آیا میدانید . . . ؟

آیا میدانید اگر روزی 200 میلیون تومان درآمد داشته باشید 41 سال طول میکشد پولتان به عدد 2993000000000 تومان یعنی کمتر از 3000 میلیارد تومان اختلاس برسد ؟!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا........چرا انقدر گندش کردین
این بنده خداها رفتن با پولشون کارآفرینی کردند,بانک خصوصی زدن که ایجاد اشتغال کنند و به چرخه اقتصاد کمک کنن!! تازه کسی هم ازشون حمایت نکرده, 1 درصد فکر نکنید مسئولان کمکشون کردنا...
از طرفی هم باعث اعتبار و افتخار قوه قضاییه میشن و باعث میشن ما بفهمیم دادگاه محترم! با اینجور موارد به شدت برخورد میکنه و با کسی هم شوخی نداره!!!
ایجاد سرگرمی و تفریحات سالم برای محافل خبری و مردم هم که از اولین اثرات این کار شرافتمندانست..
این همه کار خیر............دیگه برا چی اعتراض میکنید؟؟؟؟؟؟

زيگورات

عضو جدید
آیا میدانید اگر روزی 200 میلیون تومان درآمد داشته باشید 41 سال طول میکشد پولتان به عدد 2993000000000 تومان یعنی کمتر از 3000 میلیارد تومان اختلاس برسد ؟!
دوست عزيزم با سلام
سعي كن يه ماشين حساب با تعداد اعداد بيشتربگيري چون اين كوچيكه است از اين نوع پول بالا گشيدن تو كشور زياد است حالا هم كه اين لو رفته معلوم نيست كه ماجراي پشت پرده چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلخوش نكن

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه با 3000 میلیارد چند تا جزیره میشه خرید؟!!!!!
یکی بگه شاید تونستم این عدد رو هضم کنم.......

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی میگفت تقسیم کرده این پولو بین تک تک مردم .نفری سه میلیون و خرده ای میرسه!
حوصله ندارم خودتون حساب کنید:mad:

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ میدونید بهره ی بانکی تو جاهای دیگه چقدره؟
بانکهای
امریکا 0.25درصد
ژاپن 0درصد
ترکیه 2درصد با یکسال تنفس

pooooooya

کاربر فعال
[h=6]سه هزار میلیارد تومان (۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰). که می‌شود سه هزار، یک میلیارد تومان. اگر تقسیم بر جمعیّت همین لحظه‌ی، همین ثانیه‌ی ایران، هفتاد و پنج میلیون و شصت و چهل و پنج هزار و یک نفر (۷۵۶۴۵۰۰۱) کنیم به هر نفر سه میلیون و نهصد و شصت و پنج تومان (۳۹۶۵۰۰۰) می‌رسد. تقریبان 4 میلیون تومان حالا اگر شما یه خانواده 5 نفره باشید 20 میلیون به شما تعلق میگیره ایا با این پول به نظر شما نمیشه به تمام مشکلات ایران پایان داد ایا فکرمیکنید با این پول چقدر میشه امار بیکاری خانه طلاق اعتیاد فقر و..... را پایین اورد[/h]

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سه هزار میلیارد تومان (۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰). که می‌شود سه هزار، یک میلیارد تومان. اگر تقسیم بر جمعیّت همین لحظه‌ی، همین ثانیه‌ی ایران، هفتاد و پنج میلیون و شصت و چهل و پنج هزار و یک نفر (۷۵۶۴۵۰۰۱) کنیم به هر نفر سه میلیون و نهصد و شصت و پنج تومان (۳۹۶۵۰۰۰) می‌رسد. تقریبان 4 میلیون تومان حالا اگر شما یه خانواده 5 نفره باشید 20 میلیون به شما تعلق میگیره ایا با این پول به نظر شما نمیشه به تمام مشکلات ایران پایان داد ایا فکرمیکنید با این پول چقدر میشه امار بیکاری خانه طلاق اعتیاد فقر و..... را پایین اورد
مرسی...............الان تازه تونستم تصور کنم 3000 میلیارد یعنی چی!!!!

scorpion_tur

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانو یادت رفت......
درصد نداره!
فقط یه جوری تنظیم میشه که تا آخر عمرت قسط بدی!!!!
نه واسه ما بانک داری اسلامیه 25 درصد بهره بانکی
خارجیا هیچی نمیفهمن نمیبینی بحران مالی دارن
اما ما نداریم!!!!

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااای

من تا الان نفهمیده بودم 3000میلیارد
یعنی چقدر
دستت درد نکنه که گفتی

بازم
وااااااااااااااااااااااااااااااای

زيگورات

عضو جدید
کسی میدونه با 3000 میلیارد چند تا جزیره میشه خرید؟!!!!!
یکی بگه شاید تونستم این عدد رو هضم کنم.......
خواهر گلم من تو كار جزيره نيستم ولي با فرض پرس غذا 3000 تومان ميشه يك ميليارد نفر را سير كرد حالا چه خواهي توي ايران يا توي شاخ آفريقا
راستي فكر كن ببين كه خمس اون چقدر ميشه
خوشا به حال مرجع تقليد آقايون

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر می کردم می دونم این سه هزار....... چقد میشه!!!:huh:
قابل تصور نیست.....................:w22:

مخصوصا این که 41 سال روزی 200 میلیون رو هم بزاریم تازه این مقدار نمی رسه!!!

فکر اینکه اگر کشف نمی شد!!! اگر موارد اینچنینی بازم باشه و هرگز لو نره!!! همش تو ذهنمه!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سه هزار میلیارد تومان (۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰). که می‌شود سه هزار، یک میلیارد تومان. اگر تقسیم بر جمعیّت همین لحظه‌ی، همین ثانیه‌ی ایران، هفتاد و پنج میلیون و شصت و چهل و پنج هزار و یک نفر (۷۵۶۴۵۰۰۱) کنیم به هر نفر سه میلیون و نهصد و شصت و پنج تومان (۳۹۶۵۰۰۰) می‌رسد. تقریبان 4 میلیون تومان حالا اگر شما یه خانواده 5 نفره باشید 20 میلیون به شما تعلق میگیره ایا با این پول به نظر شما نمیشه به تمام مشکلات ایران پایان داد ایا فکرمیکنید با این پول چقدر میشه امار بیکاری خانه طلاق اعتیاد فقر و..... را پایین اورد
صفرای این عدده 12 تاست دیگه؟!
اگر اشتباه نکرده باشم می شه نفری 39 هزار تومان... البته بازم زیاده..........

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه نفر اینجاست، نظرش بعد خوندن پست ها : با این پول می خواسته چکار کنه؟ :w29: