آقای پیرجو مدیرمحترم سایت باشگاه مهندسان!درخواستی داریم توجه فرمایید!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس خلاصه کلام:
یا برای تالار گفتگوی آزاد هم قانون تایید تاپیک را بگذارید

یا به تمامی مدیران محترم سایت امکان حذف تاپیک نامناسب را بدهید

به نگر من قانون تایید تاپیک قانون جالبی نیست چون موجب فراری دادن کاربران زیادی می شود و همچنین دست دیگران را برای اعمال سلیقه و دست بردن در تاپیک ها و ایجاد محدودیت و سانسور های سلیقه ای و...بیشتر می کند.همچنین کاربر دوست دارد که به او آزادی داده شود و به او اطمینان شود نه اینکه بداند عده ای قیم او هستند و باید هر تاپیک او از ممیزی بگذرد.اما پیشنهاد می کنم برای کسانی که مثلا زیر 20 پست دارند چنین قانونی گذاشته شود چون در 90% مواقع این تازه واردها هستند که مشکل ایجاد می کنند.
همچنین باید مدیر گفتگوی آزاد قادر به انجام اینکار باشند(یا دوسه نفر که مسئول اینکار معرفی می شوند) تا وقتی تاپیکی حذف می شود بنده بدانم از چه کسی باید سوال کنم و چه کسی مسئول است وگرنه اگر به فرض مدیر تالار برق تاپیک گفتگوی آزاد را حذف کند این یعنی دخالت او در کاری که مربوط به تالارش نیست.
توجه داشته باشید که ما همواره با مورد واضح و روشنی همانند تاپیک مورد نظر شما روبرو نیستیم و اگر چنین قانونی باشد که هر مدیری بتواند تاپیک را حذف کند آنگاه باید شاهد دخالت های بیجا و اختلاف نظرهای زیادی باشیم و شاید مدیری تصمیم بگیرد که تاپیکی حذف شود در حالیکه مدیری دیگر موافق حذف آن نباشد.این موضوع موجب برخورد های سلیقه ای و دوگانه، دلزدگی کاربر و آشفتگی و بی نظمی بیشتر گفتگوی آزاد و سردرگمی کاربر خواهد شد.

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یکی از راه های حلش اینه که جواب تایپکشرا ندی تا بالا نمونه فقط گزارش تخلف بدی
و با اینکه همه مدیران امکان حذف داشته باشن هم یه جورایی موافقم
البته تو این زمینه هر راهی مشلات خودش را داره

Sarp

مدیر بازنشسته
همچنین کاربر دوست دارد که به او آزادی داده شود و به او اطمینان شود نه اینکه بداند عده ای قیم او هستند و باید هر تاپیک او از ممیزی بگذرد.
همانطور که سایتها (نه تنها اینجا) از بالاییها قیم دارند و از ممیزی رد میشوند ، کاربران اینجا هم باید از ممیزی رد بشوند !
البته منظور از کاربر آدمها نیستند
منظور مطالب کارربراس
این کاربر ممکنه یه کاربر عادی باشه یا یه کاربر فعال و یا یه مدیر
توجه داشته باشید که ما همواره با مورد واضح و روشنی همانند تاپیک مورد نظر شما روبرو نیستیم
من خودم هم با قانون تایید زیاد موافق نیستم
ولی با این نظر شما هم مخالفم
فقط صفحه اول تالار رو نگاه کنید ، فقط 5 - 5 تا تاپیک ، مناسب این تالار هستند ، طبق قوانین !
شما که میگید کاربر دوس داره بهش آزادی داده بشه ، آزادی کاربر نتیجه ش همین تالار در حال فعلی ست

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینکه بیایم تایید بزاریم واسه ی همه کاربرا یا اینکه همه مدیران روی این تالار حق حذف داشته باشند درست نیست.....

به نظر فقط واسه کاربران تازه وارد باید تایید تاپیک و پست وجود داشته باشه.... چون این افرادی که به ظاهر تازه وارد هستن و فقط واسه تخریب باشگاه عضو میشن و اغلب کسانی هستن که قبلا از باشگاه اخراج شدن و کینه دارن، میخوان یک بلایی سر باشگاه بیارن....
ممونم از استارتر و مدیران محترم:gol:

این نسبت به بقیه پیشنهاد ها بهتر هست به نظر من.
برای تازه واردها باید تاییدیه تاپیک بزارن و وقتی یه مدتی گذشت و هویتشون مشخص شد بشن کاربر عادی.

البته میشه یه برنامه ای بریزن که تاپیکی که تعداد اخطار زیادی پیدا کرد خود به خود بره تو قسمت بازداشتیها و از معرض دید عموم خارج بشه تا مدیر بیاد تاپیک رو چک کنه که اگه مورد داشت حذف کنه و اگه نه و لجبازی کاربران با کسی بوده اون رو برگردونه.(این هم یه پیشنهاده)

بهترین پیشنهاد
+
هر کاربری اخطار دریافت بکنه برای مدتی و یا شاید برای همیشه از دسترسی به تالار گفتگوی آزاد محروم باشه

اما پیشنهاد می کنم برای کسانی که مثلا زیر 20 پست دارند چنین قانونی گذاشته شود چون در 90% مواقع این تازه واردها هستند که مشکل ایجاد می کنند.

توجه داشته باشید که ما همواره با مورد واضح و روشنی همانند تاپیک مورد نظر شما روبرو نیستیم و اگر چنین قانونی باشد که هر مدیری بتواند تاپیک را حذف کند آنگاه باید شاهد دخالت های بیجا و اختلاف نظرهای زیادی باشیم و شاید مدیری تصمیم بگیرد که تاپیکی حذف شود در حالیکه مدیری دیگر موافق حذف آن نباشد.این موضوع موجب برخورد های سلیقه ای و دوگانه، دلزدگی کاربر و آشفتگی و بی نظمی بیشتر گفتگوی آزاد و سردرگمی کاربر خواهد شد.

خب نظرمناسبی که تایید شد هم همین حرف شمارو زدند ایجاد محدودیت برای کاربران تازه وارد;)

وتاپیکی که باعث شد بسیاری از دوستان اینجا این درخواستو بدن جوری بود که تمام مدیران اگه حضورداشتن درجا بدون

اختلاف نظر با درخواست اکثریت کاربران حذفش میکردن!

یعنی مورد اورژانسی بود! و ما این درخواستو برای اینجورمواقع مطرح کردیم! استارتر اون تاپیک بعداخراج شدن3تا نام

کاربریه دیگه درفاصله 1ساعت ساخت و دوباره تاپیک زد!!!

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
همانطور که سایتها (نه تنها اینجا) از بالاییها قیم دارند و از ممیزی رد میشوند ، کاربران اینجا هم باید از ممیزی رد بشوند !
البته منظور از کاربر آدمها نیستند
منظور مطالب کارربراس
این کاربر ممکنه یه کاربر عادی باشه یا یه کاربر فعال و یا یه مدیر

من خودم هم با قانون تایید زیاد موافق نیستم
ولی با این نظر شما هم مخالفم
فقط صفحه اول تالار رو نگاه کنید ، فقط 5 - 5 تا تاپیک ، مناسب این تالار هستند ، طبق قوانین !
شما که میگید کاربر دوس داره بهش آزادی داده بشه ، آزادی کاربر نتیجه ش همین تالار در حال فعلی ست

باید مطالب کاربران مورد رصد قرار بگیرد اما نه با قانون تایید تاپیک برای همه کاربران.به کاربر اعتماد کنید اگر می بینید خلاق قوانین پستی ارسال می کند تذکر و اخطار برای همین مواقع است.این بهتر از این است که دست و پای کاربر را ببندیم تا مرتکب اشتباهی نشود.
یادمان باشد که هر روشی ممکن است مزیت ها و مضراتی هم داشته باشد اما باید همه جوانب را در نظربگیریم و سبک سنگین کنیم و ببینیم کدام روش کارآمدتر است.

