***آیا دیدن موی بانوان برای مردان میتواند موجب کشش مردان به سمت آنان شود؟***

***آیا دیدن موی بانوان برای مردان میتواند موجب کشش مردان به سمت آنان شود؟***

• بلی

رای: 61 54.0%
  • خیر

رای: 52 46.0%

• مجموع رای دهندگان
    113
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه شما همچنان بر همان تفکر اولیه خودتون هستید و اساسا توجهی به توضیحات علمی و گفته ها و سوابق من ندارید و اساسا کاری با علم آمار ندارید، شما هم هرچیز به نفعتون باشه رو دوست دارید بپذیرید.

ممنون، امیدوارم شما هدفتون فقط ایراد گرفتن نبوده باشه، البته به هدفتون نرسیدید، امیدوارم به اهداف دیگرتون برسید:gol::gol::gol:

متاسفانه شما به تخریب شخصیت و ناتوان شمردن فرد مقابلتان در قدرت سخنوری، ایرادات علمی و بحث تبحر خاصی دارید. و همچنین. :D:gol:

همچنین اعلام میکنم قصدم از پرسیدن این سوالات به هیچ عنوان ایراد گرفتن از شما نبود فقط خواستم تکلیف خودتون رو در جبهه خودتون و برداشت هاتون از مسائل روشن بشه که فکر میکنم تا حدود زیادی موفق بودم. :gol:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه شما به تخریب شخصیت و ناتوان شمردن فرد مقابلتان در قدرت سخنوری، ایرادات علمی و بحث تبحر خاصی دارید. و همچنین. :D:gol:

همچنین اعلام میکنم قصدم از پرسیدن این سوالات به هیچ عنوان ایراد گرفتن از شما نبود فقط خواستم تکلیف خودتون رو در جبهه خودتون و برداشت هاتون از مسائل روشن بشه که فکر میکنم تا حدود زیادی موفق بودم. :gol:
تکلیف مشخص است، منتها شما باز حرف خود را تکرار میکنید:
باز هم عرض میکنم
هر نظر سنجی در محدوده جامعه آماری خودش با هر نتیجه و هدفی معتبر است، در غیر این صورت خارج از محدوده آماری اش با هر نتیجه و هدفی نا معتبر است.

این یه اصل توی علم آماره، شما عملا با این کاری ندارید، بعد بنده رو متهم به تخریب شخصیت می کنید؟
خب کمی از علم آمار کمک بگیرید نه از احساستون.
اینکه توجهی به اصول علم آمار ندارید و من اینو متذکر میشم تقصیره منه؟

حالا شما مثال بیارید از اینکه من در جایی، نتایج یک نظر سنجی در محدوده جامعه آماری خودش رو به جامعه آماری دیگه تعمیم دادم و از نتایجش چون به نفعم بوده استفاده کردم.
البته خودتون قبلا فرمودید که این برداشت شما از حرف های منه (خودم نگفتم ولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است)، که خب مسلما برداشت شما لزوما حقیقت نیست و با توضیحاتی که دادم با حقیقت فاصله بسیار داره.

sasan-ajdari

عضو جدید
يعني خاك تو سر اون مردي كه اينجوري باشه البته ديگه مردي وجود نداره(بخشيد با اين لهن گفتم)

Mohsen_1111

عضو جدید
با احترام به خواهرم zeinab68 این رو عرض کنم که من به هیچ وجه قصد ندارم چیزی رو زیر سئوال ببرم فقط مطلبی رو که به نظرم درسته عنوان می کنم
چیزی که مسلمه اینه که اگر کل مردم کره زمین بشن جامعه آماری این نظرسنجی و همه هم رای به این بدن که ما تحریک نمی شیم و بنابراین نگاه کردن مرد به موی زن نامحرم اشکال ندارد باز این ملاک برای مرد مسلمان نیست
خدا درقرآن فرموده:
قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ ﴿۳۰﴾( سوره نور)
به مردان با ايمان بگو ديده فرو نهند و پاكدامنى ورزند كه اين براى آنان پاكيزه‏تر است زيرا خدا به آنچه مى‏كنند آگاه است
ما مسلمونیم یعنی اسلام رو کامل ترین دین می دونیم و ایمان داریم که خدا انسان رو آفریده و دستورالعملی که باعث رسیدن به سعادته رو در کتابی بنام قرآن در دسترسش قرار داده ما اگر می خوایم به سعادت برسیم باید برطبق قرآن عمل کنیم در غیر اینصورت هیچ چیز مهم نیست
اینا یا راسته یا دروغ . . . ما بهش عمل می کنیم یا به اون چیزی که دنبالش بودیم می رسیم یا نمیرسیم که باز هم در این صورت چیزی رو ازدست ندادیم جز یه سری لذت زودگذر البته اگه بشه اسمش رو لذت گذاشت

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با احترام به خواهرم zeinab68 این رو عرض کنم که من به هیچ وجه قصد ندارم چیزی رو زیر سئوال ببرم فقط مطلبی رو که به نظرم درسته عنوان می کنم
چیزی که مسلمه اینه که اگر کل مردم کره زمین بشن جامعه آماری این نظرسنجی و همه هم رای به این بدن که ما تحریک نمی شیم و بنابراین نگاه کردن مرد به موی زن نامحرم اشکال ندارد باز این ملاک برای مرد مسلمان نیست
خدا درقرآن فرموده:
قُل لِّلْمُؤْمِنِينَ يَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَيَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ ﴿۳۰﴾( سوره نور)
به مردان با ايمان بگو ديده فرو نهند و پاكدامنى ورزند كه اين براى آنان پاكيزه‏تر است زيرا خدا به آنچه مى‏كنند آگاه است
ما مسلمونیم یعنی اسلام رو کامل ترین دین می دونیم و ایمان داریم که خدا انسان رو آفریده و دستورالعملی که باعث رسیدن به سعادته رو در کتابی بنام قرآن در دسترسش قرار داده ما اگر می خوایم به سعادت برسیم باید برطبق قرآن عمل کنیم در غیر اینصورت هیچ چیز مهم نیست
اینا یا راسته یا دروغ . . . ما بهش عمل می کنیم یا به اون چیزی که دنبالش بودیم می رسیم یا نمیرسیم که باز هم در این صورت چیزی رو ازدست ندادیم جز یه سری لذت زودگذر البته اگه بشه اسمش رو لذت گذاشت

ممنون

...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا