آقایان ناقص الاحساس هستند.

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقص مصنوع حاصل نقص صانعه
بابا یخورده خودتون بیشتر فکر کنید تورو خدا
اگه اینجوری که اینا میگن خدا دیگه اخر نقص واشتباهه
نه مردا ناقص الاحساسند نه زنا ناقص العقل
انسانها برخلاف خالقشون نسبی هستن
مثل بقیه موجودات
توفیرشونم تو اون عقلیه که بقیه ندارن
حالا یه ننه قمری هرچی به مغز ناقصش میاد ومیگه که نباید باور کرد

تو خدایی! تو خدایی! تو خدایی!

;););)

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما نظر خاص شخص ما!

ما از انجایی که حامی حقوق تمام ابناء بشر هستیم بدین وسیله رسماً علیه این اقایی که شما فرمودید اعلام جرم کرده و بیان میداریم در هر جایی که وی را کت بسته تحویل نمودند وی را ملزم میکینم 100 بار بنویسد

"ادم باید فکر کنه حرفهاش رو مزه مزه کنه و بعد اظهار فضل کنه! "

این از جنبه ربانی اش!

از جنبه عرفانی اش حالا!

بشر ایینه تمام قد معبود است و نماد کمال بشری است! نقصان در افرینش کمال راه ندارد و مرزی برای کمال انسان در همه ابعاد وجود ندارد!

انسان ها میتوانند فارغ از رنگ و نژاد و زبان و جنسیت به وحدت وجود رسند.

حالا جنبه عقلانی اش!

هیچ دلیل بیولوژیکی و سایکولوژیکی برای برتری زن و مرد در زمینه های مختلف بر دیگری وجود ندارد!

بسیاری از معضلات موجود ناشی از تربیت فرهنگی و رفتارهای متفاوت اجتماعی است که نوع بشر با ان مواجه است!

جنبه اصلانی!

باشه همونکه تو میگی برو خوش باش!

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینین دوست عزیز شما در موردی می تونی در مورد تمام آدما اظهار نظر کنی که خودت کامل باشی و یا از یک نفر کامل نقل قول کنی آیا شما می تونی اینو بگی که این آقا کامله که مردا رو ناقص الاحساس و زنها رو ناقص العقل می دونه
از کجا به این نتیجه ی با حال رسیده می شه منابع گهربارشو معرفی کنه
مرسی که به نظرم توجه کردی:gol:

کاملا موافقم. حرف درست و منطقی ای هست.
این یه حکم کلی نیست. این فقط یه نظر هست. امیدوارم خودتون بدونین و بدونین که منم می دونم که : در علوم انسانی هیچ حکم پر از منبعی رو نمی شه با قاطعیت داد. چه برسه به این که فقط یه نظره نه یه نظریه!! :redface: منم اولش گفتم که این نظر کی هست. می تونستم بیام بگم دانشمندان بر این باورند که ...

ممنون که پاسخ دادی. :gol:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا توهین نیست؟خیلی هم توهینه؟یعنی چی که زنا ناقص العقلن؟
a.r-kh-a عزیز میشه شما چند دلیلشو بگی ما نهچ البلاغه نداریم.
ناقص الاحساس حرفه درستیه.البته اگه از این لغات مسخره ی عربی استفاده نکنیم.ناقص بودن احساسه مردا ماله اینه که وقتی بچن هر کاری میخوان بکنن که توش احساس باشه میگن وا مگه تو دختری!
پسر هم یاد میگیره با احساس بودن کاره دختراس.گریه نکنه.اگه دلش گرفت درد و دل نکنه و هزار تا چیزه دیگه.همین باعث میشه بزرگ که شدن نتونن با دو س ت دخترشون.نامزدشون.زنشون رابطه برقرار کنن.
ابجی ترمه عزیز
فک کنم اشتباهی رخ داده من در تایید حرف ایشون از کتاب نهج البلاغه حرف زدم و دومی رو من در آوردی دونستم..
ولی نگفتم که حرفا درستن؟ گفتم؟
دوست قطره زیاد به این مسائل فکر کن...
ناقص العقل بودن خانما رو تو نهج البلاغه میتونی پیدا کنی حتی دلایلش...
ولی این جمله ی من درآوردی ناقص الحساس رو نه..حتی دلیلی هم واسش نداره...
در کل اونا گفتن شما بپذیر..
:gol::gol:
بعدش هم به بالاش توجه کن که یه قطره باید مطیع باشه..
تفکر زیادی نکنه تا شبهه براش بوجود بیاد...هر چند میشه اون رو به روشی که داش مهرشاد عزیز گفت (قضیه زنگ و کی زنگو زده؟) براشون توجیه کرد...
--
نظر خودم..
اصلا گفتن کامل یا ناقص گفتن بر انسان حرف خنده داریه...
مفهومی نداره که بخوایم تازه اون رو ربط بدیم به احساس و عقل و منطق و دید و زور و..
چیزی که من مورد نظرم هست که
زن و مرد با هم برابرند...
ولی یکسان نیستند...
یکسان نبودنشون به دلیل ناقصی طرفین نیست بلکه در نمو تاریخی تکامل آنهاست و ...
گریه کردن/ زور زیاد داشتن / تعقل زیاد / و....همشون میتونن نسبی باشند نه مطلق...
بستگی به ظرف پرورش این دو مظروف (مرد و زن) داره...
و...
با تشکر
یا حق

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دوتا مشکل داریم.

اول اینکه به نظر من مردها احساساتی تر هستند. احساس که فقط احساسات لطیف نیست! یه بار تو اتوبوس بودم دیدم یه چیزی خورد به شیشه ی دم گوشم و یه صدای بلندی داد نگاه کردم دیدم چند تا پسر دبیرستانی یه سنگ گننننده رو پرتاب کردن به طرف شیشه ی اتوبوسی که توش پر از آدم بود.
به خودم گفتم بعد به خودشون می گن منطقی و عاقل!!!!!!

این که اتوبوسا رو تو مسابقات فوتبال به دیار باقی می فرستن هم دم از عقلانیتشون میزنه
در هر حال من دلایل زیادی دارم که می گه زنان منطقی تر از مردان هستند.

مشکل بعدی اینجاست که ما می گیم عقل بالاتر از احساسه در حالی که خیلی وقتا می گن به ندای قلبت گوش کن و نمی دونم ببین وجدانت چی می گه.

ولی در کل این مشکل وقتی درست می شه که به آفریده های خدا که عقل و احساس هم جزئشون هستن، احترام بزاریم.

منطق می گه گاهی توجه به عقل بهتر است و گاهی توجه به احساس. و از این روی هیچ کدام برتری مطلق بر دیگری ندارد.

بد نست بدونیم که جفتش از صفات خداوند هستند
برو بینیم بابا ...
آقا یونس دوباره حواسم نبود بهت اومدی حرف تراوش کردی؟؟؟؟؟
آقای یونس خان شماها که ناقص العقلید که حرفی توش نیست
اینم که گفتین اتوبوس و ... اگه یه کم فکر میکردی میدیدی این از عاقل بودن آقایونه
این که احساسات نیست
این یه نوع اعتراض به جامعه و حکومت و ... است:eek::confused::confused:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیروز تو تلویزیون شنیدیم حاج آقا دهنوی گفت: خانم ها ناقص العقل و آقایان ناقص الاحساس هستند. اگر این توهینه اونم توهینه. اگر این توهین نیست اونم توهین نیست.
اولیش که کاملا درسته

ولی دومی غلطه ,آقایون بی احساسن

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
برو بینیم بابا ...
آقا یونس دوباره حواسم نبود بهت اومدی حرف تراوش کردی؟؟؟؟؟
آقای یونس خان شماها که ناقص العقلید که حرفی توش نیست
اینم که گفتین اتوبوس و ... اگه یه کم فکر میکردی میدیدی این از عاقل بودن آقایونه
این که احساسات نیست
این یه نوع اعتراض به جامعه و حکومت و ... است:eek::confused::confused:

تو باز اومدی فرزانه جون؟
برو بیرون ببینم. اینجا که جای بچه ها نیست که. اینجا ما داریم به هم سنگ برت می کنیم. اوف می شی ها! بعد من جواب مامانت رو چی بدم؟!
جیگر این اتفاق چند سال پیش افتاد. اعتراض به چی؟ :biggrin: بعد این کار داشتن می خندیدن دیوونه ها. می خواستم پیاده شم برم بستریشون کنم ولی دیرم شده بود. ;)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو باز اومدی فرزانه جون؟
برو بیرون ببینم. اینجا که جای بچه ها نیست که. اینجا ما داریم به هم سنگ برت می کنیم. اوف می شی ها! بعد من جواب مامانت رو چی بدم؟!
جیگر این اتفاق چند سال پیش افتاد. اعتراض به چی؟ :biggrin: بعد این کار داشتن می خندیدن دیوونه ها. می خواستم پیاده شم برم بستریشون کنم ولی دیرم شده بود. ;)
آقا یونس باشه بابا قبول
اما قبول کن ناقص العقلین
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیروز تو تلویزیون شنیدیم حاج آقا دهنوی گفت: خانم ها ناقص العقل و آقایان ناقص الاحساس هستند. اگر این توهینه اونم توهینه. اگر این توهین نیست اونم توهین نیست.

پس اين حاج اقا مثل بيشتر هم مسلكاش هر دوي اين صفات رو داره كه همچين افاضاتي رو فرمودند !! ;)

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز تو اومدی فرزانه جون؟
برو اینجا دعواست اوف می شی اونوقت من نمی تونم جواب مامانت رو بدم ها!

جیگر اون اتفاق چند سال پیش افتاد. اعتراض به چی؟ :surprised: دیوونه ها بعدش زده بودن زیر خنده. می خواستم پیاده شم ببرمشون بستریشون کنم، ولی دیرم شده بود. ;)
بابا ای دعوا کن
ای بزن بهادر
به نظرم تو لات محلتون هستی درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
ورزش هم میکنی؟:confused:
شنیدم قهرمان منچ با مانع هستی!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ای دعوا کن
ای بزن بهادر
به نظرم تو لات محلتون هستی درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
ورزش هم میکنی؟:confused:
شنیدم قهرمان منچ با مانع هستی!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ای بابا لو رفت که! از کجا فهمیدی من قهرمانم؟ به کسی نگو خوب؟ من می خوام گمنام باشم. :D

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين حرفها حرف مفته .

نه مردها ناقص الاحساسند نه زنها ناقص العقل

كليه انسانها صرف نظر از جنسيتشون داراي معايب و مزايائي نسبت به ديگران هستند .

هر انساني را بايد بر مبناي شخصيت تربيت سواد و.... اون شخص سنجيد نه جنسيتش .

ali135ugd

عضو جدید
همه میدونیم که زن و مرد مکمل همدیگه هستند خوب لابد نقص هایی تو هر یک وجود داره که مکمل همدیگه میشند

بالا