آيا چيزي به اسم طلسم وجود داره؟

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز

آيا واقعا فكر مي كنيد چنين موضوعاتي مثل طلسم...باطل السحر...زبان بند...كارگشا....و نظاير اون چيزي كه توي تصوير مي خونيد وجود دارند؟
..
..
به نظر چه چيزي باعث ميشه که توي اين دوره زمونه خانم ها يا آقايون فرقي نداره باسواد و تحصيلكرده به همچين موضوعاتي اعتقاد داشته باشند و از اونا استفاده كنند؟
..
..
ديگه نميشه فقر فرهنگي و بي سوادي و عدم اطلاع و آگاهي رو علت اون دونست...به نظرشما ريشه اين چيزها از كجا است؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
وجود دارد اما اینطوری که برایش دکان باز کردند خیر. موضوع پیچیده ای است که هر کسی نمیتواند به آن مسلط باشد

ALI _44

عضو جدید
اوایل مسخره میکردم و اهمیت نمیدادم ولی الان مطمینم وجود داره هر کاری بخوای واست میکنن

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاملا بهش اعتقاد دارم..ولی هیچ وقت زندگیمو درگیرش نمیکنم و بهش فک نمیکنم چون خلاص شدن ازش کاره راحتی نیست و هر اتفاقی تو زندگیت بیافترو میخوای بچسبونی به اینجور مسائل...و اینجور کارها هم کاره هرکسی نیست...

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم در مملکتی زندگی میکنم که 90 درصد قشر تحصیلکرده به این چرت ها اعتقاد دارند
ملت دارند نانو را میشکافن ما داریم به کجا می رسیم

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم در مملکتی زندگی میکنم که 90 درصد قشر تحصیلکرده به این چرت ها اعتقاد دارند
برادر من شکافت نانو انکار حرف خدا نیس قبول دارم خیلی ها میرن سمتش و کلی هم میتیغنشون(!) ولی متافیزیک هم جزیی از علمه نمیشه انکارش کرد

JavadMessi

مدیر بازنشسته
بنده هم 90 درصد پستهايي از شما كه به چشمم ميخوره موضوعش تاسف خوردن بابت اينه كه در كنار افرادي زندگي ميكنيد كه 90 درصدشون مادون خط فكري و پرستيژ شما هستند!
ولي خب بنده بابت اين 90 درصد پستهاي شما تاسفي نميخورم چون جايم رو تنگ نكرده!!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرف شمار رو قبول دارم ادم باید به فکر پیشرفت باشه نه پس رفت

اما متاسفانه این مسائل وجود داره چون به چشم دیدم

بچه+

عضو جدید
وجود داره ولی این که اثر کنه یا نه به اعتقادات و ایمان طرف بستگی داره.

بالا