آيا شما قاتل خواهيد بود؟

fahimeh89

عضو جدید
کاربر ممتاز
متن را با دقت بخوانيد تک تک کلمات در جواب نهايي تاثير دارند.

يک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردي را مي بيند که قبلا او را نمي شناخت. او با خود انديشيد که اين مرد بسيار جذاب است. او با خود گفت او همان مرد رويايي من است و در همان جا عاشق او مي شود .اما هيچگاه از او تقاضاي شماره نمي کند و ديگر آن مرد را نمي بيند. چند روز بعد او خواهر خود را مي کشد.
به نظر شما انگيزه ي او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟

.
.
.
.
.

.
.
چند دقيقه با خود فکر کنيد.

.

.

.

.
.
.

.

.
.
.
.
.

جواب:

آن زن اميد داشت که در مراسم ختم خواهرش شايد آن مرد را دوباره ببنيد.

يکي از بزگترين روانشناسان امريکايي اين تست را بر روي افراد زيادي انجام تا به اين نتيجه برسد که چه کساني پاسخ صحيح مي دهند.
نکته ي جالب اينکه اکثر قاتل هاي سريالي به راحتي و سرعت توانستند جواب صحيح بدهند.

mohammad azizi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نههههههههههههههههههههههههه
به نظرم تو کشورهای غربی بیشتر صدق میکنه............
مثل همون ماجرای تازه که تو کشور امرکا اتفاق افتاده
(یه پسر 19 ساله توی نت به شوخی گفته میخواد توی مدرسه ابتدایی تیراندازی کنه...............واسه همین پلیس امریکا 6 سال حبس واسش بریدند)

سناساوجی

عضو جدید
ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه

ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه

جالب است

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز

يک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردي را مي بيند که قبلا او را نمي شناخت. او با خود انديشيد که اين مرد بسيار جذاب است. او با خود گفت او همان مرد رويايي من است و در همان جا عاشق او مي شود .اما هيچگاه از او تقاضاي شماره نمي کند و ديگر آن مرد را نمي بيند. چند روز بعد او خواهر خود را مي کشد.

.
.
.
.
.

.
.

.

.

.

.
.
.

.

.
.
.
.
.

جواب:

يکي از بزگترين روانشناسان امريکايي اين تست را بر روي افراد زيادي انجام تا به اين نتيجه برسد که چه کساني پاسخ صحيح مي دهند.
نکته ي جالب اينکه اکثر قاتل هاي سريالي به راحتي و سرعت توانستند جواب صحيح بدهند.
:cry:

ساحل9027

عضو جدید
اینطوری که نسلش منقرض میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:
ولی خداییس ایده ی جالبیه شاید تو عروسی های نزدیکانش هم میتونست ببینه اونوقت میشد بانی خیر:D

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ههههههه
من گفتم حتما مرده عاشق خواهرش شده و اومده خاستگاری خواهرش...اونم زده از رو انتقامو کینه خواهره رو کشته...:biggrin:

aria_survey87

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای اینو شنیده بودم ولی جوابش رو نمیدوستم واقعا ممنونم از دعوتت دوست گلم

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
چه احمقانه!

روان پریش ها شاید جواب درستو بدونن!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه احمقانه!

روان پریش ها شاید جواب درستو بدونن!
من توی کمتر یک ثانیه جواب درست را گفتم.....فکر کنم سکوت بره های 3 را باید با من بسازن..........یک قاتل سریالی بالقوه........خخخخخخ

خوب معمولا قاتل ها ادم های باهوشی هستند مخصوصا سریالی ها که کارشون را تکرار میکنند بدون اینکه کشف بشن...واسه همین لزوما نمیشه گفت هرکی درست گفته قاتل خواهد شد...ولی میتونه گفت ادم با هوشی هست بر اساس موقعیت سوال درست جواب میده...وگرنه من اصلا نمیتونم قاتل باشم...ناراحت شدم..:cry:

آخرین ویرایش:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
من توی کمتر یک ثانیه جواب درست را گفتم.....فکر کنم سکوت بره های 3 را باید با من بسازن..........یک قاتل سریالی بالقوه........خخخخخخ

خوب معمولا قاتل ها ادم های باهوشی هستند مخصوصا سریالی ها که کارشون را تکرار میکنند بدون اینکه کشف بشن...واسه همین لزوما نمیشه گفت هرکی درست گفته قاتل خواهد شد...ولی میتونه گفت ادم با هوشی هست بر اساس موقعیت سوال درست جواب میده...وگرنه من اصلا نمیتونم قاتل باشم...ناراحت شدم..:cry:

باهوش؟

بلانسبت به نظر می رسه دختره خیلی خل بوده!
به هوش ربطی نداشت که!

fahimeh89

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا ناراحت نشین دیگه

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهوش؟

بلانسبت به نظر می رسه دختره خیلی خل بوده!
به هوش ربطی نداشت که!
دختر خل بوده جون قاتل سریالی نیست.....ولی اونایی که جواب دادن همه سریالی بودن....اصلا مسئله دختره نیست......مسئله چواب منه......

خاطره01

عضو جدید
من قبلا وقتی برا اولین بار شنیدم قاتل بودم اما حالا دیگه خودمو اصلاح کردم :D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

.
.
.
.
.

.
.

.

.

.

.
.
.

.

.
.
.
.
.

جواب:

خیلی جالب بود
حالا من خنگ فکر میکنم خواهرش مخ مرده رو زده بوده این از حسادت اونو کشته