Sarp

مدیر بازنشسته
باید مطالب کاربران مورد رصد قرار بگیرد اما نه با قانون تایید تاپیک برای همه کاربران.به کاربر اعتماد کنید اگر می بینید خلاق قوانین پستی ارسال می کند تذکر و اخطار برای همین مواقع است.این بهتر از این است که دست و پای کاربر را ببندیم تا مرتکب اشتباهی نشود.
یادمان باشد که هر روشی ممکن است مزیت ها و مضراتی هم داشته باشد اما باید همه جوانب را در نظربگیریم و سبک سنگین کنیم و ببینیم کدام روش کارآمدتر است.
من عرض کردم موافق تایید تاپیک نیستم!

بله اخطار و تذکر هم هست
ولی اول یه سری به پروفایل مدیران ارشد و مدیران سایت بزنید تا متوجه بشید
اینجا هیچکس به خق خود قانع نیست و هر فردی خودش رو قانون میدونه
حتی موقعی که در مقابل اعتراض کاربر ، قانون مربوطه دقیقا کپی میشه کاربر به جای کوتاه آمدن و برای اینکه فقط نشون بده تقصیری نداره (که داره) شروع میکنه به کل کل و . . .
حالا فکر میکنید با این همه دنگ و فنگ کدوم مدیری میتونه بدون اعصاب خردی جواب همه رو بده ؟

پس میبینید که خود کاربرا باعث میشن تا محدودیت به وجود بیاد !

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عرض کردم موافق تایید تاپیک نیستم!

بله اخطار و تذکر هم هست
ولی اول یه سری به پروفایل مدیران ارشد و مدیران سایت بزنید تا متوجه بشید
اینجا هیچکس به خق خود قانع نیست و هر فردی خودش رو قانون میدونه
حتی موقعی که در مقابل اعتراض کاربر ، قانون مربوطه دقیقا کپی میشه کاربر به جای کوتاه آمدن و برای اینکه فقط نشون بده تقصیری نداره (که داره) شروع میکنه به کل کل و . . .
حالا فکر میکنید با این همه دنگ و فنگ کدوم مدیری میتونه بدون اعصاب خردی جواب همه رو بده ؟

پس میبینید که خود کاربرا باعث میشن تا محدودیت به وجود بیاد !

سروصدا به پا کردن کاربر نباید جلوی اعمال قانون را بگیرد وگرنه نتیجه اش همین بی نظمی می شود.خب اگر با قانون تایید تاپیک مخالید که با هم موافق هستیم که این محدودیت،کار صحیحی نیست.به نظر من ایجاد محدودیت بیشتر در این فروم منطقی نیست بلکه فقط باید طبق قانون برخورد کرد.
می توان راهکارهایی همانند افزایش مدیران را در پیش گرفت.الان تالار برق سه تا مدیر دارد که حداقل یکی از این سه مدیر فعالیتی ندارد. چرا شلوغ ترین بخش این سایت یعنی گفتگوی آزاد یک مدیر هم ندارد؟به نظرم این تالار باید دومدیر داشته باشد وقتی تالارهایی همانند ادبیات یا برق دوسه تامدیر دارند چرا گفتگوی آزاد مدیر ندارد؟

R o o z b e h

عضو جدید
به نظر من:
1.هر کدوم از اعضا بعد از یه مدت خاصی از عضویت یا بعداز به حد نصاب رسیدن پستهاش به یک تعداد مشخص بتونه تاپیک ایجاد کنه.
یه سری شرایط هم باشه مثلا اخطار زیر 3 تا گرفته باشه.
2.جهت حذف تاپیک هم با نظر آقا رضا کاملا موافق هستم یعنی هر تاپیکی که بیشتر از 3 یا یه تعداد مشخصی اخطار گرفت موقتا حذف بشه تا مدیران بررسی کنن.

این قوانین حتی اگه شامل حاله من هم بشه (چون عضو جدیدم) بخاطر نظم باشگاه با کمال میل قبول میکنم.
باتشکر از استارتر محترم.

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت آقای پیرجو:

باتوجه به اینکه مدیران ارشد سایت گاهی اوقات درباشگاه حضورندارند که به بررسی تاپیکهایی که زده میشوند رسیدگی کنن وهمین موضوع باعث سوءاستفاده ی افراد هرزه و فرصت طلب میگردد تا از موقعیت سوءاستفاده را بکنن و تاپیکهایی واقعا شرم آور در باشگاه مهندسان ایران بزنند از شما مدیر محترم تقاضا داریم یا بخش تالار گفتگو آزاد را مانند تالارهای دیگر طوری برنامه ریزی کنید که تاپیک ارسالی توسط مسئول محترم اول تایید شود بعد به در تالار منتشر شود و یا اختیار حذف تاپیکهای زننده و نامناسب که درخور شان باشگاه نمی باشد؛ را به تمامی مدیران بدهید که در صورت عدم حضور مسئول مربوطه و مدیران ارشد حداقل دیگر مدیران سایت بتوانند اقدام لازم را انجام دهند!

همین بعدازظهر تاپیکی توسط شخصی به نامloti.netزده شد و یک ساعت کامل این تاپیک بالابود و هیچ کدام از مسئولین مربوطه نبودند که تاپیک را حذف و استارتر را اخراج کنند!!!
این درحالی بود که شخص گفته شده حتی تبلیغ سایت مستهجن خود را نیز در باشگاه شما کردو رفت!!!
متاسفانه این بار اول هم نبود و چندین بار ما شاهد چنین وضعی درباشگاه بودیم!!!

پس خلاصه کلام:
یا برای تالار گفتگوی آزاد هم قانون تایید تاپیک را بگذارید

یا به تمامی مدیران محترم سایت امکان حذف تاپیک نامناسب را بدهید

مرسی عزیزم....حرف همه بچه های باشگاه رو زدی.........جالب اینجاست که بعضی خطا ها گاها از خود مدیران سر می زنه.........که خوب بررسی شد...تموم شد رفت پی کارش :دییییی............

Sarp

مدیر بازنشسته
سروصدا به پا کردن کاربر نباید جلوی اعمال قانون را بگیرد وگرنه نتیجه اش همین بی نظمی می شود.خب اگر با قانون تایید تاپیک مخالید که با هم موافق هستیم که این محدودیت،کار صحیحی نیست.به نظر من ایجاد محدودیت بیشتر در این فروم منطقی نیست بلکه فقط باید طبق قانون برخورد کرد.
می توان راهکارهایی همانند افزایش مدیران را در پیش گرفت.الان تالار برق سه تا مدیر دارد که حداقل یکی از این سه مدیر فعالیتی ندارد. چرا شلوغ ترین بخش این سایت یعنی گفتگوی آزاد یک مدیر هم ندارد؟به نظرم این تالار باید دومدیر داشته باشد وقتی تالارهایی همانند ادبیات یا برق دوسه تامدیر دارند چرا گفتگوی آزاد مدیر ندارد؟
البته من شخصا با محدودیتهایی مثل تعیین یه عدد حداقل برای تعداد پستها برای امکان حضور در تالارهایی مثل آزاد
و یا اخراج کاربر از تالار با دریافت اخطار!

و با مدیریت بیش از یک نفر هم مخالفم
چون اینجا تالار عقاید است و چه بسا سر یه تاپیک بین مدیرها اختلاف به وجود بیاد!

Sarp

مدیر بازنشسته
مرسی عزیزم....حرف همه بچه های باشگاه رو زدی.........جالب اینجاست که بعضی خطا ها گاها از خود مدیران سر می زنه.........که خوب بررسی شد...تموم شد رفت پی کارش :دییییی............
یکیش همین کاربر

با یوزر قبلیش چن اخطار دریافت کرده بود
ادمین برای مدت کوتاهی روبات وارنینگ رو غرفعال کرده بود که این کاربر در این فاصله تونسته بود بفهمه کدوم مدیرها بهش اخطار داده اند
تو پروفایل و پیام خصوصی این مدیران رو به فحش و توهین بسته بود !

و حالا از مدیران شاکی هم هست

کاربران هم چون از پشت صحنه خبر ندارند حق رو به چنین اشخاصی میدهند !!!

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من شخصا با محدودیتهایی مثل تعیین یه عدد حداقل برای تعداد پستها برای امکان حضور در تالارهایی مثل آزاد
و یا اخراج کاربر از تالار با دریافت اخطار!

و با مدیریت بیش از یک نفر هم مخالفم
چون اینجا تالار عقاید است و چه بسا سر یه تاپیک بین مدیرها اختلاف به وجود بیاد!

من با این قانون که تاپیک های کابرانی که زیر یک عدد مشخص است تایید شود موافقم اما اخراج از این تالار بعد از دریافت اخطار را لازم نمی بینم چون چه بسا کاربر بعد از دریافت اخطار متوجه اشتباه خودش شده و اگر هم نشده و اشتباه را مرتکب می شود می شود شدیدتر طبق قوانین باهاش برخورد کرد.
من فکر می کنم اگر دو نفر دوست یکدیگر باشند و به عقاید هم احترام بگذارند و از برخورد های سلیقه ای اجتناب کنند می توانند بدون مشکل تالار را اداره کنند.

Sarp

مدیر بازنشسته
من با این قانون که تاپیک های کابرانی که زیر یک عدد مشخص است تایید شود موافقم اما اخراج از این تالار بعد از دریافت اخطار را لازم نمی بینم چون چه بسا کاربر بعد از دریافت اخطار متوجه اشتباه خودش شده و اگر هم نشده و اشتباه را مرتکب می شود می شود شدیدتر طبق قوانین باهاش برخورد کرد.
من فکر می کنم اگر دو نفر دوست یکدیگر باشند و به عقاید هم احترام بگذارند و از برخورد های سلیقه ای اجتناب کنند می توانند بدون مشکل تالار را اداره کنند.
اخراج دائم نه
اخراج موقتی از تالار

بله
با اما و اگرها میشه ظرایط خوبی رو پدید آورد
ولی چه کنیم که امکان چنین چیزی از نظر منطق کمه :دی

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تأیید تالار اصلاً درست نیست نمیگم نظر منه آمار این رو میگه
آمار کاربران آنلاین تالارهایی که تاپیکاش برای مدت زیادی تو صف تأیید مونده خیلی پایین هست.

نمیخوام اسم بیارم. ولی بعضی تالارها هستند که تو هر فرومی بیشترین آمار کاربر آنلاین رو به خودشون اختصاص دادن چیزی که تو این فروم برعکسش اتفاق می افته!
کاربری که مدیر شده باید در قبال مدیریتش مسؤلیت پذیر باشه،
قرار نیست تنبلی بکنه،البته این به این معنی هم نیست که بنده خدا 24 ساعته اسپمای ما و ناسزاهای ما رو پاک کنه،

اگه این کار صورت بپذیره اون وقت آمار تالار آزاد از نظر کاربر خیلی میاد پایین.

دلیل ترافیک بالای این تالار، گفتگوهای جنجالیش هست البته باید جنجال رو از توهین تفکیک کنیم. بعضیا هم آزاد بودن تالار رو به اعمالشون نسبت میدن. و فکر می کنن دیگه تالار از هفتاد ملت آزاده،

یک مدیر هم برای کنترل تالار کفایت می کند اتفاقا در روزهایی که بیش از یک مدیر نظارت کرده اند بیشتر مسائل را پیچیده کرده اند.

ساعت 2 یکی باز می کند ساعت 3 دیگری می بندد
ساعت 4 یکی دیگر باز می کند ووو

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من یه بار دیگه هم تو یه تاپیک دیگه که الان اسمش یادم نیست اینو مطرح کردم ولی دوباره اینجا هم میگم:
تالار گفتگوی ازاد که ممکنه همچین چیزایی توش ناخواسته بوجود بیاد.اولا که بایدفقط برای اعضا نمایش داده بشه تا درصورت وجود همچین تاپیکهایی حداقل ابروی باشگاه جلوی چند نفر که به صورت مهمان حضور دارند,نره...
مسئله بعدی قانون تایید تاپیک که دوستان دیگه مطرح کردند خوبه ولی همون بهتر که برای کاربران تازه وارد باشه.
مورد سوم هم که یکی دیگه از دوستان عنوان کردند حضور حداقل یک مدیر درهمه ساعات در باشگاه که بتونه در صورت بروز چنین مشکلاتی به سرعت رسیدگی کنه...
خوشبختانه اینه ابشگاه کلی مدیر و مدیر ارشد داره ساعت هاشون رو طوری تنظیم کنن که همیشه یه مدیر تو باشگاه باشه. یا اینکه در صورتی مدیر ازشد نبود هر مدیر دیگه ای بتونه چنین تاپیک هایی رو حذف کنه.
و برای اخرین راه حل هم یکی دیگه از دوستان عنوان کردند که هر تاپیکی که بیش از سه بار از طرف سایر کاربران گزارش شدخود به خود حذف شه تا مدیری به اون رسیدگی کنه ... اینم میتونه یه راه حل باشه....

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک موضوعش چیز دیگه هست و برای مورد دیگه زده شده
جای دعواهای شخصی نیست

سلام دوستان گلم

قصد جسارت ندارم لطفا ازم ناراحت نشيد فقط نظرمو گفتم.
درسته بايد يه تايپك جدا براي دعواهاي شخصي بزنيم نظر دوستان چيه (شوخي)
اينطوري تخليه روحي در كاربران محترم صورت ميگيرد.

وقتی خواستم زندگی کنم، راهم را بستند.وقتی خواستم ستایش کنم، گفتند خرافات است.وقتی خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است.وقتی خواستم گریستن، گفتند دروغ است.وقتی خواستم خندیدن، گفتند دیوانه است.دنیا را نگه دارید، میخواهم پیاده شوم

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکیش همین کاربر

با یوزر قبلیش چن اخطار دریافت کرده بود
ادمین برای مدت کوتاهی روبات وارنینگ رو غرفعال کرده بود که این کاربر در این فاصله تونسته بود بفهمه کدوم مدیرها بهش اخطار داده اند
تو پروفایل و پیام خصوصی این مدیران رو به فحش و توهین بسته بود !

و حالا از مدیران شاکی هم هست

کاربران هم چون از پشت صحنه خبر ندارند حق رو به چنین اشخاصی میدهند !!!

دوست عزيز و گلم
بهتر نيست به جاي هدف قرار دادن يك شخص خاص و ناراحت كردن كاربران از خودتان كمي مهرباني به خرج دهيد و با منطق طرفتان را قانع كنيد تا با تشر.
شما نمونه هستيد براي كاربران ديگر پس رفتار جوانمردانه و درست را به نمايش بگذاريد.
شماها همه ي دوستان عزيز
اسم اينجا باشگاه مهندسان ايران است.
پس در خور و شان يك مهندس ايراني رفتار كنيد.

چقدر روشني خوبست
چقدر روشني خوبست

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام، تالار خاصی هست برای این گونه پرسش ها و سوال ها و دریافت پاسخ، ممنون از کاربران گرامی که به فکر هستید اما یک تاپیک به 9 صفحه کشیده بشه!!!
قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا