آنالیز سوالات کارشناسی ارشد معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام ...باهات موافقم به هیچ وجه.....منم خوب ندادم..البته تکنولوژی خوب زدم...تجربه اینو میگه هرکس میگه آسون بود یا بلد نبوده یا خواسته بگه منم هستم!سخت نبود آسونم نبو...باغ دولت آباد قرن 12فکر کنم شیشه هم ضد گلوله...وااااای مگس کشه رو چی زدید؟چقدر خوبهه.بعد از کنکور میای بیرون دوست داری دوباره بخونی الان یه احساسی بهم دست داده...احساس می کنم خیلی بیکار شدم...کنکور کاردانی به کارشناسیم بعد از اون همه خوندن همین فکرو کردم....راستی یه خبر جالبم شنیدم حالمو قشششششششنگ جا اورد....برا آزاد انتخابمو زدم تهران مرکز...اما از یکی از بچه های اونجا که ارشد می خونه شنیدم تهران مرکز بیشتر بچه های خودشو که کارشناسی اونجا بودن بر میداه...می گفت هرکی تهران شمال زده راحت تر قبول می شه....این نیز بگدرد!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...باهات موافقم به هیچ وجه.....منم خوب ندادم..البته تکنولوژی خوب زدم...تجربه اینو میگه هرکس میگه آسون بود یا بلد نبوده یا خواسته بگه منم هستم!سخت نبود آسونم نبو...باغ دولت آباد قرن 12فکر کنم شیشه هم ضد گلوله...وااااای مگس کشه رو چی زدید؟چقدر خوبهه.بعد از کنکور میای بیرون دوست داری دوباره بخونی الان یه احساسی بهم دست داده...احساس می کنم خیلی بیکار شدم...کنکور کاردانی به کارشناسیم بعد از اون همه خوندن همین فکرو کردم....راستی یه خبر جالبم شنیدم حالمو قشششششششنگ جا اورد....برا آزاد انتخابمو زدم تهران مرکز...اما از یکی از بچه های اونجا که ارشد می خونه شنیدم تهران مرکز بیشتر بچه های خودشو که کارشناسی اونجا بودن بر میداه...می گفت هرکی تهران شمال زده راحت تر قبول می شه....این نیز بگدرد!
وااااای اون مگس کشه !!!!!!رو نرسیدم بخونم حتی!!بابا اینا طراح صنعتی می خوان یا دکتر یا معمار؟من نمی گم به معمار ربط نداره ها!!داره ولی آخه این جور اطلاعات تو پروژه های اختصاصی مطرح میشه!!
اینطوری اگه قرار باشه معمارا باید از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو هم تسلط داشته باشن که نکنه یه وقت بخوان طراحی کنن!! ( باید بالاخره یه مرزی باشه خوب اینطوری زیادی دستشون بازه سوال بدن(بدهند): انتقاد هم کنی میگن می خوای معمار باشیو ندونی مثلا زیر درخت فلان جای دولت آباد یه گل روییده بگید رنگش چیه شما ندونید کی باید بدونه!! یا ابعاد فلان اتاق تو یه مجموعه ی هسته ای چیه و با چه سنگی فرش بشه بهتره؟ یعنی تو ارشد داری و اینو لازم نیست بدونی؟!)( به خدا نمی خوام بهانه بیارم من خودم هم دوست دارم بدونم ولی آخه یه حدی مشخص کنن مخصوصا واسه استانداردا!!آخه مگه میشه کل نویفرت رو حفظ کرد که مبادا اینا بخوان سوال بدن!!( کف کردم انقد حرف زدم)

مثلا اورژانس و درمانگاه ؟؟؟ احساس کردم چون مربوط به معماریه احتمالا شاید بشه رنگ و اینا... ولی عقلم بهم گفت خیانت به واقعیت نکنم... زدم تعداد کلینیک ها و زمان بستری !!!تازه زمان کاریشون هم باهم فرق داره؟؟؟ هر کی میدونه و مطمئنه بیاد بگه جوابارو!!
راستی نتایج کی میاد؟؟؟ الان جوابا و سوالارو از کجا میشه پیدا کرد ببینمم عمق فاجعه چقدره!!! !!!من که اومدم به خانواده گفتم خیالتون جمع باشه.. یه درصد هم فکر نکنید که قبول میشم!!مثه اینکه هیچ کس توقع هم نداشت!!!برخوردا ملایم و دلگرم کننده بود...البته شایدم چون خودم خیلی ناراحت به نظر میرسیدم دلشون نیمد چیزی بگن!!
من زدم تهران شمال !!!

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقلیم کوهستانی میشه فشرده و مطبق دیگه!!! منو ببین سوال آسونارو میپرسم!!!! همه زدن!!!

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
وااااای اون مگس کشه !!!!!!رو نرسیدم بخونم حتی!!بابا اینا طراح صنعتی می خوان یا دکتر یا معمار؟من نمی گم به معمار ربط نداره ها!!داره ولی آخه این جور اطلاعات تو پروژه های اختصاصی مطرح میشه!!
اینطوری اگه قرار باشه معمارا باید از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو هم تسلط داشته باشن که نکنه یه وقت بخوان طراحی کنن!! ( باید بالاخره یه مرزی باشه خوب اینطوری زیادی دستشون بازه سوال بدن(بدهند): انتقاد هم کنی میگن می خوای معمار باشیو ندونی مثلا زیر درخت فلان جای دولت آباد یه گل روییده بگید رنگش چیه شما ندونید کی باید بدونه!! یا ابعاد فلان اتاق تو یه مجموعه ی هسته ای چیه و با چه سنگی فرش بشه بهتره؟ یعنی تو ارشد داری و اینو لازم نیست بدونی؟!)( به خدا نمی خوام بهانه بیارم من خودم هم دوست دارم بدونم ولی آخه یه حدی مشخص کنن مخصوصا واسه استانداردا!!آخه مگه میشه کل نویفرت رو حفظ کرد که مبادا اینا بخوان سوال بدن!!( کف کردم انقد حرف زدم)

مثلا اورژانس و درمانگاه ؟؟؟ احساس کردم چون مربوط به معماریه احتمالا شاید بشه رنگ و اینا... ولی عقلم بهم گفت خیانت به واقعیت نکنم... زدم تعداد کلینیک ها و زمان بستری !!!تازه زمان کاریشون هم باهم فرق داره؟؟؟ هر کی میدونه و مطمئنه بیاد بگه جوابارو!!
راستی نتایج کی میاد؟؟؟ الان جوابا و سوالارو از کجا میشه پیدا کرد ببینمم عمق فاجعه چقدره!!! !!!من که اومدم به خانواده گفتم خیالتون جمع باشه.. یه درصد هم فکر نکنید که قبول میشم!!مثه اینکه هیچ کس توقع هم نداشت!!!برخوردا ملایم و دلگرم کننده بود...البته شایدم چون خودم خیلی ناراحت به نظر میرسیدم دلشون نیمد چیزی بگن!!
من زدم تهران شمال !!!

:biggrin::biggrin: چه بامزه حرف میزنی؟
آره خواهر من این چیزا تو معماری هست ...یعنی سلیقه ای برخورد کردن و کنکوری با کمترین استاندارد برگزار کردن...سوالهای من در آوردی...اطلاعات بدرد نخور....که خیلیاش تو اجرا اصلا به چشم نمیاد هیچ اجرا هم نمیشه....شمارو که نمیدونم ولی من امیر کبیر بودم سوالا با بغل دستیام هیچ فرقی نمیکرد همه یه کد بودیم...دوستمم دانشگاه آزاذ افتاده بودم همینطور...جالبیش اینجاس که می گفت یه نفر تست میزده به بقیه هم می گفته مراقب هم هیچ کاری نداشته!!!!:eek:نتیجه گیری اخلاقی...آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته...نتیجه گیری فنی...طرح این سوالا خلاقیت اساتید طراح رو میرسونه!..عکس نتیجه گیری فنی....خلاقیت با خلاقیت فرق فوکوله:confused: در راستای این نتیجه گیری ها باید گفت:وای به روزی که ببندد نمک ،حمله با نارنجک به خانقاه،حقیقتا هنر نزد ایرانیان است.من میخوام برم دنبال یه کلاس اسکیس خوب و همچنین برا ازاد بخونم...با جدیت اگه قبول نشم باید پا بکوبم زمین(سربازی)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با شما هم نظرم ولی خودم فوتوریسم و اکسپرسیونیسم رو زدم. دفاعی هم ندارم هر گزینه ای میتونست باشه. بیستر از حرصم زدم اون تستو!

پارسال آخه درکش آسون بود! 70-80 درصد زده بودن ملت. امسال فکر نکنم. چیزای مزخرفش زیاد بود. نصفشم که در مورد زندگی و معیشت روستاییان بود! هیچی هم زمینه تاریخی یا مبانی نداشت.

اون سوال فنی که در مورد زنون بود رو چی زدین؟! من فلشم ویروس گرفته جزومو نمیتونم ببینم ولی خودم لیزر زدم که دوستان به استهزا گرفتنم:دی آخه از زنون تو ساخت لیزر استفاده میشه. حالا جوابش چیه؟ اگه لیزر باشه روی یه جماعتی کم میشه ها :))

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با شما هم نظرم ولی خودم فوتوریسم و اکسپرسیونیسم رو زدم. دفاعی هم ندارم هر گزینه ای میتونست باشه. بیستر از حرصم زدم اون تستو!

پارسال آخه درکش آسون بود! 70-80 درصد زده بودن ملت. امسال فکر نکنم. چیزای مزخرفش زیاد بود. نصفشم که در مورد زندگی و معیشت روستاییان بود! هیچی هم زمینه تاریخی یا مبانی نداشت.

اون سوال فنی که در مورد زنون بود رو چی زدین؟! من فلشم ویروس گرفته جزومو نمیتونم ببینم ولی خودم لیزر زدم که دوستان به استهزا گرفتنم:دی آخه از زنون تو ساخت لیزر استفاده میشه. حالا جوابش چیه؟ اگه لیزر باشه روی یه جماعتی کم میشه ها :))
با اینکه نور رو به قول شما قورت داده بودم نزدمش!!! این همه لامپ من نمی دونم زنون رو از کجاشون در آوردن!!!حالا نمی گم گل درشتشو بدنا ولی از این متداولا یه ذره ریزتر و جزیی تر سوال بدند باور کنید کسی که خوب خونده جواب می ده کسی که خوب و عمیق نخونده نتونه!به خدا حیف اون همه نوری که من خوندم!!!
اون سوال انتقال حرارت که به کلوین داده بود!!! ببین من اومدم اختلاف درجه حرارتو حساب کردم به پنج نهم تقسیم کردم که بشه به کلوین!!! جواب سه هزار اینا در میومد!!! کسی اونو زده؟؟؟؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره نور و صدا رو غیابگلو و غفاری میدن. بچه ها میگفتن تو تکنولوژی همش کره بوده سوالای نور و صدا ولی مال معماری ماشالله مفهومی بودن بقول خودشون :))
فقط اعصابمون خورد میشه...

یعنی میگی اختلاف 10 درجه کلوین و 10 درجه سانتیگراد فرق داره؟ نداره دیگه. تو فیزیک دبیرستانم بود. اون نیمه مستقیم هم تو جزوه همین خواهرمون بود....اینا مهم نیست من حتی سر اون سوال ادکا هم شک دارم. شما طرف صلبشو ادکا در نظر گرفتین؟...درک مهمه. هرکی درکش خوب بیاد رتبش خوب میشه.
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییی خاک تو سر من!!!!!!!! ببین من عجب اشتباهی کردم!!!ای وااااااااااااااااییییییییییییییی با فارنهایت اشتباه گرفتم!!!!وای الان ته قلبم سوختا سوال به این سادگیییییی!!!
زبان مهمه!!! درک خیلی به اندازه ی زبان شاخص نیست!!
اون اتکاهرو نمی دونم!! راستی اعترف می کنم که بخش قاب هارو نخوندم!!و الان هم اصلا ناراحت نیستم:D چون میدونم هیچ کدومشو نمی زدم!!!مثلا خرپا رو که تکه پاره کرده بودم چی شد!!!! تعادل تکیه گاهی که اومد من هیچ جا برخورد نداشتم!!!تحلیل هایی هم ÷یش خودم کردم ( حالا که شما تازه واردید ندیدید احتمالا، ما قبل آزمون با رها و بابا لنگ دراز تو "مجموعه رفع اشکال"سر تعادل خرپا پدر خودمونو در آوردیم!!! )
راستی رها کجاست؟؟؟ چی کار کرد؟؟؟

آخرین ویرایش:

ehsanmf

عضو جدید
laser

laser

مهندس در مورد لامپ زنون یکم سرچ کردم نتیجش این شد که لامپ های لیزر زنون هم در بازارهای جهانی موجوده ... :D
این لینک هارو ببینید : http://www.thefind.com/sports/info-laser-spot-xenon-lamp
http://www.amazon.com/Super-Sabrelite-Xenon-Hi-Perform-Module/dp/B000IXFYT6
http://www.b2bfreezone.com/product-search/xenon-laser-lamp.htm

قیمت نسبتآ کمشون (تو لینکا هست ) هم نشون میده که لامپ های نسبتآ متداولین و چیز خیلی عجیبی نیست .
تبریک به خودم و "donfidelio" ;):);)

البته مثه اینکه تخلیه الکتریکیشم هست !! :confused:
xenon discharge lamp

بهرحال گزینه ی صحیح " لیزر " ه ... :cool:

ehsanmf

عضو جدید
واااااااااای من زدم تخلیه ی الکتریکی:w09:[/QUOTE]

نگران نباش هنوز چیزی معلوم نیست - شایدم ما اشتباه زدیم .... :redface:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره اون زنون هم لیزری داره هم تخلیه الکتریکی. چه سوال مزخرفی بود اعتراض بدیم حذف کنن !

پارسال یادم نیست کی بود آزمون اسکیس...ولی شاید همینیه که شما میگین. 2 هفته کمتر میشه وقتمون :(

اگه واسه کسی سواد مهم باشه فکر نمیکنم بره ارشد شرکت کنه. چون این چیزا که سواد نیست! هرکی مگس کش و زنون و اسم درختای باغ دولت آبادو بلد باشه خوب میزنه. حالا اینا رو بلد باشیم به چه درد معماری میخوره خدا میدونه. همه جوونا دنبال اینن یه ارشد داشته باشن بیشتر به خاطر مدرکش. وگرنه اگه هدف سواد باشه که خیلی راحت تر میشه کسبش کرد.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی اون تسته تو درک: کاغذ لوله شدهه بود دیگه؟؟؟ من فکر کردم چون مقطع دایره واسه ستون از همه مقاو تره احتمالا اینم بشه دایره!!!

آخرین ویرایش:

aslan_roland

عضو جدید
راستی اون تسته تو درک: کاغذ لوله شدهه بود دیگه؟؟؟ من فکر کردم چون مقطع دایره واسه ستون از همه مقاو تره احتمالا اینم بشه دایره!!!

بله همون بود، البته دلیلش اینه که مقطع دایره بیشرین ممان اینرسی رو ایجاد می کنه، و به همین خاطر برای ستون هم مناسبه. اما هزینه قالب گیریش بیشتره در عمل. تو این سوال چون با کاغذ سر و کار داریم همون مقطع دایره مناسب ترینه.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم تو درک:تسته که دو تا شکل بود یه مثلث و یه چند تا مستطیل کنار هم : "بسته بودن و .. و تداوم" زدم جواب صحیحو کسی میدونه؟
سوالا دارن از ذهنم میرن!!
اقلیم کوهستانی هم که فشرده و مطبق بود درسته؟

آخرین ویرایش:

کدخدا

مدیر بازنشسته
بازم تو درک:تسته که دو تا شکل بود یه مثلث و یه چند تا مستطیل کنار هم : "بسته بودن و .. و تداوم" زدم جواب صحیحو کسی میدونه؟
سوالا دارن از ذهنم میرن!!
اقلیم کوهستانی هم که فشرده و مطبق بود درسته؟
والا تصورم اینه که اون گزینه ای که توش مجاورت و تشابه بود گزینه صحیح باشه اما فقط بر اساس اونچه که یادم مونده گفتم و احتمال خطا زیاده و اون سوال کاغذ لوله شده به نظرم باید دایره باشه علت هم فاصله مساوی از مرکز بار گذاریه که این فاصله هر چی زیاد تر باشه و یک نواخت تر باعث پایداری بیشتری می شه.
اونم آره به نظره من هم همون مطبق و فشردست.
البته نظر طراح مطرحه!!!!!!!!!!!!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تصورم اینه که اون گزینه ای که توش مجاورت و تشابه بود گزینه صحیح باشه اما فقط بر اساس اونچه که یادم مونده گفتم و احتمال خطا زیاده و اون سوال کاغذ لوله شده به نظرم باید دایره باشه علت هم فاصله مساوی از مرکز بار گذاریه که این فاصله هر چی زیاد تر باشه و یک نواخت تر باعث پایداری بیشتری می شه.
اونم آره به نظره من هم همون مطبق و فشردست.
البته نظر طراح مطرحه!!!!!!!!!!!!
ممکن بود مجاورت باشه اما اون خط منحنی پیوسته که من دیدم رو مستطیل ها احتمال می دم که تداوم باشه چون تو بحث مجاورت معمولا شکل ها به هم می چسبند یا خیلی خیلی نزدیکند!!!! بسته بودن و محصوریت هم که بدون دیدن گزینه حدس زدم چون خیلی جاها این شکل رو دیدم!!!اگه بازم نظراتونو بدین بچه ها ممنون میشم!!
آخه من سعی کردم اصلا شانسی نزنم واسه همین تست های زیادی رو خالی گذاشتم!!اینایی که می پرسم خیلی واسم مهمه که درست باشند!!

کدخدا

مدیر بازنشسته
ممکن بود مجاورت باشه اما اون خط منحنی پیوسته که من دیدم رو مستطیل ها احتمال می دم که تداوم باشه چون تو بحث مجاورت معمولا شکل ها به هم می چسبند یا خیلی خیلی نزدیکند!!!! بسته بودن و محصوریت هم که بدون دیدن گزینه حدس زدم چون خیلی جاها این شکل رو دیدم!!!اگه بازم نظراتونو بدین بچه ها ممنون میشم!!
آخه من سعی کردم اصلا شانسی نزنم واسه همین تست های زیادی رو خالی گذاشتم!!اینایی که می پرسم خیلی واسم مهمه که درست باشند!!
اگه انقدر مهمه براتون یه سر به کتاب زیبایی شناسی تویه قسمت گشتالت بزنین به جوابتون با قطعیت 100%می رسین من کتابام پیشم نیست.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مجاورت و تشابه رو زدم، چون مجاورت از اصول گشتالته. البته هر احتمالی هست.

اقلیم کوهستانی هم فشرده و مطبقه، کارشونم دامداری و باغداری :)

کاغذ آ4 هم من کاغذ تاشده رو زدم ولی بعدش که فکر کردم دیدم مقطع دایره بهتره. انقدر سنگین بود آزمون که تمرکزمو از دست داده بودم:(

منم چند تا که یادمه بگم: کاروانسرای متروکه.....>اقامتگاه جهانگردی - ورودی مستقیم به فضای اصلی....>فروشگاه بزرگ - در شب وقتی وارد رستوران میشیم کدامیک جلب توجه میکنه؟ جون من نگین نورپردازی :)

GHASEDAK728

عضو جدید
بچه ها منم یه چندتا سوال که یادمه رو میگم اگه ممکنه بگین که چی زدین:
فرق اورژانس و درمانگاه - اهمیت کدوم دسترسی واسه بیمارستان بیشتره؟ - اون ساختمون که چند طبقه بود - کدوم پلان به اون پرسپکتیو می خورد؟ اون سوال که 4تا شکل داشت، هر کدوم به چند فضا تقسیم شده بودند

GHASEDAK728

عضو جدید
2تا دیگه ام که الان یادم اومد: در کلاس - و اینکه کدوم تو حریم مهمتره؟!!

5967

عضو جدید
سوالهای درک

سوالهای درک

این جوابهای منه
نظر شما چیه؟
فردا سوالها میرسه دستم
به پروفایلم سر بزنین اگه برسه میزارم واستون
ولی به اختصار:
1. تاب
2. در کلاس بازشو بیرون با حایل
3. روستا های کوهستانی مطبق
4. پیشه دامداری باغبانی
5. مگس کش Aشکل
6. ورق اچار شکل باد بزنی
7. کاروانسرا= گردشی
8. پلان طبقه دوم مشکل داشت (من نزدم)
9. 4طبقه
10. وجود برانکارت تعدد مراجعات
11. پنجره نگهبانی وسط
12. تقسیم عینی1 ذهنی3
13. ستون به چهر فضای هم ارزش...گزینه2or3

14. ورود بلافاصله فروشگاه(با شک زدم)
15. دیوارعمودی جنوبی در دی ماه بیشترین

16. وارد رستوران میشوید در شب=رنگ ونور
17. طراخی چند بعدی است؟(نزدم)
18. طراحی مسکونی عملکرد گرا
19. بهترین جا یرای پلکان ضلع غربی
20. رسیدن به بنا بیمارستان با ماشین

5967

عضو جدید

منظر
درخت در محور اصلی دولت اباد...کاج
بادگیر 8طرفه یزد 12قرن
عرض ویلچیر....... 90
سطح خاک..........10
هشت بهشت......... ابتدای چهار باغ
قدمگاه .....باغ مزار باغ در باغ
گشتالت؟؟؟؟؟
ساخته زنتسو پیانو؟؟؟؟
همرفت سیال
حریم...محیط
باغ های تیموری..تپه در وسط
عکس پله ها باغ؟؟؟؟؟
عکس هشتی مانند؟؟؟؟
؟نزدم
باقیش یادم نمیاید شما چی؟
اگه+ اضافه کنین

5967

عضو جدید
1. لامپ زنون تخلیه الکتریکی است
2. نور نیمه مستقیم
3. جذب مستقیم=
4. 600 وات
5. سقف پیش تنیده برای فشار خمشی
6. Pl^3/3ei=تیر طره شده
7. عمق یخبندان =روی پی تا سصح زمین
8. ستون پت سنتر جلوگیری از بار باد
9. بلوک بتنی=بتن ریزی
10. شیشه با پلاستیک =نشکن
11. شیر در مسیر منبع انبساط نباید
12. میلگرد /------------\
13. واخنش سابین رابطه مستقیم
14. افزایش جرم دیوار کاهش نفوذ صدا
15. ترکها جزیی در اندود ناشی از نشست های جزیی
16. نمودار درصدررطوبت و...=42
17. تیر کنسول شده میلگرد گذاری صحیح
18. درخت چنار در جبهه جنوبی خیابان شرقی غربی
19. معین بودن=من جواب ندادم
20. فاصله محل کار تا سرویس بهداشتی =من جواب ندادم
21. تاسیسات ذن برای چه فصلی است=من جواب ندادم
22. بیشترین لنگر=من جواب ندادم
23. بیشترین برش=من جواب ندادم
24. یادبود تاتلین=من جواب ندادم
25. پارلمان المان=من جواب ندادم
26. پلاستیک =من جواب ندادم
27. Wl^2/8.
28. ضریب سایه=من جواب ندادم
29. .
30.

5967

عضو جدید
تازیخ

1. نوشیجان
2. خطاطی
3. مسجد کبود 1گنبد
4. اسپوپای سانچی
5. شودن پاگودا کدو معبد ایذه
6. طاق بیضوی رنسانس
7. برومینی کلیسای کوچک متمرکز
8. مسجد اردستان
9. سردر های ایلخانی
10. مدرنیسم وپست مدرنیسم
11. چهار صفه جنوبی
12. یونان تقارن
13. سانت الیا
14. گنبد فیروز اباد
15. رکوکو=من جواب ندادم
16. ویلا روچلای=من جواب ندادم
17. یزدی بندی=من جواب ندادم
18. سید اصفهان=من جواب ندادم
19. مسجد تاریخانه=نایین=من جواب ندادم
20. بیزانس موزاییک
21. خانه با صفحات ؟؟؟؟ا
22. .
23. .
24. .
25. ..
26. .
27. .
28. .
29. .
30. .

Mona.b

عضو جدید
خیلی ممنون . ولی در مورد درمانگاه فکر کنم گزینه 4 بیشتر بهش می اومد چون موقعیت مکانی درمانگاه و دسترسیش با اورژانس تفاوت داره اورژانس حتما باید دسترسی به خیابون اصلی رو داشته باشه ولی درمانگاه هیچ الزامی نداره. اورژانس حتما باید در طبقه همکف باشه ولی درمانگاه میتونه تو سایر طبقات باشه . شاید اشتباه کنم ولی این نظر من بود. البته این رو مطمئنم که توی هر دوتا برانکارت وجود داره چون خواهرم پزشک هستش. به هر حال هدف طراح چی بوده خدا می دونه . بازم می گم شاید اشتباه باشه.
در کل به همه خسته نباشید می گم و امیدوارم این بلا سر بچه های طراحان سوال بیاد تا هرچی بد و بیراه با کمال وجود تقدیمشون کنن تا بفهمن جوونای مردم از دستشون چی می کشن . این نظام آموزشی رو باید خاک کرد. ای خاک بر سره این.........

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جوابهای منه
نظر شما چیه؟
فردا سوالها میرسه دستم
ولی به اختصار:
1. تاب
4. پیشه دامداری باغبانی
5. مگس کش Aشکل
6. ورق اچار شکل باد بزنی
7. کاروانسرا= گردشی
9. 4طبقه
11. پنجره نگهبانی وسط
12. تقسیم عینی1 ذهنی3

1) توپ! :cry:
9)5طبقه ! (اصلا 4 طبقه نداشت که؟)
10) دسترسی متفاوت و رنگ:D
11) نه وسط نه چسبیده به دیوار، بین اون دو تا
15) سوال فنی بود ولی جواب همون دی هست ;)
16) من زدم کف سازی و مصالح که با اعتراض شدیدی روبرو شده:surprised:
18) اصلا همچین گزینه ای نداشت فکر کنم:D جهت گیری در زمین و این صحبتا...

کلا 6 تا با هم تفاوت داریم. ایکاش بیش از 6تا غلط در نیاد، لااقل 60% زده باشیم :eek:

تو وسالای تاریخ هم:
فوتوریسم-----------> مارتینتی
مسجد کبود--------->دو گنبد
4 صفه------------>شمالی
خانه با صفحات---------> خانه شرودر

5967

عضو جدید
1) توپ! :cry:
9)5طبقه ! (اصلا 4 طبقه نداشت که؟)
10) دسترسی متفاوت و رنگ:D
11) نه وسط نه چسبیده به دیوار، بین اون دو تا
15) سوال فنی بود ولی جواب همون دی هست ;)
16) من زدم کف سازی و مصالح که با اعتراض شدیدی روبرو شده:surprised:
18) اصلا همچین گزینه ای نداشت فکر کنم:D جهت گیری در زمین و این صحبتا...

کلا 6 تا با هم تفاوت داریم. ایکاش بیش از 6تا غلط در نیاد، لااقل 60% زده باشیم :eek:

تو وسالای تاریخ هم:
فوتوریسم-----------> مارتینتی
مسجد کبود--------->دو گنبد
4 صفه------------>شمالی
خانه با صفحات---------> خانه شرودر

کشش در کابلهای تاب و فشار در هل دادن پیچش هم معلومه
اما درمورد توپ کشش در جداره ها (سازه پر شده از هوا)فشار در اثر ضربه زدن و پیچشش هم که معلومه!!
منم شک داشتم ولی با توجه به گزینه های دیگه زدم تاب.!ولی بازم نمیشه گفت پارسال سوالهایی که همه مطمین بودیم غلط
نگهبان هم باید دید کامل به اطراف داشته باشه بخاطر همین وسط زدم
4 طبقه نه 5 طبقه زدم
رستوران در شب هم با تو به جزوه قیابگلو زدم
18) با توجه به کتاب کسمایی فصل چهار راجع به مسکونی چند واحده و اینکه اقلیم کمتر باید وارد بشه تو کار ...
چهار صفه رو هم زدم شمالی !!
10.این سوالو نمیدونم کی و کجا ولی دیده بودم وتقریبا مطمینم!:)برانکارتو میگم!
خوب حالا فرقمون شد 4تا دو تاش واسه تو دوتاشم واسه من !!!
خیرشو ببینی 85%
مارتینتی رو اصلا ندیدم تو گزینه ها:redface:!!!
کبود رو شما درست زدی
در کل تاریخو خراب زدم
:cry:
امیدوارم این :biggrin: کنکور باطل اعلام بشه

5967

عضو جدید
خیلی ممنون . ولی در مورد درمانگاه فکر کنم گزینه 4 بیشتر بهش می اومد چون موقعیت مکانی درمانگاه و دسترسیش با اورژانس تفاوت داره اورژانس حتما باید دسترسی به خیابون اصلی رو داشته باشه ولی درمانگاه هیچ الزامی نداره. اورژانس حتما باید در طبقه همکف باشه ولی درمانگاه میتونه تو سایر طبقات باشه . شاید اشتباه کنم ولی این نظر من بود. البته این رو مطمئنم که توی هر دوتا برانکارت وجود داره چون خواهرم پزشک هستش. به هر حال هدف طراح چی بوده خدا می دونه . بازم می گم شاید اشتباه باشه.
در کل به همه خسته نباشید می گم و امیدوارم این بلا سر بچه های طراحان سوال بیاد تا هرچی بد و بیراه با کمال وجود تقدیمشون کنن تا بفهمن جوونای مردم از دستشون چی می کشن . این نظام آموزشی رو باید خاک کرد. ای خاک بر سره این.........
دوست خوبم
حق با شماست!!اما فکر میکنم منظور طراح سوال رو باید در نظر گرفت،....:gol:

GHASEDAK728

عضو جدید
این جوابهای منه
نظر شما چیه؟
فردا سوالها میرسه دستم
ولی به اختصار:
1. تاب
4. پیشه دامداری باغبانی
5. مگس کش Aشکل
6. ورق اچار شکل باد بزنی
7. کاروانسرا= گردشی
9. 4طبقه
11. پنجره نگهبانی وسط
12. تقسیم عینی1 ذهنی3

من به غیر از 10-11- 19 بقیه رو عین شما زدم.;)
18 هم یه همچین چیزی یادم نمی آد!!!
من از منظر خیلی می ترسم.:cry:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاب!! رو زدم ولی یه ذره تو پیچشش مشکل دارم!! دوست من فشار تو هل دادن نیست وقتی میشینن رو نشیمنگاه تاب!! حالا خیلی هم مهم نیست!!ولی توپ که اصلا کششی نداره!!البته این تاپ و توپ بستگی داره دست چه جور آدمایی باشه عاقل باشن یا دیوانه !!
فلسفه ی فوتوریسم مال مارینتیه ولی سانت الیا آوردش تو معماری!! چون اندیشه ی جنبش رو خواسته بود احتمالا مارینتی میشه!!
کبود یه گنبد بیشتر نداره!!
اون رستوران بود یا هتل؟ به هر حال چون گفته بود شب در نتیجه نورپردازی!!

سنت ایووه مال برومینی بود!!
سوال پلان طبقه ی دوم هم به نظر من مشکل داشت هیچ کدوم درست نبود!!! لعنتی کلی هم وقت منو گرفت!!ا
خونه با صفحات شرودر
شکل های زبان: اولی :
dimension ...

اون خونه praier house منظورم گزینه ی خانه های مرغزاری

شکل اون در منو کشته بود...چی میشد من نزدم!!

یه سوالش که تو متن سوال proportion داشت جواب anologia تناسب و یکی که ترکیب و combination داشت harmonia میشد !!آره؟

اون شومینه و اینا همرفت میشد ؟؟؟ convectionزدم!! ولی به هر حال اون خانمه دستش رو شومینه بود . امکان رسانش هم بود و اون فلش های بیرون اومده از آتیش هم می تونست تابش هم باشه!! ولی کل شکل بیشتر تاکیدش رو هوا بود به نظرم!!البته connection بین آقاهه و خانمه هم میشد منظور باشه!!

دیوار جنوبی دی که احتمالا همه درست زدند!!

سیال و همرفت آزاد؟؟؟درسته؟

متن آخر زبان :
wind چون گروه اول مربوط به زمین بود و این رو هوا بود! architecture analysis factor موضوع

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا