آیا آمریکا واقعا دشمن ماست؟؟؟!

آیا آمریکا واقعا دشمن ماست؟؟؟!

• مجموع رای دهندگان
    26
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Next

عضو جدید
بگذارید ماجرایی که مربوط به یکی از اقوام است را برای تان بازگو کنم .
در فامیل دختری با مردی ازدواج کرد که ان مرد سرطان داشت . بعد از مدتی زندگی عاشقانه و شیرین همسر این خانم فوت می کند و حاصل این زندگی کوتاه یک کودک 1 ساله ( پسر) می شود ...
حال خانواده داماد به خاطر مشکلی که از گذشته با خانواده عروس داشتند به داد گاه شکایت کرده و خواستار گرفتن بچه از مادر هستند . و دادگاه اسلامی سرپرستی کودک را تا 7 سالگی به مادر و بعد از ان به پدر بزرگ سپرده اند . تصور کنید این مادر تا 7 سالگی این بچه , با تمام سختی ها ساخته و کودک را به ثمر می رساند وبعد از ان باید از کودک دل بکند و....

هدف من از گفتن این ماجرا این است که خانم های عزیز ساکن در این مملکت گل و بلبل بدانند که چه جفایی در حق انها می شود و خواهد شد ...
دیگر نمی گویم که چه بلاهایی به سر این موجود لطیف در کشور ما می اورند که خود شما هم دیده اید و هم ..

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسیم تو چرا همه چی رو مقایسه میکنی
پس تو میگی پرچم له کردن خوبه !!!؟؟؟؟؟هان؟
دیدی تا حالا تو تضاهرات پرچم دانمارک رو بسوزونن؟؟؟؟
به نظزت ایران و امریکا تو هیچ چیزی مذاکره ندارن؟؟؟
پس چرا تو حمله به افغانستان جت های جنگنده از دانالهای ایران میگذشت
اونوقت چرا ایران اجازه میداد
من همه چيرو مقايسه ميكنم براي اينكه شماها همه چيرو سركوب ميكنين.... كشور خودتونو خراب ميكنين و كشوري ديگرو كه از كشور خودتون بدتره رو بالا ميبريد.... واقعا جاي تاسف داره...به جاي اينكه با هم فكري و كمك همديگه مشكلاي كشورمونو خودمون برطرف كنيم همش به دنبال اين هستيد كه آمريكارو در نظر بقيه بزرگ جلوه بدين... بله شايد آمريكا از نظر تكنولوژي و پيشرفت از بقيه كشورا جلوتر باشه اما به همون اندازه هم از نظر جنايت از همه جلوتره .........
بله من ديدم بسوزونن شايد شما نديدين... پشت همه اينا آمريكاست ... ميدوني چرا ؟ چون پول داره...قدرت داره... ... ميتونه همه رو به سمت خودش بكشه

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگذارید ماجرایی که مربوط به یکی از اقوام است را برای تان بازگو کنم .
در فامیل دختری با مردی ازدواج کرد که ان مرد سرطان داشت . بعد از مدتی زندگی عاشقانه و شیرین همسر این خانم فوت می کند و حاصل این زندگی کوتاه یک کودک 1 ساله ( پسر) می شود ...
حال خانواده داماد به خاطر مشکلی که از گذشته با خانواده عروس داشتند به داد گاه شکایت کرده و خواستار گرفتن بچه از مادر هستند . و دادگاه اسلامی سرپرستی کودک را تا 7 سالگی به مادر و بعد از ان به پدر بزرگ سپرده اند . تصور کنید این مادر تا 7 سالگی این بچه , با تمام سختی ها ساخته و کودک را به ثمر می رساند وبعد از ان باید از کودک دل بکند و....

هدف من از گفتن این ماجرا این است که خانم های عزیز ساکن در این مملکت گل و بلبل بدانند که چه جفایی در حق انها می شود و خواهد شد ...
دیگر نمی گویم که چه بلاهایی به سر این موجود لطیف در کشور ما می اورند که خود شما هم دیده اید و هم ..
ببين دوست عزيز خودت داري ميگي دادگاه اسلامي.... اين از قوانين اسلامه و حرفي توش نيست... چطور همه مردا طرفدار اين قانون اسلام كه هر مرد ميتونه چندتا زن داشته باشه هستن و هيچ مردي خانومارو تحريك نميكنه كه آي بلند شيد و از حق خودتون دفاع كنيد؟؟؟؟؟؟
در ضمن توي همه كشورا اين قانون هست كه سرپرستيه فرزند با پدر باشه... هي ميگيد مقايسه نكن .... نميشه كه آخه.... شماها همش دوست داريد ايرانو با تماميه قوانينش بدترين كشور جلوه بديد....آخه چرااااااا؟

Next

عضو جدید
دوست عزیز ( نسیم ) . اینقدر سطحی به قضایا نگاه نکن و چشمت رو به فجایع ایی که در اطرافت در حال رخ دادن هست نیند ...

Next

عضو جدید
اول اینکه اگه در یک اتاق 6 * 3 برای 2 سال با کسانی زندگی می کردی که هر کدام نظری 100 برابر متفاوت تر از شما می داشتند خیلی بهتر می توانستید بدون حرص خوردن بحث کنید .

حتما شما در دنیای دیگری زندگی می کنید ... یا اینکه تا به حال پای درد و دل کسی نشسته اید ..
امیدوارم گذشت زمان حقایق زندگی در این دوره را برای شما اشکار کند ... پیروز و سربلند باشید

EDA

عضو جدید
naaaaaaaaaaaaaaaaaa.dolate ma khoona maro mikmake .nasim khanoom ma mordehaye motaharekim,chon ekhtiaro azadi nadarim.va ensani k azadi nadare yani mordei bish nist.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اول سلام
من با اين نظر كه بايد قدرت كسب كنيم موافقم، اما اينكه كسي بخاطر اينكه قدرت و پول داره بياد هركاري دلش مي خواد بكنه درست نيست! مردي و مروت اينه كه قدرت و پول داشته باشي اما خلاف رضاي خدا عمل نكني!
نمي گم ايراني ها همشون اينطورند اما بايد اين طور باشند.

من هم يك سوال از شما دارم! ترجيح مي دهي بخاطر پاسخ اين چراها خون بدهي يا بدون گرفتن پاسخ صاحب مدرك دكتراي فلان رشته شوي؟ لطفا به وجدان خودمون دروغ نگيم!
درسي كه از قيام حسين(ع) گرفته ام اينه: اگر حكومت ها ظلم مي كنند، تقصير مردمه كه ظلم رو قبول مي كنند.

خلايق هر چه لايق!!!

نمي دونم چرا دوست داريد هميشه تيغ انتقاد رو به اسلام وارد كنيد، شما از دولت ايران انتقاد مي كنيد يا از دين اسلام؟
اين كه دولت ايران بنام اسلام سياستهاي اشتباهي انجام مي ده هيچ خللي به درستي دين اسلام وارد نمي كنه.

مردم ايران 30 سال پيش به رهبري يك امام عادل و فرزانه براي پاسخ دادن به اين چرا ها به پا خواستند! اونها مي خواستند جامعه اي بسازند كه پاسخ تمام اين چراها و چراهاي ديگر رو داشته باشه! اما عوامل متعددي مانع اين آرزو شدند كه بنظر من مهمترين مانع اين بود كه مردم كم كم فراموش كردند كه براي چه قيام كرده بودند(شايد هم ديگه حوصله دخالت نداشتند، اونها مي خواستند پس از اون قيام كمي هم استراحت كنند! بچه هاي خود رو بزرگ كنند! تحصيل علم كنند! و در يك كلام در زندگي روزمره غرق شوند!) از طرف ديگه دولتمرداني كه از دل همين مردم كه ديگر بجاي روحيه انقلابي خواستار رفاه بودند، بلند شده بودند صلاح را در اين ديدند كه ...

بنظر من در شرايط فعلي رابطه با امريكا درست نيست.
ما بجاي اينكه به فكر رابطه با امريكا باشيم بهتره سعي كنيم اگر روزي جايي از اين مملكت مسئوليتي رو بهمون دادند، علي وار عمل كنيم. اگه فقط 50 درصد جامعه اينطور باشند اين مملكت خيلي پيشرفته تر از امريكا و امريكاها خواهد شد.

کاملا درسته

این قسمت برای من خیلی جای تامل داره.
همه ی عقب موندگی ما و مشکلات برخواسته از مدیران نا کارآمد به خاطر حکم همین شخص فرزانه بود : ما متخصص نمی خواهیم ... متعهد می خواهیم... همینه که همه ی ما می بینیم به تخصص برای انجام امور دولتی بها نمی دن .چیزی که مهمم هست ظاهری آراسته (که همه می دونن چگونه است) و تسلط بر احکام دینی است. متاسفانه

واقعا همینی هست که می گید و این مطلب رو بسیار عالی بیان کردید
من هر وقت کسانی رو می بینم که انتقاد می کنن از مشکلات مختلفی که دولت براشون ساخته می گم همه این ها حقمون هست.چرا؟ چون هر کاری می کنن سکوت می کنیم.
من شخصا هیچ وقت حاضر نیستم به خاطر رفع این مشکلات توی هیچ درگیری شرکت کنم.چرا؟جون می دونم اون ها از بردن و شکنجه دادن و کشتن هیچی کم نمی ذارن.
پس همون طور که گفتی منم سعی می کنم بی سر و صدا لیسانسم و بگیرم و خداحافظ ایران تا شاید بتونم روزی با قدرت برگردم و دینم رو به کشورم ادا کنم

فکر نمی کنم منظور دوستمون اینی که شما برداشت کردید بوده باشه.
اگر انتقادی باشه به دولتی هست که به اسم اسلام کارهاشو و انجام می ده نه بر اساس اصول اسلامی

تشکر به خاطر پست واقعا خوبن که با رعایت اعتدال و در شکلی کاملا منطقی بیان شده بود زکریا جان

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من همه چيرو مقايسه ميكنم براي اينكه شماها همه چيرو سركوب ميكنين.... كشور خودتونو خراب ميكنين و كشوري ديگرو كه از كشور خودتون بدتره رو بالا ميبريد.... واقعا جاي تاسف داره...به جاي اينكه با هم فكري و كمك همديگه مشكلاي كشورمونو خودمون برطرف كنيمهمش به دنبال اين هستيد كه آمريكارو در نظر بقيه بزرگ جلوه بدين... بله شايد آمريكا از نظر تكنولوژي و پيشرفت از بقيه كشورا جلوتر باشه اما به همون اندازه هم از نظر جنايت از همه جلوتره .........
بله من ديدم بسوزونن شايد شما نديدين... پشت همه اينا آمريكاست ... ميدوني چرا ؟ چون پول داره...قدرت داره... ... ميتونه همه رو به سمت خودش بكشه

پست جناب زکریا رو بخونید و از شیوه ی بیان ایشون استفاده کنید

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بله....غیر این نیست!
ولی فعلا شما یه مقدار بیشتر روی کاربرد لغت "شما" در خطاب به سایرین تامل بفرمایید.....ما خودمون هم دیده باز داریم، هم عملمون رو اگر ایراد داره تصحیح میکنیم و هم لااقل چراغ بدست داریم خوشبختانه.....نه مثل عده ای نیازمند چراغ دیگران.

اینم نظر شما هست دیگه
فکر کنم قبلا گفتم هرکی یه نظری داره
ضمنا چراغ داشتن مهم نیست چطوری گرفتنش مهمه

آخرین ویرایش:

Next

عضو جدید
تصور میکنم .. بهتر است که یک قدم به جلو حر کت کنیم و به جای جنگ بر سر دوستی یا دشمنی با امریکا .مشکل را از درون خودمان ریشه یابی کنیم .. و دلایل مشکلات و مصائب این کشور متمدن ( به گواه تاریخ , نه چیزی که عیان است) را باز گو کنیم . تا به یک نتیجه برسیم .

MAHSA3+*

عضو جدید
چیزی که دشمن ما و همه ی جامعه ی بشریه قدرت طلبی بی حد سران کشورهاست حالا میخواد هر اسمی روش بزارن به بهانه نجات انسان ها از فقر انها را به تیر بستن و خرابتر کردن خانه و کاشانه ی آنه،به بهانه ی استقرار احکام الهی هر حکم غیر انسانی را مسقر کردن همه و همه ااز تشنه ی قدرت بودن ناشی می شود وتمامی این حرف ها وحدیث ها توجیهیست برای اعمال زشت وغیرانسانی خود.پس فرقی ندارد که ما با آمریکا رابطه داشته باشیم یا نه این نگرش ماست که باید تغییر یابد.;)

= nAviD =

عضو جدید
سلام
نه من فکر نمی کنم که آمریکا دشمن ما باشه

من( با حداقل اطلاعات تاریخی ) اصلا نمی تونم قبول کنم که آمریکا دشمن ما و روسیه وانگلیس دوست ما باشند

البته این رو هم بگم که طبیعیه هر دولتی به غیر از دولت ایران در درجه اول به فکر خودش و مردمش باشه تا دیگران

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر شخص و مقامي كه دلتون خواست توهين كرديد اما ديگه اين حقو نداريد به امام توهين كنيد .....
امامي كه خود آمريكا بعد از فوتش گفته بوده مردم ايران هنوز نفهميدن كه چه كسيو از دست دادن ... اون وقت شماها اينقدر راحت درباره ايشون حرف ميزنيد ...واقعا متاسفم....

= nAviD =

عضو جدید
به هر شخص و مقامي كه دلتون خواست توهين كرديد اما ديگه اين حقو نداريد به امام توهين كنيد .....
امامي كه خود آمريكا بعد از فوتش گفته بوده مردم ايران هنوز نفهميدن كه چه كسيو از دست دادن ... اون وقت شماها اينقدر راحت درباره ايشون حرف ميزنيد ...واقعا متاسفم....

بله درسته هنوزم که هنوزه بزرگترین تاریخ دانان آمریکا دارن بررسی می کنن که چطوری میشه کشوری که 300 سال از بوجود آمدنش نمی گذره چطوری 2000 سال ایران رو استعمار کرده.....

= nAviD =

عضو جدید
درست حرف شما اینه:
مردم ایران هنوز نفهمیدن چه کسی را بدست آوردن

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه هر چه زودتر کشور رو ترک کنند تا جامعه ای یک صدا داشته باشید...
جوري حرف ميزني كه انگار اين مملكت واس شماها هم نيست !!!!!!!
درست حرف شما اینه:
مردم ایران هنوز نفهمیدن چه کسی را بدست آوردن
خيلي جالبه شماها هر چيرو كه دوست داريد بشنويد ميشنويد!!!!

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بی خودی بحث می کنید همه می دونن که آمریکا دوست ماست اونایی هم که نمی دونستند متوجه شدند اگر هم کسی متوجه نشد خودش نخواسته که بفهمه;)

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر بی خودی بحث می کنید همه می دونن که آمریکا دوست ماست اونایی هم که نمی دونستند متوجه شدند اگر هم کسی متوجه نشد خودش نخواسته که بفهمه;)
چه جالب ..تزريق و تلقين افكار شخصي (و كاملا غلط !!!! ) به افكار عمومي..... حتما اين نمونه بارزه دموكراسيه...آره؟!!!!!!!!!

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
رابطه برقرار کنیم که چی بشه مثلا؟
اگه رابطه برقرار کنیم اتفاق خاصی میوفته؟
آمریکا و امثال آمریکا خب طبیعتا همیشه دنبال اهداف خودشونن و به دنبال سوءاستفاده تاریخم ثابت کرده

من ایرانیم بهم گفتن:
"گربه برای رضای خدا موش نمیگره"
و
"کس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من"

nasim khanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
رابطه برقرار کنیم که چی بشه مثلا؟
اگه رابطه برقرار کنیم اتفاق خاصی میوفته؟
آمریکا و امثال آمریکا خب طبیعتا همیشه دنبال اهداف خودشونن و به دنبال سوءاستفاده تاریخم ثابت کرده

من ایرانیم بهم گفتن:
"گربه برای رضای خدا موش نمیگره"
و
"کس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من"
خدا خيرت بده كه در قالب دوتا جمله حرف دل مارو زدي ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا