آيا از مرگ می ترسيد و دوست داريد چگونه بميريد

آيا از مرگ می ترسيد و دوست داريد چگونه بميريد

• بلی

رای: 12 23.5%
  • خير

رای: 26 51.0%
  • گاهی

رای: 12 23.5%
  • بی توجه

رای: 1 2.0%

• مجموع رای دهندگان
    51
  • نظرسنجی بسته .

elman13

عضو جدید
آره ولی اون توو خوابه، آدم تا به خودش بیاد تموم می شه ولی وقتی بیداری همه ی اون ده بیست ثانیه فلج می شی، نه می تونی حرکت کنی نه زمین می افتی، انگار قطع نخای کامل شدی، صدات هم در نمیاد
اره یادم افتاد راس میگی خیلی بده:smile:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
از وقتی به خدا اعتقاد ندارم ترسم از مرگ خیلی کم شده چون قبلش میترسیدم خدا منو تو جهنم کباب کنه:smile:

tirmah

عضو جدید
از وقتی به خدا اعتقاد ندارم ترسم از مرگ خیلی کم شده چون قبلش میترسیدم خدا منو تو جهنم کباب کنه:smile:
ترس از مرگ بیشتر ترس از نیست شدن تا گناه البته از نظر من
پس ربطی نداره به خدا اعتقاد داری یا نداری ؟چون اخر مرگ برای همه است

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی به مرگ فکر میکنم نمیترسم ولی در حیرتم .
اون چیزایی که بعد از مرگ خودم میفته رو تصور میکنم ، عکسلعمل آدم های دوروبرم مخصوصا خانواده ام ف نمیخام تصور بدی تو ذهن بقیه داشته باشم .

H>T

عضو جدید
آره معلومه که می ترسم
:w47: :w45:

اصن هرکی میگه نمی ترسه بالا رو داده اجاره...

دخترخوب

عضو جدید
سلام

سلام

اگه بگم نمیترسم که دروغ گفتم اگرم بگم میترسم مطمئن نیستم چون ترس ازمرگ بنظرم بستگی به اطمینانیه که به خودمون وکارامون داریم آرزومیکنم مرگ راحتی داشته باشم.ولی دوس دارم رفتاراطرافیانمو بعداز مرگم ببینم.گاهی به مرگ فکرمیکنم وازاینکه مشکلاتم تموم میشه وبلآخره آرامش پیدامیکنم لذت میبرم

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ ترس نداره درد داره!!

شوخی کردم بخندیم...

نه واقعا وقتی کودکی متولد میشه ناراحته که چرا منو از دنیای گرم و نرم شکم مادر آوردید به این دنیا...
حالا وقتی ما هم متولد بشیم اون لحظه شاید ناراحت باشیم که کجا میریم داشت خوش میگذشت...
منکه دوست دارم عاشقانه بمیرم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از مرگ نمي ترسم خيلي وقتها بهش فكر كنم تنها عاملي كه باعث ميشه از مرگ بترسيم دل كندن از كسائيه كه عاشقانه دوستشون داريم دوست دارم در يك روز باروني كنار اعضاي خونوادم بميرم

ivana

عضو جدید
من از مرگ نمیترسم اما وقتی یادم میفته که جام تو جهنمه اره ترسم میکیره اما دوست دارم تو خواب نمیرم که ندونم که لحظات اخرمه باید عزیزامو ببینم اما خیلی دلم میخواد وقتی میمیرم تو قبر نزارن و بسوزونن

ivana

عضو جدید
از مرگ نمي ترسم خيلي وقتها بهش فكر كنم تنها عاملي كه باعث ميشه از مرگ بترسيم دل كندن از كسائيه كه عاشقانه دوستشون داريم دوست دارم در يك روز باروني كنار اعضاي خونوادم بميرم

خیلی زیبا بود جملت دختر شیرازی اره روز بارونی رو میگم

niloufary

کاربر فعال
از مرگ میترسم چون نمیدونم چیه ...
چون هنوز اینجا رو هم درک نکردم ...
ولی اتفاقی بودنش رو حس کردم یکبار ... حتی فرصت نکردم بگم حالم خوب نیست ... یک چشم بهم زدن .....
من فک میکنم بیشتر بدم میاد ...تا ترس! اینکه ببینم همه ی خاطراتم ، دوستام ، خانوادم اینجا دور هم هستن و من تنها افتادم !

Unline

عضو جدید
نکته ای که هست اینه که خودِ مرگ به تنهایی ترسی ندارد

مثل یک در می ماند که نمیدانیم پشت آن چیست - ما از در نمی ترسیم - از چیزی که پشتش قرار داره می ترسیم

در این مورد هم ترس ما از مرگ نیست - ترس ما از زندگی ای هست که پشت آن قرار دارد - ما می ترسیم که با چیزی وحشتناک و یا خلاف تصوراتمان روبرو شویم

در حقیقت ما از زندگی می ترسیم نه مرگ - زندگی ای که حتی نمی دانیم وجود خواهد داشت یا خیر ...

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مرگ ترس نداره درد داره!!

شوخی کردم بخندیم...

نه واقعا وقتی کودکی متولد میشه ناراحته که چرا منو از دنیای گرم و نرم شکم مادر آوردید به این دنیا...
حالا وقتی ما هم متولد بشیم اون لحظه شاید ناراحت باشیم که کجا میریم داشت خوش میگذشت...
منکه دوست دارم عاشقانه بمیرم

ها ؟؟میشه بفرمایید عاشقانه مردن چه شکلیه ؟

من تقربیا با نظر v for vendetta موافقم !!

نکته ای که هست اینه که خودِ مرگ به تنهایی ترسی ندارد

مثل یک در می ماند که نمیدانیم پشت آن چیست - ما از در نمی ترسیم - از چیزی که پشتش قرار داره می ترسیم

در این مورد هم ترس ما از مرگ نیست - ترس ما از زندگی ای هست که پشت آن قرار دارد - ما می ترسیم که با چیزی وحشتناک و یا خلاف تصوراتمان روبرو شویم

در حقیقت ما از زندگی می ترسیم نه مرگ - زندگی ای که حتی نمی دانیم وجود خواهد داشت یا خیر ...

:smile:

آخرین ویرایش:

sana.68

عضو جدید
ایا واقعا کسی هست که از مرگ نترسه؟!میترسم .خیلی وقتا هم به این فکر کردم چطور بمیرم اما به نتیجه ای نرسیدم . اما وقتشو میدونم وقتی که خدا ازم راضی باشه و احساس کنم دیگه کاری تو دنیا ندارم.

monhaser

عضو جدید
فکر اینکه چی میشه که جسمت از کار میوفته ترس داره! هرچند که ممکنه احتمالاتی که میدی هیج وقت اتفاق نیوفته ولی خوب بازم ...
بنظرم ترس از مرگ عزیزان خیلی بیشتر از مرگ خود آدمه .
مرگ رو دوست ندارم چون فکر کردن بهش باعث میشه شاد نباشم و تلاش نکنم.ودر آخر دلم میخواد طوری بمیرم که بعدش کسی غصه اش نگیره!

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترس که داره ... دوس دارم به همه ارزوهام برسم بعد بدون زجر بمیرم ... :cry: