آقا کنکور ارشد 88 چه طور بود؟

shabyshaby

عضو جدید
اینو حتمآ بخونید و نظر بدین:
دوستان در مورد سوال 98 ارتعاشات من فکر می کنم دارد-ندارد درست باشه...(تو کلید سوالات دارد-دارد رو درست در نظر گرفته) دلیلش :
در اینکه زاویه آلفا تاثیر دارد بحثی نیست، اما در مورد تاثیر سرعت زاویه ای باید بگم که اساسآ "نیروی گریز از مرکز وجود خارجی ندارد" بنابراین با افزایش یا کاهش w (سرعت زاویه ای) هیچ نیروی خارجی جدیدی به جسم وارد نمی شود، وباز هم تنها نیروی خارجی وارد نیروی فنر خواهد بود که تاثیری روی فرکانس طبیعی ندارد، مشابه این تست در آزمون سراسری سال 83 مطرح شده است، و جالب اینجاست که پاسخ صحیح برای فرکانس طبیعی رادیکال k/m بوده است.( یعنی سرعت زاویه ای دوران بی تاثیر است.)

farhad_mech

عضو جدید
توجه،توجه،توجه

توجه،توجه،توجه

دوستان عزیز من فکر می کنم به اندازه ی کافی در این تاپیک در مورد اینکه هر کسی با چه میانگینی چه رتبه ای میاره بحث شده و دوستان جدید با نگاهی به صفحات قبل می تونند خیلی چیز ها پیدا کنند،به همین دلیل هم بنده کوچیکتون farhad_mech از این به بعد اگر عزیزان درصدهاشون رو بذارند حرکتهای حدس دار اجرا نمیکنم!(یعنی دیگه به این پیغام ها جواب نمیدم!البته با عرض معذرت) اگر دوستان دیگه علاقه داشتند این کار رو بکنند.
البته اگر عزیزان هر چه بیشتر درصدهاشون رو اینجا بذارند خب جامعه ی آماریمون قویتر میشه،یه نوع رقابت با سنجش تکمیلیه دیگه!نه!

vahid2955

عضو جدید
سوال 101 به نظر شما غلط نیست؟چون گزینه صحیح رو گفته « به ازای وروذی w2 درجه ازادی 1 است» این جمله کاملا غلط است چون درجه ازادی اصلا به ورودی ربطی نداره و چون مکانیزم یک درجه ازادیه اصلا فرقی نمیکنه ورودی به کدام میله اعمال میشه ،به نظر من این مکانیزم حتما قفل میکنه،البته این گزینه اصلا نباید مطرح میشد چون جوب به شدت به طول میله 2 بستگی داره!!!!!!!
سوال 90 طراحی درسته چون در مخزن کروی هر دو تنش با هم برابرند و در ربع اول و سوم میتوان از معیار تنش عمودی استفاده کرد.

سوال 67 مبدل رو کسی درست جواب داده؟من زده بودم انتقال حرارت زیاد میشه هنوز نفهمیدم چرا کم میشه!!

vahid2955

عضو جدید
جابجايي حول نقطه تعادل فرضيست و براي محاسبه فركانسه. اين سوالو كاريش نميشه كرد . استاد شما هم احتمالآ يه خورده پير شده. طبق گفته شما سوال 85 بايد غلط اعلام ميشد كه سنجش اين كاررا نكرد. استاد ما پارسال ديناميك ماشينو داد كه چندتا غلط داشت و هيچ وقت غلتشو قبول نكرد.
اتفاقآ پارسه هم حول نقطه تعادل حل نكرده و مثل هميشه كلي غلط داره.

دارکوب جون منظورت از سوال 85 کدومه؟
در ضمن اگه میتونی سوال 98 رو با لاگرانژ حل کن تا ببینی هنوز استاد ما زیادی پیر نشده؟؟؟؟؟؟
نظرت داجع به سوال 101 چیه؟به نظرت درست جواب داده؟

keyboy

عضو جدید
انگار دیر رسیدم مهندس فرهاد خسته شدن! :smile:
زبان 30
ریاضی 30
سیالات 43
جامدات 50
دینامیک 25

اگه لطف کنین و راهنماییم کنین ممنون میشم
مرسی ;)

yapoo

عضو جدید
تشکر اساسی

تشکر اساسی

من به نوبه یخودم ازآ قا فرهاد دوست عزیزم صمیمانه تشکر میکنم که امکاناتیو که دراختیار داشت در اختیار ما گذاشت وبهش حق میدم که دیگه به کسی جواب حدسی نده . امیدوارم همه به اون چیزی که میخوان برسن و موفق باشن اما اگر اینطور نشد فردا نیاید بگید فرهااااااااااااد تو که گفتی من این میشم و اون میشم

فرهاد جون خسته نباشی امیدوارم رتبت پایینتر از 200 بیاد که خیالت راحت بشه.موفق باشی
واسه منم دعا کن:gol::gol::gol::gol:

mamjadi

عضو جدید
سلام
ریاضی 41
جامدات 40
سیالات 60
دینامیک 45
زبان 2
با این حساب چه حدود رتبه ای می ارم و ایا بیومکانیک شریف رو میتونم بیارم حتی شبانه؟
لطفا یکی کمک کنه
ممنون:cry:

سلام. من جواب هایی که زده بودم بیرون آوردم و کلید تستها رو دانلود کردم و با فرمول سازمان سنجش درصد ها رو حساب کردم. شد:
زبان: 0%
ریاضی: -1%
سیالات: 27%
جامدات: 23%
جامدات: 12%
( نمی دونم با این درصدها میشه شبانه قبول شد یا نه. شما چی می گید؟؟؟؟؟ )

hdashti

عضو جدید
17/77​
زبان عمومي وتخصصي
38/33​
رياضي
47/05​
حرارت وسيالات /ترموديناميك -مكانيك سيالات
35/08​
جامدات /استاتيك -مقاومت مصالح -طراحي اجزا/
33/33​
ديناميك وارتعاشات /ديناميك -ارتعاشات -دي
سفيد​
ساخت وتوليد
سفيد​
مباني بيومكانيك 1و2
سفيد​
دروس پايه پزشكي /فيزيولوژي -اناتومي -فيزيك پ
665 تبدیل انرژی​

n12b54

عضو جدید
در جواب دوستی که در مورد مبدل سوال کرده بود باید بگم (به نظر من):
q= m(dot)*cp*delta(t) iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
یا
q=u*a*deita(t) iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

در حالت اول m(dotبرابرست با چگالی در مساحت در سرعت که با کاهش سرعت q هم کم میشود
در حالت دوم uباh و hباRe و Reبا سرعت متناسب است پس با کاهش سرعت q کم میشود

من درصد هام رو اینقدر بد زدم که روم نمیشه بنویسم ولی با روسیاهی مینویسم فقط به من بگین با معدل 14.60و این درصدها شبانه دارقوزاباد (هر کجا آباد)قبول میشم؟
زبان 0
ریاضی 35
سیالات 51.6
جامدات 25
دینامیک 20-15

bahman2

عضو جدید
سلام كنكور امسال خيلي راحت بود فقط درس طراحي اجزا بود كهنياز به ماشين حساب مهندسي داشت اونم كاسيو 5500 و كنترل چون يه لگاريتم خفن داده بودند . من نميفهمم چرا سوالات سالهاي قبل رو ميدن بدون در نظر گرفتن اين نكته كه ماشين حساب 3 ساله ممنوعه . در درس رياضي هم كه شاهكار كرده بودند . 20 سوال تو دو صفحه جايي براي چك نويس نبود بماند كه سوالاتشم هر كدوم دو صفحه راه حل داشت . در كل وقت كنكور براي ما رشتهاي مهندسي كمه بايد 30 دقيق وقت رو زياد كنند .
من از 20 رياضي 15 زدم 2 غلط
زبان نزدم
اجزا 9 زدم 4 تا غلط
سيالات 14 زدم بدون غلط
ارتعشات و ديناميك 11 زدم 3 غلط
اگه يه ربع وقت اضافه داشتم تهران قبول ميشدم
خوشحالم از اينكه سوالي نبود كه نتونم نظر بدم . من مغلوب وقت شدم . ولي احتمالا قبول بشم .

alibox

عضو جدید
سلام
من كنكور همسال رو همينجوري شركت كردم.
من دانشجوي ترم 8 هستم و فقط سيالات و جامدات زدم
ميخوام ببينم لا اين در صد هايي كه زدم اصلا مجاز ميشم؟ اگه رتبمو هم بهم حدودي بگي ممنون ميشم.
رياضي و زبان و دينامك اصلا نزدم
سيالات حدود 50
و جامدات حدود 15
ممنون ميشم بهم بگي:smile:
ضمنا دوستمم درصصداش اينه:
زبان 0
رياضي 15
سيالات 30
جامدات 35
ديناميك 15
اگه مال اونو هم بگي خيلي لطف مي كني. با تشكر.:smile:

amoosaleh

عضو جدید
salam

salam

سلام دوستان
می خواستم بم بگین با این درصدا قبول میشم(شبانه/روزانه؟؟):redface:؟؟
زبان 0
ریاضی 35
سیالات 16
جامدات 35
دینامیک 21
ممنون

vahid_kamali

عضو جدید
سلام دوستان
می خواستم بم بگین با این درصدا قبول میشم(شبانه/روزانه؟؟):redface:؟؟
زبان 0
ریاضی 35
سیالات 16
جامدات 35
دینامیک 21
ممنون

به نظر من شما رتبتون حدودای 2000 میشه.
البته تا 2 هفته دیگه کارنامه ها مییاد

elham2590

عضو جدید
من تو پارسه رتبه ام معمولا 200 بود. اما فکر می کنم کنکور رو بهتر داده باشم چون یک ماه آخر رو خیلی بیشتر خوندم.اما هیچی هنوز معلوم نیست. تا نتایج نیاد. پارسه هم معمولا چیزی رو مشخص نمی کنه.

elham2590

عضو جدید
سلام
من كنكور همسال رو همينجوري شركت كردم.
من دانشجوي ترم 8 هستم و فقط سيالات و جامدات زدم
ميخوام ببينم لا اين در صد هايي كه زدم اصلا مجاز ميشم؟ اگه رتبمو هم بهم حدودي بگي ممنون ميشم.
رياضي و زبان و دينامك اصلا نزدم
سيالات حدود 50
و جامدات حدود 15
ممنون ميشم بهم بگي:smile:
ضمنا دوستمم درصصداش اينه:
زبان 0
رياضي 15
سيالات 30
جامدات 35
ديناميك 15
اگه مال اونو هم بگي خيلي لطف مي كني. با تشكر.:smile:

دوست عزیز، شما مجاز می شین. هردو. شما به خاطر سیالات خیلی بالایی که زدی و دوستت به خاطر جامدات بیشتر. هرچند که سیالات امسال خیلی آسون بود ولی درصدات خوبه. من فکر می کنم شما خودت 3000 یا 4000 میاری و دوستت یکم بهتر.
ریاضی امسال آسون بود. اگه می زدی امید قبولیت زیاد می شد.

tmeysam92

عضو جدید
سلام دوستان درصداي من اينجوريه
زبان 5درصد
رياضي 60
سيالات 43
جامدات 37
ارتعاشات 43
ميشه بگين با اين درصدا رتبه تبديلم چند ميشه

keyboy

عضو جدید
با توجه به اينكه تا چند روز ديگه رتبه ها مياد خواستم واسه همه شما دوستاي عزيزم ارزوي موفقيت كنم.
اميدوارم همتون نتيجه زحمتاتون رو بگيريد و اونجايي كه دوست داريد قبول شيد
:) :) :)

javadjafari

عضو جدید
سازمان سنجش اعلام کرده که نتیجه ها هفته اول خرداد میاد اما من نمی تونم بفهمم برای چی اعلام نتایج ارشد اینقدر طول می کشه. کنکور سراسری تیر برگزار می شه. نتیجه های نهاییش شهریور میاد. تازه تعدادشون هم خیلی بیشتره...:warn:

keyboy

عضو جدید
سازمان سنجش اعلام کرده که نتیجه ها هفته اول خرداد میاد اما من نمی تونم بفهمم برای چی اعلام نتایج ارشد اینقدر طول می کشه.

خبر نا اميد كننده اي كه امروز از يكي از دوستان شنيدم اين بود كه نتايج 7 خرداد مياد :wallbash:
اين قضيه داره كم كم اعصاب خورد كن ميشه
:w06:
اميدوارم دوستم اشتباه كرده باشه :w05:

yahya_a

عضو جدید
زبان ---1.11-
سیالات -- 50
ریلضی --- 20
جامدات -- 30
دینامیک -- 40
ساخت و تولید -- سفید
بیومکانیک -- سفید