آیا میتونی کسی که قلبت را شکسته ببخشی؟

آیا میتونی کسی که قلبت را شکسته ببخشی؟

• بله

رای: 61 56.0%
  • خیر

رای: 48 44.0%

• مجموع رای دهندگان
    109

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه من باشم هیچ وقت نمی بخشمش!

وقتی یکی که خیلی دوسش داری خوردت می کنه دوست داشتنت از بین نمیره اما واسه همیشه ازش دلخور میشی!
این دلخوری به آسونی برطرف نمیشه یا بهتر بگم اصلاً برطرف نمیشه!

اگه من باشم آرزو می کنم که اون طرف هم در شرایط من قرار بگیره و خورد بشه.

donya...

عضو جدید
همچین آدمی از کجا معلوم باز تو زندگی شک و تردید و حسادت نکنه و باز همه چیزو بهم نریزه ؟
نه بابا زندگی اونقدر کوتاهه که ارزش زمین خوردن پی در پی رو نداره

ad_kh66

عضو جدید
اونقد بیچاره نیستم که به یه مرد ازدواج کرده فکر کنم. کسی که رفته واسه من میمیره. مرده م زنده نمیشه.....

الهام3

عضو جدید
من یه فلسفه خاصی تو زندگیم دارم . اگه یه نفر رو دوست داشته باشم (جدا از جنسیتش) تا آخر عمرم دوسش خواهم داشت و اگه اون یه نفر کاری کنه که من خوشم نیاد .ممکنه از اون کار متنفر باشم اما اجازه نمیدم تنفرم جای دوست داشتنم رو بگیره .از طرفی دوست داشتنم هم نمیتونه باعث بشه که اشتباهش رو نادیده بگیرم .
چنین اتفاقی واسه من هم تقریبا افتاده .همچنان دوستش دارم پس میبخشمش در واقع اصلا ازش ناراحت نمیشم که نیاز به بخشش داشته باشه اما هرگز حاضر نیستم دوباره با اون باشم چون یک بار شخصیت من رو نادیده گرفت و این احتمال وجود داره که تکرار کنه ... ;)
منم کاملا با افکار فریبا موافقم چون افکار من همینه

negarbahrami

عضو جدید
ميبخشمش اما ديگه حاضر نيستم ببينمش و خاطراتم باهاش زنده بشه،چون از حالا به بعد عشق يکي ديگه هستش

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخشش کار بزرگانه. ممکنه دیگه نخوام ببینمش ولی همواره می بخشمش. هر کسی رو تو هر موقعیت و جایگاهی که باشه می بخشم.

shadow_IR

کاربر بیش فعال
نمیگم یادم میره چون واقعاً یادم نمی ره ولی از صمیم قلبم میبخشم!!!

68686868

عضو جدید
نه متاسفانه نمیتونم تا حالا خیلی با خودم کلنجار رفتم که ببخشم اما نمیشه . وقتی کسی دلمو بشکنه محبتش از همون جایی که قلبم ترک برداشته خالی میشه.

???zendegi

عضو جدید
سعی میکنم ببخشمش و بهش میگم فراموشم کن همون طور که فراموشت کردم،میگم فراموشت کردم تا به کسی که بعد ازتو وارد زندگیم میشه خیانت نکنم.فکر کنم این جمله بهترین تنبیه واسش باشه تا یه کم با وجدانش درگیر باشه:redface:

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا دوستش داشته باشم میبخشم،و خیلی وقته که بخشیدم ;)

hamid_eli

کاربر بیش فعال
حتما میبخشم چون این یعنی عشق واقعی! از گناه کسی که دوستش داری بگذری...........

hamid_eli

کاربر بیش فعال
بله حتما میبخشم حالا اون یه اشتباهی کرده کسی که عاشق راه فداکاری و گذشت رو خوب بلده این یعنی عشق واقعی!...............................................:heart:

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره می بخشم تا بتونم راحت زندگی کنم اگه نبخشمش اینقدر بهش فک می کنم دیووونه می شم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه دارن از عشق میگن. کسان دیگه ای هم برا بخشیدن و اینا تو زندگی نیست؟

s.shab

عضو جدید
میگم اون موقع که جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت بود! گم شو دیگه ام سراغ من نیا

SASE

عضو جدید
صور کنید پسری را با تمام وجود دوست داشتید و او هم چنین احساسی به شما داشته است. خیلی از پسرها معتقدند دخترها بعد از ورود به دانشگاه بر خلاف میل آنها تغییر می کنند. همین اتفاق سبب ناسازگاری آن پسر با شما میگردد. شما تلاش خود را میکنید که به او بفهمانید دانشگاه هیچ چیزی را بین شما تغییر نخواهد داد اما سرانجام حسادت او سبب جدایی شما میگردد. او دو سال بعد ازدواج میکند و سه سال بعد که در زندگی خود شکست میخورد از طریق آشنایان سعی میکند دوباره خود را وارد زندگی شما کند شما چه خواهید کرد؟

من اصلا نمی تونم ببخشم

darya68

عضو جدید
منم می بخشم بخاطر عشق، حتی اگه گذشته باشه لازم به عذر خواهی هم نیست اما خب نمیذارم دوباره وارد زندگیم شه ، مودبانه و محترمانه براش توضیح میدم راه ما هیچ وقت یکی نبوده و روزهای گذشته دیگه گذشته .

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه به هیچ عنوان اصلا بهش فکر نمیکنم تا ببخشمش

MASOUD.S

عضو جدید
اولا که آدمی که از سوراخ دوبار گزیده بشه واقعا احمقه!
دلیلی برای یخشیدن نداره! مثله یه آشغال باهاش برخورد می کنم! یعنی می ندازمش تو زباله دونی تاریخ! (هر چند از مادر زاده نشده کسی
که بخواد دل منو بشکونه)

sonya.b

عضو جدید
تا توی موقعیتش قرار نگیری نمیتونی واقعا بگی چکار میکنی (ایشالا که هیچ وقت این اتفاق واسه هیشکی نیفته)
من فک نکنم بتونم ببخشمش هیچ وقت نمیشه کارشو فراموش کرد و حتی اگه از عشقش هم بمیرم توی زندگیم راهش نمیدم غلط کرده بعد از 3 سال تازه پشیمون شده

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
چند بار بخشیدم، دیگه به هیچ وجه حاضر نیستم:(

heshmat khan

عضو جدید
اول حسابي چپ و راستش ميكنم و حالشو جا ميارم طوريكه تا عمر داره يادش نره ! بعد ميبخشمش !! :confused:

بالا