آیا ازدواج لازمه ...

sajjad.DSA

عضو جدید
می دونی اگه کسی ازدواج نکنه چی می شه؟

خوب معلومه نسلش منقرض می شه...

پس ازدواج لازمه

نظر شما چیه..................:que:

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ازدواج می تونه یه نیاز تلقی شه
هر چقدر این نیاز قویتر بشه دلیل برای ازدواج هم می تونه بیشتر شه

April_girl

عضو جدید
بستگي به اين داره كه اون آدم چقدر سرش به تنش بيارزه .
ولي ازدواج در كل به آدم احساس زنده بودن ميده ( اگه طرفت رو درست انتخاب كرده باشي ) :)
چرا يه آدم بايد سرش به تنش بيارزه تا ازدواج كنه؟شايد نيارزه بخواد ازدواج كنه كه بيارزه ..يا اول بيارزه ولي يه چي بشه كه ديگه نيارزه.......يا اصلا........

khoshhal

عضو جدید
البته ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
که نه اما خطرناکه ممکنه مشکل آفرین باشه

sma519

عضو جدید
را برعكس گرفتيد آخه ه ه ه ه ه ه !!!!

را برعكس گرفتيد آخه ه ه ه ه ه ه !!!!

اولا" از شبنم خواهش ميكنم كه هميشه با سايز كوچك تايپ كنه چون اعصاب آدم خرد ميشه !:wallbash:
دوما" منظور من اين بود : كسي كه فقط بلده اكسيژن بيخودي مصرف كنه ، همون بهتر كه نسلش منقرض بشه . :que:
سوما" هم يادم رفته :redface:

sma519

عضو جدید
بي انصافها

بي انصافها

ضمنا" اينم بگم كه همتون خيلي بدين . قهر قهر قهر بابات سلامت باقيشم نميدونم . ميرم به مامانتونم ميگم كه همتون دست به يكي كردينو اشك منو در آوردين . :cry: :crying:
بي انصافها لااقل يكيتونم طرف منو ميگرفتين . :exclaim:

عطیه 67

عضو جدید
من فکر می کنم ازدواج یه چیزی بالاتر از این حرفاست چون پیامبرمون میفرمایند: النکاح سنتی ... (بقیشم که همه بلدند!!!!!)که حتی کسی که ازدواج نکن رو از خودشون نمی دونن!
اما برا رسیدن به خوشبختی زمانش خیلی مهمه (هرکی با شرایط خودش خوب فرق می کنه!)
و گر نه انقدر ما ادما بد می کنیم که اگه نسل بعضیامون قط شه بهتره نه؟!

taravat_tree

عضو جدید
نه بابا ! چه لزومی ؟
وقتی نسل ما همه دیوانه باشند ، ادامه آن لزومی ندارد ...
بنابراین بنده به نوبه خودم این رشته را قطع خواهم کرد !

kittleboy_87

عضو جدید
من که تجربش رو ندارم،ولی با این چیزایی که تو این سالها دیدم،اگه درست ازدواج صورت بگیره(درست بودنش خیلی خیلی خیلی مهمه) یه زندگیه جدیده و هرچی بگم کم گفتم
البته من با این شرایطم(سربازی :cry: و ارشد :confused:) هرچند که 2جا همزمان از همین الآن کارم ردیفه ولی فکر نمی کنم قبل از 30 سال بتونم.چون چندتا آرزوی بزرگتر دارم که با ازدواج بله دیگه متاسفانه پولش باید بره تو جیب یکی که خیلی دوسش خواهم داشت

sajjad.DSA

عضو جدید
قهر نکن قهر تو دیگه خریدار نداره

قهر نکن قهر تو دیگه خریدار نداره

ضمنا" اينم بگم كه همتون خيلي بدين . قهر قهر قهر بابات سلامت باقيشم نميدونم . ميرم به مامانتونم ميگم كه همتون دست به يكي كردينو اشك منو در آوردين . :cry: :crying:
بي انصافها لااقل يكيتونم طرف منو ميگرفتين . :exclaim:

حالا قهر نکنو گریه نکن تا ببینیم چی می شه...(ماه رمضونیه قهر کردن گناهه )
من یکی طرف تو ;) حالا شد

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه آدم یه کم فکر داشته باشه هیچوقت تن به این کار نمیده:mad::redface:
با سلام
من با نظر دوستمون موافقم
ازدواج نه تنها هیچ دردی از آدم دوا نمیکنه،بلکه یه روز به خودت میای و میبینی که چه اشتباهی کردی و کوه مشکل رو سرت هوار میشه:surprised::(

sajjad.DSA

عضو جدید
با سلام
من با نظر دوستمون موافقم
ازدواج نه تنها هیچ دردی از آدم دوا نمیکنه،بلکه یه روز به خودت میای و میبینی که چه اشتباهی کردی و کوه مشکل رو سرت هوار میشه:surprised::(
به نظر من که اصلا چیزه اشتباهی نیست چون اگه چیزه اشتباهی بود ، هیچ وقت پیامبر خدا ودین اسلام وحتی ادیان دیگر بر آن تاکید نمی کردند. هرچی باشه اونا برای هدایت اومدن ،نه برای ضلالت...:gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
اگه ازدواج نكنيم مثلا مي خوايم چيكار كنيم؟؟:surprised:
هي با دوستامون بچرخيم.هي بريم مسافرت هي بريم گردش هي بريم خريد هي بريم هي بريم ... تا كي؟؟
بعد سر پيري چي كار كنيم؟تنها.هي به دوستامون مي گيم شما بياين اونا مي گن ما كمرمون درد مي كنه شما بياين:D
هر روز تنها غذا بخوريم هر روز تنها از خواب بلند شيم .تو خونه صدايي نيست.به بچه هاي بقيه نگاه كنيم و حسرت بخوريم.وقتي چشمامون ناسور شد وقتي حالمون جا نبود آويزون اين و اون شيم كه بيايد مارو ببريد دكتر.بيايد قرصامونو بگيريد خريد هامونو بكنيد...اگه الان زندگي زحمت داره همين زحمت رحمت داره!!بعدها هم شما زحمت دارين:smile:

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم کار میکنه که بتونه به راحتی زندگی کنه
زندگی راحت رو هم برای ازدواج میخاد
ازدواج میکنه که بچه داشته باشه

زن و شوهر و بچه هم نیازهای یه فرد هست

امروز لج کنی ازدواج نکنی فردا حتمآ ازدواج میکنی
چون بهش نیاز داری

sajjad.DSA

عضو جدید
اگه ازدواج نكنيم مثلا مي خوايم چيكار كنيم؟؟:surprised:
هي با دوستامون بچرخيم.هي بريم مسافرت هي بريم گردش هي بريم خريد هي بريم هي بريم ... تا كي؟؟
بعد سر پيري چي كار كنيم؟تنها.هي به دوستامون مي گيم شما بياين اونا مي گن ما كمرمون درد مي كنه شما بياين:D
هر روز تنها غذا بخوريم هر روز تنها از خواب بلند شيم .تو خونه صدايي نيست.به بچه هاي بقيه نگاه كنيم و حسرت بخوريم.وقتي چشمامون ناسور شد وقتي حالمون جا نبود آويزون اين و اون شيم كه بيايد مارو ببريد دكتر.بيايد قرصامونو بگيريد خريد هامونو بكنيد...اگه الان زندگي زحمت داره همين زحمت رحمت داره!!بعدها هم شما زحمت دارين:smile:
به این می گن آینده نگری.:gol:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که اصلا چیزه اشتباهی نیست چون اگه چیزه اشتباهی بود ، هیچ وقت پیامبر خدا ودین اسلام وحتی ادیان دیگر بر آن تاکید نمی کردند. هرچی باشه اونا برای هدایت اومدن ،نه برای ضلالت...:gol:
منم سخن رسول خدا رو قبول دارم
ولی دوست عزیزم در جامعه ای که ما داریم زندگی میکنیم فردای خودمون هم نامعلومه چه برسه به فردای زن و بچه:surprised:
من نمیگم ازدواج بده:redface:میگم در کشور ما شرایطش دیر بوجود میاد یا ممکنه اصلا بوجود نیاد:(

pishoo

عضو جدید
اولا" از شبنم خواهش ميكنم كه هميشه با سايز كوچك تايپ كنه چون اعصاب آدم خرد ميشه !:wallbash:
دوما" منظور من اين بود : كسي كه فقط بلده اكسيژن بيخودي مصرف كنه ، همون بهتر كه نسلش منقرض بشه . :que:
سوما" هم يادم رفته :redface:
باشما که معافقم خفن!
ولی ازدواج لازمه تا آدم کامل شه البته اگه جفت مکملشو پیدا کنه
اگرم نکرد خوب ازدواج نکنه البته این برای آدم با جنبه صدق می کنه
آدم بی جنبه ازدواج کنه بهتره!:biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من يكي كه خيلي لازمه اونايي هم كه ميگن ازدواج توي اين شرايط مسخزست بايد بگم كه ما اومديم براي جنگ همش نبايد خوشي باشه من فقر رو بيشتر از ثروت دوست دارم چون زندگيمو هيجاني ميكنه به زندگيم نشاط ميده
به قول امام علي از هر چيزي كه ميترسي بپر توش