یه آقا نمیگن قربونت برم!!!!وقتی نمیدونی طرف دختره نگو قربونت برم!!!!ثانیا نخیر خانومن و نظرشون شبیه ما بود!!!پس خانوما هم انتقاد میکنن!!!
قربونت برم تیکه کلاممه و اینقدر هم به خودم مطمئنم که با گفتن این جمله به یه آقا مشلی برام پیش نیاد ... در ثانی ایشون هم گفتند تاپیک مشکلی نداره ..برو درستر بخون.. اون خطی رو که قرمز کردم مشکل شما رو نشون میده ...
مشكل اينجاست كه بعضيا با رفتارشون يه كارايي ميكنن تر و خشك با هم بسوزه و هيشكي هم نيست كه به اينا بفهمونه كه بابا اين كارا اشتباس ,دختر و پسر هم نداره ,يه مشت افرادي كه نميدونم عقده اي هستن,كمبود دارن ,و...
اونوقت بايد هم بدمون بياد كه با يه مشت افراد .... جمع بسته ميشيم
تائید میشه.........
قربون ادم چیز فهم منم دارم همینو میگم!!!
تازه بعد از پست استارتر یه دختری به اسم تک دختر اومده کامنت زدم چرا مرده فقط به برامدگی های زنان نگاه میکنن!!!؟؟؟
این پست بود که نذاشت به آسونی از خطای استارتر بگذرم!!!
هر روز یه تاپیک زده میشه میان تا میخوان به مردها توهین میشه!!!بابا این نشد کار بخدا!!!؟؟؟؟
هرچقدم ما چشم میپوشیم دارن راحت تر توهین میکنن!!!!
چقدر آدم کوتاه بیاد!!!؟؟؟
حالا ما شدیم شمر و اونا شدن مریم مقدس؟؟؟؟؟
:eek::surprised: هم مرد خوب هست و هم زن خوب... من مردائی رو میشناسم که میتونم به پاک بودنشون قسم بخورم نه با دختری هستند و نه دوست دارند باشند و همچنین دخترای از این دست هم زیاد دیدم...خوشحالم از اینکه هر مردی که من باهاش روبرو شدم یا در زندگیم بوده همشون از این دست آدما هستم.. به من میگید که با آقایون مشکل دارم وقتی مردی تا حالا به من بدی نکرده چرا باید ازشون متنفر باشم:surprised:
موافقم و تایید می کنم..
و به نظرم استارتر رو بیخودی وارد ماجرا کردید:دی
این همه پست های شما در جواب همون پست یه دختره بود و هست... و قبول هم دارم.. باید جواب اونجور پست هارو که واضح میاد توهین میکنه رو داد..
ولی گفتم.. بحث استارتر و متنشو نمیشه با اون یکی کرد... یه جوری همون آش نخورده و دهن سوخته بود... توضیحشم دادم..!
ممنونم ...حرف دله منو زدید..نمیدونید چقدر اعصابمو بهم میریزند.. ولی عیب ندراه خدا بزرگه
من هم منکر وجود این جور ادما نیستم(باز هم تفکیک نمیکنم چون معتقدم همون جور که مردای اینجوری کم نیستن،زن اینجوری هم داریم)
خوب متنم همینو میگه ده آخه نوکرتم به قول یاس:D
من در تایید و قبول حرف شما میخام چند تا جمله کوتاه و مفید بگم.
انسان به حکم انسان بودن خطا میکنه .انسانی هم که خطا نکنه نداریم.به جز عده ای که دیگه نیستن.پس انداختن تقصیرات گردن طرف مقابل از ضعف در شناخت خودمونه . همچنین نشان کوته فکری.
من کاملا قبول دارم که هم مرد منحرف وجود داره و هم زن منحرف.ولی همه رو با هم کوبیدن غلطه.چیزی که صدای همه رو در اورده متن تاپیک نیست.نگرشیه که پشت این قضیه وجود داره.
مثلا این خانم تاپیکی زده بود با این عنوان:چرا مردها زود عاشق میشوند؟
اخه کدوم ادم عاقلی همچین مساله مهمیو به صورت جنسیتی بیان میکنه؟
من با تفکیک جنسیتی مشکل دارم.با کلی گویی مشکل دارم.
مثل اینه که من یه دختریو در حال گناه خاصی ببینم و بیام تاپیک بزنم "چرا همه زنها فاحشن"
شمایی که مردی صدات در نمیاد؟حالا دیگه خانما جای خود دارن.
ببخشید زیاد حرف زدم.
موفق باشید
من اون تاپیکو برای این زدم چون برای خودمه من خیلی این موضوع پیش اومده نمیخواستم بگم ولی بهتر بود در متنش اینو مینوشتم تا به امثال شما برنخوره ..بله آقای محترم من دربارش تحقیق هم کردم اتفاقا به یه متن علمی رسیدم که دیدم این موضوع صحت داره .. و حتی مجبور شدم از کارم استعفا بدم با پرسیدن این سوال میخواستم بدونم چطور برخورد کنم . خودم با تحقیق کردن جوابشو پیدا کردم و ای کاش اون تاپیکو نمیزدم بی خیال میدونی محبت زیاد کردن به یه آقا باعث میشه عاشقه طرفش بشه این بود جواب من که متاسفانه باز اون تاپیک رو امثال شما به جنجال کشیدند
خب تو عنوان تاپیک که مشکلی نیست؟؟!!!اون علامت سواله که اونجاست پس چیکاره هست؟!
در مورد استارتر هم من زیاد دیدم بهش گیر میدن ولی بالاخره هر کسی یه نظری داره که واسش محترمه.اون یه تاپیکهایی طبق نظر خودش میزنه شما اگه موافقین تائید کنید اگه هم نه که مخالفت کنید دیگه نیازی به دعوا کردن یا متقاعد کردن استارتر نیست........قرار نیست همه تاپیکا بر طبق نظر ما باشه که
ممنون... گل گفتی......
منم حرفتون رو قبول دارم.. حالا بحث این تاپیکه با تاپیکای دیگه چیکار داری:دی
نه بابا شما که حرفی نزدید.. ماشالله چونه ی من که گرم تره:دی
بعدشم اون نگرش پشت تاپیک رو اگه دوباره بگی یا تو پ.خ بگی و یا اگه قبلا گفتی شماره ی پستشو بگی ممنون میشم برم دباره بخونمش:دی
بابا منظورش اینه که من یه مشکل جدی با آقایون دارم ...چشم دیدنشونو ندارم دوست دارم بکوبونمشون...ولی خدا شاهده من همچین قصدی نداشتم و ندارم .. من یه موضوع رو میبینم کاری ندارم به سود و ضرر کیه وقتی خوندمش دیدم مفیده میزارمش ... خدا بهتر از هر کسی از وجودم و باطنم خبر داره و خدا رو شکر برای همین وجدانم راحته
ببینید اصلا بحث متقاعد کردن نیست.
من وقتی تاپیکی ایجاد میشه توش شرکت میکنم و نظرمو میدم.ولی خانم استارتر فکر میکنه من با این سنم بچم که بیام دعوا راه بندازم و بخام از روی عناد باهاش سرشاخ بشم.
یه عده میبینن و حرفی نمیزنن ولی من کلا حرفمو میطنم.حتی اگه به ضررم باشه.دیگه این که ضرری توش نیست.فقط ممکنه یه عده خوششون نیاد
من همچین برداشتی ندارم.. من فقط میگم اگرم مخالفید بهم توهین نکنید ..القاب روم نزارید ..
نگرش پشتت این تاپیک وجود شاید چند ده تاپیک با عناوین مختلف ولی با محتوای مشابه برای برتر نشون دادن خانم هاست.
یعنی نگاه کلی و خود بزرگ بینی
دیدی گفتم..قبلا توضیحش دادم...
من فقط اینو بگم دیگه شب خوش

اگه شماها با یه تایپیک مشکل دارید لطف کنید به استارتر توهین نکنید یا اگه میکنید واسه اون تایپیک باشه نه دلیلای شخصیتون، واگه این تایپیکو یه پسر زده بود شما نظرتون چی بود؟ همه با هم دوس باشید با اینکه میدونم بعضیا ارزش دوستی رو ندارن ولی بیاین احترام همدیگه رو داشته باشیم تو دنیای واقعی کم اعصاب خوردی داریم که تو دنیای مجازی هم این همه تنش داشته باشیم بیاین با ارامش انتقاد کنیم

شب خوش
ممنونم آبجی گلم... کاش
میتونم بگم تقریبا میشناسمتون وخیلی از پستاتونو به حق میگین ولی خوب وقتی دیدین استارتر داره دعوا راه میندازه شما ادامه ندین:redface:اخه شما حرف خودتونو قبول دارین اونم حرف خودشو قبول داره وقرار نیست به توافق برسید پس ادامه پیدا نکنه بهتره
اینم حرفیه.......
به جان خودم من وقتی اومدم تو تاپیک گفتم بالاخره این مینا یه تاپیک به نفع پسرا زد حالا شما میگین اینم مشابه قبلیاست؟؟!!:question:

والله دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط.......

خوشبحالتون چون من مال خودمم حفظ نیستم...دی
بعضی امضاها ادم توذهنش میمونه:cool:

آخرین ویرایش:

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
مذهبی که همه دغدغش موی باز یک دختر جزغاله شدس مذهبه واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعیت همیشه تلخه

مگه هرکی توی جامعه هر حرفی زد شما باید بیایی توهین بکنی به دین به مذهب؟ اون یک حرفی زده درستی وغلطی حرفش رو خودش میدونه وخداش.....

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آبجی خانم تاپیک زدی دعوا شد:D
به نظره من
اینکه میگن هرجور دوست دارم می چرخم اشتباهه چون تو یه جامعه زندگی می کنیم
مثلا دیدید تو اتوبوس مثل یه آدم سیگار بکشه همه صداشون در میاد آقا مکان عمومی هستش خونت نیست که دقیقا این هم برا پوشش صدق میکنه آدم تو حریم خصوصیش میتونه هر کاری بکنه اما نه هرجا همونطور باشه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داداشی... خیلی بهم توهین شد ولی بازم بی خیال .. من بیدی نیتم که با این بادها بلرزم... سرسخت از اون چیزی هستم که فکر میکنند.. جات خالی شما کجا بودی؟شما که مشکلی با متن نداری؟

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داداشی... خیلی بهم توهین شد ولی بازم بی خیال .. من بیدی نیتم که با این بادها بلرزم... سرسخت از اون چیزی هستم که فکر میکنند.. جات خالی شما کجا بودی؟شما که مشکلی با متن نداری؟
آبجی جان من مشکل ندارم چون نظرت رو گفتی و قابل احترامه به کسی هم توهین نکردی
اما شما نظره منو خوندی؟

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آبجی جان من مشکل ندارم چون نظرت رو گفتی و قابل احترامه به کسی هم توهین نکردی
اما شما نظره منو خوندی؟

آره داداشی نظرتو خوندم.. خیلی جالب عنوان کردی که این موضوع شخصیه ..تا حدی قبولش دارم

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره داداشی نظرتو خوندم.. خیلی جالب عنوان کردی که این موضوع شخصیه ..تا حدی قبولش دارم
ببین آبجی مشکل از خودمونه
هرکس باید به کاری که خودش میکنه یه نگاه بندازه ببینه درسته یا نه
من نمیگم همه مردا خوبن یا همه ی زنا بدن
نه تو همه چی خوب و بد وجود داره
ولی ولی بازم میگم خودمون باید مراقبه کارهامون باشیم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین آبجی مشکل از خودمونه
هرکس باید به کاری که خودش میکنه یه نگاه بندازه ببینه درسته یا نه
من نمیگم همه مردا خوبن یا همه ی زنا بدن
نه تو همه چی خوب و بد وجود داره
ولی ولی بازم میگم خودمون باید مراقبه کارهامون باشیم

آره داداشی اینو قبول دارم... این متنم همینو میگه که اگر خانمها نحوه پوشش بهتر و مناسبی رو انتخاب کنند به عنوان یه ابزار دیده نمیشوند و احترام یه مرد رو بدست میارند

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره داداشی اینو قبول دارم... این متنم همینو میگه که اگر خانمها نحوه پوشش بهتر و مناسبی رو انتخاب کنند به عنوان یه ابزار دیده نمیشوند و احترام یه مرد رو بدست میارند
امان از این مد های وارد شده که دودمان به باد میده
اصلا بعضی ها کاری به این ندارن که چی می پوشن چه هست فقط مد باشه یا بعضی رو دیدم یه سری جمله انگلیسی توشه میپوشه اصلا معنیشو نمیفهمه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امان از این مد های وارد شده که دودمان به باد میده
اصلا بعضی ها کاری به این ندارن که چی می پوشن چه هست فقط مد باشه یا بعضی رو دیدم یه سری جمله انگلیسی توشه میپوشه اصلا معنیشو نمیفهمه

آره ..یه بار یه نفر یه لباسی پوشیده جملات انگلیسی پشت پیرهن معنیش این بود من خیلی احمقم... اینو پوشیده بود و من و یکی از دوستام نمیدونستیم بخندیم یا گریه کنیم :surprised:

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ..یه بار یه نفر یه لباسی پوشیده جملات انگلیسی پشت پیرهن معنیش این بود من خیلی احمقم... اینو پوشیده بود و من و یکی از دوستام نمیدونستیم بخندیم یا گریه کنیم :surprised:
خوب می بینی آبجی بدون آگاهی هرکاری میکنن
واقعا فرهنگه مارو دارن می برن

فیلم کلاه پهلوی رو ببینی متوجه میشی آبجی

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب می بینی آبجی بدون آگاهی هرکاری میکنن
واقعا فرهنگه مارو دارن می برن

فیلم کلاه پهلوی رو ببینی متوجه میشی آبجی

ای بابا داداش خیلی وقته فرهنگمونو از دست دادیم منشور سازمان ملل از کوروشه کدومه از ما به یه بند اون توجه میکنیم ..راحت بهم توهین میکنیم به عقائی هم احترام نمیزاریم.. چشم دیدنه کسی که از ما بهتر باشه رو نداریم.. دروغ میگیم ..تهمت میزنیم با القالب نادرست به هم توهین میکنیم ..بدون شناخت از همدیگه درباره طرف مقابل قضاوت میکنیم ..

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا داداش خیلی وقته فرهنگمونو از دست دادیم منشور سازمان ملل از کوروشه کدومه از ما به یه بند اون توجه میکنیم ..راحت بهم توهین میکنیم به عقائی هم احترام نمیزاریم.. چشم دیدنه کسی که از ما بهتر باشه رو نداریم.. دروغ میگیم ..تهمت میزنیم با القالب نادرست به هم توهین میکنیم ..بدون شناخت از همدیگه درباره طرف مقابل قضاوت میکنیم ..
بله متاسفانه همینطوری شده

خرداد..

اخراجی موقت
این روزها فهمیده ام که این سیاهی چادر من و آن قرمزی شنل قرمزی
زیادی هم منافات ندارند
نگاه های این مردم هرزه است...
و هرزه ها قرمز و سیاه نمی شناسد
همین دیروز عابری دیدم که به سیاهی چادرمم هم رحم نکرد
فکری به حال این فکرهای هرزه باید کرد...
تو از نیمه عریانی دست های دختران این سرزمین نترس
که عریانی اندیشه های مردان سرزمینت بخدا غوغا می کند
دلم می سوزد وقتی این جماعت گرگ صفت نــــر بودن را به مرد بودن ترجیح می دهند
آری خدا،از همین جاست که می گویم نگاه ها هرزه اند!
این قدرها هرزه که تفاوت ظربفه و ضعیفه ها را در لا به لای شلوغی نگاهشان نمی بینند
نه!تو بگو!تو از تفاوت فاحش قرمزی او سیاهی حریم من بگو
وقتی که بکارت ذهن ها را دریده اند...وقتی که نگاه هرزه، هرچه را که بخواهد هر طور که بخواهد تصویر می کند...
بترس از این روزها که عظمت زنان این سرزمین پشت هرزگی مردانش پنهان شده...
سیاه و قرمز و سپید...
چه فرق می کند وقتی دنیا را برای فکرهای هرزه ی سیاه سفید کشیده اند
من نیز می کشم!چادرم را به جلو
او نیز می کشد،نگاه دریده اش را به عقب!
این است تفاوت دنیای من!
نه سیاهی چادر من و قرمزی شنل او!

bahaaaar

عضو جدید
من همه این تاپیکو از اول تا اخرش خوندم.یه جورایی حق با همه است و همه درست میگن.ولی هممون خودمونو یادمون رفته.کاش به جای اینکه بگیم مردا اینجورو زنا اونجور.جامعه فلانو وملت بمان.دین و مذهب ...
هرکس خودشو نقد میکرد .به ما چه که بعضیا لخت میگردن و بعضیا به هر دلیل نگاش میکنن.به ما چه که ....
من خودم چه طورم و باید چطور باشم؟اینو یادمون رفته.
(مثلا من که دخترم درست لباس بپوشم ودرست حرف بزنمو...
وتو که مردی چکار داری که چه کسی لخت است و چه کسی ...
خود تو چه کسی هستی و چه شخصیتی و چطور باید در برابر این دنیای هزار رنگ رفتار کنی؟)
اگر هر کس خودشو درست کنه بهترین کمکو هم در حق خودش کرده هم بقیه.پس به جای این انتقادها که سالهاست به جایی نرسیده فقط کافیه هرکس به خودش فک کنه. اگه فقط 50% مون اینکارو بکنیم همه چی حله.
50%بقیه ام یا دارن اشتباه میکنن و به خودشون میان یا اینکه ...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیادی هم منافات ندارند
این قدرها هرزه که تفاوت ظربفه و ضعیفه ها را در لا به لای شلوغی نگاهشان نمی بینند
وقتی که بکارت ذهن ها را دریده اند...وقتی که نگاه هرزه، هرچه را که بخواهد هر طور که بخواهد تصویر می کند...
سیاه و قرمز و سپید...
این است تفاوت دنیای من!

ببینید این تاپیک به کجا رسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آمووووو جمع کن بساطتو!!!!
دیگه چی بیا هرچی دلت میخواد فحشم بده!!!!
انگار خودشون مریم مقدسن!!!!!!!
آقا اصن ما کثیف و هیذ فرض بشیم باشه شما راست میگین ولی خدایی من نمیدونم این همه فحشا با من انجام میشه؟؟؟؟حتما من هر روز تو خونه خالی ها هستم!!!!
بابا جمع کنین بساطتونو خدایی!!!
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه کلسترولش بالاست!!!
هرچی نمیخوام بد بگم نمیذارین بخدا.نگا چنتا لایکم انداختن زیر این کامنت!!!!!!!استغفرالله!!!!
دلیل نشد چون شوهر گیرتون نمیاد بیاید اینجا همرو خراب نشون بدین!!!!
من میگم دختر خوب هست چون میدونم هست!!!و دخترا هم 100% بیشتر از پسرا نگاه میکنن.والا بخدا...
بخدا دخترا ایقد نگاه میکنن که پسرا هم از رو میرن!!!!همش هی چرت و پرت نیاین ننویسین خدا خوشش نمیاد یهو دیدین خدا لج کرد نذاشت یه پسر بیاد سراغتون!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط اینو بگم دیگه شب خوش

اگه شماها با یه تایپیک مشکل دارید لطف کنید به استارتر توهین نکنید یا اگه میکنید واسه اون تایپیک باشه نه دلیلای شخصیتون، واگه این تایپیکو یه پسر زده بود شما نظرتون چی بود؟ همه با هم دوس باشید با اینکه میدونم بعضیا ارزش دوستی رو ندارن ولی بیاین احترام همدیگه رو داشته باشیم تو دنیای واقعی کم اعصاب خوردی داریم که تو دنیای مجازی هم این همه تنش داشته باشیم بیاین با ارامش انتقاد کنیم

شب خوش

به رسم ادب سلام.
فقط چون نوشتین شماها منم شامل شدم جواب میدم و الا پاسخ دادن به یه خانمی که نمیدونه چه حرفیو کجا بزنه واقعا افت داره برا من!!!!
بنده با موضوع تاپیکمشکل دارم و با کل موضوعات تاپیکای استارتر و نه با خودش.
اگه یه پسر زده بود که راحت میتونستم حرفای دلمو بارش کنم.
دقیقا بعضیا ارزش دوستی ندارن و خودتونم خوب میدونین منظورم چیه!؟
احترام کسیو هم نگه میداریم که احترام حالیش باشه.
اینم انتقاد با آرامش.
بدروووود.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خانم محترم مینا خانم تورو خدا ایقد راحت جمع نبند!!!!
خیلی ممنون میشم اگه رعایت کنین.مرسی.

خرداد..

اخراجی موقت
ببینید این تاپیک به کجا رسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آمووووو جمع کن بساطتو!!!!
دیگه چی بیا هرچی دلت میخواد فحشم بده!!!!
انگار خودشون مریم مقدسن!!!!!!!
آقا اصن ما کثیف و هیذ فرض بشیم باشه شما راست میگین ولی خدایی من نمیدونم این همه فحشا با من انجام میشه؟؟؟؟حتما من هر روز تو خونه خالی ها هستم!!!!
بابا جمع کنین بساطتونو خدایی!!!
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه کلسترولش بالاست!!!
هرچی نمیخوام بد بگم نمیذارین بخدا.نگا چنتا لایکم انداختن زیر این کامنت!!!!!!!استغفرالله!!!!
دلیل نشد چون شوهر گیرتون نمیاد بیاید اینجا همرو خراب نشون بدین!!!!
من میگم دختر خوب هست چون میدونم هست!!!و دخترا هم 100% بیشتر از پسرا نگاه میکنن.والا بخدا...
بخدا دخترا ایقد نگاه میکنن که پسرا هم از رو میرن!!!!همش هی چرت و پرت نیاین ننویسین خدا خوشش نمیاد یهو دیدین خدا لج کرد نذاشت یه پسر بیاد سراغتون!!!
یکبار دیگه متن خودت رو خوب بخوان .دوباره بخوان .وهم رو از واقعیت تشخیص بده ، احساسات بر افکار چیره شده.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکبار دیگه متن خودت رو خوب بخوان .دوباره بخوان .وهم رو از واقعیت تشخیص بده ، احساسات بر افکار چیره شده.

بابا جمع کن بساطتو....
هیچی نمیگم!!!!!
حداقل من افکاری دارم که احساسات برشون غلبه کنه!!!شما چی؟؟؟؟؟؟؟؟
غذا که میخورین زیاد سر دلتون گیر میکنن و حرفاتون میریزه بیرون!!!!!
اول فک کن بعد حرف بزن.من نمیدونم منظورتون ازین حرفایی که میاین مینویسین چیه؟؟؟ولی ته تهش باید با یکی از همین مردا ازدواج کنین اگه کسی پیدا بشه شماها رو بخواد با این افکار شیطانی و کثیف!!!!!
والا بخدااااااااااااااااا......

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در عجبم:surprised:شما حالتون خوبه؟:surprised:

من حالم خوبه...
دیگه خیلی تاپیکاتون دارن توهین میکنن!!!!یه تذکر بدین!!!
از این به بعد توهین مستقیم میکنم حواستون باشه.کاری به شخصش هم ندارم.لطفا سر در تاپیکتون بنویسن توهین ممنوع!!!خیلی از دوستاتون دارن توهین میکنن و شما هم دارین تأیید میکنین!!!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیادی هم منافات ندارند
سیاه و قرمز و سپید...
این است تفاوت دنیای من!

:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیادی هم منافات ندارند
سیاه و قرمز و سپید...
این است تفاوت دنیای من!

قبول دارم جامعه ناامن شده و..... ولی این چیزا همه جا هست به نظرم!!!
و بین شنل قرمز و چادر سیاه هم به نظرم تفاوت هست.....