آموزش ansys fluent

mrdabn

عضو جدید
همانطور که میدانید از سال ۲۰۰۶ شرکت انسیس با خریداری شرکت فلوئنت این نرم افزار را به بسته نرم افزاری خود اضافه کرده است.در این مجموعه نرم افزارهای دیگری در کنار فلوئنت قرار داده شده اند که به کمک انها میتوان فعالیتهای مربوط به پیش پردازش و تحلیل را در نرم افزار انسیس انجام داد و احتیاجی به نرم افزارهای جانبی دیگری نیست.برای مثال میتوان با کمک ansys design modeler هندسه مورد نظر را ایجاد نمود و با کمک icem ان را مش زد و با کمک cfdpost نتایج را تحلیل نمود.
در فایل اموزشی ضمیمه یکی از کاملترین مثال های حل شده با کمک فلوئنت ارایه شده است که با کمک ان میتوان با تمامی نرم افزارهای اشاره شده در بالا اشنا شد.
برای مشاهده مثال های بیشتر میتوانید به این وبلاگ سر بزنید.
cfdfluent.blogfa.com

stickman

عضو جدید
سلام دوستان

من تو تهران زندگی می کنم و نیاز به یادگیری نرم افزار fluent دارم می خوام بدونم تو جایی که من هستم بهترین
کلاس برای یادگیری این نرم افزار کجا برگزار می شه؟
اگه دوستان مراجع خوبی رو مثل کتاب یا فیلم در اختیار دارند که بتونه به من کمک کنه بسیار سپاس گزار می شم که سایتش رو به من معرفی کنند.
متاسفانه تو این دوره زمونه کلاس برای چیزای مختلف زیاده ولی آدم بعد از گذرندون بعضیاشون متوجه بد بودنشون میشه
در ضمن من با این نرم افزار اصلا کار نکردم ولی با محیط ansys آشنا هستم ولی نه اون قسمتش.

باز هم از کمک شما تشکر می کنم

Sina Soleimani

عضو جدید
سلام دوستان

من تو تهران زندگی می کنم و نیاز به یادگیری نرم افزار fluent دارم می خوام بدونم تو جایی که من هستم بهترین
کلاس برای یادگیری این نرم افزار کجا برگزار می شه؟
اگه دوستان مراجع خوبی رو مثل کتاب یا فیلم در اختیار دارند که بتونه به من کمک کنه بسیار سپاس گزار می شم که سایتش رو به من معرفی کنند.
متاسفانه تو این دوره زمونه کلاس برای چیزای مختلف زیاده ولی آدم بعد از گذرندون بعضیاشون متوجه بد بودنشون میشه
در ضمن من با این نرم افزار اصلا کار نکردم ولی با محیط ansys آشنا هستم ولی نه اون قسمتش.

باز هم از کمک شما تشکر می کنم
با سلام سرفصل دوره آموزشی Ansysرا برایتان ارسال کردم